Wygraj elektryczne BMW i3 lub jeden z 3220 bonów Allegro w loterii dla obecnych klientów Pekao S.A.

Zakończona

Ruszyła loteria promocyjna przeznaczona dla nowych i obecnych klientów Pekao S.A. Wystarczy, że zgłosimy swój udział w loterii, a następnie będziemy najzwyczajniej w świecie płacić swoją kartą Mastercard lub Maestro wydaną przez Pekao. Nic więc nie tracimy, a jeśli uśmiechnie się do nas szczęście, to wygramy jedną z 3220 kart podarunkowych Allegro lub elektryczne BMW i3 o wartości aż 169 000 zł!

Loteria Pekao S.A.

Wygraj 50 zł na Allegro lub elektryczne BMW i3

Aby wziąć udział w loterii należy być pełnoletnim klientem indywidualnym banku (również prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą), który posiada kartę kredytową lub debetową Mastercard lub Maestro.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy swój udział w loterii na stronie pekaoloteria.pl (akceptując wszystkie zgody). Wystarczy to zrobić raz, nawet jeśli mamy kilka kart. W teorii na rejestrację mamy czas do końca roku, ale w praktyce najlepiej to zrobić jak najszybciej – transakcje dokonane dopiero od kolejnego dnia po rejestracji pozwalają walczyć o nagrody.

A do zdobycia mamy dwa typy nagród. Po pierwsze – nagrody II stopnia, czyli bony Allegro o wartości 50 zł każdy. Ich losowania będą się odbywać średnio co 10 dni, zaczynając 22.10.2020 (za okres 2-11.10), a kończąc 13.01.2021 (za okres 21.12-1.01). Każdego dnia losowanych będzie aż 35 kart podarunkowych!

Drugi typ nagrody to nagroda I stopnia, czyli elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł. Losowanie tej nagrody odbędzie się 20.01.2021 z puli wszystkich losów.

Zdobywaj losy za transakcje

A jak zdobyć promocyjne losy? Wystarczy, że będziemy płacić kartą Mastercard, Maestro lub przez aplikację PeoPay za swoje zakupy – zgarniemy w ten sposób 2 losy za każdą transakcję (pod warunkiem, że nie będą to zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupy biletów w biletomatach). Co ciekawe jeśli daną transakcję wykonamy kartą kredytową lub kartą z odroczonym terminem płatności, to otrzymamy za nią 4 losy.

Oprócz tych losów możemy również zgarnąć dodatkowe 100 losów za posiadanie zarejestrowanej karty w programie Bezcenne Chwile oraz 100 losów za wzięcie pożyczki ekspresowej w Pekao S.A. w terminie 2.10 – 1.01.2021 – ale pod warunkiem, że posiadamy również kartę kredytową banku. Oczywiście powyższe losy możemy zgarnąć tylko raz (czyli 2 x 100 = 200 losów). Liczba losów za transakcje jest natomiast nieograniczona.

W jaki sposób organizator powiadomi nas o wygranej? Zgodnie z regulaminem otrzymamy wiadomość mailową do 3 dni roboczych od dnia losowania. Będziemy mieć wtedy 72 godziny na uzupełnienie danych do jej odbioru – inaczej nagroda przepada, trafia do puli losowania dodatkowego i może być przydzielona (wylosowana) innej osobie.

Co z nagrodą główną? Tu zasady są mniej więcej takie same. Jej losowanie odbędzie się 20.01.2021 i się z puli wszystkich losów. Organizator wylosuje 3 losy – tak, aby w razie niespełnienia warunków przez zwycięzce (brak uzupełnienia formularza wygranej) mieć dwie kolejne osoby w zapasie.

Szczegóły w regulaminie na stronie oferty. Warto z niej skorzystać, bo nic nie tracimy, a wygrana może być naprawdę spora – w końcu elektryczne BMW o wartości 169 tys. zł piechotą nie chodzi :)

PS. Nie masz konta w Pekao? Możesz zgarnąć 100 zł za jego założenie!

Advertisement

Nie przegap!

Komentarze

 • serio? loterio opisywana tutaj – coraz gorsze czasy idą ….. Szanse wygrania podobne jak w wielkiej loterii paragonowej MF – czyli wygra znajoma prezesa

  zenek64 Odpowiedz
 • Za loterię jednak podziękujemy – na bezrybiu i rak ryba ale bez przesady …

  JoX Odpowiedz
 • Przykro mi, to nie jest livesmarter’owa oferta

  g.romek Odpowiedz
 • decyzja wlasciciela strony co chce opisywac, ale po jednej z takich promowanych loterii citi zaczal brac prowizje za R

  aaaa Odpowiedz
  • „za każdą transakcję (pod warunkiem, że nie będą to zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupy biletów w biletomatach).” – także o R się nie martw nikt nie będzie trzaskał czegoś co nie da losów :P. Teoretycznie można skanowac po jednej bułce w kasie samoobsługowej tylko po co skoro ilość transakcji nie ma znaczenia bo przy losowaniu przynajmniej teoretycznie może wygrać ktoś kto raz kartą zapłacił a ten co trzasnął tysiąc transakcji może obejść się niczym – dlatego ja nie mam zamiaru brać w takim czymś udziału – to już promocja bankomatowa BZ kilka lat temu była bardziej uczciwa bo wygrywała po prostu ilość transakcji a nie jakieś losy.

   zenek64
  • podobne zasady, nic nie jest gwarantowane a wieksze szanse ma osoba z wieksza iloscia transakcji/wyplat

   aaaa
 • A ja dziękuję za opisanie promocji. I tak żona robi średnio 5 transakcji dziennie na siepomaga to będzie teraz wszystkie trzaskać kartą Pekao

  falusinski Odpowiedz
 • Owszem, niezbyt często opisuje loterie, ale akurat w Pekao ma konto wielu czytelników ze względu na dotychczasowe promocje + jest to drugi bank w Polsce pod względem liczy klientów, więc skoro można skorzystać za darmo… to czemu nie. Nagród do wygrania jest wbrew pozorom całkiem sporo – zwłaszcza, że na początku rejestracji w loterii może być niedużo… :)

  Michał Odpowiedz
  • „jest to drugi bank w Polsce pod względem liczy klientów, więc”…. szanse są małe – chociaż trzeba się zarejestrować więc wszystko zależy od tego jak bank będzie info o loterii ;promował

   zenek64
 • To jeszcze może warto dodać EuroJackpot? Tam są dopiero nagrody.

  Tomko Odpowiedz
  • Ale się czepianie. Chyba dla samego czepiania z nudy. Co EuroJackpot ma wspólnego z bankami? Nie podoba ci się artykuł o loterii nie nie klikaj i nie czytaj.

   Mar_Wer
  • Co ma wspólnego z bankami? Moment… niech pomyślę… Może pieniądze? Wystarczy?

   Tomko
 • TAK, ja wygralem..mail z wygrana wyladowal w SPAM…2 dni pozniej mail z info ze nie uzupelnilem danych w wczesniej podanym linku przyszedl norlanie..takze byla wygrana ekarta do allegro 50 zl..ale przepadla…cwane to…wiedza jak to sie robi :)

  ino Odpowiedz
 • ekarta do allegro 50 zl…przepadla!

  ino Odpowiedz
  • Do spamu nie kieruje e-maila nadawca tylko algorytmy konta pocztowego.

   Skylla
  • zgadza sie…pierwszy mail przyszedl jako spam z nagroda..drugi mail moja poczta wp. juz sie postarala i dalo jako normalny..trudno

   ino
  • Na przyszłość używajcie lepszych dostawców pocztowych. W większości idą na łatwiznę i każdy pierwszy mail z nowego adresu ma ogromną szansę wylądowania w spamie.

   R
  • @R, ale co to znaczy „lepszy dostawca pocztowy”? To chyba nie takie proste, jeśli nie chcemy mieć spamu w skrzynce odbiorczej, to ryzykujemy, że do spamu wpadnie coś potrzebnego… Ja od wielu lat używam Gmail, właściwie to w ogóle nie zdarza się, by przepuścił spam, ale coś za coś — całkiem często zdarza się, że do spamu wpada coś potrzebnego, więc może się to stać nawet z wiadomością o wygraniu BWM…
   Zresztą to można zrozumieć, wiadomość zawierająca treść typu „właśnie wygrałeś, teraz tylko kliknij tutaj i poda dane” to przeważnie śmieć, szczególnie, gdy jest wysyłana z dziwnego adresu; nie wiem, jak było w tym przypadku, ale mejle promocyjne często przychodzą właśnie z dziwnych adresów, np. z jednorazowych domen pod daną promocję…

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy