450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas (+7,1% na lokacie!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy tym razem zgarnąć aż 450 – i to w gotówce! A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 600 zł za kartę kredytową i lokaty do 7,1% :)

450 zł premii od BNP Paribas

„Mega okazja” od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.09.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 9.10.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 6000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji (i aktywowanie go poprzez nadanie PINu).

Kolejną, czyli tym razem 150 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu nadania PINu do karty:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 300 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 1000 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną premię, ponownie 150 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 300 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 1000 zł

Ostatnią nagrodę, czyli tym razem 100 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz wykonanie płatności na min. 300 zł w kolejnym miesiącu (wpływy nie są już wymagane).

Przykładowo nadając PIN do karty w sierpniu warunki spełniamy we wrześniu, październiku i listopadzie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród będą przesyłane do 22. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. W pierwszej z nich zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Same nagrody będą przekazywane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Coraz ciężej z tymi promocjami. Jeśli dobrze rozumiem, to płatności internetowe do spełnienia warunków są mocno okrojone, skoro odpadają tacy operatorzy jak PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media…. :-(

  Regulamin promocji: „Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu”.

  rapatapatoja Odpowiedz
  • I gdzie tu jest napisane że nie można skorzystać z tych metod płatności? XD

   Grelio
  • Normalnie można płacić w internecie za zakupy w internecie (byle realne).

   Michał
  • Hmmm… to w takim razie o co chodzi w tym zapisie „z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media”?

   Są sklepy internetowe, gdzie płatności obsługiwane są przez zewnętrznych operatorów typu PayU, Dotpay, Przelewy24. Czy to nie jest wykluczenie przy wyrabianiu „obrotu” płatności kartą do premii?

   Zapaliła mi się czerwona lampka, bo nigdy wcześniej nie widziałem tego typu zapisów. I nie wiem w takim razie jak je interpretować.

   rapatapatoja
  • To żeby spać spokojnie po prostu akurat ta kartą rób tylko stacjonarne. 300 zł to niedużo obecnie.
   Chodzi o to, żeby przy płatnościach online wybierać opcję „zapłać kartą” (potem i tak jest pośrednik) a nie np. PayU a potem w ramach tej opcji wprowadzenie karty. Tak ja to rozumiem i przy moich ostatnich promocjach u nich tak to działało.

   Ja123
 • Jeśli macie już aktywną aplikację Gomobile, to nie uda Wam się aktywować tej promocji przy pomocy aplikacji i trzeba to zrobić przez kuriera.

  Ja mam aktywną aplikację bo miałem w BNP Paribas kartę kredytową i przez to aplikacja ma moje dane i nie ma w niej przycisku „złóż wniosek” który jest potrzebny na pewnym etapie procesu. Nie wystarczy też usunąć danych czy odinstalować i ponownie zainstalować aplikację – ona i tak znajdzie nasze dane w systemie.

  JakubAnderwald Odpowiedz
  • Brać kuriera i nie ma co kombinować 😁 Swoją drogą brać czy poczekać na kolejną 500 lub wiecej, jak obstawiacie ?

   JoX
  • Cos mi sie wydaje ze Paribas niedlugo ukroci te promocje. Jak zamykalem konto to pani przez telefon podala mi wszystkie moje dotychczasowe profity pozyskane z banku i ogolnie byla bardzo nieprzyjemna.

   keton
  • wliczyla tez bgz? dotychczas utrudniali jak tylko mogli, niezamykanie wypowiedzianego konta a potem podpinanie nowej karty do zamknietego konta albo po otwarciu konta oszczednosciowego znikal ror :)

   aaaa
  • Dla mnie właśnie branie kuriera w dobie bankowości elektronicznych to jest kombinowanie z czasem dostawy, podpisem, opóźnieniem na dotarcie dokumentów w 2 strony :)

   JakubAnderwald
  • Bank zmieniającego się świata nie nadąża za zmieniającym się światem.
   Dla części Klientów zapis być może nie był wystarczająco precyzyjny, za co przepraszamy. :)

   aaaa
 • Czy konto w bgż optima.wyklucza z promocji?

  Ju Odpowiedz
 • Otrzymałem maila z linkiem do założenia konta, ale na dwóch komputerach, na telefonie, na różnych przeglądarkach nie ładuje się strona, w tytule przeglądarki jest PIXEL i jest białe tło i nic poza tym. Ktoś też tak ma?

  Krisu Odpowiedz
 • Witam
  Już nie pamiętam z poprzednich promocji…czy w miesiącu aktywowania karty trzeba już zrobić te 3 płatności, żeby nie pobrali prowizji w przyszłym miesiącu?

  Ja123 Odpowiedz
 • Witam
  Już nie pamiętam z poprzednich promocji…czy w miesiącu aktywowania karty trzeba już zrobić te 3 płatności, żeby nie pobrali prowizji w przyszłym miesiącu?

  Ja123 Odpowiedz
  • Niby nie ale i tak zawsze pisze reklamacje bo w wyniku cudownego odznaczania jakiś zgód dziwnym trafem zawsze coś pobieraja pierwszy miesiąc czy dwa a potem zwracają 😁

   JoX
  • No dobra, idę po te bułki… :-)

   Ja123
 • „Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.
  „Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową…”

  Chyba jednak nie ma wyboru, bo w regulamienie jest:
  Karta – płatnicza karta debetowa o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj”

  Ja123 Odpowiedz
 • Czy ktoś kto założył konto w sierpniu dostał juz informację o przyznaniu nagrody i uzupełnieniu danych (mają czas do jutra)?

  chmiel Odpowiedz
 • U mnie brak informacji o przyznaniu nagrody 😪 warunki spełnione

  Jagiellonczyk Odpowiedz
 • Też brak info :(

  Fixer Odpowiedz
 • Też brak, mam nadzieję, że jeszcze jutro przyjdzie.

  chmiel Odpowiedz
 • Było w jakimś dziwnym folderze, znalazłem przez wyszukiwanie frazy BNP, jest majl z 15:30 na dwóch kontach, czas na uzupełnienie nr do 26-go

  JoX Odpowiedz
 • Ten kto nie dostał maila to może być wina poczty, ja mam na Onecie, który czasem szwankuje i maile czasem przychodzą po 2-3 dniach, napiszcie maila z adresu, na który się rejestrowaliście na: megaokazja@promocja.bnpparibas.pl i podadzą dane.

  Fixer Odpowiedz
  • Faktycznie jest jak piszesz @Fixer, odpisali mi że mail był wysłany i jego treść, jeśli im wierzyć, to pewnie serwer pocztowy zablokował jako spam, więc piszcie kto nie dostał, bo termin na uzupełnienie do 26.09.

   chmiel
  • Jeszcze jest infolinia promocji +48222991150 może też coś pomogą.

   Fixer
 • Maila brak. Na infolinii nikt nie odbiera. Brr.

  trzmiel Odpowiedz
 • Dodzwoniłem się na infolinię (+48222991150) i dostałem trochę informacji.

  Wygląda na to, że maile na Gmaila nie doszły do adresatów. W sumie mają 900 takich osób. Można przez telefon dostać adres strony i hasło żeby podać dane, albo czekać na usunięcie awarii i ponowną wysyłkę maili.

  trzmiel Odpowiedz
 • Ja też nie dostałem linka, ale napisałem do nich maila i przysłali mi sms z hasłem do uzupełnienia numeru konta.

  Problem w tym, że cały numer konta nie wchodzi do rubryki. Może ktoś podpowiedzieć, które cyfry konta należy tam wpisać? Ewentualnie co jeszcze?

  gniewko Odpowiedz
 • Mam maila na gmailu. Napisałem reklamację na adres mailowy do organizatora. Dzisiaj mi przysłali sms z danymi do strony internetowej gdzie uzupełniłem nr konta.

  stefan Odpowiedz
 • Czy dostał ktoś maila o uzupełnienie nr konta z wchodzących do promocji we wrześniu?

  burak Odpowiedz
 • U mnie nie ma :(

  burak Odpowiedz
  • Może karty nie aktywowałeś w ciągu 7 dni…?
   A poza tym pewnie wysyłają partiami, mają czas do jutra do końca dnia

   Ja123
 • Ale jaja :) Nie dostałem maila, nie ma w spamie, nigdzie nie ma. Ale za to dostałem teraz smsa z hasłem itd, z prośbą o uzupełnienie nr konta.

  burak Odpowiedz
  • W sms masz wszystko co powinieneś mieć, w emailu jest to samo

   „Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Mega okazja”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!

   Nagroda pierwsza w wysokości 50 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 październik 2022 r.
   W celu przekazania nagrody, zgodnie z regulaminem promocji, niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 26 października 2022 r., numeru rachunku otwartego w Banku BNP Paribas.

   Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://www.bnpparibas.pl/megaokazja/konto/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   XXXXXmail

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   aaaaa

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta bez spacji i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   W celu otrzymania drugiej nagrody należy w październiku spełnić warunki zawarte w Regulaminie:

   wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę min. 300 zł

   otrzymać Wpływ/y na Konto na łączną kwotę min. 1000 zł

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Mega okazja”

   Ja123
 • Tak, widzę że niezbędne dane są w smsie. Z tego co czytałem już miesiąc temu były jakieś problemy z mailami, szczególnie na gmailu. Ja im podałem mail na yahoo i też nie doszło nic. Ale przyszedł sms więc jeżeli zaloguję się na dane podane w smsie, to nie będę im już zawracał dupy.

  burak Odpowiedz
 • Poszło, hasło z smsa weszło nr konta wpisany. Czekam teraz na kasiore :)

  burak Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy