Google Pay w Pekao S.A. (+150 zł dla nowych klientów i możliwość wygrania BMW w loterii)

Wśród czytelników bloga promocje banku Pekao S.A. cieszyły się w tym roku sporym zainteresowaniem. Dlatego warto odnotować, że teraz korzystanie z rachunku w tym banku będzie jeszcze łatwiejsze. Dosłownie kilka dni temu Pekao wprowadził do swojej oferty możliwość płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay.

Pekao: Google Pay
Google Pay to nic innego jak możliwość zwirtualizowania swojej karty w pamięci telefonu. W ten sposób, zamiast nosić wszędzie ze sobą portfel pełen plastikowych kart, możemy korzystać z karty za pomocą przystawienia telefonu do terminala. W tej chwili praktycznie każdy terminal w Polsce obsługuje płatności zbliżeniowe. Sam praktycznie nie używam już kart plastikowych.

Z Google Pay możemy również korzystać w internecie, podczas zakupów mobilnych. W ten sposób, zamiast „przeklepywania” danych kart, wystarczy przekierowanie do portfela Google Pay i wybór odpowiedniej karty.

Co ciekawe klienci nieposiadający kart debetowej również mogą skorzystać z Google Pay – istotne tylko, aby zaktualizowali aplikację mobilną banku do najnowszej wersji.

Jak dodać kartę do Google Pay? Pierwsza opcja to zrobić to bezpośrednio z aplikacji Google Pay. Druga – z aplikacji banku. W przypadku Pekao taką opcję znajdziemy w lewym górnym rogu. Całość bardzo dobrze opisana jest na stronie banku.

Na koniec dodam, że oprócz Google Pay Pekao oferuje również płatności Apple Pay czy BLIK. W tej chwili za założenie konta osobistego możemy tam zgarnąć 150 zł na całkiem łatwych warunkach, a oprócz tego wziąć udział w loterii z możliwością wygrania elektrycznego BMW :)

Advertisement

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy