8% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym + do 200 zł na start od Pekao

Trwa do 15.03.2023

8% w skali roku mogą uzyskać nowi, ale również obecni klienci Pekao – i to nie na lokacie, ale na koncie oszczędnościowym. Na tych pierwszych ciągle czeka dodatkowe 200 zł w gotówce na start – i to na banalnie prostych warunkach :)

8% na koncie oszczędnościowym Pekao

8% do 200 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.10.2022. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.07.2022) nie przekraczało 2000 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym w okresie od 10.01 do 15.03.2023. Pamiętajmy jedynie, że jeśli nie otworzymy konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym, to:

Jeśli zawarłeś umowę o pierwsze konto osobiste […] w Okresie przystąpienia do Promocji i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w oddziałach banku od dnia zawarcia umowy lub w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste, jednak nie później niż 15.03.2023.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 8% na koncie oszczędnościowym będzie
obowiązywało dla kwoty do 200 000 zł przez okres 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.

200 zł w gotówce

Na koniec przypomnę, że do 15.03 trwa również promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na banalnie prostych warunkach. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Średnie miesięczne saldo jest liczone od 1.10.2022. Spełniam ten warunek, ale nie wiem, czy jeśli otworzę KO łapię się na 8%. Obecnie nie mam KO, bo zamknąłem w grudniu.

  diego Odpowiedz
 • Czy są opłaty za przelewy wewnętrzne z KO na Konto Przekorzystne? Widać gdzieś w bankowość online jakie jest bieżące oprocentowanie czy trzeba czekać na kapitalizacje i obliczać odsetki?

  Chris Odpowiedz
  • Przelewy z KO są darmowe, oprocentowanie jest na umowie i nie jest widoczne z poziomu bankowości internetowej. Z ciekawości spytałem bank przez formularz kontaktowy jakie mam oprocentowanie to odpowiedź na moje pytanie dostałem po 13 dniach. Ale jak do tej pory wszystko nalicza się prawidłowo:)
   Takie małe uwagi:
   1. W PEKAO domyślnie masz ustawione niskie limity przelewów i bodajże można je zmienić tylko w oddziale.
   2. Kilka razy po wykonaniu przelewu musiałem czekać na telefon od banku w celu potwierdzenia operacji, z czym nie spotkałem się nigdzie indziej.

   Rafal
  • Potwierdzam to z limitami przelewów. Ja zakładałam konto przez selfie i okazało się, że dzienny limit to 5k a miesięczny bodajże 20k tylko! Oczywiście zorientowałam się, jak chciałam środki przenieść do innego banku. Zmiana limitów tylko w oddziale…

   asi
  • również potwierdzam, też miałem jakieś niskie limity i tylko w oddziale możliwe zwiększenie, no a wtedy papiery, wzór podpisu, i jeszcze raz papiery …

   adaś
 • Każdy przelew wykonany przez serwis pekao24 kosztuje 7 zł, natomiast wszystkie przelewy wykonane w mobilny sposób tj. przez aplikację PeoPay na telefonie/tablecie są darmowe. Taka specyfika tego konta.
  Bieżącego oprocentowania w kontach oszczędnościowych w pekao (także dziecięcych) nie uświadczysz – w miejscu oprocentowania widnieje kreska. Jedynie na rachunku rozliczeniowym pokazuje szaloną wartość wynoszącą 0,01%.

  Cerwin Odpowiedz
  • Wrzucę pod koniec stycznia trochę siana i zobaczę ile procent naliczą. To chyba najlepsza metoda. Konto mam od roku ale ostatnio tylko raz na miesiąc przelewem 500 na 1 dzień i zostawiam drobne na jedną płatność kartą. Także raczej spełniam warunki.

   Chris
  • Nie do końca są darmowe przelewy mobilne. Tylko do 10tyś. dziennie.

   Zenek
  • Przez aplikację mobilną są darmowe, również powyżej 10k PLN. W ciągu kilku miesięcy nie miałem żadnych opłat za przelewy pomiędzy KO a ROR.

   Rafal
  • Maksymalny limit dzienny nie idzie ustawić na więcej jak 10tyś. zł

   Zenek
  • Wydaje mi się, że mylisz przelewy wychodzące na zewnątrz z przelewami w ramach własnych rachunków w tym banku. U mnie działa jak powinno i bez opłat, z zastrzeżeniem, że rachunek zakładałem w placówce.

   Rafal
  • Masz rację, właśnie zrobiłem przelew większyod 10tyś. i przeszedł.

   Zenek
 • Zrobię tak samo – 30.01. założę konto i przeleję niewielką kwotę. Zobaczymy ile naliczą… Napisałem zapytanie, ale odpowiedzi należy się spodziewać chyba w okolicach 20.01. – niestety taki bank…

  diego Odpowiedz
  • Uważajcie bo się można zdziwić ;)
   Ja z własnych obliczeń powinienem otrzymać 9,47 przed podatkiem a dostałem 10,79 :)
   Niestety nie wykonałem jednego przelewu z równą kwotą by łatwo wyliczyć i może stąd różnice ale nijak nie byłem w stanie osiągnąć kwoty jaką otrzymałem.

   Cerwin
 • Jeżeli jestem posiadaczem konta oszczędnościowego (nie nowym klientem) i spełniam warunki dotyczące średniego miesięcznego salda, to od jakiej daty zacznie się naliczanie oprocentowania 8% ?

  P Odpowiedz
 • Jak to wygląda w przypadku kont przeniesionych z Idei? Mam takie konto, saldo i obrót od początku zero. Mogę otworzyć KO z promocyjnym %?

  adre Odpowiedz
 • Czy jak mam otwarte konto Przekorzystne wraz z Oszczędnościowym w maju 2020 i średnie saldo poniżej 2k to środki wrzucone na to KO będą pracowały na 8%?

  Chris Odpowiedz
 • Mam tak samo, tylko że konto przekorzystne wraz z oszczędnościowym otwierałam w maju 2022 r. Czy ktoś wiążąco się wypowie na ten temat?

  Beata2 Odpowiedz
 • Też tak miałem, założyłem nowe oszczędnościowe – tak mnie pokierował konsultant w wiadomości. Wrzuciłem kasę i zapłacili 1,5%. Kasa poszła gdzie indziej, reklamacja złożona – i rozpatrują już drugi miesiąc. Państwowy bandytyzm, pewnie skończy się na arbitrze, bo ze cztery stówki mi ukradli

  karampuk Odpowiedz
 • @Chris
  @Beata2
  musicie otworzyć nowe ko
  bez wizyty w oddziale raczej się nie obejdzie
  wy

  kruczi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy