HIT! 400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Tak wysoka premia w BNP Paribas dostępna jest bardzo rzadko. Dlatego miło mi poinformować, że ruszyła promocja z premią w wysokości aż 400 zł. Wystarczy, że założymy konto osobiste, spełnimy kilka warunków aktywności i… 400 zł nasze! A gdyby nam było mało, to kolejne 500 zł czeka w promocji karty kredytowej! :)

400 zł premii za konto osobiste od BNP Paribas

Konto na upały z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.08.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.08.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Przy tak wysokiej premii nie zdziwię się, jeśli nastąpi to w ciągu kilku dni – warto więc się śpieszyć!

400 zł w dwóch transzach!

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 200 zł w gotówce, zdobędziemy za podpisanie umowy oraz zarówno w sierpniu jak i wrześniu:

 • wykonanie min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonanie min. 1 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay

Jeśli chodzi o przelewy – kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

W przypadku płatności telefonem chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach (zbliżeniowo) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności typu doładowania wirtualnych portmonetek. Zgodnie z regulaminem lepiej też unikać płatności w sieci.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-kodu do Biedronki, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo w październiku:

 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł
 • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł
 • W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  W przypadku transakcji kartą obowiązują te same ograniczenia co w przypadku płatności telefonem (czyli wszystkie „normalne” transakcje są OK).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo do 18.10.2021. Znajdziemy tam informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 25.10. Przelew trafi do nas do końca miesiąca.

  W przypadku drugiej nagrody informacja o jej przyznaniu trafi do nas mailowo do 25.11, a przelew – do końca listopada. E-kod do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka zostanie nam przesłany SMSem na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Środki będziemy mogli wykorzystać aż do 30.11.2023.

  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

  W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

  Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

  Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

  Nie przegap!

  Komentarze

 • doprecyzuj prosze, bo regulamin promocji określa, że skorzystać może osoba, która – „nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”.
  A Elektroniczne Kanały Dostępu są wymagane np. przy Limicie Allegro…

  ggrzes Odpowiedz
 • Jak można sprawdzić z jaką datą było zamknięte moje konto w BNP?

  haha Odpowiedz
  • możesz sprawdzić to np. w placówce banku. powinieneś też mieć dokument potwierdzający zamknięcie konta z datą

   Martyna
 • „nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”

  Czyli jak mam dostęp do GOonline, ale nie mam konta to i tak regulamin mnie wyklucza z promocji?

  haha Odpowiedz
  • Niestety tak… sam mam tylko limit Allegro i niby całe info o koniecznych spłatach przychodzi i tak z allegro, ale podpisując o limit Allegro podpisałem przy okazji umowę ramową z paribasem ;P

   ggrzes
  • Dzięki.

   haha
 • Gdzie przez internet najwygodniej zrobią transakcje Google Pay? Próbowałem z produktami cyfrowymi w aplikacji Empiku, ale chyba są one rozpoznawane po prostu jako płatności kartą.

  PAWEŁ Odpowiedz
  • Transakcja Google Pay – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay

   — jeśli chodzi Ci o to, to tu nie ma mowy o transakcjach webowych, są tylko antenkowe (zbliżeniowe) i w apkach. Apki obsługujące Google Pay to np. Pyszne czy Allegro.

   Don Quijote de la Mancha
  • To znaczy tak: przez internet rozumiałem właśnie aplikacje. Zrobiłem przykładową z allegro i mam następującą blokadę:
   PayU Allegro Poznan PL VISIONAF1

   Skąd mam wiedzieć, czy płatność przeszła jako Google Pay? Technicznie z pewnością wszystko było ok, żadnej autoryzacji dla płatności kartą, wszystko w aplikacji GP.

   PAWEŁ
  • Poczekaj aź ci zaksięgują. Bo np w Citi zmienia się wtedy w opisie na wallet pay. Nie wiem jak jest w innych bankach

   ptok
  • Ano, też nie wiem, jak jest w BNP, różnie to w różnych bankach bywa…

   W każdym razie @PAWEŁ pisze „Skąd mam wiedzieć, czy płatność przeszła jako Google Pay?” — a rozumiem, że nie to jest problemem, bo wcześniej piszesz, że robiłeś to przez Google Pay, więc Ty to wiesz (możesz też sprawdzić w apce GP albo w mejlu czy historii Allegro); chodzi o to, żeby bank też to wiedział. Ale powinien wiedzieć, właśnie z transakcjami webowymi może być problem, bo one nie używają tokenu (wirtualnej karty powiązanej z konkretnym telefonem), a aplikacyjne używają.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja w lipcu płaciłam stacjonarnie kartą BNP podpiętą do Google Pay, a w historii transakcji nie ma żadnej wzmianki o takiej płatności. Po prostu jako płatność bezgotówkowa kartą. Zaniepokoiło mnie to bo akurat płatność przez GP jest warunkiem promocji, w której uczestniczę. Na czacie konsultant Banku poinformował mnie, że jeśli faktycznie płaciłam GP to jest to widoczne w szczegółach karty ale niekoniecznie w GOonline i nie powinnam się martwić.

   BiancaM
  • >>>w historii transakcji nie ma żadnej wzmianki o takiej płatności. Po prostu jako płatność bezgotówkowa kartą.
   W BNP tak właśnie jest, z tym że oni wiedzą że to było GP.

   Bogdan
  • a wiesz czy transakcje GP liczą się do bezpłatności karty czy trzeba użyć plastiku?
   Bo nie chce mi się znowu pisać reklamacji… ostatnio pisałem, bo zrobiłem transakcję ostatniego dnia miesiąca i oczywiści głupi system opłatę naliczył…

   abc
  • Musi się liczyć, w końcu karta to karta, a są przecież ludzie, którzy w ogóle plastiku nie używają.
   A z tą datą księgowania i bezpłatnością to ja już w Millennium niezliczoną ilość razy taką reklamację składałem, bo mam tam kilka kredytówek i przeważnie na koniec miesiąca to ogarniam. Mam już formułkę, którą wklejam i następnego dnia opłatę oddają, tylko trzeba to kontrolować…

   Don Quijote de la Mancha
  • tak, a wiele osób nie kontroluje i bank na tym zarabia, to jest działanie celowe.
   Mille jeszcze w niektórych miesiącach odsetki źle nalicza na KO Profit, ale już nie chciało mi się reklamować tych parę groszy…

   abc
  • Tu znajdziesz informacje na temat niektórych stron z płatnością Google Pay: https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/where-to-use/
   Bezpośrednio możesz płacić np. na stronie DPD.

   Michał
  • „na stronie DPD” — ale (o ile dobrze rozumiem) z fragmentu regulaminu, który zacytowałem powyżej (↑ 22 lipca 2021, 12:02 • Don Quijote de la Mancha) wynika, że to nie mogą być płatności na stronach webowych, a jedynie antenkowe (zbliżeniowe) i w apkach telefonicznych.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha
   Dziękuję Ci bardzo za zwrócenie uwagi na wykluczenie stron webowych:)

   Pytanie, czy ktoś posiada listę, w których apkach – poza tymi z podanego przeze mnie wcześniej linka – można jeszcze płacić Google Pay?

   Michał
 • A GP nie da się np telefonu doładować? Chyba Play daje taka możliwość. Też mnie ten temat interesuje a nie bardzo Go ogarniam….

  jojo Odpowiedz
  • Tak, można, w apce Play24, minimalna kwota to 5 zł.

   Ale mozna też normalnie za bułki w sklepie zapłacić, kombinowanie z apkami jest potrzebne tylko osobom z telefonem bez antenki NFC (a to chyba coraz rzadsze).

   Don Quijote de la Mancha
 • „kombinowanie z apkami jest potrzebne tylko osobom z telefonem bez antenki NFC (a to chyba coraz rzadsze).”
  Musiałeś mnie zdemaskować ;)

  jojo Odpowiedz
  • A jak ktoś jeździ pociągami, to może też używając Google Pay doładować Koleo albo po prostu zapłacić tak za bilet (niestety min. 20 zł, przy tańszym bilecie różnica wpada jako doładowanie).

   Don Quijote de la Mancha
  • a dla autobusiarzy jakdojade albo zbiletem . pl

   aaaa
  • O, nie wiedziałem, fajnie.

   Ale teraz odkryłem kolejną apkę z GP: Twisto. To może być fajne, bo dowolną transakcję, czy to stacjonarną (o ile się ma plastikową kartę Twisto), czy internetową (zrobioną bezpłatną kartą wirtualną) można spłacając przerobić na aplikacyjny Google Pay.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ups, ale nie do tej promocji, bo Twisto psuje MCC…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czyli podpinam kartę z Paribasa do GP. Apką Play 24 doładowuję poprzez wskazanie na GP i po sprawie?

  jojo Odpowiedz
  • Tak, oczywiście musisz wybrać kartę Paribasa (bo w GP można mieć wiele).

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak rozumieć pkt 19 regulaminu
  …..transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie,….” Chodzi mi o ten bankomat, o co może chodzić?

  i jeszcze raz ponawiam pytanie
  Czyli podpinam kartę z Paribasa do GP. Apką Play 24 doładowuję poprzez wskazanie na GP i po sprawie?

  jojo Odpowiedz
 • Czy można złożyć wniosek o konto w tej promocji poprzez BluePartner Smart i zyskać dodatkową stówkę ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • A jezeli ktos ma KK i w zwiazku z tym ma sie dostep do bankowosci internetowej – to jest to wykluczenie?

  Damian_91 Odpowiedz
  • Wykluczenie, bo jesteś „stroną Umowy ramowej […]Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowe”

   ggrzes
  • Nie, nie jest wykluczony. Według regulaminu (i doświadczeń czytelników) to jest osobna umowa ramowa, zresztą polecam sprawdzić co kryje się np. pod definicją „Karty” :)

   Michał
  • Ale ma również dostęp do elektronicznych kanałów dostępu…

   ggrzes
  • Sam mając kartę kredytową, skorzystałem już z promocji za otwarcie konta i bez problemu premia wpadła.

   hasz
  • oki, czyli mając limit allegro w paribasie możliwe że jakbym nieco podrążył sprawę to i bym może uzyskał ww. premię, ale szczerze mówiąc szkoda mi czasu i późniejszej fatygi :P

   ggrzes
 • Klikam w Link aktywacyjny i mam komunikat pt. błąd 403. Co robić?

  Bubu Odpowiedz
 • Mam jeszcze pytanie odnośnie płatności za pomocą Google Pay – czy transakcje za pomocą operatorów płatności, typu: Przelewy24, PayU, DotPay, BlueMedia itp. można też zaliczyć do wymaganych przez BNP transakcji?

  Michał Odpowiedz
 • jak mam konto w Gooptima to też jestem wykluczony?

  wally Odpowiedz
 • Dziś aktywowałem konto. Rok temu w czerwcu zostało zamknięte. Wchodzę w aplikację i widzę historię starych transakcji. Czy to normalne?

  dzankees Odpowiedz
  • Ja też tak mam. (Identycznie, łącznie z zamknięciem w czerwcu.)
   Może zawaliłem, bo wygodnie zamykałem telefonicznie, być może tym sposobem nie zamknęli mi jakichś EKD; no cóż, z drugiej strony już parę razy z promocji w tym banku korzystałem, pamiętam, że poprzednio też się stara historia wczytywała, ale premię dali… Cóż, zobaczymy…

   Don Quijote de la Mancha
  • Normalką. Mam to samo. Ponadto historia operacji nigdy nie znika z systemu.

   Bubu
 • Karta doszła, umowa podpisana czas na aktywację. Czy jest jednak jakiś termin do którego muszę to zrobić. Wolałbym zrobić to w sierpniu by uniknąć nieporozumień w kwestii opłat, wszak to Paribas. Nie mam zbyt miłych wspomnień z tym bakiem i wcześniejszych promocji gdzie musiałem ostro się z nimi kopać.

  jojo Odpowiedz
 • Przepraszam za pytanie, ale czy jest appka Media Expert na androida? Nie natrafiłem na taką w sklepie Play, a pytam dlatego, iż Google Pay wymienia na swojej stronie tę sieć, jako jedną z opcji, gdzie można online płacić metodą GP, jednak płatność poprzez stronę www nie spełni wymaganych warunków promocji BNP:(

  Michał Odpowiedz
 • Z tego co rozumiem to wg regulaminu płatność kartą np. na Allego nie liczy się jako płatność bezgotówkowa bo jest dokonana przez pośrednika.

  nsmarcin Odpowiedz
  • im chodzi o płatności stricte przez pośrednika. Na Allegro płacimy przy użyciu „silnika” pośrednika typu Blue Media (jak na 90% stron w Polsce). Zawsze tak piszę i nie kojarzę, żeby ktos przez to nie dostał premii, ale jak ktoś chce być ostrożny to OK.

   Michał
 • Warunek min. 3 przelewy to wykonuje na swoje konto w innym banku, jednego dnia przez stronę web lub przez aplikacje tak?

  Vitoo Odpowiedz
 • Czy można gdzieś sprawdzić czy pula promocyjna się wyczerpała?

  Gosia Odpowiedz
  • Tak, nie ma wtedy możliwości rejestracji i jest odpowiedni komunikat. Nie da się tego przeoczyć ;) także jesli da się zarejestrować to wszystko jeszcze działa

   Michał
 • W umowie którą dostałem po podpisaniu jest zapisane, że opłata za kartę jest zniesiona w przypadku wykonania jednej płatności w miesiącu albo 3 zł, natomiast w toip: 3 transakcje/5 zł. Czegoś nie rozumiem, czy to jakiś błąd? Czym się bardziej sugerować?

  Grucha Odpowiedz
  • Do tej pory z opłaty wynoszącej 3 zł zwalniała jedna płatność w miesiącu. Od sierpnia obowiązuje nowa taryfa i teraz trzeba zrobić 3 płatności (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5 zł).

   Przemysław
  • Tak, i to już w lipcu trzeba było wykręcić te 3 transakcje, żeby być w sierpniu zwolnionym, chociaż zmiany w tabeli opłat weszły 1 sierpnia. Obowiązuje cię aktualna tabela opłat a nie ta z umowy.

   Ja123
 • Dzięki wielkie za wyjaśnienie!

  Grucha Odpowiedz
 • Dostałem informację że mojego wniosku nie da się złożyć online tylko musze iść do banku chyba tym razem nie załapię się na promocję

  kiloful Odpowiedz
 • Wniosek wysłany – przegapiłbym :)

  Łuki Odpowiedz
  • Coś mi namieszali, bo w umowie nr rachunku mam taki sam jak ten co w zeszłym roku w lipcu zamykałem. Login jest inny, ale na stary nadal mogę się logować.

   Łuki
  • c.d. dziś na starym loginie reaktywował się rok temu zamknięty rachunek i karta do niego jest w produkcji. Najgorsze, że u mnie nie mają oddziału, a na infolinii i czacie nie mają dostępu by to sprawdzić :)

   Łuki
  • Ale to normalne ↑ 27 lipca 2021, 17:21 • Don Quijote de la Mancha.

   Już dostawałem u nich premię w takiej sytuacji; do tego nowa umowa to „Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu nr XXXXXX” — czyli mimo zachowania starych danych zawarłem nową nie tylko nawet na ror, ale też ramową i EKD. Najwyżej będzie reklamacja, ale wstrzymam się z tym do premii (lub jej braku).

   Don Quijote de la Mancha
  • Składałeś wniosek o konto w opcji przez aplikację czy z kurierem? Dostałeś umowę do podpisu SMS-em od razu? Ja wczoraj złożyłem wniosek przez aplikację, wszystkie zdjęcia i wideo przeszły bez problemu. Gdy zatwierdzałem całość było parę minut po godz.23. Chwilę mi przetwarzało, po czym pokazało info, że mój wniosek jest cały czas weryfikowany i dostanę info na maila jak skończą. Dopiero dzisiaj rano przyszedł mail, że moja umowa oczekuje na podpisanie w aplikacji. I teraz nie wiem czy załapię się na premie, bo wniosek niby zdążyłem wysłać jeszcze 06.08 ale przetwarzali go do rana, i boję się czy oni nie policzą daty złożenia od momentu przyjścia tego maila o umowie do podpisu czyli już 07.08. Ktoś się orientuje jak to wygląda?

   Przemysław
  • Składałem wniosek przez apkę.

   Poszło to szybko, teraz sprawdzam i screenshoty z części komputerowej („Proces będzie kontynuowany e aplikacji mobilnej GOmobile”) mam z 14:45, sms „Wniosek o konto oszczednosciowo-rozliczeniowe, weryfikacja numeru telefonu” z 14:52, a „podpisz umowe o otwarcie konta osobistego w BNP Paribas” z 15:02.

   Regulamin mówi o złożeniu wniosku, więc podpisanie dzisiaj to nie powinien być problem, tzn. jak zwykle — najwyzej reklamacja…

   Skądinąd nie umiem w tym banku znaleźć tej mojej umowy, właśnie żeby np. datę sprawdzić; mam PDF z mejla, ale on jest przykładowy („Imię i Nazwisko: IMIĘ NAZWISKO / seria i numer dowodu osobistego: AAANNNNNN / numer PESEL: NNNNNNNNNNNN; data urodzenia: DD-MM-RRRR r.”, w bankowości internetowej też znaleźć wypełnionej wersji nie mogę, czyżbym zawalił, że nie zapisałem na telefon (była taka opcja?) podczas podpisywania w apce?

   Don Quijote de la Mancha
  • Powinien przyjść email z linkiem do podpisanem umowy. Może po weekendzie

   Ja123
  • Wszystko robiłem na komputerze, przetwarzało dosłownie chwilę i po chwili przyszedł SMS do podpisania umowy. Po paru minutach był mail z potwierdzeniem zawarcia i z linkiem do podejrzenia umowy. Gdyby tylko nie było nakopane z tą starą umową to czekałbym już tylko na kuriera, a tak to nie wiem czy w ogóle te papiery od kuriera podpisywać. Nowa umowa niby podpisana, ale jest też zapis, że tożsamość musi być zweryfikowana przez kuriera by była ważna.

   Łuki
 • Konto otwarte bez wizyty kuriera. Warunki na sierpień spełnione – został ostatni z zakupem karta, które jest w drodze.

  aviator Odpowiedz
 • Karta dodana do Google Pay i dokonana transakcja telefonem (płatność na stacji benzynowej). Upewniam się: chodzi o dowolną transakcję bezgotówkową – np. płatność w sklepie telefonem, czy ma to być płatność internetowa (np. za zakupy sklepie on line)?

  szczepan Odpowiedz
 • W historii Aliora transakcja w apce Allegro przez GPay jest z kodem MCC 5999 (sklep z różnościami) jest podany nr tokena, portfel Google Pay, więc jeśli ktoś nie ma NFC to taka transakcja powinna przejść.

  Łuki Odpowiedz
 • Cześć. Czy Wam też w historii płatność za pomocą Google Pay pokazuje jako zwykłą płatność kartą? Dziękuję.

  ola Odpowiedz
  • Tak, pokazuje jako płatność kartą. Ale w google pay są te transakcje także imo ok.

   Bartosz
  • Dzięki :)

   ola
  • Domyślam się, że wątpliwość dotyczyła czy płatność warunek płatności przez Google Pay jest spełniony mimo, że nie widać tego wprost w historii rachunku. A ja odwrócę pytanie: czy wymagane trzy płatności kartą do zapewnienia jej bezpłatności można wykonać właśni przez Google Pay? Domyślam się, że tak, ale czy ktoś może to potwierdzić?

   michal-100
  • Google Pay to płatność kartą, więc będzie się liczyć do bezpłatności

   mbo
 • Czy dostał już ktoś wiadomość mailową o zgarnięciu pierwszej nagrody ?

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał wiadomość o pierwszej nagrodzie?

  Natalia.O Odpowiedz
 • Dostał już ktoś pierwszego maila?

  przemooz Odpowiedz
 • U mnie, męża i córki brak :(

  li Odpowiedz
 • Przyszedł mail.

  McKwacz Odpowiedz
 • Potwierdzam, dostałem maila po 15, partnerka również

  Bartek.m Odpowiedz
 • Potwierdzam, dostałem maila po 15, partnerka również

  Bartek.m Odpowiedz
 • U mnie jest. Przyszedł 15:30

  ola Odpowiedz
 • Przyszły 3 maile 18-tego.

  Scorp Odpowiedz
 • U nie też brak. Zastanawiam się czy nie zdyskwalifikują mnie za płatności GP poprzez doładowania w Play

  jojo Odpowiedz
 • Jak nie dostaliście maila żeby uzupełnić dane to piszecie na adres: sloneczna@bnpparibasplus.pl ?

  Paweł Odpowiedz
 • Też mam o2, mi kazali dzwonić, ale zaś dziś nie pracują. Pozostaje pń ale to zaś ostatni dzień na wpisanie danych.

  jojo Odpowiedz
 • Odpowiadają już na reklamacje? (pisane mailowo) Telefonicznie się nie dodzwoniłem. Może komuś się udało?

  jojo Odpowiedz
 • Gdzie zgłasza sie reklamacje?

  Diana Odpowiedz
 • Pierwsza premia, 200 zeta, wpadła 🤗

  gajowy Odpowiedz
 • Nagroda nie została przyznana ponieważ w sierpniu i we wrześniu nie spełnił Pan warunku po min. „3 Przelewy za pomocą GOnline lub GOmobile”
  O co chodzi???
  Przelewy aplikacją? Robiłem normalnie poprzez www.

  jojo Odpowiedz
 • Chyba dałem ciała…. Robiłem 3 przelewy do Paribasa a chyba miałem robić 3 przelewy z Paribasa. Tak miało być?

  jojo Odpowiedz
 • Czyli w listopadzie już nic nie trzeba robić ? Tylko 3 transakcje aby konto i karta była darmowa ?

  Daral Odpowiedz
 • 3x200zł wpadło już na konto. Czwarta reklamacja (brak maila) uwzględniona pozytywnie :)

  Scorp Odpowiedz
  • Wy się dzielicie z tymi osobami w domu co założą konto? Czy za darmo pomagają wam wyrwać wisienki ? :D tak tylko pytam ;)

   bolek
  • @bolek Co w rodzinie to nie zginie ;) Moi rodzice są na emeryturze (ale własnej, nie państwowej bo z tej troszkę ponad 1000zł/mc) i nie potrzebują takich drobnych. Za to ja z tych pieniędzy raz na jakiś czas (np. święta) kupuję dla nich jakiś sprzęt typu tablet, telefon, młynek do kawy ;) W zeszłym był tablet a w tym ojciej na telefon narzeka to trzeba mu zmienić ;) No a później mnóstwo czasu trzeba poświęcić na naukę obsługi takiego sprzętu :P
   Brat się niestety nie dał nakłonić. Uwarza, że to ściema ;)

   Scorp
  • Tak pytam bo u mnie w rodzinie żadne otwieranie kont nikogo nie interesuje ;) Trzeba działać samemu a jednak rodzinnie to naprawdę można więcej uskładać z takich różnych promocji :D

   bolek
  • W rodzinie to jest tak, że nakłonić kogoś do wzięcia udziału w jakiejś promocji graniczy z cudem, ale jakbyś dał stówkę, to weźnie :)

   Łuki
  • Stówka nic nie da u mnie,chcieliby miliony… może (?) wtedy by założyli :D

   bolek
 • Ktoś już dostał drugiego maila?

  Scorp Odpowiedz
  • Podejrzewam że nikt. Znając BNP to będą ostatniego wymaganego dnia, czyli 25.11. Pierwsza część też była „przeciągnięta” na maksa ;)

   Przemysław
 • Przyszedł SMS z 2-ma kodami po 50zł do Biedronki.

  Łuki Odpowiedz
 • Ktoś coś dostał na odejście? Czy żegnamy się z kontem bez mrugnięcia okiem? ;)

  idiayp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy