Zgarnij Xiaomi Redmi 6A 16GB za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Wraca promocja Citibanku, w której w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej zgarnąć możemy smartfona! I to nie byle jakiego, bo dobrze ocenianego Xiaomi Redmi 6A o oficjalnej wartości 449 zł. Na dodatek warunki promocji są jak zwykle bardzo proste do spełnienia :)

Xiaomi Redmi 6A 16GB za darmową kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Xiaomi Redmi 6A za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 24.04.2019. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Istotne jedynie, aby powyższe warunki spełnić nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w styczniu czas na zalogowanie i wydanie 1500 zł będziemy mieć do końca kwietnia.

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Na wysyłkę smartfona zarezerwowane jest kolejne 60 dni, choć z doświadczenia z poprzednich promocji banku wiem, że realizowane jest to znacznie szybciej.

Nie myślcie jednak, że to przesyłka z Chin. Xiaomi Redmi 6A będzie bowiem objęty standardową 24-miesięczną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru IMEI. W Polsce :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Zamiast smartfona wolisz voucher do Biedronki? Do 6.03 trwa promocja, w której Citi rozdaje aż 400 zł do wydania w tych popularnych marketach :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Niektórzy tu pisali, że dostali aparat tydzień lub dwa po otrzymaniu informacji o przyznaniu. Poprzednie sprzęty dostawałem do dwóch tygodni. Teraz to jakoś długo trwa.

  dario Odpowiedz
 • W maju będzie coś lepszego za wyrobienie karty?

  Łuki Odpowiedz
 • Mam podobnie – 1500 wydane ok 9 marca, mail że otrzymam nagrodę przyszedł 06 kwietnia.
  Mam teraz tylko nadzieję, że telefon przyjdzie w ciągu ok 2 tygodni, a nie miesięcy…

  Sir Shackleton Odpowiedz
 • Czy podany minimalny dochód netto (2500 zł) dotyczy również emerytury?

  michal-100 Odpowiedz
 • Wydatki w lutym, 8 marca info o przyznaniu i dopiero dzisiaj dostawa (kolor czarny).

  dario Odpowiedz
 • 1500 wydane 03.15.
  Informacja o przyznaniu 04.06.
  Telefon czarny dzisiaj.

  jerzytj Odpowiedz
 • teraz „dają” w citi OPPO AX7 3GB/64GB ale obrót kartą to 4000zł

  dario Odpowiedz
 • Jest już jakieś info w maju o spełnieniu warunków? Nie mam jak sprawdzić bo wziąłem na znajomego a on to straszna niemota.

  dario Odpowiedz
 • info o przyznaniu nagrody 10.05.2019, a nagrodę mają przysłać do 60 dni od tej daty

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy