Tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1 i 240 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citibank!

Nowy model tabletu, nowe warunki promocji i zwolnienie z opłaty rocznej – tak wygląda nowa-stara promocja Citibanku. Wygląda na to, że zaostrzenie warunków promocji we wrześniu nie było najlepszym ruchem, bo po dwóch miesiącach „posuchy” bank wrócił do poprzedniej, lekko zmodyfikowanej wersji tej oferty. Znów, w relatywnie łatwy sposób, zgarniemy telefon Samsung Galaxy J1 lub tablet Lenovo Tab 2.

Tablet Lenovo lub telefon Samsung Galaxy za kartę kredytową Citibank MasterCard World

Świąteczna oferta Citi Handlowy

Standardowo z promocji wykluczone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową Citibank po dniu 1 stycznia 2013. Konieczne jest również posiadanie jakichkolwiek większych dochodów. Bank na wstępie definiuje minimalne wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te warunki i chcemy skorzystać z oferty świątecznej, to musimy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji najpóźniej do dnia 31.12.2015. Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z nami pracownik banku i przeprowadzi przez cały proces wyrabiania karty.

Telefon lub tablet oraz 20 zł co miesiąc

Tym razem do zgarnięcia będą dwie premie. Po pierwsze tytułowy telefon Samsung Galaxy J1 (DM-J100HZKAXEO) lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30. Obie nagrody warte są według organizatora 449 zł i już podczas składania wniosku musimy określić którą z nich chcemy otrzymać.

Aby zdobyć jedną z nagród konieczne będzie spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę musimy zalogować się do bankowości mobilnej Citi Mobile. Drugi warunek jest „nieco” bardziej wymagający: w ciągu 90 dni od daty podpisania umowy przez bank musimy wydać bezgotówkowo łącznie 4000 zł. Oczywiście nie mogą to być transakcje zwrócone (no chyba, że kupicie coś, ale zwrot dokonany będzie na inną kartę ;)).

Oprócz jednego z wyżej wymienionych urządzeń do zgarnięcia będziemy mieli jeszcze bardzo łatwą premię w wysokości 20 zł miesięcznie. Aby ją zdobyć konieczne będzie spełnienie warunków otrzymania tabletu/telefonu, a dodatkowo raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji bankowości mobilnej Citi Mobile oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą.

Warto zauważyć, że prawdopodobnie za pierwszy miesiąc bądź dwa nie dostaniemy premii w 20 zł, ponieważ nie będą jeszcze wtedy spełnione warunki otrzymania tabletu/telefonu.

Świąteczne nagrody raczej… po świętach

Kiedy otrzymamy nagrody? Jeśli chodzi o telefon/tablet – bank powiadomi nas o zgarnięciu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli najwcześniej z końcem grudnia). Jeśli natomiast chodzi o premię 20 zł, to będzie ona również naliczana do końca miesiąca, przez maksymalnie 12 miesięcy.

Szczegóły w regulaminie oferty.

Karta World MasterCard sporo kosztuje

O czym warto pamiętać? Premia 20 zł miesięcznie to w zasadzie rekompensata za opłatę miesięczną za kartę. Karta kredytowa Citibank World MasterCard kosztuje bowiem 18 zł miesięcznie. Opłaty możemy uniknąć wydając kartą… 4000 zł miesięcznie. W większości przypadków jej nie unikniemy, więc możemy założyć, że w promocji zyskujemy tylko telefon lub tablet. Reszta wyjdzie praktycznie na zero.

Warto pamiętać o tym, że za wyrobienie karty World otrzymujemy 1000 punktów na start, które przeznaczyć możemy np. na dwa zwolnienia z opłat za kartę (np. wspomniane wcześniej dwie pierwsze opłaty, których pewnie nie unikniemy).

Jeśli natomiast chodzi o możliwość zamknięcia karty: regulamin nie definiuje kiedy możemy to zrobić. Bez problemu możemy więc korzystać z karty przez ponad rok za darmo i wtedy ewentualnie z niej zrezygnować lub zrobić to wcześniej. Warto pamiętać, że przy próbie rezygnacji z karty Citi często proponuje korzystanie przez rok bez opłat (a często również dodatkowy cashback). Najbardziej opłacalny scenariusz to próba rezygnacji z karty zaraz po otrzymaniu nagrody + uzyskanie zwolnienia z opłaty za kartę + 20 zł co miesiąc. Oczywiście tego nie nie możemy zagwarantować, ale jest na to spora szansa :)

Podsumowując: jest zdecydowanie lepiej niż było przez ostatnie dwa miesiące. Kto się wstrzymał z wzięciem udziału w promocji – znów ma szanse na relatywnie łatwe zgarnięcie tablety Lenovo Tab 2 lub telefonu Samsung Galaxy J1. Alternatywnie ciągle dostępna jest promocja z kartą BP Payback, dzięki której zgarniemy wideorejestrator i 200 zł premii :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy liczą się transakcje internetowe do tych 4 tyś do wydania? Sprawdzil ktoś?

  Sevenik Odpowiedz
 • Dostał już ktoś tableta albo smartfona?

  17wojownik Odpowiedz
 • 4000 !!! Może od razu 40 tyś ? Warunki nie do spełnienia dla normalnego użytkowania. Chyba ze kogoś czeka remont i wymiana agd rtv bo Innaczej nie widzę tej promocji.

  YaPaE Odpowiedz
 • To jak w końcu najłatwiej wydać te 4 tyś?
  1. Płazem ?
  2. Szybki Bill ?

  Jest jeszcze jakaś inna możliwość ?

  Daral7 Odpowiedz
 • YaPaE nawet gdybyś wydał te 40 tyś zł to bankowi się nie zwróci ten tablet. Do tego klient musi się zadłużyć na swojej karcie :-)

  Skylla Odpowiedz
 • Powinienem tableta dostać w grudniu. Nadal go nie otrzymałem. Napisałem reklamację, oto co dostałem zwrotnie:

  „Uprzejmie informuję, że z przyczyn technicznych leżących po stronie Banku w dalszym ciągu trwa procesowanie wszystkich zgłoszeń w promocji „Świąteczna oferta Citi Handlowy – Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę”. Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres korespondencyjny podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e-mail przez Bank informującym o wygranej.

  Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

  Dodatkowo wyjaśniam, że Bank podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.”

  17wojownik Odpowiedz
 • Witam. Otrzymałem telefon dwa dni po otrzymaniu maila o wypełnieniu wszystkich warunków promocji. Pytanie nowicjusza: Można ten telefon sprzedać od razu?

  Bartek Odpowiedz
 • Citi zmieniło regulamin karty kredytowej ( od 10 marca ) w związku z tym czy warto z niej teraz rezygnować ?

  Pytam bo nie pamiętam szczegółów promocji – tablet dostałem , 20 zł zwracają za kartę – ale mam lepszą kartę w milenium bo tam mam 6% od zakupów.

  megon Odpowiedz
 • Bartek, telefon jest Twój więc możesz sprzedać. A jak szybko otrzymałeś mail o wypełnieniu warunków ?

  dario Odpowiedz
 • Po dwóch tygodniach mniej więcej od spełnienia warunków

  Bartek Odpowiedz
 • Megon, na czym polega ta zmiana w regulaminie?

  Bea Odpowiedz
 • Nie czytałem – ale jak wiadomo każda zmiana regulaminu upoważnia do rozwiązania umowy ( chyba że się mylę )

  Mam pytanie jak jest respektowana gwarancja na tablet ?
  Jeśli będzie szwankował to na jakiej podstawie możemy zgłosić do naprawy ?

  megon Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was (posiadaczy karty kredytowej Citi) brał udział w promocji Citibanku „Moja Austria”, który polegał m.in. na podniesieniu limitu na karcie kredytowej, a skończył się w marcu? Jaki rząd wielkości kwoty udało się wam wyrobić?

  abba Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy