Bon 200 zł do Tesco za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Zakończona

Niedawno T-Mobile Usługi Bankowe zapowiedział zmianę warunków otrzymywania 5% moneybacku za zakupy. Od maja uzyskanie zwrotu będzie możliwe bezwarunkowo tylko przez 6 miesięcy. Po tym okresie konieczne będzie posiadanie produktu kredytowego, na przykład karty kredytowej. Z tego też względu infolinia banku wydzwania ostatnio do klientów i proponuje karty na preferencyjnych warunkach, przy okazji obiecując udział w promocji „200 zł na zakupy z kartą kredytową T-Mobile”. Sprawdźmy więc, jakie są warunki tej promocji.


200 zł do Tesco od T-Mobile Usługi Bankowe

200 zł do Tesco za kartę kredytową przez internet

Osoby, które śledzą profil LiveSmarter na Facebooku wiedzą, że już wczoraj zastanawiałem się nad prześwietleniem promocji. Problem w tym, że regulamin oferty definiuje nowych klientów dość dziwnie:

Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (zwana dalej „Uczestnikiem”), która w okresie trwania Promocji otrzyma komunikację z informacją o Promocji i złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową („Kartę”). Promocja dotyczy tylko klientów, którzy wnioskowali o Kartę przez dedykowany link przesłany w wiadomości e-mail do klienta, który aplikuje o kartę kredytową lub dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl

O co chodzi? Promocja musi zostać nam zakomunikowana, a wniosek musi zostać złożony internetowo – przynajmniej w teorii. Tymczasem według informacji uzyskanych od was wynika, że promocja jest proponowana przez konsultantów z infolinii banku. Zaznaczam więc, że tylko rozpoczęcie wnioskowania przez internet daje możliwość otrzymania bonu. Prawdopodobnie „komunikację” o promocji najprościej otrzymać przez stronę internetową banku. Program poleceń już takiej komunikacji nie będzie miał.

Warto jednak zaznaczyć, że promocja ma jeszcze jedno ograniczenie: wykluczone są osoby, które były stroną umowy o kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe w okresie 90 dni przed złożeniem promocyjnego wniosku.

Bon za wydanie 500 zł

Co dalej? Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej banku wystarczy wydać kartą min. 500 zł w sklepach lub internecie. Będziemy na to mieli pełny miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy, przy czym bank wyklucza tu transakcje z kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

To tyle! Wysyłka kart podarunkowych o wartości 200 zł do sieci sklepów Tesco nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Podpisując umowę np. w marcu i spełniając warunki w kwietniu kartę otrzymamy do końca maja.

Warto również zaznaczyć, że posiadając konto osobiste w T-Mobile możemy również otrzymać zwrot w wysokości 15/25 zł za powyższe wydatki – w końcu transakcje kredytówką są premiowane w ramach programu moneyback.

Szczegóły w regulaminie promocji. Promocja trwa do końca kwietnia (do 30.04 możemy składać promocyjne wnioski).

Ile kosztuje karta kredytowa w T-Mobile?

Wydatnie karty kredytowej MasterCard w T-Mobile Usługi Bankowe jest darmowe. Zapłacić możemy 70 zł za rok używania karty, jednak po rozliczeniu transakcji o wartości 7500 zł opłata spadnie do 35 zł, a po wydaniu 15 000 zł – do zera.

Co ciekawe oprócz opłaty rocznej za wznowienie karty występuje również opłata miesięczna: 8 zł. Łatwo się jej jednak pozbyć – wystarczy wykonać 4 transakcje bezgotówkowe w danym okresie.

Nie przegap!

Komentarze

 • A czy t-Mobile ma tylko 1 rodzaj karty kredytowej? Zastanawiam sie nad pomyslem jak z Millennium- 5 kart i za każdą bon. Ale chyba mają tylko 1 rodzaj KK….. Jak ktoś coś wie to niech da znać

  Jarosław Odpowiedz
  • jaki bon za kartekredytowa w millenium jest? bo nie widzę żadnej promo.
   Ogólnie ta kk w tmobile jest za darmo do końca roku i nie trzeba poza jednorazowym wydaniem 500zł nic do końca roku z tym robic- pociąć/schować do szuflady i zrezygnować pod koniec roku?

   nietedydroga
 • I jeszcze takie pytanie:

  „Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania Promocji były stroną umowy o Kartę Kredytową z Bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o Kartę Kredytową lub są stroną umowy o Kartę Kredytową z Bankiem”

  Jezeli moja karta poprzednia została zamknieta 3 stycznia to nie minelo 90 od rozpoczecia obowiązywania promocji…. Tak mi sie wydaje, że chodzi o okres od rozpoczecia promocji a nie od terminu wnioskowania o karte.

  Jarosław Odpowiedz
 • Czy tylko ja mam problem z zawnioskowaniem o kk? Kilkukrotnie wypełniłem wniosek o kk poprzez serwis transakcyjny i za każdym razem kończy się to nie powodzeniem…. Chyba nie dla mnie ten bon do Tesco… Wiem, że można wypełnić wniosek podczas rozmowy z konsultantem, ale wtedy jest tylko zwrot 100 zł za kk. Ktoś wypełniał wniosek o kk ze strony banku? Jak to wygląda?

  Kagoo Odpowiedz
 • Do mnie dzwonili dopiero po tygodniu.

  Tomaszek Odpowiedz
 • Jesteście pewni , ze jak się złoży wniosek o KK przez bankowość internetowa to się bon należy ? bo pisze tylko dedykowany link ( który zresztą zniknął) albo przez zaproszenie w e-mailu ??

  ewa Odpowiedz
 • Ok. dzięki za informacje , to w takim razie tez składam wniosek przez bankowość internetowa .

  ewa Odpowiedz
 • Czy bilety lotnicze kupione przez internet zaliczają się do transakcji promowanych bonem? Pytam, ponieważ w regulaminie jest zapisek o kodzie 4111, określający m.in. usługi transportowe, który jest wykluczony z promocji.
  I jeszcze jedno pytanie – płatności zagraniczne (już fizyczną kartką) też się liczą? :)

  Blondynka Odpowiedz
 • Witam,
  dziś zadzwoniła do mnie Pani z Aliora i zawnioskowałem od razu tę KK z bonem. Pani mnie kilkakrotnie zapewniła, że biorę udział w promocji, mimo, że nie złożyłem żadnego wniosku przez internet lub dedykowanego maila. Więc wydaje mi się, że nie jest to ważne jakim kanałem będziemy wnioskować. Trzymam ją za słowo.
  Ogólnie panuje tam duży bałagan, dzwonią z różnych części Polski. Chcą kolejny raz skan dowodu, mimo, że im go wysyłałem przy okazji wcześniejszej promocji. Systemy TMUB, czyli dawnego Synca i Aliora nie są spójne. Chyba trwa tam krwawa walka o klienta i prowizje.

  abc Odpowiedz
 • @abc
  „…dziś zadzwoniła do mnie Pani z Aliora i zawnioskowałem od razu tę KK z bonem.”
  Chyba z TMUB?

  Waldemar Odpowiedz
  • „T-Mobile Usługi Bankowe” są „dostarczane przez Alior Bank”, a w szczególności te panie od kart kredytowych są po prostu z Aliora, np. w mejlach w podpisach mają:
   „Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Kartowych
   Dział Sprzedaży Produktów Kartowych
   Łopuszańska 38D
   02-232 Warszawa
   http://www.aliorbank.pl
   Alior Bank Spółka Akcyjna”,

   Don Quijote de la Mancha
  • Dokładnie tak jak piszesz @Don.
   Zamieszanie i brak przepływu informacji jest bardzo widoczny. Mam wrażenie, że jakby złożyć wniosek o KK przez Aliora i przez TMUB podając inne maile i numery tel. bez problemu otrzymałoby się 2 takie bony ;)

   abc
 • Czy ktoś z Was po przyznaniu kk dostał SMS z potwierdzeniem jego otrzymania oraz drugiego smsa, w którym był taki tekst „Drogi Kliencie, dziekujemy za wybor oferty T-Mobile Uslugi Bankowe. Potwierdzamy zawarcie umowy pozyczki nr BLP00……… T-Mobile Uslugi Bankowe” umowa pożyczki? WTF? Miał tak ktoś?

  Kagoo Odpowiedz
  • Ja tak miałem, nawet nie zwróciłem uwagi na to słowo, ale to jest forma pożyczki właśnie.

   Tomaszek
  • Ja tak miałem w dwóch przypadkach (ostatnie dwa dni). Kontaktowałem się w tej sprawie z konsultantem, to uzyskałem informację, że to błąd przy wysyłce smsa.
   Ewentualnie można w bankowości elektronicznej wejść w sekcję ‚Pożyczki’, aby zweryfikować, czy nie ma żadnej nadmiarowej pożyczki.

   Przemo
  • Też tak miałem, ale jak sprawdzisz numer umowy o KK, to zgadza się z tym smsa, więc moim zdaniem wszystko jest ok :)
   Inna rzecz: jak już przeprowadziłem całą procedurę, to dzwonił inny konsultant z innego miejsca w PL, żeby potwierdzić dane. Standardowa procedura?

   abc
 • hej
  czy mozna zlozyc wniosek przez bankowosc internetowa? jesli tak – jak znalezc wniosek o karte z bonem tesco?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Każdy wniosek powinien się załapać na promocję. Ale jak chcesz mieć pewność do wejdź przez https://www.t-mobilebankowe.pl/ -> Karta kredytowa -> Karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami -> masz info o promocji i link do wniosku w bankowości internetowej.

   Tomaszek
 • Bałagan tam mają totalny. Po złożeniu wniosku i tygodniu bezskutecznego czekania na telefon zadzwoniłem na Infolinię gdzie konsultanta po długim czasie ustaliła że wniosek „źle się zaczytał” i zebym złożył nowy. Odczekalem kilka dni i złożyłem nowy wniosek – odpowiedź negatywna bo „złożyłem już wniosek i jest w trakcie opracowywania”. Z ciekawości spróbowałem zawnioskować o limit w rachunku i obrazu ta sama odpowiedź. Żenada, spróbuje jeszcze raz po Świętach i jeśli będzie to samo to daje sobie całkiem spokój z tum bankiem tzn w maju likwiduje obydwa konta.

  Rask Odpowiedz
  • Moim zdaniem to całe „złe zaczytanie wniosku” albo „ponowne przeprocesowanie” to tak jak pisałem wcześniej, nic innego jak krwawa walka konsultantów o klienta i prowizję.
   Jesteśmy idealną grupą, bo znamy ofertę i promocję, wiemy, że jest korzystna i nie trzeba nas namawiać na produkt, więc prowizja pewna ;)

   abc
 • Ja zawarłem z nimi umowę o konto (przez kuriera), ale przez to, że kiedyś wypowiedziałem umowę z Aliorem to teraz nie mam dostępu do serwisu on-line. Nikt nie zadbał o to bym podpisał potrzeby dokument. Mam w tej sprawie iść do oddziału. OK, kiedyś pójdę – bez dostępu on-line da się żyć. Następnie dostałem debetową kartę – można nadać PIN on-line… (nie mogę) i telefonicznie (super). Dzwonię… Telefonicznie jednak też nie można – z tego samego powodu co powyżej. Po co ktoś zawarł ze mną umowę o konto i przysłał mi kartę?

  Łukasz Odpowiedz
  • Przynajmniej wiesz, co masz zrobić. Chwilka w oddziale i już.

   EwkaMewka
  • EwkaMewka – okazało się, że do oddziału poszedłem na próżno. W oddziale Alior Banku byłem wczoraj. Tam stwierdzili, że oni nie za bardzo wiele mają z tym wspólnego i mi nie pomogą. Wkurzony zadzwoniłem ponownie na infolinię bezpośrednio stamtąd i chyba odebrał ktoś bardziej ogarnięty. Potwierdził, że wizyta w oddziale nie jest potrzebna – wystarczy „zaczytać dane związane z poprzednią umową z Alior Sync do systemu”. Obiecał, że w ciągu ok. godziny powinno być w porządku. Rzeczywiście pod wieczór byłem w stanie uzyskać hasło do systemu on-line, uaktywnić kartę debetową i nadać do niej PIN. Trwało to sporo, więc poprosiłem by ktoś do mnie oddzwonił jak uporają się z tym „zaczytaniem danych”. Zapisali, ale nic z tych rzeczy – nikt nie dzwonił. Podobnie w sprawie karty kredytowej – przypominałem się już kilkanaście razy – nikt nie oddzwania do mnie by przejść z tym wnioskiem dalej. Dziś on-line złożyłem nowy – zobaczymy jaki będzie efekt.

   Łukasz
 • Czy macie jakieś problemy ze składaniem wniosku? U mnie mimo 4 prób i zmiany przeglądarki, po wyborze karty i okresu rozliczeniowego pojawia się komunikat „Wystąpił błąd podczas składania wniosku. Zapraszamy do oddziału lub kontaktu telefonicznego. Wirtualny oddział szwankuje, a wiszenie godzinę na telefonie średnio mi się uśmiecha :)

  JSW Odpowiedz
  • @JSW – mam tak samo, być może to celowe działanie banku? Coś kombinują… Na razie odpuściłem.

   pawelko
  • Miałem tak samo.Zgłaszałem im ten problem 2 razy na infolinii. Po kilku dniach próby na różnych systemach i przeglądarkach złożyłem wniosek przez stronę banku. Miła konsultantka zadzwoniła po weekendzie i przeszedłem z nią cały proces wnioskowania. Czekam teraz na kartę. Proponuję nie tracić czasu tylko składaj wniosek przez stronę.

   Kagoo
 • otrzymalem dzis mailowo dokumenty. Z tego co zauwazylem – oprocz promocji bon 200 pln, zalaczony jest regulamin promocji wiosenne porządki Finał ktora trwa rowniez do 30 04, i co ciekawe ma te same warunki do spelnienia (wydanie 500 pln). W obu promocjach jest informacje ze dane promocje nie lacza sie z innymi promocjami…

  no i teraz pytanie – kto i na jakiej podstawie (TMUB) dokona przekazania wlasciwej nagrody (tj bon) a nie 100 pln (wiosenne porzadki)…

  Michal1607 Odpowiedz
  • Wczoraj złożyłem wniosek przez bankowość internetową i otrzymałem wczoraj dokumenty na maila, dostałem:
   1. Regulamin promocji kart kredytowych (czyli że nie ma opłaty miesięcznej do końca tego roku oraz że nie ma opłaty za wznowienie po roku)
   2.Regulamin promocji 200 zł z bonem
   3.Regulamin Priceless Specials
   4. Umowę z taryfą opłat (kobyła 73 strony)
   5.Formularz informacyjny
   Wszystko spakowane i zabezpieczone hasłem, hasło przychodzi smsem.
   Były problemy z wyborem karty, wybrałem zwykłą a na siłę wciskali mi tę z pomocą mierzoną kilometrami tłumacząc, że zwykła jest wycofana i jest nieaktualna informacja na stronie banku,powiedziałem że chcę zwykłą.

   Nie zauważyłem żadnych wiosennych porządków…..

   Maku
  • hej Maku
   rowniez wczoraj złożyłem wniosek,otrzymałem wczoraj dokumenty na maila, dostałem:
   1. Regulamin promocji kart kredytowych (czyli że nie ma opłaty miesięcznej do końca tego roku oraz że nie ma opłaty za wznowienie po roku)
   2.Regulamin promocji 200 zł z bonem
   3.Regulamin Priceless Specials
   4. Umowę z taryfą opłat (kobyła 73 strony)
   5.Formularz informacyjny
   i jeszcze Regulamin Promocji wiosenne porządki Finał (004)
   Wszystko spakowane i zabezpieczone hasłem.
   Karte chyba wybralem ta mierzoną kilometrami

   tak wiec jak widze – drobna roznica w otrzymanej dokumentacji jest…

   Michal1607
  • hej Michal607
   Co do rodzaju karty, to w umowie mam Typ karty: Karta Kredytowa MasterCard…czyli chyba jest bez mierzenia kilometrów.

   Dzisiaj Pani zadzwoniła, potwierdziłem telefonicznie wszystko co w umowie i czekam na kartę, bez wizyt kuriera i dupereli, ciekawe czemu zastosowali u mnie taką skróconą procedurę, może dlatego że przelewam do T-mobile pensję i byłem wiarygodny ;)

   Acha, jak byś za jakiś czas chciał zrezygnować z karty, to trzeba albo osobiście w oddziale złozyć dyspozycję albo wysłać do nich pismo, okres wypowiedzenia to 30 dni….

   Maku
  • hmm przy poprzedniej promocji kart kredytowych – zlozylem dyspozycje przez infolinie i/lub przez system bankowosci.. i bez problemu zamknalem:)
   wiec mam nadzieje ze nie trzeba isc do oddzialu czy slac pisma…

   Michal1607
  • A czy ma jakieś znaczenie wybór karty? Chodzi mi o to czy brać zwykłą, czy tą z kilometrami?

   JJ2010
  • Nie ma podobno różnicy

   Maku
  • A jeszcze te szare w ogóle dają?
   Ta „pomoc mierzona kilometrami” to najbrzydsza karta ever…

   Don Quijote de la Mancha
 • Po poprzedniej promocji i telefonach czytaniach umowy itp. odpuszczam sobie ten bank :)

  Mars Odpowiedz
 • Wczoraj Pani dzwoniła ja mam działalność gospodarczą i powiedziała że karty dają na oświadczenie .Po godzinie był sms i dokumenty na maila.

  zuza Odpowiedz
 • Kombinacje z bankomatem Euro łapią się na te wymagane 500 czy nie ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Kartę wyrobiłem w marcu, i w marcu zrobiłem płatności na 500zł. Czy to determinuje, że dostanę bon? Czy muszę zrobić jeszcze płatności w kwietniu?
  Pytam dlatego, że zdanie „Będziemy na to mieli pełny miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy” dało mi do myślenia, czy aby na pewno wystarczą płatności tylko w marcu.

  Bartek Odpowiedz
 • hej. probowalem zlozyc wniosek prze bankowosc internetowa – ale wyskoczyl blad i nie moglem. skorzystalem z opcji „zamow kontakt” dostepnej przy opisie promocji.
  wniosek zlozny przy pomocy konsultantki ktora kilkukrotnie potwierdzila ze jak najbardziej biore udzial w tej promocji.
  otrzymalem dokumenty (rowniez regulamin promocji bon do tesco), ale i regulamin promocji wiosenne porzadki. W zwiazku z tym przez bankowosc intenretowa zadalem pytanie – co to za dodaktowy dokument (wiosenne porzadki)?, jak rowniez o potwierdzenie ze bon do tesco mnie obejmuje.
  calkowite zaskoczenie – pierwsza informacja – nie obejmuje.
  tak wiec zakladam ze teraz jedyne rozwiazanie to -> reklamacja…

  ostatecznosc to oczywiscie zamkniecie karty i konta… bo bez moneyback, a o nowa karte kredyt nie ma co skladac chwilowo (wykluczone są osoby, które były stroną umowy o kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe w okresie 90 dni przed złożeniem promocyjnego wniosku)
  widzicie jakies inne rozwiazania?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Ja bym kartę zostawił i w razie braku bonu składał reklamację.
   Na 99% będzie rozpatrzona pozytywnie.

   mbo
  • Możesz też zadzwonić jeszcze raz i nagrać rozmowę. Jak inny konsultant potwierdzi to masz dowód w razie czego.
   Swoją drogą to „gratuluję” Bankowi promocji, w której do końca nie wiadomo czy się bierze udział. Nawet po otrzymaniu bonu firma nie będzie się ludziom dobrze kojarzyła, a właśnie o to chodzi w tego typu akcjach.

   Tomaszek
 • wstepnie reklamacja zlozona. Choc musialem 8 razy prosic o modyfikacje infomracji w reklamacji – bo tak konsultantka to formulowala rece opadaja (zawsze moja wina:-)).

  a co do nagrywania rozmow… no jest to jakies rozwiazanie… moze trzeba bedzie rozwazyc.. tak samo jak print screens przy skladaniu wnioskow online…

  Michal1607 Odpowiedz
 • W artykule jest informacja o opłacie za kartę, jednak w regulaminie promocji, który otrzymałem po podpisaniu umowy jest info:
  1. Promocja trwa od 15 marca 2017 do 30 listopada 2017 r.
  2. Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31.12.2017 roku, niezależnie od liczby transakcji
  3. Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji.

  junoumi Odpowiedz
  • Junoumi ale od stycznia 2018 musisz kk zrobić co najmniej 4 transakcje aby
   nie pobrali opłaty za kartę 8 zł miesięcznie

   aaal
 • Czy wszystkim działa link do wniosku dostępny na stronie t-mobile bankowe? Mi po zalogowaniu pojawia się komunikat, że nie mam uprawnień

  sebeksk Odpowiedz
 • Burdello bum bum!
  Moja historia:
  5 kwietnia złożyłem wniosek o KK przez dedykowany link który dostałem w wiadomości na skrzynke w bankowości. Wstepna weryfikacja pozytywna miałem czekać na kontakt z banku. To czekałem czekałem w święta odpuściłem i dopiero teraz 21 kwietnia dzwonie pytam czemu nikt nie dzwoni. Pani sprawdziła wniosek był ale zaginął w eterze przywrócić go nie może od razu zapytała czy chodziło o promocję z bonem (chyba limit bonów się im wyczerpał) mogę za to u niej zawnioskować przez tel o KK ale dostanę tylko 100zł cashbacku (wiosenne porządki) albo składać przez bankowość online przez centrum produktów. No to składam przez centrum i kicha bo na ostatnim kroku błąd strona niedostępna wrrrr…. Dzwonie na infolinie trafiła się ta sama Pani to mówie jej co i jak zweryfikowała mnie i się rozłączyła WNERW!!! Chyba nie ogarnęła tematu. Dzwonię 3 raz odebrał facet wyjaśniłem w czym rzecz, posprawdzał usunął stary wniosek w systemie i kazał wnioskować o KK z ich głównej strony przez opcję zamów kontakt. No to zobaczymy czy się odezwą nim skończy się promocja… Na koniec spytał jak oceniam poziom obsługi w ich banku :P parsknąłem śmiechem :D
  Jak oddzwonią z KK to 3 raz zapytają BIK o moje dane to już jest przegięcie bo sami psują mi scoring. Jak nie dadzą Karty to chyba jakieś zażalenie wystosuje że celowe działanie na szkode klienta.

  jankos Odpowiedz
  • To może trzeba było się zgodzić na „wiosenne porządki”. Ja tak zrobiłem i 18-go w jednej rozmowie 20-minutowej po godzinie miałem przyznany limit, a dziś 24-go mam już w ręce kartę – 6 dni to chyba dobry czas. Inna sprawa, że to nie ja prosiłem się o KK, a to oni mi ją wcisnęli :) Nie wiem tylko czy ją aktywować dziś czy dopiero w maju, ale to chyba bez różnicy.

   keram7m
  • W T-mobile w końcu się zrehabilitowali i w sobotę zadzwonił konsultant który przysłał mi dokumenty na maila a dziś oddzwonił kolejny by potwierdzić zawarcie umowy o KK wszystko na telefon. Bon na 200zł to trochę więcej niż 100zł więc dlatego nie chciałem porządków. Mam nadzieję że już dalej będzie bezproblemowo, a ta zamaracha też może dlatego, że wpychają te karty pomoc mierzona kilometrami zamiast zwykłych, nie wiem skończyły im się tamte czy do tych im ktoś dopłaca żeby ludzie brali :P

   jankos
  • Aby skorzystac z wiosennych porzadkow, to mozna bylo wczesniej posiadac karte kredytowa ? Do kiedy wazna ta promocja i czy samemu mozna zadzwonic z propozycja otwarcia kk ze stówka czy tez ta promocja tylko dla tych, do których zadzwoni konultant?

   vy
 • Mąż i ja mamy podobne doświadczenia. Żeganamy się z TMUB.

  Li Odpowiedz
  • W którym momencie i jak pozamykać rachunek premium i kartę debetową, żeby dostać zwrot za kwiecień i nie ponieść żadnej opłaty?

   Pojawiały się rady, żeby 1.05 zablokować kartę i zadzwonić na infolinię, żeby zmienili konto na freeminium. To pozwoli uniknąć opłaty 18,9 za prowadzenie rachunku premium bez płatności na 500 zł?

   Notabene – lepsze będzie dla nas przejście do mBanku – w sumie 400 zł.

   Li
  • Wszystkie banki i tak sa podobne, roznice wychodzą przy kredytach i tyle. Grunt, żeby większości tych opłat nie placic i je omijać tak jak da się w aliorze.

   EwkaMewka
 • Od 26 kwietnia jest też inna promocja.
  „Promocja! Jeśli podpiszesz umowę o naszą nową kartę kretydową Mastercard Travel teraz i w kolejnym miesiacu zrobisz nią przynajmniej jedną transakcję na kwotę minimum 300 zł, otrzymasz od nas voucher 250 zł do wykorzystania na Fru.pl”
  https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//RegulaminPromocjiFruzKartaKredytowaMastercardTravel.pdf

  Podróżując z kartą kredytową Mastercard Travel zarabiasz, ponieważ otrzymujesz 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe za granicą, o równowartości powyżej 50 zł. W ten sposób możesz zyskać aż 100 zł miesięcznie i nawet 560 zł rocznie. Zapoznaj się
  się z regulaminem promocji.
  https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//RegulaminPromocjiCashBackzKartaKredytowaMastercardTravel.pdf

  neme Odpowiedz
 • Pytanie – aktywacja karty kredytowej w tej promocji jest bez znaczenia ???

  Mirek Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś kiedy będą wysyłane bony? Jakieś szczegóły?

  Marcin Marcin Odpowiedz
  • Tak ja się orientuje wysyłka nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji ;)

   abc
  • To wiem.. myślałem, że może ktoś już dostał albo pytał bank o to.. to czekamy, dzięki :).

   Marcin Marcin
  • Pytałem, dostałem priorytetem 3-ego maja ;)

   savi
  • Do mnie idzie jakaś tajemnicza przesyłka DHL-em z Chorzowa. Ponieważ niczego innego się nie spodziewam a warunki promocji spełniłem chyba w czwartek możliwe że bank zadziałał ekspresowo i to jest bon do Tesco :-)

   Rask
 • Savi czy ten bon to jednorazowo trzeba wydać czy działa na zasadzie karty podarunkowej ?

  aaal Odpowiedz
 • 15 lipca wchodzi nowy regulamin obsługi produktów w T-mobile, czyli jak rozumiem zgarniamy Bon do Tesco i można uciekać ze skutkiem natychmiastowym? Jaka jest procedura wypowiedzenia KK?

  abc Odpowiedz
 • Do jakiego dnia mam otrzymać moneyback za transakcje z kwietnia?
  Czy transakcje liczą się z okresu rozliczeniowego czy z miesiąca kalendarzowego?

  neme Odpowiedz
  • I ja, i mąż już dostaliśmy za kwiecień. Transakcje chyba były liczone za miesiąc kalenarzowy. Trzba tylko pamiętać o wykluczniach. Ja raz nie dostałam zwrotu, bo w płatnościach była opłata za MPK – tego kodu nie wliczają.

   A wracając do moich dywagacji jak zamknąc konta i karty. Poszliśmy do oddziały zmienić konto z premium na freemium i zamknęliśmy kartę. Dzięki temu nie ma żadnych opłat i konieczności robienia płatności na 500 zł.

   Li
  • Wypłaty za za kwiecień już były, 12ego bodajże.
   Liczą się transakcje rozliczone w danym miesiącu.

   savi
  • Dzięki za odpowiedzi. Czyli muszę reklamować. Niedobrze się zaczyna przygoda z kk z tego banku.

   neme
 • Należy też uważać z KK, żeby na pewno ją zamknąć. Mąż z rok lub 2 lata temu zatrzegł tylko kk przez system. Po zalogowaniu do banku nie widział tej karty kredytowej, mimo że ją miał. Wyszło przy okazji weryfikacji na infolinii. Dopiero przy wizycie z sprawie zamnięcia wszystkiego dowiedział się, że ma u nich cały czas kredytówkę.

  Li Odpowiedz
 • Ktoś podpowie czy jeśli zamówiłem w kwietniu karte kredytową Pomoc mierzona kilometrami, i wydam w maju 500zł, to łapę się na promocją bon do Tesco 200zł i „Wiosenne porządki”?
  Wg regulaminu chyba się nie wykluczają?
  https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//RegulaminPromocjiBon200zl.pdf
  https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//Regulamin_Promocji_wiosenne_porzadki.pdf

  lukecz Odpowiedz
  • W każdym z regulaminów przeczytaj paragraf 2 w Wiosennych porządkach pkt 4 w bonem z tesco bodajże 3f Reasumujac się promocje nie łączą się chyba że pomylą się w tym ich chaosie ;)

   jankos
  • Rzeczywiście masz rację
   To jak oni będą wybierać promocję z której się skorzystało?

   lukecz
 • dostaliście już bony? czym to wysyłają? Poczta polska czy dhl/dpd/itp ?

  romek Odpowiedz
 • A ktoś wie jak te bony dojdą? Droga elektroniczna czy kurierem?

  Marcin Marcin Odpowiedz
 • Hej, umowę podpisałam w marcu, 26 kwietnia napisali że przyznali mi kartę, sama karta trafiła do mnie 2 maja. Wydałam przedmiotowe 500 zł i zazwoniłam na infolinię złożyć reklamację, bo ze wzgledu na to, że za późno dostarczyli mi kartę nie mogłam spełnić warunków promocji… mają 30 dni na rozpatrzenie. Strasznie się to wszystko przeciąga :/

  Ju Odpowiedz
  • Faktycznie U Ciebie przeciągnęli ale mam podobnie umowa kwiecień karta przyszła też 2 maja zerknij w regulamin tam jest zapis : „w kolejnym miesiącu
   kalendarzowym od daty zawarcia przez Bank umowy o Kartę, wykona Kartą transakcje bezgotówkowe na co najmniej 500 zł. W celu rozliczenia Promocji będą brane pod uwagę transakcje bezgotówkowe zaksięgowane na rachunku Karty do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym nastąpiło uruchomienie Karty.” Więc kwestia jak do tego podejdzie bank bo regulamin nie bierze pod uwagę sytuacji że umowa i karta są w innych miesiącach. Ja z reklamacją się wstrzymam zobaczę jak będzie ale Ty daj znać jak u Ciebie się to skończyło, ja obstawiam że przeciągają maksymalnie więc wezmą pod uwagę czerwiec a bon wysla w lipcu

   jankos
  • masz na myśli, że będą chcieli żebym w czerwcu dokonała transakcji na 500 zł? To byłoby dosyć bezczelne (i jeszcze bardziej rozwlekałoby całość), bo ewidentnie sami nawalili.

   Ju
  • Nie wiem co dla TM oznacza „uruchomienie karty” i jak będą to interpretować jesli uruchomienie karty=podpisanie umowy to regulamin jest spójny i bon będzie za 500zł wydane w maju, jeśli nie to mogą próbować przeciągać i w tym punkcie mają niespójność w regulaminie wtedy trzeba wydać 500zł w czerwcu. Dla mnie to nie problem i tak machał będę KK dla moneybacku 5% za zakupy. Po prostu zobaczymy wskazałem tylko zapis regulaminu który jak zwykle w regulaminach bywa pozostawia pewne niejasności.

   jankos
 • Warunki spełniłem w kwietniu, a bonu nadal brak.

  Sarmata Odpowiedz
 • W tym miesiącu na pewno nie będzie :)
  Wyślą pośrednikiem z dniem 31.05 a ile będzie leżał u pośrednika? pewnie tak długo jak przesyłki NestBanku z bonem Rossmanna ;)

  savi Odpowiedz
 • A już myślałem, że tylko ja spełniłem warunki w kwietniu i nie otrzymałem jeszcze karty podarunkowej. Ciekawe czy to będzie list / list polecony / kurier ?

  vilq Odpowiedz
 • Też nie dostałam. Optymizm mi spadł i sądzę, że bez reklamacji się nie obejdzie:)

  ola Odpowiedz
  • znając tempo przyznawania nagrod przez TMUB to poczekałbym spokojnie do 5 czerwca aby poczta miała czas dosatrczyć a potem napisął reklamacje. Być może zamiast bonów będą „uznania rachunku karty kredytowej” jak to było przy akcji z carrefourem ale zobaczymy

   zenek64
  • Uznania były tylko dla osób składających reklamacje czy dla wszystkich?

   abc
  • Wiem tyle ile napisano w komentarzach pod wpisem o promocji KK TMUB ZZ Carrefour wtedy niektórzy czekali na bon 1,5 miesiąca zobaczymy jak tym razem się spiszą

   zenek64
 • Zadzwoniłam – wysyłka bonów ma być jutro:)

  ola Odpowiedz
 • Raczej znając pocztę:) Też bym poczekała.

  EwkaMewka Odpowiedz
 • Witam. Jest bon do TESCO (200 zł karta podarunkowa)

  Wiesław Odpowiedz
 • Witam.
  Warunki spełnione w kwietniu. Dostarczyła Poczta Polska w kopercie od ALIOR BANK :)

  Wiesław Odpowiedz
 • Przesyłka przyszła do mnie dziś, w sposób tak jak pisze Wiesław. Listonosz przyniósł poleconym o godz.9:30.
  A wygląda to wszystko tak:
  TMUB Tesco 200zł 2.jpg
  I to jest dokładnie ta karta podarunkowa:
  https://www.tesco.pl/marki-i-uslugi/bony-paczki/pdf/karty-biznesowe-regulamin.pdf

  Forest_22 Odpowiedz
 • Potwierdzam otrzymanie bonu pocztą polską jako list polecony. Warunki spełnione zostały w kwietniu ;-)

  vilq Odpowiedz
 • podajcie numer pod którym można uzyskać informacje o bonach. warunki spełnione w kwietniu a karty brak.

  Anna Odpowiedz
  • Anna u mnie też brak. Poczekam jeszcze do jutra. Potem infolinia 19 506 lub (12) 370 71 00 – numer dostępny dla Klientów dzwoniących z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

   ola
  • No i reklamacja poszła. Zadzwoniłam na infolinię i nie polecam – usłyszałam, że nie spełniłam warunków a na pytanie „jakich warunków, skoro 500zł wydałam?” nie potrafił Pan odpowiedzieć. Żałuję 34 minut na telefonie i dwukrotnego tłumaczenia o co chodzi. Leniwa byłam i nie chciało mi się wpisywać reklamacji w systemie bankowości elektronicznej, to za karę:)

   ola
  • Ja też napisałem dzisiaj reklamację, ciekawe po jakim czasie się ustosunkują, 30 dni? czy sprawa bardzo trudna i 60 dni? ;)

   Bartek
  • Wiesz Bartek, nie jest źle – skoro jest nas więcej, którzy im w tym rozdawnicwtie umknęli, to myślę, że nie będą robić problemów ale na przeprosiny bym nie liczyła:)

   ola
  • ola, ale w tych wydanych 500zl nie miałaś transakcji z kodami MC wykluczonych przez bank? Ja wydałem kartą w sumie 1000zl, ale dopiero po czasie zorientowałem się że niektóre transakcje się nie liczą do promocji. Policzyłem sobie wszystko w Excelu i odetchnąłem. Bo powiem Ci że ledwie przekroczyłem te wymagane 5 stówek…

   Forest_22
  • Chodziło mi o kody MCC oczywiście ☺

   Forest_22
  • Forest na konto wróciło 25zł cashbacku czyli MCC nieskazitelne.

   ola
 • U mnie wydane ponad 1600 zł w kwietniu i bonu jak nie było tak nie ma… Reklamacja poszła i czekam, aż mi w zębach ten bon przyniosą.

  Addonix Odpowiedz
 • U mnie to samo , brak bonu =reklamacja.

  Szeryf Odpowiedz
  • Dostałeś zaproszenie do promocji ?

   cykor
  • Tak. Podczas zakładania karty dopytywałem czy skorzystam z promocji. Na razie mam potwierdzenie przyjecia reklamacji.

   Szeryf
  • Gdzie otrzymałeś takie potwierdzenie? Skladales reklamacje przez bankowość internetowa?

   Addonix
  • Ja składając przez serwis transakcyjny, powiadomienie o przyjęciu dostałem SMSem.

   savi
  • Dzięki. Ja składałem przez Nową Bankowość Internetową i nic się nie odezwali. Przez starą nie mogłem nic wysłać…

   Addonix
 • Ja już ze swojego bonu wydałem w Tesco ponad 160 PLN.

  Rencista z kasą Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy