Konkurs Santander i Visa: wygraj wycieczkę na Mistrzostwa Świata w Rosji (lub telewizor LG, Play Station lub 1000 zł)

Zakończona

Ruszył konkurs organizowany przez Santander Consumer Bank we współpracy z Visa. Posiadacze kart kredytowych Visa banku mogą walczyć o całkiem konkretne nagrody: wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji, telewizory OLED, konsole Play Station oraz uznania karty w wysokości 1000 zł. Wystarczy jedynie płacić kartą – jak najczęściej :)

Konkurs Visa i Santander: wygraj wyjazd do Rosji na Mistrzostwa Świata

Konkurs “Włącz sportowe emocje”

Aby wziąć udział w konkursie należy być posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku, który otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w akcji za pomocą SMSa, maila, telefonicznie, ustnie lub listownie.

Jeśli należymy do tej grupy osób to powinniśmy zarejestrować swój udział w konkursie (najpóźniej 22.04.2018). Istotne, aby podać tam swój aktualny numer telefonu, bo o zgarnięciu nagrody bank powiadomi nas telefonicznie. Dodatkowo:

Niezbędnym warunkiem odbioru Nagrody głównej jest wyrażenie przez Zwycięzcę zgody na przekazanie jego danych osobowych przez Bank do Visa Europe Management Services Limited […]

A jak cokolwiek wygrać? Wystarczy… płacić kartą. Zależnie od rodzaju transakcji otrzymamy:

 • po 1 punkcie za zakupy w sklepie stacjonarnym,
 • po 1 punkcie za wypłatę pieniędzy z bankomatu,
 • po 3 punkty za zakupy w Internecie.
 • po 1 punkcie za każde wykorzystane na karcie 100 zł z tytułu powyższych transakcji.

Jak łatwo się domyślić osoby z największą liczbą punktów zarobionych w okresie trwania konkursu (9.03 – 22.04) zgarną nagrody.

Aby jednak nie było za łatwo bank wprowadził pewnie dodatkowe wymogi. Po pierwsze – wykluczył pewne rodzaje płatności, które mogłyby ułatwić wykonywanie transakcji:

Z Konkursu wyłączone są transakcje dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe –Towary i usługi), 6051 (Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty).

Dodatkowo w konkursie liczone są tylko transakcje o wartości min. 10 zł, a jeśli zapłacimy kartą dwukrotnie w danym sklepie, to będzie liczyła się tylko transakcja z najwyższą wartością w danym dniu. Nie ma więc sensu dzielić zakupów na mniejsze płatności (no chyba, że pierwszą z nich wykonamy przed północą, a drugą – po północy).

Nagroda główna – wyjazd na Mistrzostwa Świata

O zdobyciu nagrody głównej, czyli wyjazdu dla 2 osób na Mistrzostwa Świata do Rosji w dniach 29.06 – 3.07.2018, zostaniemy poinformowani do 15.06.2018. W ramach wyjazdu otrzymamy przelot na trasie Polska – Rosja, zakwaterowanie, śniadanie, zwiedzenie atrakcji w Moskwie, bilet na mecz 1/8 finału, transport na wydarzenia sportowe oraz towarzyszące, transport na lotnisko, gadżety MŚ, kartę przedpłaconą Visa o wartości 450 USD oraz wsparcie personelu VIsa w trakcie pobytu.

Całkiem wartościowe są również nagrody “pocieszenia”. W ramach nagród I stopnia przewidziano 3 telewizory OLED LG 55EG9A7V o wartości około 4500 zł. Nagrody II stopnia to 5 konsol Sony Play Station 4 1TB Slim i gra FIFA 2018 o wartości około 2500 zł, natomiast nagrody III stopnia to 10 uznań na karcie kredytowej Santander Consumer Bank o wartości 1000 zł.

Na koniec dodam, że odbierając nagrodę główną powinniśmy mieć paszport ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Rosji, natomiast w przypadku wszystkich nagród – nasze zaległości wobec banku nie mogą być wyższe, niż 50 zł (chodzi tu o zadłużenie niespłacone na czas, czego czytelnicy bloga raczej nie robią). Umowa o kartę musi być oczywiście aktywna.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Czy warto posiadać kartę kredytową Santander Consumer Bank?

Na koniec przypomnę, że choć dla wielu osób Santander Consumer Bank brzmi dość egzotycznie (bank nie robił nigdy promocji na start), to jego oferta karty kredytowej jest jedną z najlepszych na rynku. Dlaczego? TurboKARTA oferuje 1% zwrotu od wszystkich płatności oraz 3% zwrotu od transakcji wykonanych na stacjach paliw. Oznacza to, że płacąc kartą możemy zyskiwać nie tylko na odroczonym terminie spłaty zadłużenia, ale również ostatecznie płacić mniej za konkretne zakupy.

Szczegóły w moim starym prześwietleniu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tego się spodziewałem. Dużo płacę tą kartą zaproszenia brak :(

  Andrzej Odpowiedz
 • Łeeee…. niedawno VISA organizowała wyjazdy do Korei.
  Południowej. Na olimpiadę.
  Nagród pocieszenia było o wiele więcej.
  Mi.n. słynne już czapki z głośnikami ;-))

  Be@ Odpowiedz
 • Tam nie pojadę nawet jak mi zapłacą :)

  Dario Odpowiedz
 • właśnie odebrałem telefon o przyznaniu nagrody – telewizor 55′ LG OLED! Ciekawe czy dużo brakowało do wyjazdu na MŚ

  karampuk Odpowiedz
  • WOW! Gratulacje! :)

   Michał
  • Gratulacje! Jak widać można ;)
   Nie brałem udziału ale pozytywnie zazdroszczę.
   Jak możesz to zdradź choćby na maila czy dużo zachodu Cię to kosztowało.

   jankos
  • trochę sb trochę dp i się uzbierało. no i wszystkie normalne płatności przekierowane na tą kartę

   karampuk
  • ale strate dp Cie to kosztowalo

   aaaa
  • niestety, ale tam i inne karty były

   karampuk
  • Gratuluję karampuk. Ale po co Ci taki wielki telewizor, tylko miejsce będzie zawalał ;)

   wiechu
  • ile mniej więcej transakcji przez miesiąc trzeba było, by się załapać?

   fanatyk
 • karampuk
  Za dużo zrobiłeś transkacji?

  tomm32 Odpowiedz
 • Ja wygrałem konsolę +grę fifa 2018. Miałem 409 punktów. Ile miałeś punktów,że wygrałeś TV?

  Michał Odpowiedz
 • Zapytałem Pani, która do mnie dzwoniła. Do 15-tnastego maja ma być opublikowany ranking.

  Michał Odpowiedz
 • Nigdzie nie ma żadnego rankingu. Informacja z banku była taka, że będziemy mieli informację w bankowości internetowej o ilości punktów, które zdobyliśmy, a po 15-tym będzie opublikowany ranking. Póki co nigdzie nic nie nie znalazłem.

  Michał Odpowiedz
 • wczoraj wjechał kurier z tv (duży ale cieniutki). Niestety wbrew licznym opiniom nie nadzwyczajny obraz (tylko czerń super). Ma ktoś może dostęp do instrukcji kalibracji? Ustawień kupę i na razie się nimi bawię, ale instrukcja na pewno by pomogła.

  karampuk Odpowiedz
  • To co, dali Ci sam TV bez pudełka i papierów? :D

   pws
  • pudło i instrukcja jest – ale instrukcja ma kilka stron i nic na temat optymalizacji ustawień

   karampuk
  • To poszukaj czegoś w necie, może coś znajdziesz.

   pws
  • @Karampuk a masz jakiś dokument potwierdzający wydanie nagrody? Pytam z ciekawości bo kiedyś wygrałem rower i kartę gwarancyjną dostałem z pieczątką w niej ale bez żadnych dat. I w punkcie serwisowym nie chcieli nic zrobić nawet przeglądu zerowego (za kasę zresztą) bo nie wiadomo kiedy go nabyłem/otrzymałem… może stał z rok… a czy choć nie kradziony… parodia normalnie :P

   jankos
  • jest papierek z potwierdzeniem wydania nagrody

   karampuk
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy