HIT! Do 1120 zł za wyrobienie bezpłatnej Motokarty dla czytelników LiveSmarter!

Zakończona

Niespełna dwa miesiące temu Citibank zorganizował ofertę kierowaną do czytelników bloga, w ramach której mogliśmy zgarnąć zdecydowanie lepszą premię, niż w standardowej ofercie „na start”. Dlaczego miło mi poinformować, że ponownie uruchomiona została oferta stworzona specjalnie dla Was! Tym razem zamiast jednej oferty na start będziemy mogli skorzystać z dwóch! Oznacza to, że w zamian za wyrobienie bezpłatnej Motokarty otrzymamy gwarantowane 400 zł na start (lub smartfon LG K30), a oprócz tego nawet 720 zł moneybacku! A gdyby tego było mało, to… z oferty mogą skorzystać również byli klienci banku – okres karencji wynosi zaledwie… 2,5 miesiąca! Trzeba się jednak śpieszyć – oferta jest ważna jedynie do końca marca :)

Nawet 1120 zł za Motokartę od Citibanku!

Zostań posiadaczem Motokarty i zyskaj 400 zł

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą jakiejkolwiek karty kredytowej Citibanku od 31.12.2019. Jeśli kartę mieliśmy wcześniej, ale zamknęliśmy ją przed końcem ubiegłego roku, to jak najbardziej możemy brać udział w promocji. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) również nie wyklucza z promocji :)

Ponieważ wnioskujemy o kartę kredytową, to wymagane jest również spełnienie minimalnych wymogów dotyczących wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to bardzo istotne, aby o kartę zawnioskować przez dedykowany link promocyjny – wniosku pochodzące z innych miejsc w sieci nie biorą udziału w promocji!

Warto tu dodać, że zgodnie z regulaminem jeśli będziemy wnioskować o limit kredytowy wyższy niż 5000 zł, to najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych powinniśmy dosłać dokument dochodowy, który potwierdza podane dochody (można też w trakcie procesu). Bank jednak zaznacza, że wybrane osoby może poprosić o taki dokument nawet przy niższym limicie.

Pamiętajmy tylko, że na złożenie wniosku mamy niewiele czasu, bo jedynie do 31.03.2020 włącznie. Samą umowę możemy spokojnie podpisać później – po kilku dniach od złożenia wniosku oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegnie prawidłowo, to będzie możliwe podpisanie umowy zdalnie (nie będzie wtedy wysłany do nas kurier). Oczywiście otrzymamy listownie samą kartę (przesyłkę polecam na wszelki wypadek zdezynfekować :)).

Uwaga: ze względu na ogromne zainteresowanie promocją warto też uzbroić się w cierpliwość – możliwości call center są ograniczone i konsultant może do nas oddzwonić dopiero po kilku(nastu) dniach. Jeśli nie uda nam się odebrać połączenia, to warto poczekać – bank podejmie jeszcze kilka prób kontaktu.

Gwarantowana premia na start

A o co tak naprawdę walczymy? Po złożeniu wniosku, w trakcie rozmowy z konsultantem, zostaniemy poproszeni o wybór nagrody gwarantowanej o którą walczymy. Do wyboru mamy:

 • kartę podarunkową BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP w Polsce albo
 • kartę prezentową o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Lidl albo
 • e-Kod o wartości 400 zł na zakupy na Allegro albo
 • Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o oficjalnej wartości 599 zł (realnie bliżej 400 zł)

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to z karty paliwowej będziemy mogli korzystać wielokrotnie przez 24 miesiące. Z karty podarunkowej do Lidla również, ale tylko przez 6 miesięcy. Voucher Allegro będzie do użytku w ciągu 12 miesięcy, ale tylko w ramach jednych zakupów (na szczęście można stworzyć koszyk zakupów z wielu aukcji). Kod Allegro otrzymamy zresztą cyfrowo (pozostałe – pocztą).

A jak zdobyć wybraną nagrodę? Bardzo, bardzo prosto! Wystarczy, że po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej Citibanku zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonamy płatności kartą na min… 500 zł! W porównaniu do innych promocji Citibanku (gdzie wymagane jest zazwyczaj wydanie 1500-2000 zł) te warunki są niesamowicie proste do spełnienia. Ilość oraz miejsce transakcji nie mają bowiem znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych, typu doładowania wirtualnych portmonetek). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Warto dodać, że na spełnienie pierwszego warunku (logowania) mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, a na spełnienie drugiego (transakcji) – o miesiąc dłużej. Z drugiej strony czym szybciej wykonamy regulaminowe czynności, tym szybciej zgarniemy nagrodę – bank powiadomi nas bowiem o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Wysyłka nagród odbędzie się natomiast do końca drugiego miesiąca od tej informacji. Citi znany jest jednak ze znacznie szybszej wysyłki nagród, niż podano w regulaminie :)

Do 720 zł w formie moneybacku

Niesamowicie łatwa premia na start to jednak nie wszystko. Spełniając warunki promocji „na start” automatycznie możemy korzystać z kolejnej, niejako wbudowanej promocji w naszą Motokartę. Do zgarnięcia mamy nawet 720 zł, jednak tu warunki uzyskania premii będą zupełnie inne – bo rozłożone w czasie.

W jaki sposób?

Jeśli w danym pełnym okresie rozliczeniowym karty wykonamy transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce), to uzyskamy 20 zł zwrotu – w gotówce. Łącznie będziemy mogli zgarnąć 36 zwrotów, co sumarycznie da nawet 720 zł premii w ciągu 36 miesięcy – o ile będziemy chcieli korzystać tak długo z karty.

Zwrot ten nie będzie jednak wypłacany automatycznie – będziemy go mogli odebrać najszybciej w trzy dni robocze po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Zlecenia wypłaty należy dokonać w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Co ciekawe wcale nie musimy robić tego od razu. Regulamin promocji zastrzega, że zlecenie odbioru będzie dostępne przez 12 pełnych okresów rozliczeniowych od daty przyznania – co oznacza, że możemy otrzymać maksymalnie 240 zł w jednej transzy.

Na koniec warto dodać, że jeśli nasza nagroda spowoduje nadpłatę na karcie kredytowej, to nic złego się nie stanie. Standardowo Citibank pobiera za to prowizję, jednak w przypadku powstania nadpłaty ze względu na zwrot w promocji nie będzie ona naliczana.

Podsumowując: nie dość, że oferta ma chyba najkrótszy okres karencji w historii, to na dodatek pozwala szybko zgarnąć 400 zł na start (lub smartfon LG), a do tego do 720 zł w dłuższym okresie. Razem aż 1120 zł!

Gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z Motokarty jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

Nie przegap!

Komentarze

 • Umowę można podpisać On line, tzn jak? Z kurierami teraz może być kiepsko…. Mam rozumieć że może to się odbyć bez telefonu z banku?

  „Na szczęście umowę możemy spokojnie podpisać nawet i w kwietniu (regulamin wymaga jedynie zawnioskowania do końca marca).”
  „Warto dodać, że na spełnienie pierwszego warunku (logowania) mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, a na spełnienie drugiego (transakcji) – o miesiąc dłużej.”
  Tu się robi nieciekawie…. Od podpisania umowy czy od otrzymania karty? Wspominasz że umowa może być podpisana dużo później. No chyba że uda nam się On line choć wciąż nie wiem jak w praktyce ma to wyglądać….

  jojo Odpowiedz
  • Poprawcie mnie jeśli się mylę (niestety sam nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich możliwości), ale nawet po przejściu procesu online i podpisania umowy SMSem konsultant i tak dzwoni właśnie w celu m.in. potwierdzenia wyboru promocji (a tu wręcz wybrana konkretnej nagrody).

   Michał
  • A co do spełnienia warunków, to przykładowo dla umowy podpisanej w marcu mamy czas na logowanie do końca kwietnia, a na wydanie 500 zł – do końca maja. Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś duży problem… :)

   Michał
  • Rozumiem zatem że karty nie przyślą bez podpisanej umowy? (poniekąd logiczne) Nawet jak zostanie podpisana np w maju co w obecnej sytuacji wcale nie jest takie niemożliwe.

   jojo
 • Ale pech :( wypowiedziałem kartę i nie mam jej od dnia 5 stycznia :(
  Michał walcz proszę o kolejne promocje dla czytelników livesmarter’a :)

  derek Odpowiedz
 • Już po promocji ??? Bo link nie działa : )

  jojo Odpowiedz
  • Działa, działa. Nie ma limitu wniosków. Może jakiś bloker, antywirus blokuje uznając za reklamę?

   Michał
 • Piękna promocja, tylko nie rozumiem jednego.
  Jak uzyskać moneyback skoro miesięcznie można dostać 20 zł zwrotu?

  Konrad Odpowiedz
  • Moneyback uzyskujemy na proste zasadzie: za wydanie łącznie 500 zł otrzymujemy 20 zł miesięcznie. Promocja trwa przez 36 miesięcy = max zwrot to 240 zł rocznie czyli 720 zł przez 3 lata. Oczywiście nikt nie karze nam posiadać kartę tak długo – może zgarnąć tylko 400 zł na start (+0 zł moneybacku), można też korzystać przez chwilę itd. Niemniej karta jest darmowa, więc w niczym nie przeszkadza jej posiadanie :)

   Michał
  • Dzięki, umknęła mi informacja o 3 latach premii…
   Wniosek poszedł, czekam na kontakt 😁

   Konrad
 • Piękna wisienka na ciężkie czasy! Dzięki Michał, złożone x2 :)

  klaudi Odpowiedz
  • Potwierdzam. Nawet, jak ktoś nie chce moneybacku za BP, to ma gwarantowaną premię na start na ultra-prostych warunkach ;)

   Michał
 • Wnioskując o turbokartę już potem wyłącza się z ewentualnej promocji na Simplicity? Tzn. trzeba będzie odczekać odpowiednią karencję?

  daugern Odpowiedz
  • Mówisz o Motokarcie? Tak, to jest w zasadzie klon Simplicity z inną nazwą. Regulamin nie wyklucza zresztą posiadaczy konkretnej karty, ale dowolnej karty wydanej przez Citibank.

   Michał
 • Nie rozumiem, jak wygląda złożenie wniosku online, skoro po wpisaniu danych w formularzu pojawia się komunikat, żeby czekać na telefon od konsultanta?

  broker Odpowiedz
  • hm, powinna być też opcja złożenia wniosku online, tak jak w innych promocjach. Wyjaśnię i dam znać, ale pewnie dopiero w pon :/

   Michał
  • Tzn. mamy póki co czekać czy jeszcze raz składać formularz?

   broker
  • Można składać. Niestety nie wiem czy uda się wprowadzić proces online. Po prostu teraz jest bardziej staroświecki, że to konsultant dzwoni do nas i pyta o dane, zamiast podawać ich własnoręcznie we wniosku. To w zasadzie cała różnica :)

   Michał
  • Dostałem info, że ze względów technicznych w tej promocji nie ma wniosku online – jest tylko wniosek w takiej formie jak obecnie, czyli oddzwania konsultant.

   Michał
 • No i ten link przenosi do promocji do 31.08.2010r. a nie do końca marca.

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Promocja 400 zł jest do końca marca, natomiast 720 zł jest datowana do końca sierpnia. Z tego wniosek, że jeśli ktoś chce skorzystać z kumulacji promocji, to musi złożyć wniosek do końca marca (tzw. przecięcie dwóch zbiorów :))

   Michał
 • a czy można np wydać 500 na paliwo i warunek będzie spełniony?

  Andrus Odpowiedz
  • dobra… sam sobie odpowiem… „łącznie min. 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce)”

   Andrus
  • Tak, min. 250 zł musi być na BP. Może być więcej (nawet pełne 500 zł).

   Michał
 • Co jest mało wiarygodne? Przecież dokładnie to napisałem…

  Jeśli w danym pełnym okresie rozliczeniowym karty wykonamy transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce), to uzyskamy 20 zł zwrotu – w gotówce.

  Michał Odpowiedz
 • Witam.
  Czy to znaczy aby wnioskować o Motokartę trzeba mieć konto w Banku ?

  Wiesław Odpowiedz
  • Nie, ta promocja nie wymaga zakładania konta. Mamy tylko sama kartę kredytową.

   Michał
 • Nie do zwrotu 20 zł tylko do otrzymania tych 4-ech nagród o których napisałeś.

  Wojak Odpowiedz
 • jeszcze jedno pytanie… czy spełniając warunek aby otrzymać voucher (kod) czyli wydanie 500zł automatycznie mamy zaliczony pierwszy miesiąc promocji motokarty?

  Andrus Odpowiedz
 • @Wojak nie siej dezinformacji, zanim coś napiszesz przeczytaj regulamin. Do otrzymania nagrody 400zł (bony)/telefon NIE TRZEBA wydawać na BP. Wystarczą zwykłe transakcje.

  osob Odpowiedz
 • Wniosek poszedł. Już na starcie jest info o telefonie od nich, więc będę na 100% dzwonić. Nurtuje mnie jeszcze jak z podpisaniem On line. Piszcie jak było u Was.

  jojo Odpowiedz
  • Niestety podpięli krótki wniosek (a nie wniosek online) więc prawdopodobnie póki co tylko rozmowa z konsultantem. Poprosiłem ich, aby wprowadzili opcję online asap.

   Michał
 • Dokładnie tak. BP jest wymagane tylko do 720 zł moneybacku. Do zgarnięcia 400 zł (ew. smartfona) nie trzeba nic wydawać na BP.

  Michał Odpowiedz
 • Czy wiecie jak sprawnie dowiedzieć się kiedy zamknęli poprzednią kartę kredytową?

  Robi Odpowiedz
  • Zdaje się że powinno się udać na infolinii / podczas rozmowy z konsultantem po złożeniu wniosku

   Michał
 • @osob Mowisz o regulaminie oferty napisanego pod livesmarter czyli Michała czy innym wewnętrznym….

  Widze, ze Ty bardzo aktywny/ aktywna zrobiłaś sie na tym blogu.

  Wojak Odpowiedz
 • ta karta zobowiązuje do tankowania jedynie na stacjach BP i tylko z tych transakcji jest zwracany moneyback

  stalker Odpowiedz
 • Bardzo po polsku napisane zdanie, nie wiem nawet o co ci chodzi teraz, bezdennie durny komentarz.

  osob Odpowiedz
 • hej Michal Admin. Mamm pytanie – bo w regulaminie jest napisane ze z promocji sa wykluczone osoby które:osoby, które od 31 grudnia 2019 r. posiadały w Banku dowolną Kartę Kredytową Citibank.
  Ja zlozylem wypowiedzenie 01-12-2019 roku i 31-12-2019 tak naprawdę umowa była już rozwiazana i nie posiadałem karty kredytowej
  czy w tej sytuacji łapię się na promocję?

  michal1607 Odpowiedz
  • Polecam złożyć wniosek i po prostu dopytać konsultanta który oddzwoni – jak coś będzie nagrane / podstawa do reklamacji :)

   Michał
  • też to mam, identyko. Jedziemy?

   Elo320
  • lipa jest. konsultantka zanim zadałem pytanie już powiedziała, że nie łapię się do promo, więc trzeba nie mieć karty w zasadzie od 1.1.2020 bo 31.12.2019 był dniem zamknięcia

   Elo320
 • Nie wiem co jest w nim durnego, czy ze jest napisane pod Michała we wspolpracy z bankiem, czy regulamin nie doprecyzowany a moze…. zostawie to jednak, bo szanuje kobiety.

  Wojak Odpowiedz
 • @Michał. To jeszcze raz składać wniosek z możliwością podpisania On line skoro ten jest „zły”? Kiedy będzie wiadomo?

  jojo Odpowiedz
  • To nie jest tak, że jest zły. On jest jak najbardziej dobry, tylko tutaj proces wygląda tak, że po zostawieniu danych oddzwania konsultant i przeprowadza przez dalsze kroki. Zresztą wtedy też da się podpisać umowę SMSowo / mailowo jeśli wszystko jest OK.

   Natomiast w niektórych promocjach jest już wniosek online, gdzie sami podajemy wszystkie dane i, jeśli wszystko jest OK, to też podpisujemy zdalnie.

   Ciężko mi powiedzieć, czy uda im się to podmienić w poniedziałek, a nawet w trakcie trwania tej oferty – więc jeśli ktoś jest zainteresowany to niech po prostu składa wniosek i tyle. Po prostu zamiast wprowadzenia danych online trzeba będzie je podawać w rozmowie telefonicznej :)

   Michał
 • Po jakim czasie można zlikwidować kartę?

  Tonek654 Odpowiedz
 • Mam pytanie o nagrodę.
  Czy kartę prezentową o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Lidl albo e-Kod o wartości 400 zł na zakupy na Allegro można wykorzystać na raty? Pytam bo ciężko wydać jednorazowo 400zł na zakupy w Lidlu/Allegro

  Beata2 Odpowiedz
  • Dokładnie na takie pytanie odpowiedziałem w artykule :)

   Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to z karty paliwowej będziemy mogli korzystać wielokrotnie przez 24 miesiące. Z karty podarunkowej do Lidla również, ale tylko przez 6 miesięcy. Voucher Allegro będzie do użytku w ciągu 12 miesięcy, ale tylko w ramach jednych zakupów (na szczęście można stworzyć koszyk zakupów z wielu aukcji).

   Michał
 • Tylko fakt, że nie potrafisz używać języka polskiego na tyle, żeby druga osoba, po przeczytaniu twoich wypocin, mogła cię zrozumieć. Regulamin jest w punkt doprecyzowany i dokładnie powinien rozwiać twoje wątpliwości. Jeśli nadal masz z tym problem, proponuję skorzystać z korepetycji z języka polskiego (czytanie ze zrozumieniem, te sprawy) – teraz nauczyciele mają dużo czasu. Ogarniesz mordo. Jak się już nauczysz, gdzie należy stawiać znaki przestanowke/interpunkcyjne/znaki zapytania, na tyle aby druga osoba, mogła cię bez problemów zrozumieć, wróć wariacie, przeczytaj swoje wypociny i popraw na spokojnie, może ktoś ci wtedy merytorycznie odpowie.
  Z plusów – twoje wątpliwości są nieuzasadnione, po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ile na maturze było z pisemnej z polaka? xD

  czy ze jest napisane pod Michała we wspolpracy z bankiem, czy regulamin nie doprecyzowany a moze…. zostawie to jednak, bo szanuje kobiety.

  osob Odpowiedz
 • Jaka jest najmniejsza kwota na karcie o którą można wnioskować?

  Tonek654 Odpowiedz
  • 2 lata temu to było 1000zł, nie wiem czy teraz tak samo, ale myślę, że można tak założyć.

   osob
 • Ha,ha,ha widze, ze Ty wszystkich chciałabys pouczac ale Ty jestes na tyle ogarnieta „mordo” ze wysyłasz mnie na korki.

  Trafia mi sie kolejny trudny przypadek tutaj ale, ze az taki po wczesniejszych wpisach, nie było tego czuc.

  Co do odpowiadania, to gdzie widziałas tam jakies pytanie, bo to raczej było stwierdzenie, fakt no ale chcesz mnie dalej nauczać sama nie rozróniajac tego.

  Dalsze posuwanie Cie glebiej juz nie bedzie dziś wskazane 😘

  Wojak Odpowiedz
 • Admin, czy wszytko gra jeśli chodzi o możliwość komentowania? Bo mam straszne kłopoty

  uki Odpowiedz
 • Nie wiem na jakiej podstawie zakładasz, że jestem kobietą, ale jestem ziomeczkiem mordo, więc przestań się błaźnić xD Jesteś skrzywiony ładnie wariacie.
  Wydaje mi się, że wiesz o czym chcesz napisać, ale masz tak słaby warsztat językowy, że naprawdę masz trudności z porozumiewaniem się na piśmie, bo uwierz mi – nikt normalny nie skumał i dalej nie kuma o ch.. ci chodziło i chodzi ostatecznie. Polecam zacząć czytać książki. Na początek – „Pies, który jeździł koleją” – może przebrniesz.

  PS Z ciekawości – czy możesz napisać na spokojnie, używając zasad ortografii i interpunkcji, o co ci w ogóle chodzi? Dalej uważasz, że Michał popełnił jakikolwiek błąd w artykule/regulamin jest nieprecyzyjny wedłu Ciebie?

  Wkleję ci baranie, proszę:
  „nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy (data zawarcia Umowy będzie widoczna na Umowie), dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym lub Użytkownicy Kart dodatkowych wydanych do Karty dokonają transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł, które będą spełniały następujące kryteria:• będą to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,• nie będą Poleceniami przelewu krajowego w złotych ani Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych z Rachunku Karty,• nie będą transakcjami zwróconymi,• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A”
  Czego nie rozumiesz?

  osob Odpowiedz
 • Mam aktywną kartę dodatkową Mastercard World /do karty głównej męża/ – czy mogę brać udział w promocji?

  Justy Odpowiedz
 • Zmieniałas plec czy moze jestes transwestytą ?

  Sam sie tak tytułujesz ale po takich wynurzeniach jakie Nam prezentujesz Twoim nicku mozna to bylo stwierdzic.

  Jezeli nie wiesz o co mi chodziło to przeczytaj po kilkadziesiat razy, to moze zrozumiesz a barana to szukaj na pastwisku pstuchu z matura 😋

  Wojak Odpowiedz
 • Michał doradź nam. Zamykać kartę i czekać jeszcze raz na taki okres karencji? Uda sie cos załatwić? :) Od dłuższego czasu lece na ofercie utrzymaniowej, ale juz wczoraj dostalem tyko 10% do 50 PLN.

  Akashi71 Odpowiedz
  • Miejmy nadzieje, ze jeszcze się coś uda takiego zorganizować. Ale obiecać nie mogę, zależy od tego czy bank znów będzie zadowolony z wyników

   Michał
  • Oferta po złożeniu wypowiedzenia? zawsze dawali max 100 ;) Czyżby pogorszyli warunki?

   JJ2010
 • To nie ja mam problem z oceną płci, po nicku (WTF?! xD) albo po tym w jakiej formy czasowników ktoś używa w piśmie. Gdzie ja się tytułuję w jakikolwiek sposób, czy ty masz jakieś problemy psychiczne, czy tylko nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
  Właśnie dałem do oceny naszą konwerację dwóm osobom, nie mają pojęcia o ch.. ci chodzi i skąd ci przyszło do głowy, że mogę być kobietą. Lecz się półmózgu, a jak już wyleczysz swoje schizy, won do podstawówki, pisać dyktanda i czytać „Dzieci z Bulerbyn” chociaż dla ciebie to za tłusta pozycja jak mniemam, może „Poczytaj mi mamo”.
  Nikt nie wie o co ci chodziło, ani o co ci chodzi. Twoje debilne wątpliwości zostały wyjaśnione we wpisie przez Michała przed twoim debilnym postem, potem dostajesz na tacy wyjaśnienia jak dla idioty, którym jesteś. Z bozią leszczu.

  osob Odpowiedz
 • No jak gdzie. Wszyscy widza jaki masz nick i jak sie wyrazasz. Rozumiem, ze Twoja poprzednia konwersacja (wpisy) była na najwyzszym poziomio ale jak widac wysrał bys sie zjadl wszystkie gowna z pod siebie….. no ale dzwon dalej do bankow i pytaj, większość będzie Ci wdzięczna za popalenie promocji.

  Nie rozsmiszaj mnie ty małoletni kmiocie ja i podstawowka ha,ha,ha

  Dziwne jakos wszyscy moga wiedziec tylko nie Ty, wiem ze debilizm i głupota nie boli ale jak czytam twoje…. to mam wrażenie ze potrzebujesz pomocy odpowiedniego specjalisty. Chetnie Ci ja załatwie.

  No i jestes znowu monotematyczny, powtarzasz sie jakie dostalem wyjasnienia, takie że wklejasz kawalki regulaminu napisanego pod Michała, ktory wspolpracuje z City.

  Mam cicha nadzieje, ze będziesz miał odwage powiedziec mi osobiscie te inwektywy, ktore kierujesz pod moim adresem smieciu. Takich jak Ty trzeba eliminowac ze spoleczenstwa.

  No i nie wzywaj tego najwyzszego na daremnie, bo dojdzie do sytuacji, ze zostaniesz za to pokarany.

  Wojak Odpowiedz
 • Jeśli jakikolwiek nick na forum w internecie determinuje dla ciebie kogoś płeć, tym bardziej nick ‚osob’ – kobieta? xD powinieneś się leczyć. I kolejny idiota do kolekcji, który uważa, że telefon na infolinię ograniczy skalę promocji… czy ty myślisz, kretynie, że dział zarządzania ryzykiem opiera się na czymkolwiek innym niż prognoza przed promocją i twarde dane i koszty w trakcie? Jeśli tak, to powinieneś się leczyć.
  Tak leszczyno, podstawówka, może gimnazjum – to jest poziom składni, ortografii i interpunkcji twojego języka pisanego. Do nauki!
  Nie wszscy, tylko ty patrząc na swoje wypociny wiesz o ch. ci chodzi. Ja pomocy nie potrzebuję, ty wręcz przeciwnie.
  Ale zapytałeś właśnie o to, co jest dokładnie wyjaśnione, więc o czym ja mam pisać? Jakie znaczenie ma, że regulamin został „napisany pod Michała”? Co to w ogóle znaczy? Jeśli chodzi ci o to, że jest napisany „z myślą o czytelnikach Livesmarter” to powinieneś się leczyć. Jest zaakceptowany przez Citi, więc jakie to ma znaczenie? Lecz się.

  Nawoływanie do eliminacji ze społeczeństwa zostanie zgłoszone na policję, screeny już zrobione. A jak nie trzymasz zwieraczy na wodzy, to śmiało – do lekarza.

  osob Odpowiedz
 • Do końca maja trzeba wydać 500 zł minimum. Nie chcę żadnego moneybacku, czyli i tak w tych 250zł musi być… 50% na paliwo z BP? ps. nie mam samochodu.

  Pako Odpowiedz
  • Nie, do zgarnięcia premii gwarantowanej wystarczą dowolne, realne transakcje. Tylko do moneybacku trzeba wydawać min. 250 zł na BP. Ale nie ma obowiązku walczyć o jakikolwiek moneyback.

   Michał
 • Usunął tylko twój wpis, a komentarze przy okazji, bo dokładnie rozumiał, że ta dyskusja jest jałowa, bo nie masz pojęcia o czym piszesz, zostałeś po prostu wyjaśniony leszczu. Do nauki won! Podstawówka się sama nie zaliczy.

  A twój post z nawoływaniem do eliminacji ze społeczeństwa mam w .jpeg, w poniedziałek jesteś na bagietach, więc śmiało, kozacz dalej, bezdenny idioto ;)

  osob Odpowiedz
 • Zgłaszaj czekam jeszcze moge Ci podac telefon i maila prostaku bez matury ha, ha, ha

  Co straszysz mnie Ty matole, moje wpisy były rzeczowe i merytoryczne a twoje komentarze nie wnoszące nic do tematu, takze jestes zwykła szumowiną, która wprowadza tylko bałagan na blogu i szuka poklasku i fajmu.

  Wojak Odpowiedz
 • Nawoływałeś do eliminacji mnie ze społeczeństwa, to groźba karalna i mowa nienawiści art 119, 256, 303 kk i kpk. Możesz podać numer telefonu, szybciej cię znajdą niż przez IP.
  Ja na maturze miałem 90% z polskiego, 98% z matematyki rozszerzonej i 100% z angielskiego na obu poziomach. Ciekaw jestem twoich wyników.. aha.. zapomniałem, ty w podstawówce.

  Mówię bardzo poważnie, idę w poniedziałek na policję.

  Twoje wpisy były nic nie warte i nie wnosiły nic do dyskusji od samego początku, kwestia o którą pytałeś została wyjaśniona w artykule, w regulaminie i przez komentarz admina. Jesteśmy monotometyczni, bo do tej pory nie zrozumiałeś.

  Ja niczego nie szukam, chciałem pomóc, a fakt że nie potrafisz zrozumieć nadrzędnie złożonego zdania, to nie powód do nawoływania do eliminacji ze społeczeństwa. Szykuj się na wizytę dzielnicowego.

  osob Odpowiedz
 • Usunał moj wpis a to dziwne bo jeszcze przed tym jak napisałes, były dostepne wiec jak to było naprawde ?

  Przestan sie znowu kompromitowac blaznie 😀

  Wojak Odpowiedz
 • Tylko ty się tutaj kompromituesz, naprawdę. Jakie to ma znaczenie, skoro usunął wszystko – widocznie uznał, że twój wpis od samego początku nie nie warty tego, by go nawet wyjaśniać, kwestia o którą pytałeś jest dokładnie wyjaśniona i tylko półmózg, taki jak ty, po wyjaśnieniu admina, może mieć jakiekolwiek dalsze wątpliwości. Zresztą, sam artykuł i regulamin dokładnie tę kwestię wyjaśniają, więc tak – powienieneś się leczyć. I pisać dużo dyktand.

  osob Odpowiedz
 • Gdzie ten numer telefonu kozaku? Gacie już obsrane?

  osob Odpowiedz
 • Ty pomagasz ty szkodzisz temu blogowi. Nie masz elementarnych podstaw do.wypowiadania sie tutaj nie mowiac o kulturze wypowiedzi….

  Przestan sie tłumaczyc bo jestes zwykłym dzieciakiem po maturze a muslisz ze rozmawiasz po drugiej stronie z takim samym, to ja Ci udowodnie, ze nie.

  Czekam na tą wizyte ha, ha, ha

  Wojak Odpowiedz
 • No niech Michal wysle mojego maila to zobaczymy kto jest kozakiem, kapusciany głabie.😁

  Wojak Odpowiedz
 • Nie mieszaj w to Michala, sam się zarzekałeś, że podasz. Michał cię wyjaśnił leszczu w jednym poście i zrezygnował, bo wiedział, że jesteś idiotą, skoro nie zrozumiałeś tej kwestii od początku. Dawaj ten numer, będzie szybciej. Czy już dupa zmiękła? Nie martw się, dojdą po IP.

  osob Odpowiedz
 • Oho, już cisza widzę, klasyka, kozak necie, p.. w świecie. Elo mordko. Pisz dyktanda.

  osob Odpowiedz
 • Masz racje jestem tylko kozakiem w necie a Ty mi udowodnisz, ze dotzrymasz slowa i zglosisz mnie jak obiecałes na Policje.

  Jezeli nie to badz pewny, ze Cie znajde i wyjasnimy sobie wszystko.

  Wojak Odpowiedz
 • Na policję zgłoszę, masz jak w banku. Czekam na argument, że już „twój informatyk” mnie szuka xD Zluzuj majtki, zapłacisz grzywne i wszystko w temacie.

  osob Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy