Zgarnij do 100 zł za założenie konta w Eurobanku i leć na pizzę, imprezę lub zakupy (+720 zł moneybacku!)

Zakończona

Eurobank ruszył z trzema promocjami skierowanymi do nowych klientów. W zamian za założenie darmowego Konta w Pełni zyskać możemy 50 zł „na zakupy” w serwisie Frisco, 50 zł „na pizzę” na pizzaportal.pl albo 100 zł „na imprezę” zakupioną w serwisie Eventim. Zasady zgarnięcia jednego z voucherów są bardzo proste.

100 zł za założenie Konta w Pełni od Eurobanku

Voucher dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w eurobanku w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę jednej z promocji (leć na pizzę, na imprezę lub na zakupy) i złożymy wniosek o Konto w Pełni wraz z kartą debetową. Czas na składanie wniosków mija 30.09.2018 lub w chwili, gdy wyczerpie się pula nagród – po 100 sztuk dla promocji z voucherem Frisco i Eventim oraz 150 sztuk w promocji Pizzaportal. Bank poinformuje o wyczerpaniu puli na danej stronie promocji.

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć wybraną nagrodę? Oprócz zawarcia umowy konieczne będzie wykonanie dwóch dowolnych płatności bezgotówkowych kartą w ciągu 30 dni od aktywacji konta. Kwota transakcji nie ma znaczenia, miejsce – również. Możemy więc zapłacić za coś w internecie, w sklepie albo za bułki w piekarni – warunki będą spełnione :)

To tyle! Bank przekaże nam nagrodę w ciągu 30 dni od chwili dokonania drugiej z transakcji. Vouchery zostaną wysłane na adres email podany podczas rejestracji w promocji. Voucher do Eventim będzie ważny do 30.09.2019, a voucher do Frisco i na Pizzaportal – do 28.02.2019.

Do 720 zł moneybacku

Oprócz premii na start eurobank ciągle oferuje bardzo dobry program moneyback. Do zgarnięcia mamy nawet 60 zł miesięcznie (720 zł rocznie) za transakcje związane z aktywnością i rozrywką. O szczegółach programu pisałem w osobnym prześwietleniu – zapraszam do przeczytania: 5% moneyback w programie „Codziennie Zyskuję”.

3% na lokatach

Oprócz moneybacku eurobank oferuje również trzy niezłe lokaty z oprocentowaniem 3% w skali roku. Pierwsza z nich, „na dobry początek”, dostępna jest dla kwoty nawet 100 000 zł. Konieczne jest jedynie dwukrotne przelanie na nowo-otwarte konto min. 1500 zł (lub pojedynczy wpływ wynagrodzenia min. 500 zł) oraz 9 płatności kartą – inaczej oprocentowanie wyniesie (i tak dobre) 2,5%.

Drugą opcją na 3%, tym razem do 10 000 zł, jest Lokata na start internetowa – założymy ją do 30 dni od uruchomienia bankowości internetowej. Niemal identyczna jest Lokata na start mobilna, którą założymy do 30 dni od uruchomienia bankowości mobilnej. Oznacza to, że łącznie zyskamy 3% w skali roku dla kwoty nawet 120 000 zł.

Ile kosztuje Konto w Pełni?

Konto w Pełni to rachunek darmowy. Nie zapłacimy za jego prowadzenie ani grosza niezależnie od obrotów czy aktywności na rachunku.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową. Jeśli wybierzemy „zwykłą” Visa lub Mastercard, to za ich użytkowanie bank pobierze 4,90 zł miesięcznie. Ale z opłaty można być zwolnionym – wystarczy wydawać po 400 zł miesięcznie.

Każda z kart pozwoli nam na darmowe wypłaty z bankomatów, przy czym z bankomatów własnych zawsze za 0 zł, a z innych – jeśli wysokość wypłaty wyniesie od 100 zł w górę. Jeśli zdecydujemy się wypłacić „drobne”, to zapłacimy 1,90 zł.

Oprócz zwykłych kart debetowych zdecydować się możemy również na płatną kartę Mastercard Prestige. O jej zaletach pisałem w prześwietleniu rachunku z początku sierpnia.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy tylko mi nie otwiera się regulamin promocji „Leć na zakupy”? Próbował ktoś wypełnić formularz? Mi wyświetlają się puste, nieopisane rubryki, w które nie wiadomo, co trzeba wpisać.

  25 Odpowiedz
 • CZy muszą być zaznaczone zgody marketingowe?

  Nataliamak Odpowiedz
 • Przelanie 1500 lub 500 musi byc 2 razy w trakcie trwania tej lokaty na 100k zeby byla na 3%

  Kajko Odpowiedz
 • Czy prowadzenie konta założonego wcześniej (nie w tej promocji), również jest darmowe?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy mozna zalozyc konto bez karty i czy wtedy lapiemy sie na promocje?

  Zuzanna Odpowiedz
 • Dostaliście już moneyback za ten miesiąc?

  Patrykk Odpowiedz
 • dostalem maila z kodem 50 zl do pizzaportal

  aaaa Odpowiedz
 • Brak opłat za kartę – te 400zł ma być zaksięgowane a danym miesiącu czy liczy się data transakcji? Przykład: kupiłem coś przez internet w listopadzie, ale sklep zablokował mi kwotę 500zł do czasu wysyłki towaru. Wysyłka będzie w grudniu więc księgowanie również dopiero wtedy. Za listopad zapłacę za kartę, a za grudzień juz nie muszę się bawić w transakcje, bo te 500zł naliczy mi się do grudniowych wydatków?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje, czy można zamienić konto Active na konto „W pełni” – kończy mi się promocja z nc+, w której było konto i karta za darmo, a w tabeli opłat widzę jakieś horrendalne warunki bezpłatności konta (stan 15 tys. zł!). Chcę jeszcze pożyłować programów cashbacku 5% ale przy takich warunkach to nie ma sensu. Konto „W pełni” jest bardziej zjadliwe…

  Kate Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy