150 zł za założenie konta w Pekao S.A.

Zakończona

Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną edycją swojej promocji z premią na start. Ponownie do zgarnięcia mamy 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie punktów wymiennych np. na bon Allegro. Wszystkie warunki (w tym założenie konta) możemy spełnić bez wstawania z kanapy. Konto zakładamy bowiem „na selfie” :)

150 zł premii od Pekao S.A. za założenie konta osobistego

Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj do 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 31.10.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.12.2020. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Bank zaznacza jednak, że umowa powinna zostać zawarta biometrycznie, czyli za pomocą selfie i weryfikację zdalną (internetowo / mobilnie). Dlatego w trakcie wnioskowania powinniśmy wybrać ten sposób finalizacji, a nie wizytę w oddziale. Jeśli jednak z jakichś przyczyn wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy biometrycznie, to finalizacja w oddziale banku będzie również brana pod uwagę. Ale tylko wtedy.

100 zł na prostych zasadach

Samo zdobycie „stówki” jest bardzo proste, choć nieco czasochłonne. Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy bowiem spełnić poniższe warunki:

  • wpływ min. 500 zł za konto (przy czym nie może być to wpłata gotówki, udzielony kredyt, rozliczenie lokaty czy przelanie pieniędzy ze swojego innego konta w Pekao)
  • wykonanie jednej płatności bezgotówkowej w sklepie lub internecie kartą lub przez aplikację PeoPay (BLIK)
  • zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay

Powyższe warunki powinniśmy spełnić łącznie w każdym z 4. kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca otwarcia konta lub miesiąca następującego po nim. Dla rachunków otwartych w październiku warunki spełniamy w październiku, listopadzie, grudniu oraz styczniu lub listopadzie, grudniu, styczniu lub lutym.

Wypłata nagrody nastąpi do 31.03.2021.

50 zł za rejestrację w Bezcenne Chwile

Oprócz tradycyjnej premii na start bank przygotował kolejną promocję, w której wziąć udział mogą nie tylko nowi, ale również obecni klienci. Wystarczy, że do 31.12.2020 zarejestrujemy swoją kartę Mastercard wydaną do rachunku w programie Bezcenne Chwile. Możemy tego dokonać przez bankowość internetową Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Zgarniemy za to 1000 punktów powitalnych, które zostaną nam przypisane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli wykonanie min. jednego zakupu za pomocą karty. Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Punkty będziemy mogli wymienić na nagrody i vouchery o wartości 50 zł.

Dodatkowa premia w programie poleceń

Oprócz premii na start Pekao płaci również za założenie konta z polecenia, ale… tylko osobie polecającej. Nowy klient nie ma z tego nic (oprócz standardowej premii 100 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie).

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł. Innymi słowy spełnić warunki, które stawia przed nami promocja :)

Warto również wiedzieć, że bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy