600 zł moneybacku za założenie VeloKonta + 50 zł z polecenia

Trwa do 31.07.2024

Ruszyła kolejna edycja rewelacyjnej promocji VeloBanku. Ciągle od zgarnięcia mamy 600 zł na start, jednak na nieco zmienionych warunkach. A do tego ciągle aktualne 50 zł w programie poleceń oraz 7% na koncie oszczędnościowym.

650 zł na start od VeloBanku

Promocja „Startuj z VeloKontem”

A jak zyskać premię za założenie VeloKonta? Wystarczy, że będziemy nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego od 31.12.2022.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.07.2024 otworzymy VeloKonto wraz z VeloSkarbonką oraz udzielimy zgód marketingowych na:

 • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego
 • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • prowadzenie marketingu

Co dalej? Nagrodę na start, czyli 60 zł, otrzymamy, jeśli w ciągu 14 dni od aktywacji VeloKonto dodatkowo otworzymy VeloSkarbonkę oraz zalogujemy się do bankowości mobilnej.

Co ciekawe wypłata nagrody nastąpi w ciągu zaledwie 2 dni roboczych – właśnie na VeloSkarbonkę, która jest zresztą obecnie oprocentowana na 6,5% w skali roku do 3000 zł.

A jak zdobyć pozostałe 540 zł? Po pierwsze konieczne będzie comiesięczne zasilenie VeloKonta wpływem min. 2000 zł – musi pochodzić z rachunku w innym banku lub dowolnego konta firmowego. Najprościej przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego wystarczy, że będziemy wykonywać płatności w sklepach i internecie kartą lub BLIKiem, a bank zwróci nam 5% ich wartości. Do zdobycia mamy maksymalnie 60 zł miesięcznie przez 9 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta.

Bank zastrzega, że wykluczone są zasilenia kont na innych platformach płatniczych (transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określającym instytucje finansowe – towary i usługi). Oczywiście przelewy BLIK również. Wszystkie inne realne płatności w sklepach czy internecie są OK.

Przykładowo aktywując konto pod koniec maja płatności kartą wykonujemy od czerwca do lutego, natomiast wpływy na konto powinniśmy zapewnić od czerwca do stycznia (wystarczy 8 razy, bo bank sprawdza czy zapewniliśmy wpływy w miesiącu poprzedzającym miesiąc transakcji – przy czym pierwszy miesiąc dostajemy niejako gratis, bez spełniania tego warunku – jest to miesiąc aktywacji konta).

Wypłata zwrotów będzie również wykonywana błyskawicznie – w ciągu dwóch dni roboczych środki trafią na VeloSkarbonkę.

7% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając promocyjne konto w VeloBanku warto od razu założyć je z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 7% w skali roku aż do 300 000 zł. O szczegółach tej oferty pisałem w osobnym prześwietleniu.

VeloKonto – opłaty. Ile kosztuje?

Zasady prowadzenia nowego VeloKonta są zbliżone do innych banków. Sam rachunek jest darmowy, natomiast zapłacić możemy za kartę oraz wypłaty z bankomatów – jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty (7 zł) za dany miesiąc.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • No to się trzeba więcej teraz napracować (więcej wydać miesięcznie)…

  Kris Odpowiedz
 • Ta promocja zadziała też bez karty? Bo najchętniej bym założył samo konto bez zabawy w karty i omijanie opłat za nie…

  Raczek Odpowiedz
 • Biorę udział w promocji 6,5% do 300 tysięcy.
  Chcę tylko na 7- dni wpłacić 600 tysięcy i po 7- dniach wszystkie środki wypłacić.
  Jak będą oprocentowane- czy tylko do 300 tysięcy naliczane będzie oprocentowanie 6,5% czy w tym przypadku Velobank naliczy 6,5% od całej kwoty?

  Bogusia Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem promocji 6,5 procent otrzymasz od kwoty 300 tysi, reszta będzie oprocentowana symbolicznie

   gajowy
 • Michał poproszę o kod polecający Velo bank.

  miły Wrocławianin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy