HIT! 400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Trwa do 06.08.2021

Tak wysoka premia w BNP Paribas dostępna jest bardzo rzadko. Dlatego miło mi poinformować, że ruszyła promocja z premią w wysokości aż 400 zł. Wystarczy, że założymy konto osobiste, spełnimy kilka warunków aktywności i… 400 zł nasze! A gdyby nam było mało, to kolejne 500 zł czeka w promocji karty kredytowej! :)

400 zł premii za konto osobiste od BNP Paribas

Konto na upały z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.08.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.08.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Przy tak wysokiej premii nie zdziwię się, jeśli nastąpi to w ciągu kilku dni – warto więc się śpieszyć!

400 zł w dwóch transzach!

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 200 zł w gotówce, zdobędziemy za podpisanie umowy oraz zarówno w sierpniu jak i wrześniu:

 • wykonanie min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonanie min. 1 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay

Jeśli chodzi o przelewy – kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

W przypadku płatności telefonem chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach (zbliżeniowo) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności typu doładowania wirtualnych portmonetek. Zgodnie z regulaminem lepiej też unikać płatności w sieci.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-kodu do Biedronki, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo w październiku:

 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł
 • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł
 • W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  W przypadku transakcji kartą obowiązują te same ograniczenia co w przypadku płatności telefonem (czyli wszystkie „normalne” transakcje są OK).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo do 18.10.2021. Znajdziemy tam informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 25.10. Przelew trafi do nas do końca miesiąca.

  W przypadku drugiej nagrody informacja o jej przyznaniu trafi do nas mailowo do 25.11, a przelew – do końca listopada. E-kod do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka zostanie nam przesłany SMSem na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Środki będziemy mogli wykorzystać aż do 30.11.2023.

  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

  W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

  Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

  Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

  Nie przegap!

  Komentarze

 • doprecyzuj prosze, bo regulamin promocji określa, że skorzystać może osoba, która – „nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”.
  A Elektroniczne Kanały Dostępu są wymagane np. przy Limicie Allegro…

  ggrzes Odpowiedz
 • Jak można sprawdzić z jaką datą było zamknięte moje konto w BNP?

  haha Odpowiedz
 • „nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”

  Czyli jak mam dostęp do GOonline, ale nie mam konta to i tak regulamin mnie wyklucza z promocji?

  haha Odpowiedz
  • Niestety tak… sam mam tylko limit Allegro i niby całe info o koniecznych spłatach przychodzi i tak z allegro, ale podpisując o limit Allegro podpisałem przy okazji umowę ramową z paribasem ;P

   ggrzes
  • Dzięki.

   haha
 • Gdzie przez internet najwygodniej zrobią transakcje Google Pay? Próbowałem z produktami cyfrowymi w aplikacji Empiku, ale chyba są one rozpoznawane po prostu jako płatności kartą.

  PAWEŁ Odpowiedz
  • Transakcja Google Pay – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay

   — jeśli chodzi Ci o to, to tu nie ma mowy o transakcjach webowych, są tylko antenkowe (zbliżeniowe) i w apkach. Apki obsługujące Google Pay to np. Pyszne czy Allegro.

   Don Quijote de la Mancha
  • To znaczy tak: przez internet rozumiałem właśnie aplikacje. Zrobiłem przykładową z allegro i mam następującą blokadę:
   PayU Allegro Poznan PL VISIONAF1

   Skąd mam wiedzieć, czy płatność przeszła jako Google Pay? Technicznie z pewnością wszystko było ok, żadnej autoryzacji dla płatności kartą, wszystko w aplikacji GP.

   PAWEŁ
  • Poczekaj aź ci zaksięgują. Bo np w Citi zmienia się wtedy w opisie na wallet pay. Nie wiem jak jest w innych bankach

   ptok
  • Ano, też nie wiem, jak jest w BNP, różnie to w różnych bankach bywa…

   W każdym razie @PAWEŁ pisze „Skąd mam wiedzieć, czy płatność przeszła jako Google Pay?” — a rozumiem, że nie to jest problemem, bo wcześniej piszesz, że robiłeś to przez Google Pay, więc Ty to wiesz (możesz też sprawdzić w apce GP albo w mejlu czy historii Allegro); chodzi o to, żeby bank też to wiedział. Ale powinien wiedzieć, właśnie z transakcjami webowymi może być problem, bo one nie używają tokenu (wirtualnej karty powiązanej z konkretnym telefonem), a aplikacyjne używają.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja w lipcu płaciłam stacjonarnie kartą BNP podpiętą do Google Pay, a w historii transakcji nie ma żadnej wzmianki o takiej płatności. Po prostu jako płatność bezgotówkowa kartą. Zaniepokoiło mnie to bo akurat płatność przez GP jest warunkiem promocji, w której uczestniczę. Na czacie konsultant Banku poinformował mnie, że jeśli faktycznie płaciłam GP to jest to widoczne w szczegółach karty ale niekoniecznie w GOonline i nie powinnam się martwić.

   BiancaM
  • >>>w historii transakcji nie ma żadnej wzmianki o takiej płatności. Po prostu jako płatność bezgotówkowa kartą.
   W BNP tak właśnie jest, z tym że oni wiedzą że to było GP.

   Bogdan
  • a wiesz czy transakcje GP liczą się do bezpłatności karty czy trzeba użyć plastiku?
   Bo nie chce mi się znowu pisać reklamacji… ostatnio pisałem, bo zrobiłem transakcję ostatniego dnia miesiąca i oczywiści głupi system opłatę naliczył…

   abc
  • Musi się liczyć, w końcu karta to karta, a są przecież ludzie, którzy w ogóle plastiku nie używają.
   A z tą datą księgowania i bezpłatnością to ja już w Millennium niezliczoną ilość razy taką reklamację składałem, bo mam tam kilka kredytówek i przeważnie na koniec miesiąca to ogarniam. Mam już formułkę, którą wklejam i następnego dnia opłatę oddają, tylko trzeba to kontrolować…

   Don Quijote de la Mancha
  • tak, a wiele osób nie kontroluje i bank na tym zarabia, to jest działanie celowe.
   Mille jeszcze w niektórych miesiącach odsetki źle nalicza na KO Profit, ale już nie chciało mi się reklamować tych parę groszy…

   abc
  • Tu znajdziesz informacje na temat niektórych stron z płatnością Google Pay: https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/where-to-use/
   Bezpośrednio możesz płacić np. na stronie DPD.

   Michał
  • „na stronie DPD” — ale (o ile dobrze rozumiem) z fragmentu regulaminu, który zacytowałem powyżej (↑ 22 lipca 2021, 12:02 • Don Quijote de la Mancha) wynika, że to nie mogą być płatności na stronach webowych, a jedynie antenkowe (zbliżeniowe) i w apkach telefonicznych.

   Don Quijote de la Mancha
 • A GP nie da się np telefonu doładować? Chyba Play daje taka możliwość. Też mnie ten temat interesuje a nie bardzo Go ogarniam….

  jojo Odpowiedz
  • Tak, można, w apce Play24, minimalna kwota to 5 zł.

   Ale mozna też normalnie za bułki w sklepie zapłacić, kombinowanie z apkami jest potrzebne tylko osobom z telefonem bez antenki NFC (a to chyba coraz rzadsze).

   Don Quijote de la Mancha
 • „kombinowanie z apkami jest potrzebne tylko osobom z telefonem bez antenki NFC (a to chyba coraz rzadsze).”
  Musiałeś mnie zdemaskować ;)

  jojo Odpowiedz
  • A jak ktoś jeździ pociągami, to może też używając Google Pay doładować Koleo albo po prostu zapłacić tak za bilet (niestety min. 20 zł, przy tańszym bilecie różnica wpada jako doładowanie).

   Don Quijote de la Mancha
  • a dla autobusiarzy jakdojade albo zbiletem . pl

   aaaa
  • O, nie wiedziałem, fajnie.

   Ale teraz odkryłem kolejną apkę z GP: Twisto. To może być fajne, bo dowolną transakcję, czy to stacjonarną (o ile się ma plastikową kartę Twisto), czy internetową (zrobioną bezpłatną kartą wirtualną) można spłacając przerobić na aplikacyjny Google Pay.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ups, ale nie do tej promocji, bo Twisto psuje MCC…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czyli podpinam kartę z Paribasa do GP. Apką Play 24 doładowuję poprzez wskazanie na GP i po sprawie?

  jojo Odpowiedz
  • Tak, oczywiście musisz wybrać kartę Paribasa (bo w GP można mieć wiele).

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak rozumieć pkt 19 regulaminu
  …..transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie,….” Chodzi mi o ten bankomat, o co może chodzić?

  i jeszcze raz ponawiam pytanie
  Czyli podpinam kartę z Paribasa do GP. Apką Play 24 doładowuję poprzez wskazanie na GP i po sprawie?

  jojo Odpowiedz
 • Czy można złożyć wniosek o konto w tej promocji poprzez BluePartner Smart i zyskać dodatkową stówkę ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • A jezeli ktos ma KK i w zwiazku z tym ma sie dostep do bankowosci internetowej – to jest to wykluczenie?

  Damian_91 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy