Rekordowe 650 zł premii za założenie eKonta w mBanku + ponad 8% na lokacie + 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa oferta mBanku z premią w wysokości 450 zł na start. Bank postanowił jednak „dopalić” ofertę i uruchomił dodatkową promocję, dzięki której zyskamy kolejne 200 zł do wydania w Biedronce lub na Allegro oraz miesiąc usługi Smart gratis. Razem daje nam to rekordowe 650 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 8,1% na lokacie i 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”! Ale uwaga: warto się śpieszyć. W promocji obowiązuje pula 3000 nagród.

650 zł od mBanku

450 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a następnie złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Oprócz powyższego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym powinniśmy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł na Allegro lub do Biedronki

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią 450 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł na Allegro lub do Biedronki. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Oczywiście powyższe oznacza również, że nie musimy wcale ubiegać się o pełną premię od mBanku, np. jeśli nie mamy e-dowodu. Wtedy możemy po prostu zgarnąć 200 + 100 + 2×50 zł na całkiem łatwych warunkach.

Kod do wykorzystania na Allegro/w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 7,3% lub 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ponad 8% na lokacie lub eKoncie oszczędnościowym

Bardziej, niż z powyższej oferty, tak naprawdę obecnie opłaca się skorzystać z lokat (na nowe środki) i konta oszczędnościowego (również na nowe środki) w mBanku. Zgarniemy to około 8% – zależnie od warunków. Więcej o tym pisałem w swoim zestawieniu lokat oraz w osobnym wpisie o koncie oszczędnościowym.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś orientuje się czy mBank ma jakieś propozycje utrzymaniowe po złożeniu wypowiedzenia?

  Bogusia Odpowiedz
 • Ktoś może wie ?
  Czy zakładając konto na siebie a później przekształcając je na konto wspólne z drugim współposiadaczem dalej będę brał udział w promocji ? Czy jednak przekształcając na konto wspólne będzie nowa umowa i wyrzuci mnie to z promocji?

  bquiet Odpowiedz
  • Nie trzeba nic wiedzieć ;)
   Wystarczy odpalić regulamin, wpisać w ctrl+f „wspólny” i szybko znajdujemy:

   Jeżeli przekształcisz rachunek indywidualny na rachunek wspólny, z dniem przekształcenia Rachunku, promocja przestanie Cię obowiązywać.

   Michał
  • dzięki wielkie za szybką odpowiedź :)

   bquiet
 • Nie rozumiem w jaki sposób otworzyć konto, aby otrzymać wszystkie premie.
  Proszę lepiej opisać tą opcję e-dowodu. Dziękuję

  villemo09 Odpowiedz
 • Na stronie mBanku nie ma nic odnośnie 200zł do biedronki/allegro. Gdzie to znaleźć?

  deloe Odpowiedz
 • Poza tym admin podaje nieprawdziwe informacje:
  „Problem w tym, że otwarcie „na selfie” jest możliwe tylko przez aplikację mobilną (a nie przez stronę promocji), przez co nie załapiemy się na 200 zł do Allegro/Biedronki. Oznacza to, że realnie należy otworzyć konto przez e-dowód, aby móc walczyć o pełną pulę.”
  Regulamin tych 200 zł, nie wyklucza założenia konta przez aplikację mobilną ;)

  deloe Odpowiedz
 • Przecież to są dobre linki, z nich Cię przekieruje na stronę z wyborem bonu.

  hasz Odpowiedz
 • Długo czekaliście na aktywację konta przez selfie? U mnie mija 24h i żadnego maila/smsa.

  savi Odpowiedz
  • Ehh, SMS że nie przeszedłem weryfikacji przez selfiei wysyłają kuriera. Lepiej pewnie nie podpisywać w takiej formie?
   @admin?

   savi
  • Patrząc na regulamin promocji 200 zł będzie OK, bo trzeba złożyć wniosek przez stronę promocji / aplikację mobilną przez stronę promocji.

   Natomiast jeśli chodzi o promo 450 zł, to tutaj odpadnie premia za selfie / eDowód.

   Michał
 • Regulamin wymaga założenia konta z kartą, ale chyba nie wyklucza zamknięcia karty do wypłaty premii?

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • czyli ten e-dowod moze miec tylko osoba, która ma nowy dowóz osobisty z tą warstwą elektroniczną?

  villemo09 Odpowiedz
 • Czy limit kwoty oprocentowanej 8,1 % na moich celach to 50 000 zł – jak podaje bank ? Ty podajesz kwotę 20 000 zł która jest prawdziwa?

  TaXmaN Odpowiedz
 • Do końca stycznia dostępna jest jeszcze promocja „Premia za regularne
  inwestowanie edycja 2”. W skrócie: pierwsze nabycie jednostek funduszu inwestycyjnego na kwotę min. 100 zł, następnie 6 nabyć jednostek funduszu co miesiąc w ramach zlecenia stałego na kwotę min. 100 zł. W zamian za to wypłata premii w wysokości 110 zł.

  pytanie Odpowiedz
 • Konto założone w grudniu, wpływ i transakcje zrobione w styczniu. Bon do Allegro/Biedronki powinien się pojawić do końca lutego. Dzisiaj jest ostatni regulaminowy dzień na jego dostarczenie. Nigdzie go nie widzę. Nie ma w mOkazjach, mailu, sms. Regulamin nie precyzuje, gdzie mBank go udostępnia. Ktoś, coś?

  e Odpowiedz
  • Podobijam. Ja też spełniłem warunki i ze strony Banku cisza.

   Paul
  • Bon pojawił się w mOkazjach. Ale jestem niemal pewien, że dopiero 01.03, bo wcześniej nie mogłem go znaleźć. Dodatkowo miałem problem z linkiem. Strona się zawieszała, albo wyświetlała błąd. Dopiero po ok. 0,5h pojawiły mi się na niej kody.

   e
  • Dostałem dziś odpowiedź na reklamację

   Dzień dobry,

   złożył Pan wniosek na warunkach standardowych.

   W ramach dobrych relacji, wypłaciliśmy Panu premię 350 zł, jaką mógł Pan otrzymać w promocji „eKonto osobiste plus premia”.

   Dam sobie rękę uciąć że zakładałem konto na stronie promocyjnej.

   Krzysztof S
  • otrzymałes bon? w maju otworzyłem konto. bon allegro pojawi się do końca lipca?

   PROSTOnaNIBY
 • Bon wczoraj pojawił się w mOkazjach

  bquiet Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy