Do 360 zł moneybacku za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Tym razem zamiast konkretnej wysokości premii możemy zgarnąć do 360 zł moneybacku za zakup biletów w aplikacji mobilnej oraz zwolnienie z opłat za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. A oprócz tego ciągle czeka na nas kolejne 600 zł za kartę kredytową :)

360 zł moneybacku od BNP Paribas

mamBILET z GOmobile

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że pobierzemy aplikację GOmobile oraz złożymy w niej wniosek o Konto Otwarte na Ciebie w ofercie specjalnej mamBILET z GOmobile, akceptując przy tym regulamin promocji. Istotne również, aby wybrać mobilną kartę płatniczą do konta.

Premia w formie moneybacku

Co dalej? Teraz wystarczy, że będziemy kupować bilety komunikacji miejskiej bezpośrednio przez aplikację mobilną GOmobile. Bank zwróci nam koszty zakupu tych biletów przez pierwsze 12 miesięcy – przy czym nie więcej, niż 30 zł miesięcznie. Bank zaznacza, że pierwszym miesiącem jest niepełny miesiąc podpisania umowy, a kolejne – to kolejne, pełne miesiące kalendarzowe.

Pełna lista miast dostępnych w aplikacji (i dających nam zwrot) dostępna jest pod tym adresem.

Bank wypłaci nam nagrodę za każdy miesiąc do 10. dnia kolejnego miesiąca. Jeśli dzień ten wypadnie w dzień wolny od pracy, to przelew trafi na nasze konto w kolejny dzień roboczy.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Takie są jednak warunki standardowe – uczestnicy promocji nie muszą obawiać się naliczenia opłat przez pierwszy rok. Warto również dodać, że osoby do 26. roku życia również nic nie płacą za kartę, niezależnie od wykonywanych aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Advertisement

Nie przegap!

Komentarze

  • Właśnie zadzwoniłem do Paribasa i miła pani potwierdziła mi że poprzednio konto zamknęło mi się definitywnie 15 września 2021. Oznajmiła ze mogę śmiało brać już udział w promocji. Rzutem na taśmę zarejestruję sie więc do promocji 450 złotych, która kończy sie 25 września. Miałem czekać na jakąś promocję do października, ale ta nowa promocja z biletami to straszny badziew jest.

    burak Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy