60 zł do Decathlon za założenie Konta Proste Zasady Junior + 100 zł dla rodzica

Zakończona

Ruszyła promocja Getin Banku skierowana do rodziców i przestawicieli ustawowych. W zamian za założenie konta dziecku (w wieku 13-18 lat) zgarniemy 60 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. A jeśli sami nie mamy konta w tym banku, to możemy do tego dołożyć 100 zł na start i 2% na koncie oszczędnościowym.

60 zł dla dziecka za konto w Getin Banku
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Getin Banku (zawarta umowa o konto osobiste, kartę debetową i bankowość elektroniczną), którego małoletnie dziecko nie miało konta w Getin Banku przed 17.05.2021. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych:

  • na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
  • na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną
  • na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów współpracujących
  • na możliwość prowadzenia marketingu

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że podpiszemy umowę o Konto Proste Zasady Junior dla swojego dziecka (w wieku 13-18 lat). Będziemy tego mogli dokonać w oddziale lub placówce franczyzowej banku w terminie 17.05 – 30.06.2021, przy okazji akceptując regulamin promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że przelejemy min. 20 zł ze swojego konta (w Getin Banku) na nowo-założone Konto Proste Zasady Junior oraz wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem (my, nie dziecko). Warunek ten powinniśmy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku dziecka oraz w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych – o ile chcemy zgarnąć pełną nagrodę, czyli 3 x 20 zł. Z drugiej strony przykład w regulaminie mówi coś innego – że pierwszy raz warunki spełniamy w kolejnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu założenia konta (a nie np. już w miesiącu założenia konta):

Konto Proste Zasady Junior zostało otwarte w dniu 14 czerwca 2021 r. Pierwszym miesiącem, w którym musisz spełnić warunki to lipiec 2021 r.
Jeśli chcesz otrzymać maksymalnie 3 nagrody, warunki musisz spełnić w lipcu, sierpniu i wrześniu.
Nagrodę otrzymasz za miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji.

Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymujemy e-kartę podarunkową do sieci sklepów Decathlon o wartości 20 zł każda, czyli łącznie 3 x 20 zł. Nagroda zostanie przekazana do 7. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Każda e-karta podarunkowa będzie ważna do 14.01.2022.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy