8% na 2 miesiące praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku (niedługo VeloBanku)!

Zakończona

Getin Bank (a niedługo VeloBank) uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 8% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego.

8% na lokacie od Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 1.11.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy aż 8%, na 3-miesięcznej – 7,5%, a na 6-miesięcznej zarobimy 7% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 18.11.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie 8% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja też cytuję.

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dłuższe lokaty są mniej oprocentowane od krótszych? Czy to nie dziwne?

  jaceny Odpowiedz
 • dziś dostałem przelew do getin banku, saldo się zwiększyło lecz nie zwiększyły się wolne środki i mam kasę przyblokowaną już kilka godzin, hmm, pierwszy raz tak

  adaś Odpowiedz
 • adaś zrobiłeś sobie przez przypadek w apce twoj sejf i tam sobie blokujesz

  kiker Odpowiedz
 • Aion bank daje 6-8 % na kontach ale uwaga bo bankster kradnie. Aion skroił mnie w sposób bezczelny ze środków. Samowolnie dokonał przelewu wewnętrznego z KO na rachunek zwykły i pobrał opłatę za kilka miesięcy planu light mimo że spełniony był warunek darmowego planu czyli saldo na KO cały czas 5000. Tego jeszcze w moich bataliach z bankami nie grali . Ma ktoś pomysł jak im przyłożyć?

  Mmmm Odpowiedz
  • Standardowo – zaczynasz od reklamacji.

   Marcin H.
  • Miałem tak samo, reklamacja odrzucona, odżałowałem te dwa miesiące

   yossarian
  • @Mmmm, @yosarian – czy moglibyście rozwinąć wątek? Tzn Aion sam zrobił sobie przelew z Waszego KO na ror? Bez żadnego zlecenia, za Waszymi plecami? Czyli jednego dnia mieliście 5k na KO i nagle logujecie się, a cała kasa jest na ror? A może zamykaliscie jedno KO i otwieraliscie drugie? Bo wtedy system automatycznie przelewa z zamykanego konta na ror. Ale z przelewem za czyimiś plecami się nie spotkałem.

   bernul
 • Aion, jedyny bank w którym zamknąłem proces że względu na żenująco niski poziom obsługi…

  chwilowy Odpowiedz
 • VeloKonto z bardzo krótką karencją. Nawet 600zł daje za transakcje https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/velokonto.html

  deloe Odpowiedz
 • VeloBank też 8% na ko (19.11.-12.12.).

  Andrzej44 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy