Do 220 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim!

Trwa do 31.12.2018

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której zgarnąć możemy do 140 zł za założenie Konta Direct lub Konta Mobi. Nagrodę można jednak istotne zwiększyć – jeśli konto założymy z polecenia, to zgarniemy dodatkowe 50 zł. A jeśli wykonamy trzy transakcje mobilne – to bank zapłaci nam dodatkowe 30 zł. Razem 220 zł premii :)

Do 220 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 28.02.2017 do 31.10.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.12.2018. W ING dzień złożenia wniosku o konto jest również dniem podpisania umowy, przez co można to zrobić nawet w ostatni dzień.

Do 140 zł za konto Direct

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.03.2019 wykonamy transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 15.04.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak łatwo zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.03.2019.

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są analogiczne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w PLN. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 28.02.2018. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 15.03.2019.

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 20 zł lub 40 zł? Spełnić jedne lub oba z poniższych warunków:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • otrzymanie min. 1000 zł jednorazowego wynagrodzenia lub stypendium

50 zł za założenie konta z polecenia

140 zł na start to za mało? Na szczęście nie ma żadnego problemu, aby premię w łatwy sposób zwiększyć o 50 zł. Wystarczy podczas zakładania konta podać kod polecający naszego znajomego, a następnie wydać 2 x 300 zł kartą lub BLIKiem, co… i tak najprawdopodobniej zrobimy – w końcu wydania łącznie 1000 zł wymaga „główna” promocja.

Skąd wziąć kod polecający? Wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktowy. Mam jeszcze do wysłania sporo kodów, które zostawili mi czytelnicy bloga.

O samym programie poleceń ING pisałem w jego dokładnej analizie – gorąco zachęcam do przeczytania!

30 zł za transakcje mobilne

Na koniec przypomnę, że na najszybszych czeka jeszcze jedna premia od ING Banku Śląskiego. Do 10.11.2018 trwa bowiem promocja mobilna, w której zgarnąć możemy 30 zł za wykonanie trzech płatności poprzez Google Pay z podpiętą kartą debetową Visa.

O jej szczegółach pisałem w tym artykule.

2,5% do 200 000 zł

Oprócz premii gotówkowych ING premiuje ostatnio mocno oszczędzanie. Z tego też względu możemy skorzystać z dwóch fajnych promocji. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 7.11.2018. Nie zdziwię się, jeśli później znów zostanie przedłużona.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przy koncie Mobi, nie ma określonej minimalnej kwoty wpływu.

  sodapro Odpowiedz
 • Mam tylko kartę kredytową w ING to mogę skorzystać z tej promocji ? W ostatniej promocji nie było to możliwe bo przekierowywało mnie do bankowości internetowej.

  Daral7 Odpowiedz
 • Nie wypłacili premii 200 złotych za dodatkową kartę kredytową. Złożyłem reklamację. A nie można tak po prostu bez reklamacji? Dziadostwo.

  ptok Odpowiedz
 • Co kupujecie w sklepach internetowych? Przejdzie jak zapłacę BLIK za polisę OC? Polisa zawierana u agenta, ale można opłacić BLIK przez specjalną stronę?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Witam,
  czy konto walutowe wyklucza z promocji? Mam wrażenie że tak, ale jakby ktoś mógł potwierdzić to będę wdzięczny. Pozdrowienia

  Mano Odpowiedz
 • czy opłata za kartę 7 zł pobierana jest za pierwszy niepełny miesiąc jej posiadania?

  Megi Odpowiedz
 • Czy jeśli posiadam konto walutowe w ING mogę wziąć udział w promocji?

  Piotrek21 Odpowiedz
  • Możesz. Nie mogłeś posiadać jedynie kont: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

   Mahyn
  • Dorzuć sobie jeszcze za założenie z polecenia.

   Ciekawski
  • chętnie udostępnimy kod ;)

   abc
 • Po przejsciu na strone promocji wyskakuje „Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami” – jakas awaria czy promocja zakonczona?

  Bartglw Odpowiedz
 • Umowę można podpisać w oddziale czy np. kurier?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy zasilenie swojego konta Revolut z kart ING, podchodzi pod transakcje bezgotówkową, które zwalnia z opłaty za kartę i jednocześnie wlicza się do nagrody 100zł ?

  siwyyy77 Odpowiedz
 • R spełnia wszystkie wymienione warunki.

  mbo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy