iPad mini 2 lub Lenovo Yoga 3 za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Wystartowała nowa promocja Citibanku w serwisie groupon. Tym razem do zgarnięcia mamy jeden z dwóch tabletów: Lenovo Yoga 3 o wartości ponad 800 zł lub iPad mini 2 o wartości prawie 1300 zł. Jak nietrudno się domyślić warunki zgarnięcia tak drogich nagród są jednak dość wyśrubowane ;)

iPad mini 2 za wyrobienie karty kredytowej Citibank

Tylko dla nowych klientów

Standardowo z promocji mogą skorzystać jedynie te osoby, które od dnia 1 stycznia 2013 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Co ciekawe w tej promocji bank wyklucza również osoby posiadające w tym samym czasie konto osobiste banku. Wykluczone są również osoby, które przed rozpoczęciem oferty (oficjalnie 24 listopada) zawnioskowały już o kartę i nie otrzymały jeszcze decyzji kredytowej (np. w innej promocji).

Jeśli spełniamy ten warunek, to konieczne będzie zakupienie oferty w serwisie groupon (5 zł), a następnie zawnioskowanie o kartę MasterCard World z przesłanego na maila linku. Mamy na to czas do dnia 15 grudnia 2015. Jeśli bank przyzna nam kartę, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnienie dość warunków promocji.

Co tym razem przygotował nam Citibank? Aby zgarnąć jeden z tabletów konieczne będzie dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 2000 zł przez 3 następujące po sobie miesiące. Jako pierwszy miesiąc liczony jest miesiąc po przyznaniu karty (czyli pierwszy pełny miesiąc). Łącznie więc do wydania mamy 6000 zł.

Oprócz tego musimy zalogować się choć raz do serwisu bankowości internetowej w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania przez bank umowy o kartę (data zostanie wskazana na umowie).

Jeśli spełnimy te warunki, to bank przyzna nam… tablet Lenovo Yoga 3-850F o wartości 805 zł.

iPad mini po spełnieniu dodatkowych warunków

Zaraz, zaraz, a gdzie obiecany iPad mini 2? Aby zgarnąć droższy z tabletów konieczne będzie wykonanie jeszcze dwóch dodatkowych kroków. Po pierwsze w trakcie wnioskowania o kartę otworzymy również konto osobiste Citi Priority lub CitiKonto. Po drugie z nowo-otwartego konta będziemy musieli spłacać co miesiąc zadłużenie powstałe na naszej karcie kredytowej. Bank wymaga od nas, aby zadłużenie zostało spłacone min. 3 razy.

O przyznaniu Nagrody Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e–mail na główny adres mailowy podany podczas wypełniania Wniosku do końca miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił ostatni warunek określony w niniejszym Regulaminie.

Nagroda zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty wysłania maila z informacją o wygranej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Ile to kosztuje?

Na koniec warto dodać, że karta kredytowa MasterCard World kosztować nas będzie 18 zł miesięcznie (o ile nie wydamy nią 4000 zł). Jeśli zdecydujemy się na założenie konta osobistego to za nie również możemy zapłacić – nawet 25 zł miesięcznie. Tyle kosztuje bowiem prowadzenie konta Citi Priority, przy czy możemy zostać zwolnieni z tej opłaty jeśli na konto wpłynie w danym miesiącu min. 5000 zł oraz posiadamy aktywną umowę o kartę kredytową.
Jeśli natomiast zdecydujemy się na konto osobiste CitiKonto, to nie zapłacimy za nie w przypadku wpływów w danym miesiącu w wysokości min 3500 zł. Warto więc zdecydować się na pierwszy z rachunków, ponieważ uzyskujemy dzięki niemu więcej korzyści – np. nie płacimy 6 zł miesięcznie za usługę CitiPhone.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Nie wiesz jak wydać 6000 zł? Są prostsze promocje!

Na koniec warto dodać, że równolegle w Citibanku trwają prostsze promocje. Tu nagrody są również całkiem wartościowe, ale warunki do ich zdobycia nieco mniej wymagające. Za wydanie 4000 zł w ciągu 90 dni możemy zgarnąć tablet lub telefon o wartości 449 zł. Jeszcze prościej jest w promocji z wideorejestratorem (o wartości 349 zł + 200 zł cashbacku) – tu wystarczy wydać 1000 zł w ciągu 30 dni, a na dodatek okres karencji liczony jest od 1 stycznia 2015. Jest to więc świetna oferta dla osób, które miały kartę po 2013 roku i do powyższych promocji się nie łapią.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja tez przez Grupona i to konkretnie w tej promocji, celowalem w iPada a przyznali nagrode z innej promocji laptopa. Wyjasnie to jutro.

  TallaNOR Odpowiedz
 • Sprawa wyjaśniona, błąd w systemie, a myślałem ze dostane 2 nagrody. Ciekawe kiedy zaczną wysyłać info o spełnieniu warunków, czy będą czekać do końca kwietnia.

  Tallanor Odpowiedz
 • Bank wysłał informację o przyznaniu nagrody. Wysyłka kurierem w ciągu 30 dni od dziś.

  Bartek Odpowiedz
 • Potwierdzam u mnie również jest info, tylko nie pisze co przyznali.

  Tallanor Odpowiedz
 • Ja też dostałam @ z gratulacjami: „Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania wybranego urządzenia!” Czy aby na pewno wiedzą, które wybrałam?

  Agent Odpowiedz
 • Wczoraj dostałem kolejnego maila o wygranej – tym razem z informację, że otrzymam Lenovo Ideapad (mimo, że wnioskowałem o iPada i spełniłem wszystkie warunki). Zaraz będę pisał reklamację.
  Czy ktoś jeszcze dostał takiego maila?

  Bartek Odpowiedz
  • Teraz sprawdziłem, że to jest w ogóle urządzenie z innej promocji (w tej tutaj jest Yoga). Mam nadzieję, że to tylko pomyłka…

   Bartek
 • 24.3.2016 otrzymałem do tej pory tylko to:
  „Drogi Kliencie,

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania wybranego urządzenia! Nagrodę prześlemy do Ciebie kurierem na adres podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania tej wiadomości.”

  Janusz z Internetu Odpowiedz
 • Chyba TallaNOR miał tak samo, ale wcześniej i wyjaśniło się, że pomyłka. Sprawdzam skrzynkę i nie mam kolejnego maila. Juz bym chciała zamknąć temat, czyli tą kartę i konto…

  Agent Odpowiedz
 • Melduję, że piszę już z nowego iPada :)
  To jak wygląda procedura zamykania karty i konta?

  Agent Odpowiedz
  • Która firma kurierska dostarczała?

   Bartek
  • DB Schenker

   Agent
  • Dzięki :) będę wypatrywać

   Bartek
  • A procedura zamknięcia prosta, składasz przez bankowość dyspozycje zamknięcia wszystkich produktów z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia, no chyba ze jest zmiana regulaminu wtedy może być natychmiastowa. Potem Citi dzwonie z propozycja, jak odmówisz zamykają i przesyłają potwierdzenie poczta.

   Tallanor
 • Czy ktoś jeszcze otrzymał przesyłkę z tabletem iPad?

  Pocałunek z języczkiem Odpowiedz
 • Ja warunki do ipada spełniłem około 23 marca. Do dziś żadnego info.
  Czy ktoś z tych, którzy dostali już info jako pierwszy miesiąc miał grudzień?
  Czy wszystkim promo liczy się od stycznia?

  raf86 Odpowiedz
 • @Agent to szybko w poprzedniej promocji wysyłali ostatniego dnia, ja nadal czekam na dostawę pewnie znając moje szczęście dostane 30 dnia od przysłania maila :)

  Tallanor Odpowiedz
 • @raf86 ja miałem liczone od stycznia, ale limit miałem zawsze wyrobiony w pierwszych dniach miesiąca.

  Tallanor Odpowiedz
 • Ja miałem umowę podpisaną na KK w połowie grudnia ale zarejestrowałem się w ostatni piątek listopada. Warunki spełniłem w grudniu, styczniu, lutym, marcu i otrzymałem maila 24.3.2016 że wygrałem(domyślnie liczę na iPada) i do tej pory cisza ! Mają jeszcze 2 tygodnie ! Mogli by zadbać o wizerunek i wysłać wcześniej niż 30 dnia po … :o)

  Jan Kowalski Odpowiedz
  • W południe telefon od kuriera, iż ma do mnie przesyłkę z Action. Już odebrałem duże pudło a w środku jedna karta A4 i iPad 2 mini coś tam coś…
   Pięknie, mając na uwadze że dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w korpo.
   Czy ktoś już korzystał z tej promocji : https://www.online.citibank.pl/MGM/?prID=Logout

   Jan Kowalski
 • Dzięki za info.
  Okazało się że meila o przyznaniu nagrody również otrzymałem 24.03.(był w grupie oferty do której normalnie nie zaglądam). Ipada ani żadnego info o planowanej dostawie jeszcze nie otrzymałem. Mają jeszcze tydzień roboczy

  raf86 Odpowiedz
 • Też przyszła informacja o przyznaniu nagrody. Sprzedajecie na Alle… czy zachowujecie?

  Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Citibanku „Moja Austria”, który w uproszeniu polegał na konieczności podwyższenia limitu karty kredytowej Citi i wykonywaniu do końca marca 2016 transakcji na jak największą kwotę? Ogłoszenie wyników do końca kwietnia. Ktoś z nas brał udział?

  abba Odpowiedz
 • Nagrodę otrzymałem wczoraj.
  Po analizie dwóch popularnych serwisów transakcyjnych wnioskuję iż duża część jednak sprzedaję sprzęt ;)

  @raf86 Odpowiedz
 • Witam serdecznie,
  czy mógłby ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak zamknąć konto i kartę kredytową Citibanku przez internet? Czy wystarczy wybrać: Złóż dyspozycję->Karty kredytowe-> Zamknięcie karty?
  Z góry wielkie dzięki

  ziutek Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś czy jest szansa na reedycję promocji z iPad mini 2 lub Lenovo Yoga 3 przed wakacjami?

  PBL Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy