HIT! Rekordowe 350 zł za Konto Jakże Osobiste + 1% moneybacku i 3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku!

Trwa do 31.07.2020

Ruszyła IV edycja promocji Alior Banku „z nami lepiej”, w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię na start wynoszącą aż 300 zł! Oprócz tego ciągle możemy skorzystać z pakietu korzyści wbudowanego w rachunek i zgarnąć 1% moneybacku czy 3% na koncie oszczędnościowym. A do tego 50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile, które wymienimy na jedną z nagród (np. bon na stację paliw).

350 zł za założenie konta w Alior Banku

Z nami lepiej – 4 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.12.2019 r. do 31.05.2020 r.

Odpadaja więc osoby które składały wniosek jakiś czas temu, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową ze strony internetowej banku nie później, niż 31.07.2020. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

300 zł premii za konto w Alior Banku

Co dalej? Premia podzielona jest na kilka części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto.

Kolejne 200 zł podzielone jest na 8 części po 25 zł. Daną nagrodę zgarniemy za spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym trzech warunków:

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymagane jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z innych banków oraz przelewy z rachunków w Alior Banku, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC). Warto jednak dodać, że póki co 3% zapowiedziane jest tylko do końca czerwca (później prawdopodobnie będzie nieco mniej).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Dodatkowe 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Oprócz 300 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie 3400 punktów wymiennych na vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę debetową Mastercard w bankowości eletronicznej lub na stronie programu, a następnie wykonamy 5 dowolnych płatności bezgotówkowych kartą. Czas na wykonanie zadania to 30 dni.

Mastercard naliczy nam punkty w ciągu 5 dni roboczych po wykonaniu transakcji. Ta promocja dostępna jest do 30.07 lub do wyczerpania puli 16300 osób.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • To dopiero niespodziewany RUCH

  Oskar Odpowiedz
 • No zwykle dawali 200 zł a to i tak było dobrze jak na Alior. Zaskoczyli .. :)

  bolek Odpowiedz
 • Nawet 500zl mnie nie skłoni do założenia konta w tym koszmarnym banku. Najgorszy Bank w Polsce.

  Dobcio Odpowiedz
  • A mogę wiedzieć dlaczego najgorszy? Ja je założyłem w jednej z poprzednich promocji i chyba nie zamierzam rezygnować, a ustawić je jako główne. Mam ustawione dwie korzyści 1% monebacku i KO 3% (fakt, że nie wiadomo co będzie od lipca). Z moneybacku (dzis takie bonusy są w odwrocie w przeciwieństwie do starszych czasów) zawsze korzystam po wyrobieniu wszystkich limitów na innych kartach. W ramach potrzeby moge sobie korzyści zmieniać (np planuję wyjazd za granicę i włączam bezpłatne przewalutowania i ubezpieczenie podróżne). Najgorsze są dwa banki: 1. Bank cwaniacki złodziej (PEKAO), posiadający ukryte haczyki w TOiP, aby naciągać na opłaty (nawet taki wyjadacz jak ja dałem się złapać ostatnio na durną opłatę bo nie doczytałem kruczka), 2. Bank reklamacja (BNP) – u nich z kolei trzeba co chwilę pisać reklamacje. Zazwyczaj je uwzględniają, ale jest to jednak strasznie upierdliwe.

   jaceny
  • Mam takie same spostrzeżenia w Pekao jest dziwnie ukryta oplata za przychodzące smsy (moim zdaniem duży minus), w w BNP wiecznie mam reklamacje. Co do Aliora nie mam większych zastrzeżeń

   McKwacz
  • Tak. W PEKAO jest ta opłata 20gr za sms potwierdzający przelew, co jest strasznie słabe, ale jest tam coś jeszcze dziwniejszego, na co się złapałem, a bym się tego nie spodziewał w żadnym szanującym się banku. Zapłaciłem 7 zł za pierwszy w miesiącu przelew wewnętrzny z KO na ROR przez przeglądarkę internetową. Darmowe są tam tylko takie przelewy przez aplikacje mobilną.

   jaceny
  • Dobra @Dobcio, udało Ci się włożyć kij w mrowisko tym stwierdzeniem o najgorszym Banku w Polsce. Każdy może mieć swoje/inne zdanie na ten temat, ale w życiu nic nie jest czarno-białe i stawiając sprawę w ten sposób, nie ułatwiasz innym podjęcia decyzji, a nawet starasz się narzucić swój punkt widzenia. Ale uważam również, że każdy, zwłaszcza zaczynający budować swoje doświadczenie finansowe na tym forum, podobnie jak kiedyś większość z nas, powinien mieć jasną i klarowną ocenę sytuacji, by móc samemu podjąć decyzję, co dla niego jest najlepsze. Dlatego dopisz proszę, dlaczego uważasz ten bank (Alior) za „koszmarny” i „najgorszy w Polsce”.
   Ja akurat w Aliorze mam konto od ponad 9 lat, kiedyś było moim głównym kontem, a dzisiaj jest tylko jednym z wielu, ale jednak niezbędnym uzupełnieniem pozostałych. Obecnie pojęcie głównego banku mocno się rozmyło i żeby korzystać z szerokiego wachlarza możliwości i usług, a do tego za to nie płacić, a wręcz żeby to nam – klientom banków, płacono za używanie akurat ich kart, za powierzanie akurat im naszych pieniędzy itd. – należy samemu złożyć swój portfel w zależności od potrzeb (co dla większości z nas nie jest żadną nowością).
   Ale wracając do sedna sprawy – dlaczego wg mnie warto mieć konto KJO (oczywiście jako jedno z wielu) w Aliorze?
   1. Ma prosty do spełnienia warunek bezpłatności (jednorazowy wpływ > 1500 zł), którego spełnienie zapewnia również możliwość cyklicznego korzystania z konta Mega Oszczędnościowego przy oprocentowaniu do 100K porównywalnym z KO Profit/Millenium, EKO/Getin i Bonus/ING (w porównywalnych okresach odniesienia, a nie wygasających obecnie okresach promocji) – korzystałem z niego zamiennie, aby płynnie wchodzić w kolejne okresy promocji w w/w bankach.
   2. Ma 5 przelewów natychmiastowych /m-c w ramach korzyści (limit max pojedynczego 100K), co pozawala na bezpłatne i bezproblemowe rozrzucenie większych kwot do innych banków
   3. KJO w powiązaniu z darmowym rachunkiem brokerskim (+NOL + apka Alior Giełda) doskonale się uzupełniają (patrz pkt. 2)
   KJO Aliora ma zapewne wiele innych zalet np. dla @six będą to bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą i brak prowizji za przewalutowanie, ktoś inny weźmie łatwe 350 zł za założenie i je zamknie, ale ostatecznie każdy powinien wyrobić sobie własne zdanie. @Dobcio oceniając go zerojedynkowo bez podawania argumentów, zaciemnia obraz i zniechęca tych, którzy jeszcze nie korzystali z Aliora i nie mają własnych doświadczeń.
   Z mojego doświadczenia ( jestem byłym klientem 17 banków, w niektórych wielokrotnym) wynika, że Alior, Citi, Getin, Millenium, Santander, TMUB, a nawet Idea ( której śmierć już ogłaszano tutaj wielokrotnie, a nadal korzystam jeszcze z 3% lokat) są bankami „must have”. Mało tego, w każdym z nich mam po 3 konta (rodzina) dla potrojenia możliwości / limitów /korzyści.
   Podsumowując: 350 zł za założenie jest tu wartością dodaną, a konto moim zdaniem warto zostawić jako jedno z wielu, aby wykorzystywać w zależności od aktualnych potrzeb
   Liczę @Dobcio, że Ty naświetlisz innym dlaczego Alior jest „koszmarnym” i „najgorszym w Polsce” bankiem. Ja dzięki opiniom innych na tym forum (pomimo sporego doświadczenia z innymi bankami) nigdy nie byłem klientem Pekao…

   kolo
  • Wybaczcie że odpisuje dopiero teraz ale nie spodziewałem się takiego odzewu broniącego ten bank i dopiero teraz znalazłem chwilę aby odpowiedzieć.
   Mam u nich konto od około roku i z zamknięciem zwlekam na możliwość wymiany punktów na fajne nagrody w programie Priceless Specials bo trochę ich uzbierałem.
   Zacznę w ten sposób- byłem lub jestem klientem około 20 banków i Alior jest JEDYNYM bankiem który:
   – ani razu nie rozpatrzył pozytywnie żadnej reklamacji
   – ani razu nie rozpatrzył spornej sytuacji na moją korzyść ani nie dał poczucia że chociaż w minimalnym stopniu zależy im abym był ich klientem
   – nie wywiązuje się z umowy rachunku jaka została ze mną zawarta
   Rozwinę punkt ostatni ponieważ on najbardziej mnie boli- od kwietnia nie mam możliwości posiadania drugiej korzyści dla konta jakże osobistego. Po prostu nie da się jej włączyć. W kwietniu chciałem zmienić korzyść z oprocentowania 3% na KO na przelewy natychmiastowe i od tamtej pory druga korzyść ma niezmiennie status „oczekuje na aktywację” i nic z tym się nie da zrobić- problem zgłaszany był kilkakrotnie. Nie pomaga wyłączenie i włączenie ponownie korzyści. Nie mam ani przelewów natychmiastowych ani oprocentowania 3% na KO tylko równiutkie 0%.
   Tym samym jeden z niewielu atutów tego konta jest dla mnie niedostępny.
   Druga korzyść w postaci 1% zwrotu za płatności też jest problematyczna- działa tylko przy zakupach stacjonarnych i ma masę wykluczeń. Zdarzało się że za zakup w jednym miejscu raz nalicza zwrot a raz nie, co sprawia że nigdy nie ma pewności czy go dostaniemy.
   Z mniejszych przewinień:
   Alior (lub jego partnerzy) ma wyjątkowo upierdliwych i nieuprzejmych konsultantów- dzwonią rzadko ale jak już odbiorę od nich telefon to nie mogę w kulturalny sposób zakończyć rozmowy i np na odmowę skorzystania z ubezpieczenia na życie słyszę tekst w stylu „szkoda że jest pan tak nieodpowiedzialny no ale to problem pana i pana rodziny”- wyjątkowo prokonsumenckie podejście :D
   Bardzo mi nie odpowiada warunek bezpłatności karty płatniczej w postaci wydatku minimum 300zł miesięcznie- w czasie zamrożenia gospodarki miałem problem z jego spełnieniem. Kiedyś w kilku bankach przy podobnym warunku zgadzano się na anulowanie/nienaliczenie opłaty wystarczyła wiadomość w systemie z jakimś tam uzasadnieniem że nie mogę spełnić. Tutaj na argument że straciłem możliwości zarobkowania a jedyny otwarty sklep w pobliżu nie ma terminala otrzymałem odpowiedź „proszę płacić kartą w internecie”.
   Inne banki takie jak wspomniane Pekao też mają swoje minusy ale tylko Alior dał mi poczucie że im w ogóle na mnie nie zależy i co gorsza ewidentnie nie wywiązuje się z umowy uniemożliwiając mi skorzystanie z drugiej korzyści do konta.

   Dobcio
  • masz racje, że to najgorszy bank, dodam jeszcze może to nie prawda ale jak ktoś z zagranicy przysyła na konto w aliorze kwotę powyżej 10tys zł to bank od razu przesyła te informacje do urzędu skarbowego i chyba tez do kilku innych agend pseudorzadowych

   stalker
 • A co w sytuacji jak w poprzedniej wersji promocji wprowadziłem dane, ale pojawił się komunikat żeby czekać na telefon konsultanta i nikt nie oddzwonil?

  Łukasz Odpowiedz
 • niech nie przelecą się wszyscy którzy mieli konta w bankach przejętych przez Alior np w Banku BPH. Mimo że przed fuzją konto zamknięte było w BPH to ół roku podczas zainteresowania promocją z Alior okazało się że umowa ramowa była nie zamknięta i dla Aliora było się klientem więc wyklucza się wtedy z każdej takiej promocji. Dopiero od momentu stwierdzenia że taka umowa była została rozwiązana i kadencja się wtedy zaczyna odliczać

  piotro Odpowiedz
  • Nie do końca w to wierze, bo regulamin mówi wprost, ze ma nie być konta. Umowa ramowa spokojnie może sobie wisieć otwarta.

   Michał
  • Czyli jeśli miałem kredyt, który spłaciłem, i został mi dostęp do konta, na którym nie mam żadnych produktów, to rozumiem, że nadal spełniam warunki promocji?

   Maciek
 • 8 x 25zł czyli jak rozumiem 25zł na miesiąc czyli żeby zgarnąć całe 200zł trzeba na to 8 miesięcy ?

  Piotr2020 Odpowiedz
 • Czy posiadanie aktywnego rachunku maklerskiego w Alior Banku wyklucza z promocji czy nie?
  Bo chyba nie jest do konto osobiste, a maklerskie?

  mysciak@gmail.com Odpowiedz
 • jest gdzies miejsce na kod polecenia? Dziala cos takiego w Aliorze?

  Tajwan Odpowiedz
 • nie moge zalozyc konta prze internet tak pisze

  kaszan Odpowiedz
 • Banalne warunki do spełnienia i rekordowa premia. Absolutny hit ze strony Alior Banku. Czapki z głów ! :D W moim przypadku wybiorę konto oszczędnościowe (nawet jeśli obniżą oprocentowanie promocyjne to podejrzewam że nieznacznie) oraz transakcje zagraniczne (w sam raz na rzadkie ale jednak zakupy na aliexpress) :D. Konto posiada niezłe możliwości na stanie się moim głównym. Nie spierniczcie tego Alior Bank :D

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Ale słabe- odrzucono mo wniosek w lutym z niewiadomo jakiego powodu. A teraz to nie mogę wziąć udziału…

  Ira Odpowiedz
 • Dziękuję Adminowi. Czekałem na taką ofertę . Kurier za dwa dni. Mam nadzieję zdążyć z Bezcenne Chwile.

  miron Odpowiedz
 • Czyli żeby dostać pełną pulę to należy przez 8 miesięcy wydawać miesięcznie po 300 zł (jeśli nie chcemy płacić za kartę) i przez 8 miesięcy przelewać po 1500 zł, kurcze, trochę sporo czasu mimo wszystko. No chyba, że ktoś się zdecyduje , że to będzie jego główne konto. To już poprzednia money mania była lepsza gdzie przez 3 miechy należało to robić, żeby otrzymać 200 zł.

  Bercik Odpowiedz
 • Brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych nie jest żadną nowością. Korzystałem z niej w zeszłym roku latem na wakacjach w krajach nie-euro. Super opcja – dzięki połączeniu bezpłatnych wypłat z bankomatów za granicą i braku prowizji za przewalutowanie można „za darmo” wypłacać gotówkę tam, gdzie płatności kartą nie są tak rozpowszechnione.

  six Odpowiedz
 • Czyli jak to jest z tym „byciem nowym klientem”? Jeśli miałem konto w Aliorze i zamknąłem je w czerwcu 2019 roku, to obecnie będę nowym klientem i załapie się na promocję?

  alx Odpowiedz
  • Nie. Miałeś konto rok temu, a by być nowym klientem i załapać się na promocję nie mogłeś mieć konta przez ostatnie 2 lata.

   Przemysław
 • A co w sytuacji, gdy miałem Konto Internetowe? Teoretycznie jest to ROR, ale w praktyce mowa tu o Koncie Jakże Osobistym.

  Adam K. Odpowiedz
  • „Teoretycznie jest to ROR, ale w praktyce mowa tu o Koncie Jakże Osobistym” — nie, @admin wyraźnie pisze, że „należy być […] osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego”, a regulamin mówi o ror: „Oferta Specjalna jest skierowana do […] osób, które w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jest jakaś pula wniosków?

  Nikt Odpowiedz
  • Z tego co widzę, tylko dla rejestracji w Bezcenne Chwile (16 300 wniosków) o czym wspomina Michał w podsumowaniu.

   Czajek79
 • Na stronie żadnej wzmianki o promocji nie widziałem. Rozumiem, że nie ma dedykowanego linka tylko że strony głównej alior składa się normalnie wniosek konto

  JJ2010 Odpowiedz
  • Spróbuj jeszcze raz. Oferta promocyjna stoi jak słup.

   cykor
  • zakładałem wczoraj dwa konta i jestem wręcz przekonany że po przejściu z linka w artykule podstawiana była inna strona do założenia konta ( uśmiechający się pan w meloniku) niż aktualnie widoczna gdzie faktycznie stoi jak byk informacja o promocji. Nie napawa mnie to optymizmem :/

   Madengine
 • Jak wygląda potwierdzanie umowy przelewem? Są jakieś obostrzenia? Dzieki

  imc Odpowiedz
  • Dane z przelewu muszą się zgadzać z danymi we wniosku. A co Cię niepokoi konkretnie?

   Czajek79
 • Czy do transakcji bezgotówkowych na 300 zł będących warunkiem bezpłatnej karty liczą się także płatności google pay?

  Radosław Odpowiedz
  • Po przeczytaniu regulaminu myślę ,że nie , dotyczy też BLIK płatności. Raczej wchodzą te płatności do korzyści zwrot 1%. Bezpłatność karty debetowej tylko płatności karta. Ale mogę się mylić.

   miron
  • Do tych 300zl wliczaja sie wszystkie platnosci karta takze przez GPay. Od miesiecy tak place i nigdy nie zaplacilem ani grosza za karte, a dodatkowo zbieram co miesiac zwroty.

   keton
  • Ja wypłacam C z bankomatu i też zaliczają jako bezgotówkowe.

   Jaceklive
  • @Jaceklive Nie pomyślałem o tym wcześniej. Wypłatę z bankomatu via curve bank widzi jako płatność kartą? Czy poza wybraniem odpowiedniej karty w aplikacji trzeba coś jeszcze zrobić przed taką wypłatą?

   jaceny
  • Do Jacenty
   Wybierasz kartę w aplikacji i wypłacasz.Robię tak z Ing,aliorem i z paribasem kredytową.

   Jaceklive
  • Dodam jeszcze,że paribas nalicza za to jeszcze punkty mam bonus.

   Jaceklive
 • a co zrobic jak wyskakuje ze nie mozna zalozyc konta online? Zostawilem numer i nie oddzwaniaja od piatku…

  Tajwan Odpowiedz
  • Do mnie dopiero dzisiaj zadzwonili. Po założeniu konta wisiałem 20 minut na infolinii żeby odblokować bankowość internetową bo pierwsza pani nie miała uprawnień tego zrobić. Dramat.

   survivour
  • Chodzi o 1-e logowanie ?
   Możesz coś więcej napisać survivour ?
   Da się to załatwić przez infolinię, jak to najlepiej zrobić ?
   Bo mi kazali iść do oddziału.

   Bogdan
  • Mam konto w T-mobile UB i może wszystkie dane wzięli stamtąd. Zadała mi kilka pytań, czy wyrażam zgody itd. Kazała zadzwonić na infolinię żeby aktywować bankowość internetową. To wszystko.

   survivour
  • Dzięki.
   To ja mam co innego, nie wchodzi mi login po meritum. Czeka wycieczka do oddziału…

   Bogdan
 • Kiedy dostaniemy pierwszą nagrodę, czyli 100zł za otewarcie konta ?

  wojteek101 Odpowiedz
 • Czy wydanie BLIKiem 300zł zwalnia z opłaty za kartę?

  Daga Odpowiedz
 • Okazało się że mam jakieś konto technicznie o którym nie miałem pojęcia i nici z premii..

  Qwertyum Odpowiedz
 • „Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”

  Ktos mial podobny problem?

  tommy Odpowiedz
  • Ja tak miałem, w opisie jest „Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.”
   Kliknąłem zamów kontakt, zadzwonił do mnie pracownik banku i założyliśmy konto telefonicznie.

   wojteek101
 • W regulaminie jest zapis, że nie można było mieć złożonego wniosku do 31.05.2020. Mam pewne wątpliwości, ponieważ próbowałam wcześniej tj. początkiem br. założyć konto, ale po wypełnieniu danych osobowych i adresu wyskoczył mi komunikat, że nie można założyć konta przez internet i konieczny jest kontakt z konsultantem banku. Nie dokończyłam wówczas wnioskowania, bo do żadnej rozmowy nie doszło.
  Czy teraz mogę próbować założyć konto i mogę liczyć na bonus?

  Basiaa Odpowiedz
  • Zgodnie z zapisem w treści artykułu:

   „Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.12.2019 r. do 31.05.2020 r.
   Odpadają więc osoby które składały wniosek jakiś czas temu, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.”

   Tak więc moim zdaniem, jeśli składałaś wniosek na początku bieżącego roku, lepiej nie próbować ponownie, „ryzykując” karencję oraz bonusy, tylko przeczekać do którejś z następnych edycji promocji (karencja dla posiadaczy konta to 2 lata, a dla tych co tylko złożyli wniosek jedynie 0,5 roku)

   Czajek79
 • W moim przypadku pokazuje, że konto oszczędnościowe na 3% jest niedostępne, czy ktoś tak miał już?

  Klaudia Odpowiedz
  • Założyłaś pewnie Konto Mega Oszczędnościowe przy wnioskowaniu o Konto Osobiste. Też miałem wątpliwość na ten temat i zadzwoniłem na infolinię. Okazało się, że do tej korzyści trzeba założyć zwykłe Konto Oszczędnościowe, wtedy pojawi się możliwość jej aktywacji ;)

   Czajek79
 • „Złe kody” nie liczą się do promocji czyli do 3 transakcji. A te 300 zł co miesiąc to jak z tym jest?

  Dominika Odpowiedz
 • 300 zł może być skażone ;)

  abc Odpowiedz
 • Od 1 lipca oprocentowanie Rachunku Oszczędnościowego z aktywną korzyścią „Wyższe Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” to już tylko 1% :( -> https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/przydatne-dokumenty/klienci-indywidualni.html sekcja „Tabela oprocentowania”

  Marcjanna Odpowiedz
 • Pani w banku powiedziała, że gdzies na stronie z promocją mam wprowadzić numer umowy. Ktoś wie gdzie, bo nic takiego nie widzę?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy płatności przez Google Pay będzie traktowana jak płatność bezgotówkowa kartą i spełni warunek do otrzymania premii w danym miesiącu obok pozostałych

  TOma Odpowiedz
 • Dobrze czytam, że przy korzyści z wyższym oprocentowaniem trzeba wykonać transakcje kartą za min. 300 zł żeby osiągnąć te 3%? Czyli żeby wykorzystać jeszcze te niecałe dwa tygodnie na 3% muszę jeszcze w tym miesiącu wykonać te transakcje?

  mmcki Odpowiedz
  • Też tak to rozumiem. Jeśli nie wydasz 300zł, to przy włączonej korzyści naliczy się „tylko” 2%.

   Czajek79
 • Do 30 czerwca 2020 r. do kwoty 20 tys. zł w ramach Korzyści do Konta Jakże Osobistego obowiązuje podwyższone oprocentowanie w wysokości 2% (bez spełnienia warunku) lub 3% po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążające rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca w którym aktywna jest Korzyść. Od 1 lipca 2020 r. oprocentowanie wróci do standardowego tj. 0,30%

  piotro Odpowiedz
  • Z końcówką się akurat nie zgodzę, bo w nowej tabeli oprocentowania jest wykazane, że w przypadku aktywnej korzyści z wydaniem 300 zł mamy 1%, natomiast bez wydania 300 zł bodajże 0,5%

   Czajek79
  • Na milleniumie jest chyba podobnie?? To czas wybrać inną korzyść. :)

   jaceny
 • Kojarzycie jak Alior traktuje wpłaty na R? Liczą się do 300 zł?

  Arek88 Odpowiedz
 • Mam pytanie odnośnie korzyści – czy połączenie korzyści „Wypłata z bankomatów za granicą” i „Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania” pozwala na bezkosztowe wypłaty, np. EUR (z konta PL), z bankomatu za granicą? Czy pod pojęciem płatność kryje się również wypłata z bankomatu? Ktoś praktykował takie rozwiązanie?

  Przemo Odpowiedz
 • Czy miał ktoś tak, że zamówił kontakt (bo nie dało się dokończyć wniosku internetowo) i cisza ze strony banku?
  Można otworzyć w oddziale i załapać się na promocję? Pewnie nie..

  Raf raf Odpowiedz
 • Otrzymałem kartę od Aliora, próbują ją teraz zarejestrować w Bezcenne Chwile, ale rzekomo nie można zweryfikować podanego numeru karty. Czy ktoś tak miał też? Co zrobić, by jednak zarejestrować się w Bezcenne Chwile?

  ramm Odpowiedz
 • Czy na stronie Aliora była jakaś informacja o wyczerpaniu puli w promocji z punktami powitalnymi Bezcennych Chwil? Nie mogę już znaleźć na stronie banku informacji o tej promocji, nie wiem czy rejestrować kartę czy nie…

  mmcki Odpowiedz
  • Ja dostałam w piątek 3400 punktów więc chyba na razie pula nie została wyczerpana

   Agata
 • Po jakim mniej więcej czasie oddzwaniają z kontynuacja wniosku? Bo kiedyś miałem i oczywiście nie poszło dalej…

  sivo Odpowiedz
 • Czy była już jakaś informacja jakie będzie oprocentowanie konta oszczędnościowego od 1 lipca?

  Aguga Odpowiedz
 • ZAŁOŻYŁAM WCZORAJ I ODRZUCILI :( powody żadne… rzekomo mogły nastąpić 2 pomyłki:
  1/ w danych osobowych albo
  2/nr konta, z którego wykonano przelew próbny nie był zgodny z nr konta podanym we wniosku?

  Wszystko było zgodne a na infolinii nie potrafili nic powiedzieć. Dzisiaj spróbowałam znów z opcją podpisania umowy u kuriera, zobaczymy ;)

  Małgorzata Odpowiedz
 • Czy Alior obniżył oprocentowanie na koncie Mega Oszczędnościowym? Miało być przez 3 miesiące 2,5% a dzisiaj sprawdzam, a tam oprocentowanie środków objętych promocją to 1,7% …

  dariusz2 Odpowiedz
 • 2,5% pokaze sie dopiero po wplynieciu 1500zl – to jest warunek tego promocyjnego oprocentowania.

  smo Odpowiedz
  • Mega oszczędnościowe ?
   Ja mam konto oszczędnościowe i Mocno oszczędnościowe ….
   Owszem widzę że można zalożyć Mega …. Ale jest tylko 1% a nie jak piszecie 2,5%….
   „jeszcze wyższe oprocentowanie 1% w skali roku dla nowych środków
   przy wpływach na konto osobiste i wyrażeniu zgody marketingowej

   IreneuszN
 • Korzyść do 20k na 3% od 1 lipca już tylko 1% przy wpływie 1500zł :(

  Scorp Odpowiedz
 • G-pay płatności wliczają się do wymaganej 300 zł miesięcznie do bezpłatności karty debetowej. Blik i inne mobilne już nie.

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy