360 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Bank Millennium przyzwyczaił nas, że otwierając flagowe Konto 360° lub Konto 360° w wersji Student niemal zawsze można zgarnąć jakąś premię. Okazuje się, że na początku tygodnia wystartowała kolejna edycja promocji „Zyska 360 zł”. Znów zarobimy na aktywnym korzystaniu z karty oraz BLIKa. Co bardziej istotne: bank w końcu przesunął okres karencji i znów umożliwia zgarnięcie premii starym klientom!

360 zł premii za założenie Konta 360

Nowy okres karencji

Aby skorzystać z czwartej edycji promocji „Zyskaj 360 zł” należy być nowym klientem banku liczonym względem dnia 31.08.2015. Dokładniej:

[klient] w okresie od 31.08.2015r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)

Oprócz tego należy zawrzeć umowę o Konto 360° oraz kartę debetową w dniach 22.08 – 5.12.2016, przy okazji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w calu marketingu banku i jednostek powiązanych. Zgoda nie może zostać odwołana w okresie promocji.

360 zł za założenie Konta 360°

Co dalej? W kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy zaczyna nam biec okres promocji, w którym możemy zdobyć obiecany zwrot. Do zgarnięcia mamy 60 zł miesięcznie za transakcje kartą (2% zwrotu) oraz BLIKiem (5% zwrotu), przy czym za każdą ze składowych możemy otrzymać maksymalnie po 30 zł. Przykładowo podpisując umowę jeszcze w sierpniu o zwroty walczymy od września do lutego włącznie (6 miesięcy).

Bank zastrzega, że aby wypłacił premię (do końca kolejnego miesiąca) konieczne jest spełnienie prostych warunków:

 • wykonanie i zaksięgowanie min. 1 operacji kartą
 • wpływ w kwocie nie niższej niż 1000 zł, o ile zakładamy „zwykłe” Konto 360°. W przypadku wersji Student (dla osób poniżej 26 roku życia) wpływ nie jest wymagany
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku

Szczegóły w regulaminie promocji.

Ile kosztuje Konto 360°?

Promocyjny warunek wpływu 1000 zł oraz wykonanie min. jednej transakcji kartą nie jest przypadkowy. Właśnie dzięki tym operacjom bank zwalnia nas z opłat za konto oraz kartę, przy okazji pozwalając na darmowe wypłaty z bankomatów. W przypadku Konta 360° Student sprawa jest prostsza – wystarczy jedna transakcja (wpływ nie jest wymagany). Od dawna uważam, że to bardzo uczciwe warunki – z jednej strony bank może pobrać nawet 15 zł za prowadzenie konta i karty, ale z drugiej: łatwo się tych opłat pozbyć. Zapominalscy sponsorują natomiast premie, które my możemy zdobywać :-)

Lokata mobilna 3,25% + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Osobiście korzystam z Konta 360° jeszcze z jednego powodu: oferty depozytowej. Aktualnie każdy posiadacz konta tego typu ma możliwość założenia lokaty mobilnej do 10 000 zł z oprocentowaniem 3%, jednak dzięki rozszerzonej rzeczywistości można je podnieść o 0,25 pp czyli do 3,25%. Po zakończeniu lokaty można założyć kolejną (i tak w kółko).

Co więcej bank cyklicznie uruchamia promocje dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. Aktualnie możemy przelać tam nawet 100 000 zł z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Oczywiście środki zawsze mamy pod ręką (pierwszy przelew w miesiącu za darmo, jak w większości banków).

Aktualna promocja dla nowych środków (względem dnia 20.08) trwa do 8 października. Oznacza to, że jeśli do tej daty granicznej przelejemy na konto oszczędnościowe nowe środki, to przez 92 dni od tego momentu zarabiać będziemy 2,7% do 100 000 zł (powyżej: 2%). To dobra opcja względem 2,5% w BGŻOptima.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zgadza się , z samego rana.

  cykor Odpowiedz
 • Zwracajcie uwagę, aby mieć zaktualizowaną aplikację, zwłaszcza wtedy, kiedy, tak jak ja dzisiaj, cieszycie się że właśnie zapłacicie 300zł blikiem… a tu jeb, nie generują się kody !!!

  adamus Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy