HIT powraca! 350 zł od BNP Paribas za spełnienie baaardzo prostych warunków!

Zakończona

Kilka tygodni temu BNP Paribas ruszył z promocją, w której na bardzo prostych zasadach mogliśmy zdobyć aż 350 zł w gotówce. Oferta ta była tak dobra, że zakończyła się przed czasem – ze względu na wyczerpanie puli nagród. Na szczęście jeśli ktoś się spóźnił, to znów ma szansę na nagrodę, bo właśnie ruszyła reedycja promocji! Tylko do końca października będziemy mogli zgarnąć 350 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku super-prostych warunków :)

350 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Konto z możliwościami

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 6.11.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 4500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Aż 350 zł w gotówce

Kolejne kroki w promocji są niesamowicie proste. Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz… wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą w listopadzie (te z października nie będą się wliczały). Co istotne – transakcje mogą być na dowolne kwoty!

Bank zaznacza, że muszą to być zwykłe, realne płatności w sklepach i internecie. Wykluczone są więc wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (takie jak doładowania wirtualnych portmonetek). Chodzi o transakcje z kodami MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd.

Jak więc najprościej spełnić te warunki? Zapłacić za paliwo, bułki w piekarni czy w . supermarkecie. W tym ostatnim możemy zresztą skorzystać z kasy samoobsługowej i wszystko załatwić nawet przy jednej wizycie :)

A jak zgarnąć kolejne 200 zł? Wystarczy, że spełniliśmy warunki zdobycia pierwszej premii oraz w grudniu wykonamy łącznie transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł (na identycznych zasadach jak w listopadzie, czyli za realne zakupy) oraz zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

Tu warto dodać, że zgodnie z regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 20.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.12 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 150 zł trafi do nas do 31.12.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy wpływy mogły być z wpłaty we wpłatomacie?

  Agata Odpowiedz
 • Karta dostałem 30 grudnia, tego dnia ją aktywowałem. 31 grudnia zrobiłem zakupy na ponad 200 zł – transakcje zostały zaksięgowania 2 stycznia br… W regulaminie napisane jest, że liczy się data wykonania transakcji a nic nie ma o dacie księgowania. Ciekawy jestem czy założą mi te transakcje z 31 grudnia….? Miał ktoś już taką sytuację?

  grzech Odpowiedz
 • Dzisiaj mi przyszły odpowiedzi na złożoną reklamację, że nagrody zostały przyznane i będą wypłacone do końca stycznia, a jakbym nie napisała, to by nie zapłacili, co się należało.

  Ella Odpowiedz
 • a co z wyplatami nagród w styczniu za soelnienie warunkow w grudniu? Kiedy maja byc?

  joanna Odpowiedz
 • „Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020. ”

  Dostał już ktoś informację o przyznanej nagrodzie?

  grzech Odpowiedz
 • Dostał już ktoś e-mail z potwierdzeniem wypłaty drugiej nagrody w styczniu?

  Grzech Odpowiedz
 • Dostałem info o drugiej nagrodzie. E-mail przyszedł o godz 16:13.

  jaceny Odpowiedz
 • Też dostałam maila :)

  Joanna Odpowiedz
 • Jest e-mail.

  Waldemar Odpowiedz
 • Dostałem e-mail 20 stycznia.
  Czyli była brana pod uwagę data transakcji a nie data jej księgowania :)

  grzech Odpowiedz
 • Nie dostałem maila o drugiej nagrodzie, jaki tytuł maila dostaliście?
  Jak można reklamować?

  Barciu Odpowiedz
 • Hej. Czy to konto trzeba zamykać w oddziale, czy da się jakoś inaczej? Czekam na dwie stówki (lada dzień) i od razu chciałbym zamknąć, jeszcze w tym miesiącu najlepiej.

  jaceny Odpowiedz
 • Dostał może ktoś już pieniądza ?

  Marcel Odpowiedz
 • E-mail koło 22 stycznia, a kasy jeszcze nie ma. Zgodnie z regulaminem jednak do końca dnia ma wpaść wpływ.

  Addonix Odpowiedz
 • Z innej promocji BNP też nie mam, więc jeszcze przelewów nie było.

  Clio Odpowiedz
 • Ja dostałem dziś 200zł. Jak zamknąć najprościej to konto?

  jaceny Odpowiedz
  • Zadzwonić na infolinię – chwila rozmowy i zgłoszenie przyjęte

   mbo
  • Dodam tylko, że okres wypowiedzenia trwa 30 dni od momentu złożenia wniosku.
   Czyli np. jeśli wniosek złożony zostanie 03.02, to konto zamykają z dniem 04.03.

   A co za tym idzie, w lutym należy też spełnić warunek 1 płatności kartą aby nie została naliczona za nią opłata.

   Andrzej
  • Mi niestety na infolinii wmawiają, że się nie da. I tylko wizyta w oddziale Banku bądź listownie.
   Może jesteś w stanie wskazać jakiś konkretny pkt w regulaminie na który mogę się powołać, gdy znów będą chcieli mnie zbyć?

   mrkarolk
  • Kartę można zamknąć na infolinii w trybie natychmiastowym wybierając opcję „bez wznowienia”. Lepiej też w tym banku zamknąć umowę ramową, bo możecie mieć problemy przy kolejnych promocjach. A tego chyba nie da się zrobić przez telefon.

   Kate
 • Kasę dostałem. Wszystko przeszło wzorcowo. Mam problem jednak z zamknięciem konta. Nie chcą przyjąć telefonicznie dyspozycji. Może ktoś jest w stanie podać konkretny pkt regulaminu? Przewertowałem cały PDF „OGÓLNE WARUNKI UMOWY” i niestety nie ma tam nic o dopuszczeniu wypowiedzenia mailem. Prośba o pomoc.

  mrkarolk Odpowiedz
 • Wczoraj po 30 dniach oczekiwania zamknęli mi konto bankowe, ale ciągle mogę zalogować się na mój profil internetowy. Czy powinienem załatwić zamkniecie tego, aby później nie mieć problemów? Dodam, że na wypowiedzeniu jest zaznaczone , ze umowę ramową też wypowiadamy.

  jaceny Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy