Money Mania 12: 150 zł w bonie Allegro za Konto 360° Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła XII edycja Money Manii. Tym razem bohaterem promocji jest znane i lubiane Konto 360° Banku Millennium, za którego założenie zyskamy 150 zł w bonie do wykorzystania w serwisie Allegro. Oprócz tego będąc klientami banku niezmiennie możemy oszczędzać na świetnym rachunku oszczędnościowym Profit z oprocentowaniem 2,5% oraz korzystać z identycznie oprocentowanej lokaty mobilnej :)

150 zł na Allegro za założenie Konta 360 w Money Manii XII

150 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji trzeba być, tradycyjnie, nowym klientem Banku Millennium. Niestety bank ustawia tu dość odległy okres karencji, ponieważ wykluczone są wszystkie osoby, które były posiadaczem lub osobą uprawnioną do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem Banku Millennium po 1.04.2015. Jeśli jednak nie miałeś żadnego rachunku w okresie ostatnich 2-3 lat, to możesz spokojnie zgarnąć tytułowy kod rabatowy na Allegro :)

Jeśli więc mamy to szczęście być nowym klientem banku, to konieczne będzie udanie się na dedykowaną stronę promocji, gdzie założymy swoje konto w Money Manii (lub zalogujemy się do istniejącego). Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który przekieruje już bezpośrednio na stronę Banku Millennium. Tam też wypełnimy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student dla osób poniżej 26. roku życia).

Na co warto zwrócić uwagę? Podczas wnioskowania o konto konieczne będzie wyrażenie zgód na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych. Oprócz tego wymagana jest zgoda na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową do firmy Money, czyli organizatora promocji. Po prostu bank musi im dać znać, że spełniliśmy warunki :)

Aktualizacja (31.10): promocja została przedłużona!

Warto dodać, że czas na złożenie wniosku mamy od 4 do 30 października 6 listopada, a na podpisanie umowy – do 6 listopada 10 listopada. Do wyboru jest opcja z wizytą kuriera lub nasza wizyta w oddziale banku. Pamiętajmy tylko, że w drugim wypadku w oddziale w zasadzie aktywujemy tylko wniosek złożony wcześniej składając podpis na umowie. Nie składamy go na nowo, bo to wykluczy z promocji!

Bon na Allegro za spełnienie prostych warunków

Jakie są dalsze kroki? Dość standardowe i proste, jak przystało na Bank Millennium. Wystarczy, że zarówno w listopadzie jak i grudniu wykonamy jedną płatność bezgotówkową  (kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę!) oraz zapewnimy wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł. Najprościej ze swojego konta w innym banku :)

I to by było na tyle! O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas do 22.01.2018 wysyłając informację mailowo oraz zmieniają status na stronie promocji. W treści wiadomości będzie od razu zawarty unikalny kod rabatowy o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro. Jego ważność wyniesie 180 dni od daty wydania.

Ile kosztuje Konto 360°?

Ponieważ promocje Konta 360° są dosyć częste, to z pewnością większość osób zna warunki prowadzenia tego rachunku na pamięć. Ja sam uważam, że są całkiem uczciwe i… pokrywają się z warunkami promocji :)

Aby Konto 360° było darmowe wystarczy bowiem zapewnić wpływ 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą miesięcznie. Pierwszy warunek możemy spełnić (a nawet zautomatyzować zleceniem stałym) przelewając sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku. Drugi – płacąc za drobne wydatki w sklepach. Co ciekawe posiadacze konta w wersji Student nie muszą zapewniać wpływu 1000 zł – wystarczy jedna operacja kartą (ale żeby zdobyć premię trzeba zapewnić 1000 zł wpływu w listopadzie i grudniu!).

Pamiętajmy, że jeśli zapomnimy o spełnieniu warunku bezpłatności, to bank pobierze od nas razem 15 zł miesięcznie. Układ ten powoduje, że (umiarkowanie) aktywni klienci konto mają za darmo, a zapominalscy… płacą za nich. A my zyskujemy na premiach.

Co z wypłatami z bankomatów? Jeśli spełniliśmy warunek bezpłatności, to również są za darmo. Jeśli nie – to kosztują 5 zł (oprócz zawsze darmowych wypłat z bankomatów własnych).

2,5% na koncie oszczędnościowym i lokacie

Na koniec o sporej zalecie posiadania konta w Banku Millennium, czyli dobrej ofercie oszczędnościowej. Jeśli tylko chcemy wrzucić swoje oszczędności na niezły procent, to możemy skorzystać ze świetnego konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% do 100 000 zł.

Oprócz rachunku oszczędnościowego bank posiada w ofercie lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,25%, które można podwyższyć o 0,25 p.p. do 2,5% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Jej kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania – 3 miesiące.

Obie oferty oszczędnościowe są cykliczne, dzięki czemu można z nich korzystać w zasadzie non-stop (o ile nie damy się nabrać na tricki banku z nowymi środkami, a oferta nie zostanie pogorszona).

Nie przegap!

Komentarze

 • I co możemy zrobić teraz ?

  wyborca66 Odpowiedz
 • No i co zrobisz jak nic nie zrobisz. Nic nie zrobisz.

  K+M+B Odpowiedz
 • Trzeba czekać co odpiszą na fejsie publicznie.

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy ktos otrzymal juz maila? ja niestety nie..

  alice36 Odpowiedz
 • Po zalogowaniu na stronę MoneyMania można zgłosić reklamację. Powróciło także okienko, w którym ma się pojawić kod.

  Yoss Odpowiedz
 • Otrzymałem odpowiedź od Money Mania poprzez Facebooka. Osobom, które spełniły warunki promocji kod rozesłany ma być w dniu dzisiejszym, czyli 23 01.2018. Tyle się dowiedziałem.

  Michał Odpowiedz
 • W dniu dzisiejszym do 23.59, albo nie… :)

  K+M+B Odpowiedz
 • Ja i luba nadal nic nie dostaliśmy, poszła reklamacja.

  A weź kurde spróbuj nie spełnić chociaż jednego warunku promocji to wypną się na ciebie bez gadania.

  Purkier Odpowiedz
 • Wraz z żoną nie otrzymaliśmy kodów do allegro. Złożyłem reklamacje! Najlepiej to niech każdy złoży reklamację a nie myślą sobie że im to wolno terminu nie dotrzymać! Niech odpisują na reklamacje wściekłych uczestników promocji. Nigdy więcej nie założę konta z kasą/bonem z money manii!!!!

  damian_1_1_1 Odpowiedz
  • Dokładnie, człowiek musi pilnować terminów i jak się wysypie, to ZWYKLE nie ma co liczyć na wyrozumiałość. Jak organizator coś zawali to już nie ma problemu… Mają stronę na fb, jest ta strona Money Mania, mogliby napisać jakiś komunikat, a nie jakieś przekazy podprogowe serwują.

   K+M+B
 • A jakis wzór reklamacji?

  wyborca66 Odpowiedz
 • W ktorym miejscu bo bylem i widziałem formularz ze wybierasz promocje i duze okno dla tekstu

  wyborca66 Odpowiedz
  • W prawym górnym rogu rozwijane menu „moje konto”. Jest tam „wyślij wniosek”, „historia wniosków”, „moje dane” i na końcu „reklamacje”.

   Yoss
 • Oficjalna wersja jest taka, że ponoć było sporo osób, które nie zaznaczyły wymaganych zgód (a spełniły pozostałe warunki), dlatego takie osoby były proszone o zaznaczenie zgód niedawno. Z tego też powodu warunki spełniły później = bank później przekazał raport Money. No i z tego powodu wyniknęło opóźnienie, na którym straciły osoby, które spełniły warunki od razu… Nie do końca tylko rozumiem czemu ta druga grupa nie dostała już wczoraj bonów, ale pewnie chodzi o koszty – Money zamawiając więcej bonów dostaje pewnie jakąś zniżkę. Ponoć bony mają zostać wysłane w tym tygodniu.

  Michał Odpowiedz
 • Ta odpowiedź to jakaś kpina… Nie wierzę że chciało im się o jakieś zgody nie wyrażone wcześniej pisać do ludzi aby im dać 150 zł za konto za które i tak od banku dostali kasę a każdy bon to koszt… Jaka rekompensata za opóźnienie?! Nigdy więcej nie wrzucajcie bonów od money manii! ŻENADA!

  damian_1_1_1 Odpowiedz
 • Otrzymałem odpowiedź, że jednak kody będą do jutra (24.01.) przyznane.

  K+M+B Odpowiedz
 • ,,Przepraszamy za opóźnienie. W tym miejscu do 24 stycznia 2018 pojawi się Twój unikalny numer bonu do allegro.pl”

  Ewelina Odpowiedz
 • Też mam taką informację.

  chf Odpowiedz
 • właśnie otrzymałem KOD!

  K+M+B Odpowiedz
 • Ja tez mam kod :)

  Aleksandra Odpowiedz
 • Również dostałem na adres e-mail. Sprawdźcie pocztę. Na stronie money mani na swoim koncie nie ma. Więc wysyłają na adres e-mail.

  chf Odpowiedz
 • Podejrzewam, że ten system się im wysypał na stronie MM (bo tam wciąż nie ma bonów) i musieli wklepywać samodzielnie.

  Czy już można zamknąć konto?

  K+M+B Odpowiedz
 • No pewnie mozna :)

  U mnie też w spam, ale powiedziałem że nie widzę najpierw i podali mi na fejsie :D

  luka89waw Odpowiedz
 • Były kody w spamie lub w zakładce oferty

  damian_1_1_1 Odpowiedz
 • U mnie jeszcze nic ;(

  kora Odpowiedz
 • U mnie rzeczywiście dziś się pojawił (chociaż wpadł do spamu), u żony jeszcze nie. Konta otwieraliśmy jedno po drugim tego samego dnia, ciekawe;)

  Jerzyk Odpowiedz
 • No i już wniosek wysłany do zamknięcia z poziomu bankowości :) „Konta –> zamykanie konta” Teraz 30 dni i pyk.

  luka89waw Odpowiedz
  • Nie oddzwonili z ofertą moneybacku przez pól roku za wycofanie wypowiedzenia?

   Pola33
  • Dzwonili do mnie, czy nie chce zostawić konta. Powiedziałem że raczej nie bo wyjeżdżam za granicę to chcieli mi dać bezpłatne w całości na pół roku :P

   luka89waw
  • Ja też złożyłem wniosek :) Szkoda, że takiej aplikacji mobilnej, jaką ma Millenium nie mają wszystkie banki… Piękna sprawa.

   rolin
  • @Pola33

   Do mnie dzwonili z półrocznym moneybackiem 2% do 30 zł kartą i 5% do 30 zł BLIK miesięcznie. Czyli klasyczna promocja 360.

   rolin
 • Ja nadal nie mam… Jest ktoś, kto jeszcze nie dostał?

  Wiolli Odpowiedz
 • ja też nie mam

  BobB Odpowiedz
 • również nie mam…

  Ewelina Odpowiedz
 • Do mnie mail nie dotarł do dzisiaj, ale wczoraj kod pojawił się na stronie Money Manii.

  K Odpowiedz
 • pisałam na fb money mania, że w dalszym ciągu nie dostałam bonu ani na maila ani na stronie. odpisali, że ,,nie ma Pani na liście osób zakwalifikowanych do wypłaty premii”. Mają to sprawdzić. Zaraz ide do banku to wyjaśniać, bo jestem pewna, że wszystkie warunki spełniłam. Reklamacja na stronie money również złożona wczoraj, jeszcze nie dostałam odpowiedzi.

  Ewelina Odpowiedz
  • Pójście do banku raczej niewiele da. Ba, bardzo często to właśnie pójście do banku jest problematyczne – zakładając konto zamiast finalizować wcześniej złożony wniosek robią całkowicie nowy, niepromocyjny. W jaki sposób podpisywałaś umowę? W oddziale?

   Michał
  • Podpisywałam u kuriera

   Ewelina
 • Spełniłam warunki promocji a do dnia dzisiejszego nie dostałam bonu.
  Millenium każe mi się kontaktować w tej sprawie z organizatorem promocji – Money.pl
  Odechciewa się brania w tych akcjach promocyjnych…

  Angelika Odpowiedz
 • Pozwolę sobie zacytować mail, którego dostałem dziś od Money:

  1. Zanim napiszesz reklamację SPRAWDŹ folder SPAM – być może bon właśnie tam czeka?
  2. Zanim napiszesz reklamację ZALOGUJ się w Money Manii – zajrzyj do zakładki Moje Dane – tam także znajdziesz swój numer bonu.
  3. Zanim spiszesz swoje pytania dotyczące tego, jak używać bonu, przeczytaj informacje na stronie Allegro – linki otrzymałeś m.in. w wiadomości:
  https://karty.allegro.pl/
  https://karty.allegro.pl/regulamin.pdf
  4. Wszystkie osoby, które nie wyraziły zgód na czas otrzymają bony 31.01. Nie wysyłamy bonów pojedynczo, a listę tych osób otrzymamy z banku, więc nie musicie przesyłać nam tej informacji.

  Michał Odpowiedz
 • Również spełniłam warunki a bonu nie dostałam… Takich osób jest sporo. Nie kontaktowano się ze mną w sprawie nie wyrażenia którejś zgody. Reklamacja na money złożony, odpowiedzi nie dostałam. Byłam wczoraj w banku, reklamacja złożona. Żadnej informacji nadal nie otrzymałam. Ostatni raz biorę udział w takiej akcji.

  Ewelina Odpowiedz
 • bon jest. Tylko w spamie. Jeśli macie ustawiony agresywny spam to mogło maila automatycznie skasować.

  Łukasz Odpowiedz
 • u mnie nie ma bonu w spamie i nie było

  Maro Odpowiedz
 • Ktoś wie, jak usunąć konto i dane z moneymanii? Częstotliwość z jaką zaczęli przysyłać spam jest delikatnie rzecz biorąc przytłaczająca.

  Jerzyk Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy