50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu na karcie kredytowej Citibanku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja przeznaczona dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku. W zamian za zwiększenie limitu na karcie zyskać możemy 50 zł do wydania w sklepach Biedronka. Jest jednak pewien haczyk – promocja przeznaczona jest dla osób zaproszonych przez bank.

Citi Handlowy logo

50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty kredytowej Citibanku, który został poinformowany o ofercie przez bank drogą elektroniczną – przez SMS lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Jeśli otrzymaliśmy powyższe zaproszenie to wystarczy, że je zaakceptujemy i zawrzemy porozumienie o podwyższenie limitu posiadanej karty kredytowej na warunkach wskazanych w wiadomości poprzez Citibank Online – przy czym wyższy limit musi wynieść min. 5000 zł, ale nie więcej, niż kwota zaproponowana w ofercie.

Pamiętajmy tylko, że limit nagród wynosi 5000 sztuk. Dlatego warto się śpieszyć.

I… to tyle! Przekazanie nagród, czyli kart podarunkowych do sklepów Biedronka o wartości 50 zł, nastąpi w ciągu 30 dni liczonych od dnia zawarcia porozumienia o podwyższenie limitu karty. 13-cyfrowy kod karty podarunkowej znajdziemy w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Szczegóły promocji w regulaminie. Podziękowania dla Rafała za podesłanie!

Nie masz karty Citibanku? Czeka na ciebie 400 zł lub smartfon!

Na koniec przypomnę, że osoby nieposiadające karty kredytowej Citibanku mogą zyskać 400 za jej założenie lub wybrać nagrodę w formie smartfona. Do zgarnięcia mamy bowiem LG K30 Dual Sim o oficjalnej wartości 599 zł, a realnej – nieco mniejszej.

Jeśli jednak wolimy samodzielnie wybrać swoją nagrodę, to najprawdopodobniej najlepsza będzie oferta z voucherem Allegro o wartości 400 zł. Ta oferta kończy się zresztą już za 2 tygodnie.

Jest jednak jeszcze jedna ciekawa promocja – zamiast bonu Allegro możemy zgarnąć kartę podarunkową do Biedronki o wartości 400 zł. Do tej promocji możemy przystępować do 22.01.2020.

Nie przegap!

Komentarze

 • moze to promocja bez regulaminowa taki amerykanski wynalazek:)

  Kiker Odpowiedz
 • Właśnie też dostałem tą propozycję i się zastanawiam czy zmiana limitu to zmiana umowy i od tej chwili będą mogli mi naliczać opłaty za simplicity?

  Arek88 Odpowiedz
 • Zalogowałem się. Mam limit minimalny 1700 zł. Propozycja limitu wstępnie zaakceptowana: 6700. Akceptuję, potwierdzam dane i info o konieczności wysłania im różnych dokumentów. 5 dych szkoda, ale na jaja też nie można sobie pozwolić. Sami proponują a później coś chcą dodatkowo. Wypowiedziałem kartę. Jak wystapią z ofertą utrzymaniową, jak wystąpią, to pewnie więcej zyskam.

  Waldemar Odpowiedz
 • Adminie, regulamin podpięty w artykule jest z ubiegłego roku:
  „Oferta obowiązuje od 22 listopada 2019 do 22 grudnia 2019”

  Ja123 Odpowiedz
 • Dostałam zaproszenie, wysłałam dokumenty przez bankowość internetową w piątek. Do chwili obecnej nikt z Citi nie kontaktował się ze mną, ani limit nie został zwiększony. Jak to rozumieć- za małe mam dochody czy dużo chętnych na bon w kwocie 50 PLN do Biedronki?
  A jak u Was to wygląda?

  Bogusia Odpowiedz
 • Tak jest w tym banku, ze mną też się nie było kontaktu.

  santech Odpowiedz
 • Gdzie znaleźć regulamin?
  Obecnie mam limit 5tyś, do ilu muszę podnieść, żeby otrzymać kupon?
  Zaproszenie na mail otrzymałem, lecz tam nie ma żadnych szczegółów.

  paabu Odpowiedz
  • Też mam na emaila, ale chyba trzeba mieć w poczcie wewnętrznej ,inaczej nic z tego nie wyjdzie :/

   Zdzisiek80
  • Skoro jest email z informacją odbierz 50 zł na zakupy w Biedronce to jest zaproszenie do promocji. Ja skorzystałem , jak nie przyznają to będę składać reklamacje

   conrad_88
  • Regulamin jest na konkurencyjnym blogu.
   Z Oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
   będące konsumentami w rozumieniu art. 221
   kodeksu cywilnego („Uczestnicy”), które posiadają
   Kartę Kredytową Citibank i w Okresie Obowiązywania Oferty spełnią łącznie poniższe warunki:
   a. zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, email lub wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online), drogą
   telefoniczną, w oddziale Citi Handlowy typu Smart lub Smart mini;
   b. zawrą Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową Citibank w zakresie
   Podwyższenia Limitu kredytu na kwotę nie mniejszą niż 5000 PLN i nie większą niż
   kwota zakomunikowana w ofercie.

   w mailu było jeszcze,żeby zrobić transakcję kartą, ale w regulaminie nic o tym nie ma.

   Budzi
 • Mnie nie zaprosili, pewnie dlatego, ze mam utrzymaniowke (platna dopiero w lutym).

  keton Odpowiedz
 • Voucher wpadł.

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • To możesz zmniejszyć limit i czekać rok na kolejną ofertę 😀

  rychu75 Odpowiedz
  • Właśnie sprawdziłem że 50zł do biedronki za podniesienie limitu to był mój pierwszy bonus w tym roku (na początku stycznia) i najprawdopodobniej ostatni również (dziś) =)

   Pietia
  • To już lepiej zamknąć kartę i czekać na kolejną promocję dla nowych. Bo w tym roku citi był wyjątkowo hojny: 400 za otwarcie, 100 za program „beznadziejne chwile”, 100 utrzymaniówki, 50 za zwiększenie limitu… 650 zł z zerowymi kosztami promocji… to lubię ;)

   wacek
 • Też otrzymałem voucher. Miała tu miejsce dyskusja czy powiększyć limit należy o 5000 zł czy do 5000zł. Ja zwiększyłem z 2000 do 5000 zł i spełniłem warunki, co zamyka dyskusję :-)

  gajowy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy