HIT! Aż 550 zł (+200 zł w punktach!) za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z baaardzo wysoką premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy aż 550 zł – w większości w gotówce. A oprócz tego: kolejne 200 zł w Bezcenne Chwile!

550 zł premii od BNP Paribas

Podaruj sobie prezent od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 26.11.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 26.11, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 10.12.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – najpewniej tak się stanie, więc nie warto zwlekać!

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 2×20 zł na Allegro + 60 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 150 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu:

 • wykonamy min. 4 płatności kartą na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł

W pierwszym przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu (styczniu) spełnienie ich ponownie.

Podobnie będzie z ostatnią, czwartą nagrodą w wysokości 150 zł. Otrzymamy ją za wykonanie transakcji i zapewnienie wpływów w lutym 2024.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22.12, 26.01, 26.02 oraz 25.03. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.12. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzien dobry.
  Dziękuję dla Admina Szanownego Pana Michała za przedstawienie jasno tej oferty.
  Właśnie przeszedłem proces rejestracji.

  miron Odpowiedz
 • ale chyba te 200 z bezcennych to już po ptokach

  JoX Odpowiedz
 • Jak szybko można pozbyć się płatnej karty

  Kazik Odpowiedz
 • Ktoś kiedyś otwierał konto przez wideoweryfikację? Są jakieś problemy?

  Stormz Odpowiedz
 • @Admin
  Czy mogę mieć do Ciebie prośbę?;) Otóż próbowałem ze swoją Mamą założyć dla niej konto (w ramach tej promocji). Niestety, podobnie jak w poprzedniej, również i tym razem po złożeniu wniosku otrzymaliśmy maila o treści: „Informujemy, że Bank w związku z procesem Poznaj Swojego Klienta nie może zaoferować produktów i usług, o które Pan/ Pani wnioskuje”.
  Taki sam komunikat pojawił się w przypadku wcześniejszej promocji..
  Czy miałbyś może możliwość dowiedzenia się u swojego źródła w banku, co może być powodem odmowy?
  Ja dzwoniłem na infolinię, ale dostałem info, że bank nie ujawnia powodów odmowy założenia konta? Mamy nie chcę stresować takimi rozmowami, bo ma ponad 80 lat i nie czuje się pewnie rozmawiając z konsultantami… Nie wiem co o tym myśleć – nie za bardzo w to wierzę, ale może to właśnie wiek na pdst. danych PESEL decyduje, że bank odmawia Mamie założenia już któryś raz z kolei konta…
  Kiedyś miała tam rachunek, ale to było sporo ponad rok temu, bankowość ma zamkniętą, żadnych produktów tez nie ma – co potwierdzałem w oddziale…. Dziwna sytuacja.
  Byłbym wdzięczny za pomoc, gdyby udało się rozeznać temat:)

  Michał Odpowiedz
  • wysłałem zapytanie

   Michał
  • Pewnie zamknąłeś konto, ale nie wypowiedziałeś umów ramowych, a wtedy sporo banków odmawia przystąpienia do nowych promocji.

   ozjasz_goldberg
  • Hmm, podjadę dzisiaj raz jeszcze do oddziału i zapytam… Może idą mi się czegoś dowiedzieć
   Dzięki za wskazówkę:)

   Michał
  • Z tego co pamiętam więcej osób miało taki problem mając wcześniej założone konto. Nie wiem czy problem nie dotyczył przypadkiem sprzeciwu na przetwarzanie danych złożonego przy wypowiedzniu poprzedniego konta lub tak jak pisze @ozjasz_goldberg.

   ciekawski1@o2.pl
  • Niestety – w oddziale nie zechciano mi niczego powiedzieć, czyli wracam do punktu wyjścia:(

   Michał
  • jak nie chcesz stresować mamusi, to zona, siostra moze zadzwonić na infolinie i wszystkiego sie dowiedzieć a ze to niezgodne z prawem to juz inna sprawa, nie takie numery w tym kraju przechodziły

   stalker
 • Czy jak 2 grudnia 2022 miałem konto zamknięte to zalape się teraz na promocję? Bo niby na podpisanie umowy jest czas do 10 grudnia a rejestracja do 26 listopada, to będzie ok?

  Jace Odpowiedz
 • Są problemy przy zakładaniu konta przez wideoweryfikację?

  Wiraz Odpowiedz
 • raz 5 dodawałam dowód i nie przechodzi weryfikacji…

  Ira Odpowiedz
 • Ta weryfikacja przez apkę to jakaś porażka ;) ale trzeba próbować do skutku. Ciągle nie chciało mi przyjąć drugiej strony a wystarczyło przenieść dowód na białe tło i poszło od 1 razu. Szkoda tylko, że pierwszą strone przyjmowało nawet jak wyszło zdjęcie poruszone. Więc działa to jak działa…

  KUKI Odpowiedz
  • Nie tylko przez apke. Maja bardzo mala tolerancje na jakosc skanu. Mialem dosc ciemne zdjecie do innego banku i tutaj nie chcieli podpisac umowy. Ale zrobilem lepszy skan, jasniejszy i juz przeszlo bez problemu. Dlatego radze aby robic zdjecie w bardzo dobrych warunkach oswietleniowych.

   keton
 • Czy już zakładając konto na stronie banku, trzeba wyrazić te 3 zgody marketingowe? (Domniemywam, że tak, aby karta była bezpłatna)

  slayer Odpowiedz
 • Narazie darmowa do 31/12/23 , należy się zalogowac 1 raz do aplikacji mobilnej + 4 x debetowa

  miron Odpowiedz
 • Czy jak konto zalozylem teraz i aktywowalem karte, to za listopad bedzie pobrana oplata za prowadzenie konta/karte i tez musze juz w tym miesiacu wykonac te kilka transakcji? Wydaje mi sie, ze dla niepelnych miesiecy sie tego nie robi (bo co np gdy karta do mnie dotarla i ja aktywowalem ostatniego dnia miesiaca), ale wole sie upewnic.

  MarcinH Odpowiedz
  • Zwykle 1 miesiac zawsze daja na rozruch. Watpie, zeby tutaj polityka byla inna. Ile czekales na pelne otwarcie konta? Zakladales przez kuriera?

   keton
  • Zakładalem z weryfikacja online, plus karta tylko wirtualna, wszystko zrobiło się praktycznie od razu.

   MarcinH
 • czy działa u Was poprawnie reflink przenoszący na stronę promocji?

  karoNet Odpowiedz
 • Widzę, że już po promocji.

  Lidia Odpowiedz
 • 16.11.założone poprawnie wniosek o konto i jest umowa ale miał przyjechać kurier z kartą i potwierdzić tożsamość do dziś go nie ma mimo licznych interwencji poprzez czat i konsultanta oraz maile.Dziś otrzymałem informację że nadano przesyłką PP – to jakieś kpiny
  przecież nie zdążę aktywować karty do 10-go grudnia zgodnie z promocją

  aaal Odpowiedz
 • Czy płatność przez google pay zalicza się do tych 4 płatności wymaganych?

  RadekW Odpowiedz
 • jak sobie przeleje kasę z innego banku to spełnie warunek wpływu min. czy to ma byc obce konto?

  stalker Odpowiedz
  • Punkt 21 regulaminu określa co rozumiemy za wpływy – niestety z własnego konta w innym banku nie liczą się do wpływu .W opisie promocji admin napisał że mogą być z własnego konta ale cóż trzeba czytać regulamin ja również się zasugerowałam opisem i boję się że stracę nagrody bo aby dostać kolejną nagrodę trzeba spełnić warunki poprzedniej

   aaal
  • Trzeba czytać regulaminy ze zrozumieniem, a nie wyrywkowo. W tym punkcie jest mowa tylko o rachunkach prowadzonych w BNP…

   nsmarcin
 • Właśnie dostałem kody Allegro z 1. Nagrody, w SMS wartość 40 zł, na allegro 20 zł…

  slayer Odpowiedz
 • U mnie też. Poczekam możę doślą drugi, jak nie reklamacja.

  santech Odpowiedz
 • Dzien dobry Wszystkim.
  Mam i ja .
  Poprawili sms i są dwa kody x20 zł na allegro, ważne do 31.03.24

  miron Odpowiedz
 • A ja nie dostałem nic ,pisałem do banku, do organizatora promocji i nadal cisza ponoć weryfikują !! ale tak trudno to sprawdzić ?

  aaal Odpowiedz
 • Myślałem, że wypowiedzenie umowy ramowej jest jednocześnie zamknięciem dostępów zdalnych, ale nie dla BNP.
  Odpowiedzieli, że „dostępy do bankowości internetowej są aktywne po wypowiedzeniu”
  I dostęp zdalny trzeba niezależnie zamykać.

  keram7m Odpowiedz
  • A czy orientujesz się może, czy posiadanie dostępu do bankowości internetowej/ mobilnej (bez aktywnego jakiegokolwiek rachunku osobistego ale jedynie np. do jakiegoś produktu kredytowego) wyklucza możliwość skorzystania z którejkolwiek promocji zw. z założeniem rachunku osobistego w BNP?

   Bjurgul
  • nie wiem i dla pewności chciałem wszystko pozamykać zwłaszcza, że nie zaoferowali żadnej oferty zatrzymaniowej

   keram7m
  • Otwierałem już kilka razy konto mając dostęp do bankowości internetowej, z kredytówką jak i bez i nigdy nie było problemu.

   hasz
  • Super – dzięki za info:)

   Bjurgul
 • 26.01 termin drugiej nagrody dziś. Ktoś dostał?

  osob Odpowiedz
 • Nie nagrody, tylko informacji o nagrodzie.

  diego Odpowiedz
 • Dzien dobry.
  Jest info o nagrodzie : ” Szanowni Państwo,

  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej nagrody, gratulujemy! Nagroda druga w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 stycznia 2024 r.

  W celu otrzymania trzeciej nagrody należy w styczniu spełnić warunki zawarte w Regulaminie:

  – wykonać min. 4 Transakcje bezgotówkowe Kartą

  – otrzymać Wpływ/y na min. 1000 zł

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Złote szaleństwo”

  miron Odpowiedz
 • jest nagroda :)

  aaal Odpowiedz
 • Dzien dobry.
  Mam i ja nagrode.

  miron Odpowiedz
 • To jesli w lutym wykonalam 4 tranzakcje karta to znaczy ze moge ja zmknac by uniknac juz oplaty 2zl? Czy aby dostac premie nadal ja trzeba miec?

  I trzeba poczekac do 26 marca by pozamykac konto w BNP?
  Dobrze to przmyslalam?

  Ewaaa09 Odpowiedz
  • ta opłta 2 zł za kartę , jeszcze nie miałem, ale do zysku 150 zł jest dla mnie do zakcetowania,

   miron
 • Dobry wieczór .
  Proszę czekać do wpływu nagrody i dopiero zamykać , 26/03 bedzie tylko powiadomienie o przyznaiu nagrody. I teraz nie podpowiem czy terminy sa ok , i czy zamykac konto 31/03/24 , myslę,że nie można.
  Czekać z zamknnieciem na dobrą ofertę karty kredytowej.

  miron Odpowiedz
 • Dobry wieczór .
  Są nagrody , wpływają w terminie . Czyli 550 zł + 200 w BCH.
  Dodatkowo mamy jeszcze 400 zł za kartę kredytową : https://livesmarter.pl/400-zl-karta-kredytowa-bnp-paribas-marzec-2024/

  miron Odpowiedz
  • Miron nagroda Ci wpłynęła 18 marca ? jakim cudem i dostałeś 200 w BCH ? spełniłem wszystkie warunki ale nie mam takiej sytuacji jak Ty

   aaal
 • Witam. Zle napisalem ,miałem namyśli ,że nagrody wpływaja w terminie , czyli 26 dnia info o nastepnej i do 30 zazwyczaj juz jest.
  200 zł w BCH to było pod koniec 2023 ijuż nie pamietam szcegółow.

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy