Nawet 600 zł w kumulacji promocji BGŻ BNP Paribas. Jak je zdobyć?

W ostatnim czasie modne stało się „kumulowanie promocji”. Zamiast jednej dużej akcji coraz częściej pojawia się wiele mniejszych, które połączone w całość dają całkiem pokaźną premię. Przykładem takich działań jest BGŻ BNP Paribas, o który dostaję ostatnio sporo zapytań. Tam do zgarnięcia jest nawet 600 zł premii. Wystarczy tylko umiejętnie połączyć kropki. Sprawdźmy więc jak zrobić to najsensowniej :)

300 zł za założenie Konta Optymalnego

Łatwe 300 zł w promocji „Mobilna Premia”

Pierwsza, bazowa promocja, to oferta „Mobilna Premia”. Aby z niej skorzystać należy być osobą, która nie posiadała Konta Optymalnego, Maksymalnego ani Konta Premium w BGŻ BNP Paribas w ciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto. Co ważne podkreślenia: promocja ta nie wyklucza osób, które posiadały inne rodzaj konta!

Zasady samej promocji są bardzo proste. Bank zapłaci nam 1 zł za każdą transakcję mobilną, która zgodnie z regulaminem definiowana jest jako płatność Android Pay, płatność portfelem MasterPass oraz transakcję przez aplikację mobilną GOmobile (oprócz BLIKa i założenia lokaty) na kwotę min. 1 zł.

Jak najprościej spełnić te warunki? Po pierwsze skorzystać z Android Pay, czyli zainstalować swoją kartę debetową w telefonie z systeme Android. Płacąc w sklepie za zakupy nie będziemy wtedy musieli szukać karty debetowej, tylko zbliżymy telefon i voilà – zakupy opłacone.

Płatność portfelem MasterPass jest podobnym procesem, ale przeznaczonym do transakcji internetowych. Tu, zamiast zapłacić za zakupy zwykłym przelewem czy kartą, trzeba będzie zalogować się do portfela MasterPass i podpiąć swoją kartę BGŻ BNP Paribas. Kwota transakcji, tak jak w przypadku wcześniejszej metody, nie ma znaczenia (o ile wynosi min. 1 zł).

Zdecydowanie najciekawszą opcją jest jednak aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku. Złotówkę możemy bowiem zgarnąć za dowolny przelew wychodzący! Bank zastrzega jedynie, że w jednym miesiącu kalendarzowym zapłaci tylko raz za przelew wykonany na ten sam rachunek danego odbiorcy. I właśnie w takim momencie przydaje się posiadanie wielu rachunków (nie tylko osobistych, ale i oszczędnościowych). To również dobre ćwiczenie aby policzyć ile faktycznie rachunków bankowych posiadamy. Ja sam w każdym banku mam ich kilka – konto osobiste, często kilka zakurzonych kont oszczędnościowych, rachunek do spłaty karty kredytowej, rachunek za prąd, rachunek nowej lokaty… A że za przelew na każdy z nich (za min. 1 zł) bank zapłaci złotówkę, to nie pozostaje nic innego, jak z nich skorzystać :)

Dobrą (i jednocześnie złą :)) wiadomością jest fakt, że kont nie musimy szukać w nieskończoność. BGŻ BNP Paribas zapłaci nam bowiem za maksymalnie 25 transakcji. Na szczęście nowy miesiąc przyniesie wyzerowanie licznika i znów będziemy mogli zgarnąć 25 zł. I tak przez okrągły rok od dnia przystąpienia do promocji. Razem da nam to 300 zł całkiem łatwej premii – trzeba jedynie pamiętać, żeby co jakiś czas wykonać parę przelewów :)

100 zł za 5 transakcji

Założenie konta w promocji „Mobilna Premia” to jednak nie wszystko. Jeśli dokonamy tego z odpowiedniej strony promocji, to dodatkowo możemy się załapać na 100 zł premii – i to na bardzo łatwych warunkach! Do wyboru mamy co najmniej kilka ofert (po kliknięciu w link znajdziecie szczegółowy opis):

 • 100 zł w gotówce za 5 transakcji na stacjach paliw w okresie styczeń – marzec 2018
 • 100 zł do H&M za wpływ 1000 zł i transakcje na min. 300 zł w styczniu 2018
 • 100 zł do Ikea za wpływ 1000 zł, transakcje na min. 300 zł i zalogowanie do bankowości internetowej w styczniu 2018
 • 100 zł do Sphinx (dla młodych) za wydanie min. 300 zł i zalogowanie do bankowości w styczniu 2018

Generalnie opcja numer jeden jest, moim zdaniem, najlepsza – otrzymujemy 100 zł w gotówce a nie w bonach. Na dodatek na mega prostych warunkach – wystarczy 5 razy zatankować samochód (albo kupić gumę do żucia) i warunek zostanie spełniony. Skorzystanie z innych ofert ma sens tylko wtedy, kiedy pula nagród zostanie wyczerpana – bo musicie wiedzieć, że każda z promocji trwa do 22.12 lub do przekroczenia 1000 promocyjnych rejestracji. Warto więc się śpieszyć!

Bank zastrzega jednak, że w promocjach z premią na start warunek nowego klienta jest minimalnie zmodyfikowany: w promocji mogą brać udział tylko takie osoby, które nie posiadały umowy z BGŻ BNP Paribas na dzień składania wniosku ani żadnego konta osobistego przez ostatnie 36 miesięcy. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam obowiązuje inna umowa ramowa.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że praktycznie wszystkie powyższe promocje (oprócz Sphinxa) dotyczą Konta Optymalnego, czyli rachunku… darmowego. Nie musimy bowiem spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby konto było darmowe. Ba, tak samo jest z kartą debetową – jej posiadanie nic nas nie kosztuje – no chyba, że zechcemy wypłacić pieniądze z bankomatu. Wtedy za wypłatę zapłacimy 5 zł, o ile nie dokonamy jej z bankomatu własnego lub Planet Cash – za te wypłaty bank nie pobiera opłat.

200 zł za kartę kredytową

200 zł za kartę Mam Bonus
Na koniec promocja, z której może skorzystać każdy, kto nie miał żadnej umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy. Wystarczy, że złożymy wniosek z dedykowanej strony promocji (wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej), a następnie wydamy 1000 zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych.

Jeśli zadłużenie będziemy regulować terminowo (najlepiej spłacając całość w okresie bezodsetkowym) i zarejestrujemy się w programie mambonus.pl, to właśnie tam bank udostępni nam nagrodę. 200 zł do wydania na empik.com pojawi się w ciągu 5 dni od zaksięgowania ostatniej wymaganej transakcji kartą.

Jak z opłatami za kartę? W chwili obecnej trwa promocja, dzięki której wydanie 500 zł (lub 1000 zł dla karty Gold) przez pierwsze 2 cykle rozliczeniowe zwalnia z opłaty przez pierwszy rok. Spełniając więc warunki promocji nie musimy się przejmować żadnymi opłatami :)

Czy warto?

Najnowsze promocje BGŻ BNP Paribas są o tyle ciekawe (i nietypowe), że wcale nie wymagają dużych wydatków. Aby zdobyć 100 zł wystarczy wykonać 5 transakcji na stacjach paliw. 300 zł zgarniemy za wykonywanie przelewów mobilnych. 200 zł faktycznie wymagać będzie wydania 1000 zł, ale wydatki na poziomie 500 zł miesięcznie raczej nie powinny stanowić problemu. Za to wszystko bank zapłaci nam 600 zł, co jest bardzo dobrym wynikiem – a pamiętajmy, że nikt nie zmusza nas do korzystania z wszystkich trzech promocji.

Warto się jednak śpieszyć – w promocjach kont osobistych obowiązuje limit 1000 promocyjnych rachunków. O kartę kredytową możemy się ubiegać do końca roku.

Nie przegap!

Komentarze

 • szkoda że w akcji z KK nie ma alternatywnych bonów tylko empik.com

  zenek64 Odpowiedz
  • myślę, że testują rynek – jak pójdzie OK to może coś jeszcze wrzucą, ale to tylko moje przypuszczenia.

   PS. Empik się dobrze nadaje na prezenty. Ja ostatnio tak książki kupiłem ze starych bonów. Kojarzę jeszcze perfumy że mają – też dobra opcja na spieniężenie.

   Michał
 • W jakim banku jest możliwość założenia kilku darmowych ROR lub KO tj. w WBK-u w przeszłości?

  Bryła Odpowiedz
  • Trzeba próbować, zwłaszcza z kontami oszczędnościowymi. Ja mam np. kilka rachunków w mBanku. Wiem, że sporo osób ma stare KO w eurobanku. W neście mam 5 rachunków oszczędnościowych + ROR. Zawsze można też otwierać lokaty kilkudniowe w Idea Banku (min. 500 zł) albo przelewać komuś z rodziny.

   Z drugiej strony faktycznie bywają banki, które robią problemy – to chyba jeden z niewielu minusów Millennium, że nie można założyć osobnego RORu. Ale ja sam mam tam 3 konta (stare oszczędnościowe, nowe, ror).

   Michał
  • Ja tylko w 3 bankach mam 19 rachunków :-o wiec 25 jest do zrobienia. Najlepiej poświecić trochę czasu na początku aby zdefiniować sobie odbiorców, potem przelewy w apce na te 25 rachunków robi się w minutę :)

   specu
  • BOŚ BANK! Darmowych RORów i rachunków oszczędnościowych można otwierać do bólu :)

   jano
  • Ja w BZ WBK mam kilkanaście r-ków 1|2|3 (ale już ich nie zakładają od 1.11.2017). W 1. oddziale dyrektor polecił pracownicy nie zakładać, w innym oddziale założyłem bez problemu.

   Marcin H
 • czy BNP Paribas wyplaca bezproblemowo nagrody? pamietam ze mocno zniechecilem sie do zakladania czegokolwiek po komentarzach o ciaglych reklamacjach braku wyplat z promocji

  sunwoj1 Odpowiedz
  • @sunwoj1 – u mnie z wypłatą 100zł w jednej z dawnych promocji bez problemu, podobnie moneyback naliczany prawidłowo i terminowo. Ale nie ma reguły, może się trafić różnie.

   kfm
  • Były problemy ale na samym początku – w pierwszych promocjach Konta Optymalnego. Później temat ucichł, więc już jest chyba OK.

   Niektórzy też narzekają na konieczność wysłania skanu dowodu podczas wniosku ale… bank ma do tego prawo. No i moim zdaniem lepiej, niż dawać dowód kurierowi.

   Michał
  • No niestety ale problemy z wypłatą nie minęły …jest to jedyny bank w którym ZA KAŻDYM RAZEM o wszystko muszę pisać reklamację :) Każdą z tych reklamacji uwzgledniaja czyli wiedza ze maja burdel ale nie potrafią ogarnąc systemu … ani cashbacku ani nie naliczania oplat z akrtę ani innych bonusow…nic nie wyplacili sami z siebie i w terminie …tylko dla osob kto0rym nie straszne przez caly rok napisac co miesiac reklamcje bo na to bym sie nastawial :)

   Jox
  • Reklamację w razie czego piszesz przez bankowość internetową, zajmiie Ci 5 minut /i dwa niesiące czekania na odpowiedź/. Nigdy przez infolinię /płatna/.

   agnes
 • Michał, piszesz, że posiadanie rachunku innego typu nie wyklucza z promocji mobilnej 300. Ale wniosek internetowy jest odrzucany, bo wykrywa, że się jest użytkownikiem bankowości elektronicznej. Jak założyć ten rachunek? Po zalogowaniu do bankowości nie ma do wyboru wniosku o ROR.

  abba Odpowiedz
  • Regulamin swoje, a życie niestety swoje. Pewnie przeszłoby, gdybyś nie miał aktywnej umowy ramowej (czyli zamknął obecne konto, które nie jest Kontem Optymalnym, Maksymalnym ani Premium).

   Za to z kredytówką nie powinno być problemów…

   Michał
  • W bgz bnp nie można mieć 2 indywidualnych rorow pewnie dlatego odrzuca

   Msg
  • W bgz bnp nie można mieć 2 indywidualnych rorow pewnie dlatego odrzuca .

   Msg
 • A czy 25 transakcji AndroidPay w telefonie zaliczy się w jednym miesiącu do premii zamiast przelewów?

  dadadaq Odpowiedz
  • Można robić i to i to. A nawet jeszcze MasterPassa. Kto co lubi w dowolnych ilościach. Po prostu 25 dowolnych operacji = 25 x 1 zł premii = max ;)

   Michał
 • Posiadanie konta oszczędnościowego BGŻOptima nie wyklucza z promocji, ale tylko wg regulaminu. Mój wniosek w ramach promocji z gruoponem (nieopisany tutaj, ale jeszcze bardziej opłacalny moim zdaniem: https://www.groupon.pl/deals/bank-bgz-bnp-paribas-s-a-12) został odrzucony. Na infolinii powiedzieli mi, że to dlatego że mam konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, ale mogę otworzyć konto w oddziale, bo tam używają innej aplikacji. Tylko w takim przypadku łapię się tylko na „Mobilną premię” a z pozostałych jestem wyłączony (regulamin wymaga założenia konta przez internet).

  Rafal P Odpowiedz
  • Bzdura – ja skorzystałem z tej promocji na Grouponie, a mam konto BGZ Optima od dawna. Nawet na infolinii pytałem i potwierdzali, że nie ma problemu.

   bananek
 • Nigdy nie miałam konta w tym banku i przy zakładaniu muszę wybrać z której promocji chcę skorzystać H&M,Ikea,czy 100zł w gotówce? Czy mogę startować we wszystkich?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Nigdy nie miałam konta w tym banku i przy zakładaniu muszę wybrać z której promocji chcę skorzystać H&M,Ikea,czy 100zł w gotówce? Czy mogę startować we wszystkich?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Trzeba wybrać jedną.

  mbo Odpowiedz
 • @Admin: prośba o interpretację. Mam chęć na skorzystanie z promocji „Mobilna Premia”. Regulamin § 3, pkt 2, ust. mówi, że premię może otrzymać klient, który: „nie jest lub nie był Posiadaczem ani Współposiadaczem
  konta osobistego w Banku (w tym w BNP Paribas Bank Polska
  S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą
  złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji”. Ostatnio jednak skusiłem się na promocję z lokatą w BGŻ Optima. Sprawdziłem umowę. Tam jest wpisany Bank BGŻ BNP Paribas z siedzibą w Warszawie, a więc podana jest nazwa banku już po połączeniu. Czy spełniam warunki promocji „Mobilna Premia”?

  jano Odpowiedz
  • Tak, z dwóch powodów. Po pierwsze – konto w BGŻOptima to konto oszczędnościowe, a nie osobiste.

   A po drugie tam jest oddzielna umowa ramowa (choć tu nie ma to i tak większego znaczenia)

   Michał
  • @Admin: dzięki za info

   jano
 • odrzucony wniosek, szlak by ich – infolinia do 19tej, dziwny bank :(

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak weryfikują (tylko BIK?) lub czego wymagają przy DG? Nie za bardzo lubię udostępniać firmowe papierki…

  chybaty Odpowiedz
 • Koleżaki i Koledzy, a czy ktoś ma zainstalowaną apkę na Ipadzie z Iosem 11. Próbuję ją ściągnąć ale wyskakuje mi w app store, że polski sklep nie ma takiej aplikacji…

  Grzech Odpowiedz
 • Czyli wystarczy np AndroidPay doładować konto SkyCash zamiast 1.raz… 25 razy jednego dnia i jest dobrze.

  Czy ściągnięcie aplikacji banku jest obligatoryjne do uczestnictwa w promo? Aplikacja dziala od Android 5..

  Anom Odpowiedz
  • Doładowanie konta na SkyCash jest de facto przelewem na konkretne konto bankowe, więc lepiej sprawdź, czy Ci nie zaliczą tylko jedną transakcję, czyli tylko 1 zł.

   bananek
  • Wydaje mi się, że to jest jednak płatność, taka sama jak np. na Allegro czy Pyszne.pl a nie przelew.

   Ewelina
  • To nie przelew, tylko płatność. Jak w sklepie czy aplikacji.

   abba
 • Ale przecież do promo wliczają się: MasterPass, Android Pay, GOmobile więc ADMIN jak chcesz ładować kartą SC? Z tego co widzę nie mają MasterPass?

  Ewelina Odpowiedz
  • W apce SkyCash -> doładowanie konta -> PayU -> i tam jest AndroidPay.
   Jest to wtedy księgowane jako transakcja kartą tylko pytanie: czy powtarzający się ten sam odbiorca płatności tą kartą spełnia warunki regulaminu?

   Anom
  • Będzie OK, o ile wartość każdej transakcji wyniesie min. 1 zł. W przypadku płatności Android Pay nie ma limitu jak przy przelewach:

   W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję

   Michał
 • Czy jak ktoś posiada rachunek SMART to łapie się na tą premię mobilną czy nie (1zł za każda wykonaną transakcję)?

  Bartek Odpowiedz
  • Zacytuję sam siebie:

   Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam obowiązuje inna umowa ramowa.

   Dodatkowo promocje z premią na star wykluczają konta osobiste (a nie konto oszczędnościowe). A promocja mobilna wyklucza nawet tylko 3 konkretne konta (Smart nie).

   Podsumowując: tak, będzie premia.

   Michał
 • 1) W jakim czasie pojawia się kurier z umową?
  2) Po jakim czasie od wizyty kuriera konto jest aktywne?

  Zastanawiam się, czy w listopadzie ma sens zakładać, bo jak konto będzie aktywne od np 30-11 i nie zdąży się zrobić tych 25 transakcji – np. przez czas księgowania transakcji kartą Android Pay – traci się jeden miesiąc „mobilnej premii”

  Anom Odpowiedz
  • Wniosek o konto złożyłem 14.11.2017 r, następnego dnia dokumenty zostały wysłane, a kurier dopiero 20.11.2017 przyjechał z umową.
   Konto jest od razu aktywne po podpisaniu umowy.

   Łukasz
 • i juz mnie zdenerwowali :)
  nie dosc ze konta nie moglem zalozyc przez net bo mialem jakies raty u nich i sie wywalalo – nr klienta byl nadany wczesniej. Teraz nie moga mi podpiac 2 promocji bo nie zalozylem rachunku przez neta… kazali pisac reklamacje! sie zaczyna…

  sunwoj1 Odpowiedz
 • witam
  rozumiem ze posiadanie konta: Konto Praktyczne (zamkniete 03-08-2017) nie wyklucza z zadnej z tych promocji?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Przeczytaj jeszcze raz artykuł, to zrozumiesz lepiej. Wszystkie promocje ze stówką (IKEA, H&M itp) mają wykluczenie na starych klientów. Jedynie promocja „Mobilna premia” z 300 zł nie wykluczała klientów posiadających konta inne niż wskazane. Bank potajemnie podmienił jednak regulamin premii w czasie jej trwania by klientów wykluczyć. http://livesmarter.pl/mobilna-premia-latwe-300-zl-za-zalozenie-konta-w-bgz-bnp-paribas/comment-page-1/#comment-171375

   abba
  • Dzięki ABBA za szczegóły. Ostatnio byłem wykluczony z masy promocji -okres przejściowy.
   Niemniej pomimo zmiany w regulaminie -jako konto są tam wymienione tylko trzy, a konta praktycznego tam nie wymieniają.
   czy pomimo to konto praktyczne tez jest jednak wykluczone? Będę wdzięczny za info

   Michal1607
  • W nowej wersji warunkiem udziału w promocji jest nie posiadanie „konta osobistego” (czyli jakiegokolwiek). Starsza wersja wykluczała posiadaczy „Konta”, co było rozumiane jako konto jedno z trzech. Który regulamin kogo obowiązuje, nie wiem.

   abba
 • Czy ktoś z Was ma problemy z karta?
  Ja najpierw nie mogłem aktywować karty przez internet, a teraz bank już 5 dzień weryfikuje kartę w aplikacji Android Pay.

  Łukasz Odpowiedz
  • Mam tak samo, Pan z infolinii powiedział że za 15 minut będzie ok, a w AndroidPay mam nadal komunikat żeby kartę zweryfikować. Komuś się już zweryfikowała? A może to dlatego że karta jest aktywna, ale nią jeszcze nie płaciłem fizycznie?

   Andrzej
  • Ok, już się zweryfikowała. Czyli trzeba czekać….

   Andrzej
 • Odradzam jakiekolwiek akcje organizowane przez ten parabank. Nie dość, że są autorami chyba największej wtopy w historii promocji bankowych (tablety za założenie konta osobistego), to wciąż nie umieją ustosunkować się do najprostszych nawet reklamacji. Mam problemy z nieprawidłowym naliczeniem punktów na karcie mamBonus i jeszcze ani razu nie odpowiedzieli w ciągu regulaminowych 30 dni. Jeżeli nie chcecie się kopać z infolinią, albo wymieniać dziesiątki lakonicznych emailów, to trzymajcie się od Paribasa z daleka !

  ziberro Odpowiedz
  • Jeśli w ogóle nie odpowiadają w terminie, to można uznać, ze reklamację uznali, dlatego warto dopisywać coś w stylu: „W związku z powyższym proszę o przesłanie na mój rachunek nr… zadośćuczynienia w symbolicznej kwocie 1000 zł”, a następnie domagasz się tego zadośćuczynienia (jak nie dadzą — to jakiś arbiter bankowy lub zwykły sąd).

   Don Quijote de la Mancha
  • Zawsze podkreślam, że skoro minęło 30 dni, to reklamacja została uznana i proszę o doliczenie żądanych pkt. No a Paribas zawsze odpowiada: „Szanowny Panie, dziękuję za przesłaną korespondencję. W nawiązaniu do przesłanej wiadomości uprzejmie informuję, że zgłoszenie jest w trakcie analizy.”
   O, i takie buty ;-)

   ziberro
 • Orientujecie się może od kiedy jest liczone otwarcie rachunku? Bardzo długo czekałem na kuriera i dopiero dzisiaj podpisałem umowę. Po zalogowaniu do @planet mam informację z 19.11 że mogę już korzystać z bankowości internetowej.

  Andrzej Odpowiedz
 • Jak ktoś ma za mało kont to może np wykorzystać Walutomat – mają do wpłat z 10 banków więc można te konta wykorzystać doładowując sobie portfel.

  abba Odpowiedz
  • Hej, proszę się pode mnie nie podszywać! Abba to ja i nikomu walutomatu nie proponuję. Weź ty używaj sobie własnego nicka.

   abba
  • Przypominam, że istnieje możliwość rejestracji konta i „zaklepania” sobie swojego nicka :)

   Michał
  • Zaklepany chwilę po odkryciu podszywania.
   prawdziwa-abba :-)

   abba
 • Dostałam tylko 20zł zwrotu. Nie zaliczono mi 5 transakcji przez android pay. Mogę się domyślić, że chodzi o to, iż się nie zaksięgowały w listopadzie tylko w grudniu. Ale w regulaminie jest zapis wykonanie transakcji ( jeśli jest tam coś o księgowaniu niech mnie ktoś poprawi, może jestem ślepa ale nie widziałam).
  Moim zdaniem skoro je wykonałam w listopadzie to powinni je zaliczyć. Jest sens pisać reklamacje?

  ona_25a Odpowiedz
 • Czy miał ktoś problem z aktywowaniem karty z BGŻ na AndroidPay? Mi jakoś wyjątkowo jako sposob weryfikacji pokazuje telefon do banku, a zazwyczaj wystarczył sms.

  Kartofeel Odpowiedz
  • Miałem ten sam problem, dzwoniłem do banku, zweryfikowali, ale i tak transakcje były odrzucane, zlożylem reklamację przez bankowość internetowa i po prawie 2 tygodniach pojawiła sie weryfikacja karty przez SMS i wszystko zaczęło działać.
   Twierdzili, że to wina aplikacji, ale jeśli powtarza sie problem to jednak wina banku.

   Łukasz
  • Miałem podobnie. Mi na infolinii powiedzieli, że wystarczy przeinstalować aplikacje – jeszcze nie probowalem, bo mam w aplikacji bon do żabki i boje się, że po przeinstalowaniu on zniknie. Dziwne tylko, że mi tego nie zweryfikował telefonicznie skoro już byłem na linii.

   Majbahch
  • I co wam z tego wyszło? Aktualnie też nie mogę dodać, karta dziś odebrana

   Anom
  • Spróbuje odinstalować aplikacje i ponownie zainstalować, jeśli to nie pomoże to trzeba pisać reklamację do Banku.

   Łukasz
 • Czy ktoś miał problem z …doręczeniem umowy? Wysyłają paczką przez DHL, w Internecie na śledzeniu jest informacja, że jest w DHLowskim centrum przeładunkowym Kowale i tak mija…tydzień czasu. Mail do DHL poskutkował tylko przeprosinami za trudności w dostarczeniu umowy.

  Anom Odpowiedz
  • U mnie dostarczenie przez kuriera trwało 4 dni.
   Z tego co słyszałem dużo ludzi narzeka na punkt DHL Kowale, że przetrzymuje przesyłki

   Łukasz
  • Odebrałem…osobiście w Centrum Kowale. I zaraz leci reklamacja do DHL

   Anom
 • Czy ktoś może miał problem z rejestracją w programie mam bonus? Od miesiąca mam ten sam błąd systemowy, że identyfikator nie istnieje albo już jest zarejestrowany (sprawdziłam i nie jest). Zgłaszałam na infolinii dwukrotnie, ale póki co bez konkretnego odzewu..

  Nika Odpowiedz
 • Regulamin mówi, że w celu otrzymania premii z promocji „w drogę z kontem” należy podpisać umowę za pośrednictwem kuriera, czy to prawda?

  I, jak się domyślam, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest wymagane?

  Andrzejj Odpowiedz
 • Gdzie mozna zaplacic masterpass na np fundacje od kwoty 0.01?

  Anom Odpowiedz
 • Admin, błąd!!!

  „Płatność portfelem MasterPass jest podobnym procesem, ale przeznaczonym do transakcji internetowych. Tu, zamiast zapłacić za zakupy zwykłym przelewem czy kartą, trzeba będzie zalogować się do portfela MasterPass i podpiąć swoją kartę BGŻ BNP Paribas. Kwota transakcji, tak jak w przypadku wcześniejszej metody, nie ma znaczenia.”

  Za regulaminem:

  § 5. Ograniczenia

  2. Premia będzie wypłacana od Transakcji Mobilnych, których wartość
  wynosi co najmniej 1 zł.

  A transakcja mobilna to:
  Transakcja Mobilna – każda Transakcja Aplikacją Mobilną
  GOmobile, Transakcja Android Pay i Transakcja MasterPass

  Anom Odpowiedz
  • Gdzie błąd?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja również nie widzę błędu.

   Michał
  • Jeszcze raz cytuje „Kwota transakcji, tak jak w przypadku wcześniejszej metody, nie ma znaczenia” – napisane przy akapicie o płatnościach Masterpass.

   Regulamin mówi jasno, że premia będzie wypłacana od Transakcji Mobilnych, których wartość wynosi co najmniej 1 zł. Oraz w regulaminie jest zapis, że Transakcja Mobilna to każda Transakcja Aplikacją Mobilną
   GOmobile, Transakcja Android Pay i Transakcja MasterPass.

   Do sedna: Kwota transakcji ma znaczenie i wynosi minimum 1 zł.

   Anom
 • Kwota transakcji, tak jak w przypadku wcześniejszej metody, nie ma znaczenia

  Kwota transakcji w każdym przypadku, czy to AndroidPay, Masterpass, czy apka GoMobile musi być min 1 zł

  Anom Odpowiedz
 • Pod względem infolinii ten bank to porażka. Wyskoczyła mi telefoniczna weryfikacja w AndroidPay, więc zadzwoniłem. Jedna kobieta przełączyła mnie do drugiej, która ponoć się zajmuje weryfikacją AndroidPay. Ta druga przełączyła mnie do kolejnej, która tu uwaga -okazała się tą pierwszą. I znowu zostałem przełączony to jakiegoś faceta, który w końcu przełączył mnie do odpowiedniej osoby. Po jakichś kilku pytaniach musiałem odczekać swoje będąc cały czas na linii – łączny czas weryfikacji to jakieś 15min, na stan konta nawet nie patrze. Czułem się troche tak jakby, ktoś tam sobie robił ze mnie jaja. Mam nadzieje, że przy wypłatach „Nagród” nie będzie problemów, bo nie wyobrażam sobie dzwonić do nich raz jeszcze…

  facet666 Odpowiedz
 • Działa wam apka mobilna?

  Romek Odpowiedz
 • Kiedy wypłacane są premie za płatności mobilne?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Z opoznieniem ale jest dziś.

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Witajcie,

  Dot. premii 100 zł za 5 płatności na kwotę min 300 zł na stacjach benzynowych:
  Okres promocji jest styczen-marzec 2018. Czy ktoś z Was dostał ją wcześniej po spełnieniu warunków? Czy raczej trzeba czekać do kwietnia?
  Czy zmienili już te kody i transakcje typu zakup wody mineralnej na stacji też się liczą?

  Pozdrawiam,

  lomir286 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy