Eurokonto: 5% zwrotu za zakupy w sklepach Biedronka

Już w sobotę rusza kolejna promocja Banku Pekao przeznaczona dla klientów Eurokonta. Do zgarnięcia będzie 5% zwrotu od zakupów w Biedronce. Co ciekawe promocja adresowana jest do wszystkich klientów Eurokonta – oprócz tych, którzy skorzystali z wersji z 20% zwrotem.

50 zł zwrotu dla obecnych klientów Eurokonta

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają Eurokonto z kartą debetową MasterCard lub Maestro. Bank wyłącza osoby, które wzięły już udział w „promocji z Biedronką”.

Konieczna jest również rejestracja w promocji – w systemie bankowości internetowej Pekao24, oddziale banku bądź bankomacie Pekao S.A (po włożeniu karty klikamy „Biorę udział”, podobnie przez bankowość internetową). Samo zgłoszenie wymaga podania umienia i nazwiska oraz numeru klienta.

Każdy uczestnik promocji dostanie zwrot 5% wartości transakcji dokonanych w sklepach Biedronka w dwóch okresach promocji – w dniach 6-7 i 13-14 grudnia 2014. Ważne jednak, aby każda z transakcji była na kwotę minimum 50 zł.

Oczywiście wysokość nagród jest ograniczona: maksymalnie 50 zł na osobę, przy czym łączna pula nagród wynosi 1 000 000 zł.

Więcej w regulaminie promocji oraz stronie banku.

Z jednej strony pozytywne jest to, że Pekao próbuje pozyskać/zaktywizować swoich klientów. Z drugiej jednak musi się jeszcze sporo nauczyć od innych – w pierwszej promocji proponowało „tylko” 50 zł na start. W drugiej proponuje zauważalny zwrot, ale nie ma się co łudzić, że każdy zgarnie 50 zł. W końcu na wydanie 1000 zł mamy tylko 4 dni…

Nie przegap!

Komentarze

 • lol
  ‚w okresach’ – i tam po 2 dni :D
  posralo ich z tymi ‚promocjami’

  eh Odpowiedz
 • Już mi sprzykszyło się wszelkie kupowanie , zarówno na obiad jak i na śniadanie. Nic już nie kupuję i odzwyczajanie się od jedzenia trenuję. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • Jak by komuś kupowania było mało ,to jeszcze Getin z Programem Rabatowym zaczyna atakować. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • Mogliby dać promocje na nowo wprowadzone płatności NFC HCE dla promocji tej usługi.

  Ed Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy