7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 400 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Oprocentowanie od dzisiaj wynosi 7% w skali roku do 200 000 zł. Co pocieszające: ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią 400 zł na start. A przy okazji zgarnąć nawet 7% na lokacie.

7% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 9.09.2022. Powinniśmy to zrobić w terminie między 14.09 a 25.10.2022.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne jednorazowe wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

400 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 4%) możemy zyskać 400 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • No to do 200 tys. czy 400?

  Michał Odpowiedz
 • Czy jest jakaś możliwość wskoczenia do nowej edycji promocji będąc w poprzedniej? Czy jeśli jestem w edycji 25 muszę odczekać 4 miesiące? W Millennium wystarczy wiadomość w bankowości internetowej a w Alior?

  Grzegorz Odpowiedz
  • W Aliorze nie ma takiej możliwości (w Getinie jakby co też nie). Trzeba czekać aż się skończy obecna w której jesteśmy.

   Przemysław
  • Dziękuję Ci bardzo. W takim razie czekam jeszcze miesiąc i nie wyciągam z ING;)

   Grzegorz
 • Czy jest jakaś możliwość wskoczenia do nowej edycji promocji będąc w poprzedniej? Czy jeśli jestem w edycji 25 muszę odczekać 4 miesiące? W Millennium wystarczy wiadomość w bankowości internetowej a w Alior?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Czy z Konta Mega Oszczednosciowego mozna robic darmowe przelewy na zwykle konto w Aliorze bez jakichkolwiek limitów czy to jest tylko 1 darmowy przelew w miesiacu?

  Andres Odpowiedz
  • Wszystkie darmowe, bez limitów.
   Limit jednego darmowego obowiązuje tylko wtedy, gdy robisz przelew bezpośrednio z KMO na rachunek w innym banku.

   Przemysław
  • @Przemysław dzięki za info. Zawsze myślałem, że tylko 1 przelew jest darmowy.

   littleboy1989
 • 400 na start chyba zakończona 31.08.2022

  Dark Odpowiedz
 • Sorry za błąd do 31.08.2023

  Dark Odpowiedz
 • Rozwiejcie moją wątpliwość czy dobrze pamiętam. Jak 01.10 wpłacę nowe środki na KMO a wpływ w wysokości ponad 2000 zapewnię 10.10 to 7% zostanie mi naliczone za cały październik czy dopiero od 10.10?

  Arek88 Odpowiedz
  • Z info na tej stronie:
   https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-mega-oszczednosciowe.html
   Pytania i odpowiedzi / Kiedy jest spełniony warunek Wpływu?
   ……………………..
   (..) Nie ważne którego dnia został zaksięgowany wpływ, sprawdzamy cały miesiąc kalendarzowy. Dlatego może się zdarzyć, że warunek Wpływu zostanie spełniony zanim otworzysz KMO.
   ………………………
   A w twoim przypadku: 01.10.22 wpłacasz na KMO a następnego widzisz 4% na KMO a jeżeli choć raz na ROR wlejesz np. 28.10.22 kwotę min. 2000 zł ( i nawet zaraz wylejesz ją na zewnątrz) to warunek WPŁYWU masz spełniony.
   ps1. jakbyś miał od razu te 2K to lejesz jej na ROR i od razu po wpływie, przelewasz na KMO, tego samego dnia i wtedy nastepnego masz widoczne 7% a nie 4%
   ps2. przyklady masz też w regulaminie promki ver. 27

   yosa
  • Dzięki! Ja chcę 01.10 przelać sobie blikiem z innego konta większą kwotę ale muszę podzielić na paczki po 1000 bo tylko na tyle pozwala blik.

   Arek88
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy