Do 220 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której zgarnąć możemy do 140 zł za założenie Konta Direct lub Konta Mobi. Nagrodę można jednak istotne zwiększyć – jeśli konto założymy z polecenia, to zgarniemy dodatkowe 50 zł. A jeśli wykonamy trzy transakcje mobilne – to bank zapłaci nam dodatkowe 30 zł. Razem 220 zł premii :)

Do 220 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 28.02.2017 do 31.10.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.12.2018. W ING dzień złożenia wniosku o konto jest również dniem podpisania umowy, przez co można to zrobić nawet w ostatni dzień.

Do 140 zł za konto Direct

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.03.2019 wykonamy transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 15.04.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak łatwo zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.03.2019.

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są analogiczne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w PLN. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 28.02.2018. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 15.03.2019.

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 20 zł lub 40 zł? Spełnić jedne lub oba z poniższych warunków:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • otrzymanie min. 1000 zł jednorazowego wynagrodzenia lub stypendium

Tylko do 11.12.2018: 50 zł za założenie konta z polecenia

140 zł na start to za mało? Na szczęście nie ma żadnego problemu, aby premię w łatwy sposób zwiększyć o 50 zł. Wystarczy podczas zakładania konta podać kod polecający naszego znajomego, a następnie wydać 2 x 300 zł kartą lub BLIKiem, co… i tak najprawdopodobniej zrobimy – w końcu wydania łącznie 1000 zł wymaga „główna” promocja.

Skąd wziąć kod polecający? Wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktowy. Mam jeszcze do wysłania sporo kodów, które zostawili mi czytelnicy bloga.

O samym programie poleceń ING pisałem w jego dokładnej analizie – gorąco zachęcam do przeczytania!

30 zł za transakcje mobilne

Na koniec przypomnę, że na najszybszych czeka jeszcze jedna premia od ING Banku Śląskiego. Do 10.11.2018 trwa bowiem promocja mobilna, w której zgarnąć możemy 30 zł za wykonanie trzech płatności poprzez Google Pay z podpiętą kartą debetową Visa.

O jej szczegółach pisałem w tym artykule.

2,5% do 200 000 zł

Oprócz premii gotówkowych ING premiuje ostatnio mocno oszczędzanie. Z tego też względu możemy skorzystać z dwóch fajnych promocji. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 7.11.2018. Nie zdziwię się, jeśli później znów zostanie przedłużona.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przy koncie Mobi, nie ma określonej minimalnej kwoty wpływu.

  sodapro Odpowiedz
 • Mam tylko kartę kredytową w ING to mogę skorzystać z tej promocji ? W ostatniej promocji nie było to możliwe bo przekierowywało mnie do bankowości internetowej.

  Daral7 Odpowiedz
 • Nie wypłacili premii 200 złotych za dodatkową kartę kredytową. Złożyłem reklamację. A nie można tak po prostu bez reklamacji? Dziadostwo.

  ptok Odpowiedz
 • Co kupujecie w sklepach internetowych? Przejdzie jak zapłacę BLIK za polisę OC? Polisa zawierana u agenta, ale można opłacić BLIK przez specjalną stronę?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Witam,
  czy konto walutowe wyklucza z promocji? Mam wrażenie że tak, ale jakby ktoś mógł potwierdzić to będę wdzięczny. Pozdrowienia

  Mano Odpowiedz
 • czy opłata za kartę 7 zł pobierana jest za pierwszy niepełny miesiąc jej posiadania?

  Megi Odpowiedz
 • Czy jeśli posiadam konto walutowe w ING mogę wziąć udział w promocji?

  Piotrek21 Odpowiedz
  • Możesz. Nie mogłeś posiadać jedynie kont: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

   Mahyn
  • Dorzuć sobie jeszcze za założenie z polecenia.

   Ciekawski
  • chętnie udostępnimy kod ;)

   abc
 • Po przejsciu na strone promocji wyskakuje „Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami” – jakas awaria czy promocja zakonczona?

  Bartglw Odpowiedz
 • Umowę można podpisać w oddziale czy np. kurier?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy zasilenie swojego konta Revolut z kart ING, podchodzi pod transakcje bezgotówkową, które zwalnia z opłaty za kartę i jednocześnie wlicza się do nagrody 100zł ?

  siwyyy77 Odpowiedz
 • R spełnia wszystkie wymienione warunki.

  mbo Odpowiedz
 • Czy czasem dla konta Mobi karta też nie jest darmowa?

  „12. dla kart Visa zbliżeniowa, Debit MasterCard zbliżeniowa i Mastercard w telefonie – nie pobieramy opłaty
  miesięcznej, jeśli w jednym okresie rozliczeniowym użytkownik wykona transakcje bezgotówkowe na
  łączną kwotę min. 300 PLN wydanymi mu do jednego konta kartami: Visa zbliżeniowa, Debit MasterCard
  zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa, bez względu na postać karty – wirtualną lub materialną.
  W przypadku posiadaczy kont Mobi w wieku 13-26 lat nie pobieramy opłaty za kartę. Okres rozliczeniowy
  trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Opłata za dany okres rozliczeniowy
  pobierana jest ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. Opłata za kartę Mastercard w telefonie
  nie jest pobierana do 28.12.2018 r.”

  Karson Odpowiedz
 • Czy przelew z prywatnego konta żony 1000 zł przejdzie jako wpływ wynagrodzenia?

  Milanfan16 Odpowiedz
  • „Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny.” – czyli musi być z konta firmowego

   Nell
 • Czy ktoś ma do udostępnienia kod polecający?

  Paweł Odpowiedz
 • 50C0GA Patryk Kowalski

  Ciekawski Odpowiedz
 • „”a następnie wydać 2 x 300 zł kartą lub BLIKiem, co… i tak najprawdopodobniej zrobimy – w końcu wydania łącznie 1000 zł wymaga „główna” promocja.”” – Wydać każdorazowo 300zł jedną płatnością, czy w danym miesiącu suma wydatków 300zł?

  Nat Odpowiedz
 • Program poleceń był tylko do 12.12 tak? Teraz już nie działa, tak?

  Michał Odpowiedz
 • Program poleceń był tylko do 12.12 tak?

  Michał Odpowiedz
 • ktos dostal pieniadze za polecenie? niby do 25 miesiaca… niby jutro.

  krabar Odpowiedz
 • Dostał ktoś coś ? Z polecenia albo ogólnie z promocji ? Ja w styczniu nic, dziś jak na razie też nic ;/ Ciekawe.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Dostałem dziś rano 50 za polecenie.

  Arti Odpowiedz
 • Dostałem 50 zł za polecenie a miały promocje sie łączyć nawet do 220zł wiec brakuje minimum 100zł

  kroso Odpowiedz
 • Dostał ktoś gwarantowane 100 zł do 15.04 (czyli do dziś) ?

  advert Odpowiedz
 • tak, przed chwila przyszlo (140 w moim przypadku).

  krabar Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy