100 zł lub 2 bilety do kina za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK

Zakończona

Ruszyły kolejne promocje Banku Zachodniego z premią za założenie Konta Jakie Chcę. Tym razem do wyboru mamy jedną z dwóch nagród: 100 zł w formie bonów Sodexo oraz dwie wejściówki do Cinema City. Zdecydowanym plusem promocji jest jej krótki czas – nagrody otrzymamy dosłownie za miesiąc! :)

Konto Jakie Chcę z niespodzianką 100 zł w bonach Sodexo od BZWBK

Konto Jakie Chcę z niespodzianką

Aby skorzystać z promocji z bonami należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w BZWBK przez ostatnie 12 miesięcy. Od razu dodam, że posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa itd.) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową z dedykowanej strony promocji i wyrazimy przy tym dwie opcjonalne zgody: na marketing telefoniczny i elektroniczny banku. W praktyce sprowadzi się to do zaznaczenia wszystkich checkboxów.

Samą umowę o konto możemy zawrzeć za pomocą przelewu z innego konta, za pośrednictwem kuriera lub przez rozmowę z wideodoradcą. Warto tu zauważyć, że zgodnie z regulaminem mamy na to czas tylko do 30.04, więc opcja z kurierem wydaje się niezbyt pewna – bardzo możliwe, że umowa dotrze do nas po czasie. Trzeba również podkreślić, że pula promocji jest limitowana – bank przewidział 170 nagród, które zgarną najszybsi uczestnicy. Z doświadczenia z poprzednich promocji wiem, że po przekroczeniu puli składanie kolejnych wniosków nie będzie możliwe.

A jak zdobyć tytułowe nagrody? Wystarczy do 15.05.2018 wykonać jedną płatność kartą debetową wydaną do konta (Visa/MC Dopasowana) lub BLIKiem. I… to tyle :) Nagroda w postaci dwóch bonów Sodexo o wartości 50 zł każdy zostanie przekazana listownie do 20.05.2018. Termin ważności bonów to 30.06.2018.

Konto Jakie Chcę dla Kinomaniaka

Zasady promocji z biletami do kina są niemal identyczne, jak promocji z bonami Sodexo. Inny jest jedynie link prowadzący do dedykowanej strony promocji oraz pula nagród – tu do rozdania bank ma 90 sztuk podwójnych wejściówek.

Jakie zadanie trzeba wykonać, aby je zgarnąć? Do 15.05.2018 zapłacić co najmniej raz kartą debetową wydana do konta lub BLIKiem – czyli identycznie, jak w przypadku pierwszej promocji. Umowę o konto również powinniśmy podpisać szybko (do 30.04), a w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na marketing banku.

A może 150 zł w gotówce?

Powyższe promocje (a zwłaszcza pierwsza) są bardzo fajne – proste i z szybkim terminem wydania nagrody. Nie byłbym jednak sobą gdybym nie wspomniał o tym, że w chwili obecnej możliwe jest wnioskowanie o Konto Jakie Chcę w innej promocji – z premią wynoszącą 150 zł. Jej zasady są bardzo podobne, jak powyższych ofert, z tą różnicą, że pula wynosi aż 3000 sztuk, a nagrody są przyznawane w gotówce. 50 zł otrzymamy za podpisanie umowy, a kolejne 100 zł – za wydanie 150 zł kartą lub BLIKiem.

Szczegóły jak zdobyć 150 zł w prześwietleniu promocji „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę”. Zachęcam do przeczytania :)

Gratis: 300 zł za pensję i 2,7% na koncie oszczędnościowym

Promocja na start to jednak nie wszystko. Bank Zachodni WBK chce nam zapłacić kolejne 300 zł, o ile zlecimy przelew wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Przez 6 miesięcy za każdy comiesięczny wpływ zgarniemy 50 zł – i to nie tylko jako nowy, ale również jako obecny klient banku! Wystarczy spełnić tylko kilka warunków, o których pisałem w prześwietleniu promocji z premią za wynagrodzenie.

Na koniec jeszcze jedna świetna promocja – tym razem dla oszczędzających. Bank chce nam zapłacić aż 2,7% w skali roku na mobilnym koncie oszczędnościowym – i to dla kwoty aż do 100 000 zł!

Tu znów: rachunek trzeba otworzyć ze specjalnej strony promocji. O całym procesie pisałem w dedykowanym prześwietleniu – zapraszam do przeczytania :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Lipa nie promocja ;) Nikt normalny nie weźmie 2 biletów do kina zamiast 150 zl ;)

  Paker ;) Odpowiedz
 • Bilety realnej wartości 40 zł :D Lepiej je zgarnąć z 150 zł lub 100 zł sodexo w priceless :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Mnie niestety BZWBK wykiwał mocno w ostatniej promce gdzie były podobne bony do Biedronki. Twierdzą, że nie założyłem konta ze strony promocyjnej, mimo iż to zrobiłem (z trybu incognito). Także uważajcie :(

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy