3% na Lokacie Urodzinowej w Banku Millennium

Pamiętacie Lokatę Mobilną w Banku Millennium, której oprocentowanie można podwyższyć o 0,25 p.p. dzięki skorzystaniu z rozszerzonej rzeczywistości? Właśnie do oferty banku trafiła kolejna lokata, którą możemy założyć w ten sposób. Na Lokacie Urodzinowej zarobimy niezłe 3% w skali roku, choć oczywiście nie bez haczyków :)

Lokata Urodzinowa to oferta przeznaczona dla osób, które obchodzą urodziny. Możemy ją założyć w ciągu 30 dni od daty urodzin, o ile posiadaliśmy dowolny rachunek osobisty w Banku Millennium od conajmniej 4 dni. Dodatkowo wymagane jest korzystanie z najnowszej wersji aplikacji mobilnej banku (na iOS lub Android) i skierowanie kamery telefonu na obrazek prezentu.

Aby możliwe było aktywowanie rozszerzonej rzeczywistości musimy wybrać w menu aplikacji: Oferta dla Ciebie > Oszczędności > Rozszerzona rzeczywistość. Istnieje również możliwość założenia lokaty ze standardowego menu.

3% na lokacie urodzinowej w Banku Millennium

Oczywiście Lokata Urodzinowa nie może być porównywana z „normalnymi” ofertami oszczędnościowymi. To bardziej ciekawe zagranie wizerunkowe. Dlaczego? Okres lokaty to zaledwie miesiąc, a kwota maksymalna – 10 000 zł (minimalna to 1000 zł). Z tego powodu warto ją założyć „przy okazji”, ale zakładać dla niej konta w Banku Millennium raczej nie warto – szybciej dla 2,7% na koncie oszczędnościowym aż do 200 000 zł.

Na koniec dodam, że jako klient depozytowy Banku Millennium lokatę chciałem od razu przetestować (moje 30 dni od urodzin mija niedługo), ale za nic w świecie nie udało mi się uzyskać przycisku do zakładania depozytu po skierowaniu kamery na prezent, tak jak w Lokacie Mobilnej. Powód oczywiście został opisany w „drobnym druczku” – oferta dostępna jest dla solenizantów od 28.03. Jak ktoś urodził się wcześniej, to musi czekać prawie rok. Przyznam szczerze, że to akurat zostało rozegrane kiepsko – dać klientowi nadzieję, aby szybko ją zgasić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Prawde mowiac, to jak ktos trzyma kase na KO, to dla 2zl (bo tyle wiecej zyskamy na 10k za miesiac), nie warto sie chyba bawic.

  ceglaaa Odpowiedz
  • Z doświadczenia wiem, że są tacy, co trzymają tam max. Więc w ten sposób ulokują dodatkowo 10 000 zł na dobry procent – bo niestety oprócz KO w zasadzie depozyty w Millennium nie są dobrym pomysłem. A szkoda – fajna oferta lokat i w zasadzie nie byłoby potrzebne korzystanie z innych rachunków.

   Michał
  • Dokładnie,2 zł na urodziny, kiepsko nas cenią… Raz na rok naprawdę mogliby coś sensownego zaoferować a nie taki ochłap

   jojo
  • Wiem, że nie jest to super oferta, ale warto zaznaczyć, że w trakcie zlecania większego przelewu na zewnątrz (np. 5k) od razu dostaję się propozycję lokaty (np. teraz na na 2,2%). Więc jeśli komuś z mille nie chce się wynosić, to mimo wszystko warto spróbować zlecić przelew.

   ls5
 • Od 3.04. ma być dostępne konto oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem do 2,9 % bez ograniczeń dla lojalnych klientów , którzy brali udział w chociaż 3 edycjach na proficie w tym w jednej edycji na 2,5 % . Wiadomość z pierwszej ręki od wysoko postawionej osoby w Centrali. To się nazywa chęć utrzymania klienta i wstrzymanie ich przed odpływem . xyz ( przejedzony )

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Taa, przejedzony primaaprilisowo… ?

   Don Quijote de la Mancha
  • to był faktycznie żart czy nie? bo nadzieja się tli ;P

   Juzek
  • Jak najbardziej żart ale niech nadzieja nie wygasa , bo nie wiadomo co bank jeszcze wymyśli . Niech wie czego klieci oczekują i najlepiej jakby się na podpowiedziach wzorowal . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Siedzę i myślę ile to trzeba by włożyć aby z nawiązką się zwróciło ? Może jakiś krzepki matematyk jest w stanie obliczyć ? Kiedy najbliższe losowanie a najlepiej jakaś kumulacja w lotto ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • a już chciałem się spieszyć bo za kilka dni mija miesiąc od moich urodzin a tu zonk…., trzeba czekać rok ;)

  gregoopl Odpowiedz
 • Nie ukrywam, że w tempo trafili z ofertą. Jutro mam urodzinki :)

  specu Odpowiedz
 • Ja też skorzystałam, dzięki. Pierwszy raz zabawiłam się z rozszerzoną rzeczywistością w Mille ;) a kij tam, że tylko 2zł – jakoś na ulicy nawet raz w roku tyle nie znajduję.

  mi Odpowiedz
  • Niby 2zł na plusie… ale z drugiej strony można na tym stracić ;)
   Bo lokata powiększa „środki na koncie” w dniu ich sprawdzania dla promocji KO – a jak ktoś nie zdąży ich przelać przed właśnie tym dniem sprawdzania… to więcej można stracić niż zyskać. Dziś jest jeszcze bezpiecznie – konto trzeba wyczyścić przed 12.V

   Be@
 • Dziś Millle przypomniał mi pocztą wewnętrzną o tej lokacie, dziękuje ale na razie nie skorzystam ;-)

  Żą Odpowiedz
 • Powini dać przynajmniej z 4% jak na lokacie promocyjnej za polecenie, żeby była z tego jakakolwiek radość ;)

  pytanie Odpowiedz
 • 10k i po miesiącu mamy 16,71 czystego zysku, akurat coś na urodziny sobie możemy kupić,

  j4c0b Odpowiedz
  • a i jeszcze tylko dla pełnoletnich:(

   j4c0b
  • nam wyszło 2zł
   (10k zł, 30 dni, oprocentowanie: różnica między 3% a 2,7% które zapewnia KO bez konieczności obchodzenia urodzin)
   czyli na batonik wystarczy

   Be@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy