100 zł w gotówce i 250 zł w bonie fly.pl za założenie Konta 360° Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja z premią za założenie Konta 360°. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł w gotówce od serwisu bankier.pl. Oprócz tego możemy jednak zgarnąć dodatkowy bon o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie fly.pl.

350 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium od bankier.pl
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem bank, czyli osobą, która:

 • nie posiada ani nie jest pełnomocnikiem do żadnego produktu Banku Millennium
 • jeśli była już klientem Banku Millennium, to nie brała udziału w akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot
 • nie jest w trakcie wnioskowania o produkt Banku Millennium

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując pierwszą i ostatnią zgodę), a następnie klikniemy w wygenerowany dla nas link i złożymy wniosek o Konto 360° wraz z kartą debetową.

350 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium - zgody marketingowe

Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingu banku i podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie koniecznym do przeprowadzenia promocji – inaczej organizator nie mógłby nam wypłacić premii.

Na rejestrację i wypełnienie wniosku o konto mamy czas do 28.03.2018. Zawarcie umowy musi nastąpić do 4.04.2018. Tu drobna uwaga – jeśli wybierzecie podpisanie umowy w oddziale to pamiętajcie, aby pracownik banku jedynie sfinalizował proces, a nie składał wniosku od zera, gubiąc przy tym informacje o wzięciu udziału w promocji.

Premia za spełnienie warunków bezpłatności

Co dalej? Jeśli mamy od 18 do 26 lat i wybraliśmy Konto 360° Student, to konieczne będzie zapewnienie wpływu 500 zł zarówno w kwietniu oraz w maju. Przelew ze swojego konta w innym banku czy wpłata gotówkową są jak najbardziej OK. Oprócz tego bank wymaga od nas co najmniej jednej płatności kartą wydaną do rachunku lub BLIKiem w każdym z obu miesięcy – na dowolną kwotę.

Co w przypadku osób 26+ wnioskujących o „zwykłe” Konto 360°? Tu warunki są niemal identyczne, ale musimy zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

To tyle! O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani do 30.06.2018 poprzez wiadomość e-mail. Organizator promocji poprosi nas też wtedy o uzupełnienie danych do odbioru premii. Będziemy mieć na to 14 dni. Przelanie 100 zł nastąpi do 14.07.2018, natomiast voucher do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości 250 zł otrzymamy od razu.

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego posiadanie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Ten drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą.

Warto dodać, że po spełnieniu tego warunku korzystanie z karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Łatwo więc zauważyć, że po spełnieniu tych relatywnie prostych warunków możemy korzystać z konta i karty za darmo do woli. Warto więc pamiętać o ich spełnianiu – w przeciwnym wypadku za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. (!) zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla większych kwot – w tym wypadku nawet 200 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na pewno wszyscy będą zadowoleni, że to kolejna promocja wykluczająca wyjadaczy wisienek. :D

  Angulo Odpowiedz
  • Już drugi raz z rzędu Millennium wyklucza wszystkich, którzy korzystali z promocji w przeszłości. Tu mnie to jakoś specjalnie nie boli bo nagrody są średnie, ale to niedobra tendencja…

   Rolo
  • Moze gdyby bardziej sie oplacalo byc stalym klientem…

   miodzio
  • Cóż, banki zaczynają zauważać zjawisko wyjadaczy. Stało się to zbyt popularne. Niejedna promocja zamiast dać bankowi wieloletniego klienta została całkowicie skonsumowana przez szkodniki ;-).

   Skylla
  • A Klienci Millennium zaczynaja zauwazac ze sa wykluczeni ze wszystkich promocji a jedynym tego powodem jest posiadanie konta w Millennium, wiec zamykaja konta a bank mimo ze zaplacil to i tak nie bedzie miec wieloletniego Klienta :)

   aaaa
  • @Skylla ostatecznie w jakimś banku i tak trzymasz pieniądze i zakładam, że zdajesz sobie sprawę ile bank na tobie zarabia. Te marne grosze, które dają przy założeniu konta to nic w porównaniu do tego ile oni zgraną. Poza tym, ile jest rzeczywiście tych wisienkowiczów, a ile ludzi, którzy założą konto, bo jest fajna promocja i potem przy nim zostaną?

   Bartek2452
  • @Bartek2452 no właśnie Ci co mają zostać to zostaną dla pozostałych są wykluczenia.

   Adam8z
  • Millenium traci na dawnej jakości. Trzeba uważać.
   Dla przykładu korzystanie z promocyjnego oprocentowania (2,7% do 200tys) KO edycja VI. Dzień badania salda wyznaczono na 13.01, saldo wynosiło 0,00zł… a bank wylicza oprocentowanie wg edycji V. Oczywiście oprocentowanie jest mniej korzystne i w efekcie dostajemy 2,5% do 100tys i 2,1% dla kolejnych 100tys.

   lajki
  • Problem w tym, że… bank dobrze wylicza. Promocje się na siebie nakładają, tu pisałem więcej: https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Michał
  • Skylla jak zwykle na posterunku :)
   Założyłem kiedyś konto w millenium również z promocji, ale nie zamierzam długo jeszcze rezygnować. Przeniosłem do nich IKE, konto oszczędnościowe jest jednym z najlepszych. No i apka od teraz, gdzie jak na dłoni bez matactw widzimy parametry KO. Tak powinno być w każdym banku. Bank zmierza w dobrym kierunku, Pan Leszek, czy Optima powinny się od nich uczyć jak wygląda bankowanie, bo dziś to to jest przepaść. Jedynym minusem w mille jest limit 50K, jednak wierzę, że i z tym się poprawią :)

   jacck
  • Na koncie Prestige limit wynosi 200k ale też oszukują, bo jest to limit do konta a miał być dla każdego z posiadaczy konta.

   Psotka
 • Trochę na inny temat (konto oszczędnościowe profit) odnośnie millennium. 1.03.2018 pojawiła nowa aplkacja na androida, w której pokazuje w szczegółach tego konta: stan zaangażowania na dany dzień, oprocentowanie i do kiedy obowiązuje klienta promocyjne oprocentowanie..
  Duży plus im się za to należy, wszystko pięknie wyliczone i przedstawione.
  A i blikiem można wpłacac we wpłatomatach millennium.

  zaqu Odpowiedz
  • Widzę saldo na dziś, a gdzie jest w apce archiwalne dla konkretnej daty?

   Joana
  • Dobroduszne Millenium wypuściło apkę w której możemy sprawdzić saldo. Super. Teraz niech dodadzą informację z jakiej promocji na Proficie korzystamy… wielu by się zdziwiło.

   Psotka
  • @Psotka, o co Ci chodzi, przecież taka informacja jest widoczna:

   Numer edycji promocji
   5
   Środki oprocentowane promocyjnie
   […] PLN
   Tabela oprocentowania promocyjnego
   […] 2,50% […] 1,70%
   Okres naliczania promocyjnego oprocentowania
   08/01/2018 – 09/04/2018
   Saldo z dnia badania dla aktualnej Promocji – 14/10/2017
   […]

   Don Quijote de la Mancha
 • Zobacz na KO profit->szczegóły->górna belka Promocja. Właśnie tu są podane różne dane.

  zaqu Odpowiedz
 • Rozumiem że udział w promocji z Grouponu też mnie wyklucza? Czy może jednak nie?

  Majkel Odpowiedz
 • Czy w bankowości internetowej da się sprawdzić oprocentowanie KO? Dlaczego większość banków ma z tym taki problem, żeby wyświetlić taką „pierdołe”?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Miałem w zeszłym roku konto 360 otwarte z polecenia (z żadnej innej promocji nie korzystałem), które później zamknąłem. Jestem wykluczony?

  Adam212 Odpowiedz
 • KO profit można sprawdzić a aplikacji na androidzie oraz cenniku stóp procentowych na stronie www. W bankowości internetowej nie sprawdzisz.

  zaqu Odpowiedz
 • A jak wygląda sprawa z poleceniem? Można połączyć polecenie +premie?

  LukiLuk Odpowiedz
 • Słuchajcie, jak to jest z tym wpływem? 1000 lub 500 musi wpłynąć na konto, ale mogę za chwilę przelać tą kwotę na inne konto czy muszę trzymać te pieniądze aż do uzyskania bonusu?

  MS Odpowiedz
 • Czy we wniosku o konto muszę podać ten sam adres email, którym rejestrowałem się w promocji?

  tdb Odpowiedz
 • W rozmowie telefonicznej przed wysłaniem kuriera konsultantka powiedziała, że do udziału w promocji potrzebne są wszystkie zgody. Czy to prawda?

  GrzegorzG Odpowiedz
 • Witam

  Spełniłem warunki. Rozumiem, że na premię 100 zł powinienem poczekać do końca czerwca. Natomiast jak z bonem? Miał przyjść od razu, a nie dostałem go. Do kogo można zgłosić się zatem? Czy bank Millenium będzie w stanie odpowiedzieć, jeśli nie jest organizatorem promocji?

  Rafał Odpowiedz
 • Dostałem właśnie e-mail o spełnieniu warunków promocji. Po zalogowaniu na stronie promocji i podaniu danych otrzymałem informację, że przelew 100 zł powinien dotrzeć w ciągu 14 dni.

  Zonk Odpowiedz
 • Przelew przyszedł jakoś w okolicy 14-go dnia. I teraz uwaga – mogę to wreszcie napisać, bo już dostałem pieniądze i raczej mi ich nie zabiorą: nie spełniłem warunków promocji (już kiedyś brałem udział w innej promocji Banku Millennium), a i tak dostałem pieniądze. :D Czyli warto próbować „na krzywy ryj”, bo czasem same podmioty organizujące promocje nie sprawdzają, czy na pewno uczestnicy spełnili warunki.

  Zonk Odpowiedz
 • Jeśli organizator przysłał maila żeby uzupełnić dane, klikając w link trzeba wprowadzić swój ades email oraz hasło. O jakie hasło chodzi? To główne do konta w aplikacji mobilnej?

  Fans Odpowiedz
 • Nie pamiętam tego hasła…

  Fans Odpowiedz
  • Prawdopodobnie jest możliwość przywrócenia go na e-mail, ale nie wiem, nie pamiętam…

   Zonk
 • tak, tak, wygenerowałem nowe hasło na e-maila,
  dziękuję za okazaną pomoc i zainteresowanie sprawą.
  pozdrawiam

  Fans Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy