Zgarnij Xiaomi Redmi 6A 16GB za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Trwa do 24.04.2019

Wraca promocja Citibanku, w której w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej zgarnąć możemy smartfona! I to nie byle jakiego, bo dobrze ocenianego Xiaomi Redmi 6A o oficjalnej wartości 449 zł. Na dodatek warunki promocji są jak zwykle bardzo proste do spełnienia :)

Xiaomi Redmi 6A 16GB za darmową kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Xiaomi Redmi 6A za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 24.04.2019. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Istotne jedynie, aby powyższe warunki spełnić nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w styczniu czas na zalogowanie i wydanie 1500 zł będziemy mieć do końca kwietnia.

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Na wysyłkę smartfona zarezerwowane jest kolejne 60 dni, choć z doświadczenia z poprzednich promocji banku wiem, że realizowane jest to znacznie szybciej.

Nie myślcie jednak, że to przesyłka z Chin. Xiaomi Redmi 6A będzie bowiem objęty standardową 24-miesięczną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru IMEI. W Polsce :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Zamiast smartfona wolisz voucher do Biedronki? Do 6.03 trwa promocja, w której Citi rozdaje aż 400 zł do wydania w tych popularnych marketach :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Chyba ci się coś pomyliło. Dobrze oceniany jest redmi note kosztujący 1000zł a ten który dają za wyrobienie karty co paździerz.

  imie Odpowiedz
  • Poza tym „Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”. Czyli działalność gospodarczą trzeba prowadzić od 16go roku życia?

   imie
 • Paździerz nie paździerz jak mi dadzą to wezmę.
  Ze smartfonami jest ciągły problem. A to ukradną a to zgubię innym razem pies zeżre albo do kibla wpadnie. Nie sposób nastarczyć.

  Bufon Odpowiedz
 • Tradycyjnie zauważę że chyba zacięli się z datą 1-06-2015.

  rychu75 Odpowiedz
 • Jak łatwo sprawdzić datę zamknięcia? Miałem ostatnio z lapkiem Lenovo

  tabo89 Odpowiedz
 • Kiedy można zamknąć kartę kredytową po otrzymaniu smartfona?

  ella_o Odpowiedz
 • Czy ktoś może zna odpowiedź jak to jest z wyrobieniem KK w dwóch bankach, jeżeli wyrobię sobie pierwszą w banku, to w drugiem już mi nie przyznają bo wiedzą o pierwszej?, kryteria dochodowe mam kiepskie niestety… Konkretnie chodzi mi o wyrobienie KK City i KK Aliora, może w jednym czasie je zakładać? Tak żeby jedna karta nie widniała jeszcze? Podpowiedźcie coś…

  TomekW Odpowiedz
 • Czy można płacić tą KK za paliwo na stacji ?

  ck Odpowiedz
 • 1.06.2015 – jak zwykle proste do spełnienia ….. chyba komus cos się …. mamy 2019 rok

  isekala Odpowiedz
 • A czy wyrabiając KK na firmę jesteśmy traktowani jako nowy klient, pomimo że wcześniej mieliśmy na osobę prywatną (właściciel jednoosobowej działaności, na którą teraz chce założyć kartę)? 1.06.2015 oczywiście nie do osiągnięcia ^_^

  Michał Odpowiedz
 • Nigdy nie miałam KK i mam pytanie. Robię zakupy np. 2x750zł i w następnym dniu wpłacam na KK 1500 zł i już spełniam warunek ? Czy muszę czekać na info o spełnieniu warunków i dopiero mogę spłacić KK ?

  ania_z Odpowiedz
  • Możesz od razu spłacić, tak jak napisałaś. Dla banku nie ma znaczenia kiedy spłacisz zadłużenie – liczy się to, aby po prostu wydać te 1500 zł :)

   Michał
  • Tylko nie rób nadpłaty w tym banku.

   dario
 • A czy emeryt może skorzystać

  Bolek-emeryt Odpowiedz
 • Coś więcej można się dowiedzieć o tych wykluczonych ulatwiaczach?

  Seba Odpowiedz
 • Ogólne pytanie o KK.
  W czasie użytkowania karty zmienia się regulamin KK. Później przy próbie rezygnacji otrzymujesz propozycję na atrakcyjny moneyback. Który regulamin KK obowiązuje podczas korzystania z tego moneybacku, stary czy nowy?

  PyramidHead Odpowiedz
 • Witam, co oznaczaja „ulatwiacze”?

  Lakikluski Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem chodzi o „transakcje szczególne”. Te natomiast definiowane są w regulaminie kart kredytowych Citibanku:

   Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie
   oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
   – wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
   – Transakcja w urzędzie pocztowym,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

   W zasadzie opis mówi sam za siebie. Tego typu transakcje nie przejdą. Inne są OK :)

   Michał
  • Tam zawsze działał manewr z bankomatem ale nie wiem jak jest teraz.

   dario
 • Jak długo czekaliście na kontakt oraz decyzję z banku po wysłaniu wymaganych dokumentów na email?

  Mateusz Odpowiedz
  • Kontakt miałem na następny dzień, a po wysłaniu dokumentów na ich maila po 2 dniach już był u mnie kurier z dokumentami.

   ck
  • Jak wygląda kontakt z banku? O czym jest rozmowa? Jakieś dalsze formalności?

   dario
 • Jak teraz wygląda proces wstępny?
  Kiedyś wysyłało się tylko dane kontaktowe a tu czytam, że jakieś dane i kwity.

  dario Odpowiedz
 • Wystapilem z wnioskiem jednak dostalem Smsem informacje: „niestety podstawowe warunki regulaminu oferty nie zostaly spelnione, zadzwon pod 19009 i zapytaj o inne promocje”. Mialem KK w 2015, a reszta ide jak w poradniku, co robie zle?

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • chciałbym konieczną kwotę do wydania kartą, „zużyć” na płatności za zakupy internetowe. Jak to zrobić aby nie podpaść pod ” transakcje szczególne” albo „ułatwiacze”? Czy mogę mieć kartę kredytową podpiętą pod paypal i tak płacić?

  Tomasz72 Odpowiedz
 • W jaki sposób wyłączyć usługę CitiPhone. Pobierają za nią 6 zł. Pytanie czy się da?

  taki-ja Odpowiedz
  • Napisz im taką dyspozycję przez „wiadomość” w bankowości online.

   Herman
  • Napisz im, że nie jesteś zadowolony z faktu pobrania 6zł, bo wiązałeś nadzieje z bankiem na przyszłość i prosisz o zwrot pobranej kwoty – u mnie pomogło ;)

   Bunio
 • Dochód netto w DG ma być spełniony za jaki okres czasu wstecznie ?

  Michał Odpowiedz
 • Wysłałem komplet dokumentów, codziennie przychodzi przypomnienie a nie dostałem żadnej odpowiedzi czy informacji co dalej…

  Maral Odpowiedz
 • Czy juz ktos dostal informacje o zdobyciu telefonu

  luczsi Odpowiedz
 • Ja nie dostałem.

  ck Odpowiedz
 • Raczej za wcześnie. Myślę, że poczekają do połowy miesiąca ze względu na ewentualne zwroty transakcji ze stycznia.
  A orientujecie się czy w tym banku nadal ełronet jest wliczany?

  dario Odpowiedz
 • Proszę, niech ktoś skrótowo opisze przebieg procesu od wypełnienia wniosku online do otrzymania plastiku. Jakie są etapy, przyjmując, że wystarczą dokumenty przesłane mejlem do uzyskania akceptacji karty.

  dario Odpowiedz
 • Jest jakiś sposób na zmniejszenie limitu kredytowego w trakcie wnioskowania? Może podczas rozmowy telefonicznej ? Po wprowadzeniu danych limit jest dla mnie zdecydowanie za wysoki i nie potrzebuję takiego.

  maciekb94 Odpowiedz
 • A czy dostanę jakąś odpowiedź że wniosek nie został uwzględniony, bo czekam na kontakt już tydzień? Myślę, że to trochę długo:) W ramach jednego wpisu, czy kartą można płacić zbliżeniowo? Pozdrawiam.

  Dominik Odpowiedz
  • Kartą oczywiście możesz płacić zbliżeniowo, ja po kilku dniach wysłałem drugi wniosek i wtedy po kilku godzinach oddzwonili do mnie.

   ck
  • A to tak można i nie stanowi to naruszenia regulaminu? bo gdzieś tam jest oświadczenie, że nie jest mój inny wniosek w banku rozpatrywany:) a przecież jest rozpatrywany -od tygodnia:P

   Dominik
  • Tu nie ma takiego warunku. Z tego co wiem jak sie do kogoś nie dodzwonią, to często już nie zadzwonią – bo mają mnóstwo innych klientów w kolejce. Więc najbezpieczniej złożyć wniosek jeszcze raz (i chodzić z telefonem przy sobie :))

   Michał
 • 1. Czy należy czekać ze spłatą zadłużenia z karty kredytowej do momentu informacji o przyznaniu nagrody czy można zrobić to wcześniej (przed informacją)?
  2. Czy za płatność kartą kredytową np. w sklepie pobierana jest jakaś prowizja?
  3. Płatność kartą kredytową mozna wykonac max do 1200 zł czy wiecej?

  Dawideczek Odpowiedz
  • 1. Zadłużenie warto spłacać od razu, tzn. najpóźniej w terminie wskazanym na wyciągu, aby nie było odsetek. Generalnie to kiedy spłacimy nie ma żadnego związku z nagrodą :)
   2. Nie (o ile są to płatności w Polsce, bo za granicą jest prowizja za przewalutowanie)
   3. Ile chcesz, byle osiągnąć minimalny próg 1200 zł

   Michał
  • 3. Chyba 1500 zł
   Odnośnie spłaty KK to wpłacam całą kwotę z innego banku na konto podane do spłaty środków ?
   Trzeba coś wpisywać w tytule przelewu ?

   ck
  • „Trzeba coś wpisywać w tytule przelewu ?”
   — nie, ale na pewno nie zaszkodzi (choćby z myślą o potencjalnych reklamacjach) dać coś sensownego typu „spłata zadłużenia karty Simplicity”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy