Mega kumulacja w Money Manii! 200 zł na start + 360 zł w formie zwrotów za założenie Konta 360°

Zakończona

Rusza prawdziwa kumulacja promocji! Od dzisiaj, dzięki promocji Money Mania, za założenie świetnego Konta 360° możemy zyskać 360 zł w formie zwrotów, 100 zł w postaci premii na start oraz 100 zł w bonie na wakacje.pl. Oprócz tego 4 osoby mogą wygrać po 1500 zł w dodatkowym konkursie, a na wszystkich czeka lokata i konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%. Kto jeszcze nie ma tego rachunku – pora założyć :)

100 zł premii, 100 zł w bonie wakacje.pl i do 360 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium
Tradycyjnie z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które są nowymi klientami Banku Millennium. W tym wypadku wykluczone są następujące osoby:

klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r.

Mówiąc prościej: jeśli mieliśmy dostęp do jakiegokolwiek rachunku w Millennium od kwietnia 2015, to niestety z Money Manii odpadamy.

Jeśli natomiast spełniamy warunek nowego klienta, to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o konto. Istotne, aby podczas zakładania rachunku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (Money) w zakresie przeprowadzenia promocji. Czas na złożenie wniosku mamy do 28.05.2017, natomiast umowa musi zostać podpisana najpóźniej do końca maja. Warto tu dodać, że do wyboru mamy sfinalizowanie operacji przez kuriera lub w placówce banku.

200 zł za wykonanie dwóch przelewów i operacji kartą

Co dalej? 100 zł premii oraz 100 zł w formie bonu wakacyjnego otrzymamy jeśli w czerwcu i lipcu zasilimy nasze konto kwotą co najmniej 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność bezgotówkową (BLIKiem lub kartą, również w internecie) w każdym z miesięcy. Dodatkowo do 31.07.2017 będziemy musieli podać numer swojego rachunku w swoim profilu utworzonym na stronie promocji, a sam przelew trafi do nas do 16.08.2017, o ile ciągle będziemy mieć otwarte konto. Dodatkowo organizator powiadomi nas o przyznaniu premii już kilka dni wcześniej – 10.08.

1500 zł dla szczęśliwców

Oprócz nagród gwarantowanych w promocji do zgarnięcia są 4 nagrody o wartości 1500 zł każda w formie bonów na wakacje.pl. Aby je zdobyć konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej banku, dokonanie 5 transakcji BLIKiem zarówno w czerwcu, jak i w lipcu oraz… trochę szczęścia. Organizator nagrodzi bowiem te osoby, które spełnią warunki i aktywują aplikację mobilną jako 90-ta, 180-ta, 270-ta oraz 360-ta.

Nagrody gwarantowane są zwolnione z podatku, natomiast od nagród o wartości 1500 zł podatek opłaci organizator – my nic nie będziemy musieli wykazywać w zeznaniu rocznym.

Do 360 zł w formie zwrotów

Oprócz nagród w wysokości 200 zł na uczestników promocji czeka nagroda w wysokości maksymalnie 360 zł w formie zwrotów. Chodzi tu o promocję „Zyskaj 360 zł”, którą prześwietlałem pod koniec lutego. Jej zasady można dość łatwo podsumować w jednym zdaniu: bank zapłaci nam 2% zwrotu od transakcji kartą (max. 30 zł miesięcznie) oraz 5% od płatności BLIKiem (max. 30 zł miesięcznie) przez kolejne 6 pełnych miesięcy. Oznacza to, że zakładając konto np. w kwietniu zgarnąć możemy nawet 60 zł za transakcje od maja do października.

Co istotne: zwrot należy się tylko wtedy, kiedy spełnimy ten sam warunek, który gwarantuje nam nagrody na start, czyli comiesięczny wpływ 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa. Z resztą ten warunek towarzyszył nam będzie przez dłuższy czas, bo dzięki niemu prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.

Co musisz wiedzieć o Koncie 360

Konto 360° może nas kosztować aż 8 zł miesięcznie, a korzystanie z karty debetowej – 7 zł. Opłat tych bardzo łatwo się pozbyć zapewniając wpływ 1000 zł oraz wykonując jedną operację kartą. Co istotne – jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to zakładając Konto 360° Student wymagane będzie od nas jedynie wykonywanie transakcji bezgotówkowej (bez wpływu środków).

Po spełnieniu powyższych wymagań zyskujemy również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów (inaczej 5 zł).

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Po uruchomieniu konta warto zrezygnować z ubezpieczenia karty, które będzie płatne. Warto również zamknąć „Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli ubezpieczenia od awarii sprzętów domowych – choć akurat ten pakiet przez rok jest darmowy, więc możemy to zrobić dopiero za kilka miesięcy.

Na koniec jeszcze jeden plus posiadania konta w Banku Millennium – wysokie oprocentowanie oszczędności. W chwili obecnej posiadacz konta może skorzystać z lokaty mobilnej (do 10 000 zł), która standardowo oferuje 2,25%, ale oprocentowanie można podnieść o 0,25 pp. dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Po zakończeniu lokaty można ją znów odnowić na kolejny okres na promocyjnych warunkach (obowiązujących w danym momencie).

2,5% na nowym koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Oprócz powyższej lokaty Bank Millennium oferuje również świetne konto oszczędnościowe Profit, które dzięki promocji dla nowych środków pozwala na zysk 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. Aktualna oferta obowiązuje do 22.04.2017, więc warto w tym dniu mieć niskie saldo w banku, ponieważ (prawdopodobnie) kolejna promocja będzie premiowała nowe środki względem tej daty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Akurat założyłem to konto przed Wielkanocą… Zły timing ;-)

  jarosword14 Odpowiedz
  • Cóż, ja też – nie jesteś sam : ((

   boob
  • Otóż w trakcie rozmowy z konsultantką (w innej sprawie), zagadnąłem (nie licząc na nic) o premię z Money Mani… Zostałem poinformowany, iż premię powinienem otrzymać mimo, iż założyłem konto nie z linku!

   Napisałem reklamację (bez nadziei) i otrzymałem odpowiedź – POZYTYWNĄ : )))

   Może ktoś ma podobną sytuację i wykorzysta ten fakt (ja powołałem się na rozmowę telefoniczną i zapewnienie o możliwości wzięcia udziału w promocji).

   boob
 • czy to się łączy z programem poleceń ?

  zuk Odpowiedz
  • Nie, musi byc otwarte przez link w money manii. Każde inne źródło otwarcia konta nie da dodatkowych 200 zł.

   Michał
 • Eee… Wszystko super, fajnie, tylko znowu jak na złość cofnęli się do tego starego okresu karencji od kwietnia’15… Lipa, zostaje program poleceń i „Zyskaj 360 zł”.

  pws Odpowiedz
  • tak, też im sugerowałem zmienić datę ale bank był nieugięty. Na szczęście sam program Zyskaj 360 zł ma krótszy okres karencji – więc jeśli ktoś chce założyć Konto 360 (np. dla konta oszczędnościowego), to zawsze można skorzystać z samej promocji banku.

   Michał
  • Są cięci na zeszłorocznych prenosicieli do Agricoli.

   Iks
 • hej Admin
  otrzymalem maila z money manii w tym temacie – i tam widze dodatkowe info:
  Poleć przyjaciołom naszą promocję i przekaż im swój UNIKALNY LINK POLECENIA. Za każdą osobę, która zarejestruje się za jego pomocą i spełni warunki Money Mani 10, dostaniesz od nas 50 zł. Za Twoje rekomendacje wypłacimy Ci łącznie nawet 200 zł.

  Michal1607 Odpowiedz
 • Zamykalem konto jakoś w 2015 roku jednak nie mogę znaleźć dokumentów w jakiej to było dacie, czy jest jakaś możliwość aby to sprawdzić w banku, itp?

  Kuba Odpowiedz
 • z tą premią 360 zł to wielu osobom będzie bardzo ciężko wyrobić, bo, aby skorzystać z 60 zł/M trzeba wydać na zakupy 2100 zł miesięcznie.
  Blik – 600 zł
  Karta- 1500 zł
  Już po raz drugi chyba takie warunki, ja skorzystałem z przedostatniej (z grupona) 10% cashback, czyli tylko 500 zł kartą, niestety już ostatni miesiąc :( . Ale warto choćby dla konta oszczędnościowego. I jeżeli ktoś ma IKE, to też lepszej opcji nie znajdzie 3% odpowiada lokacie 3,57%

  jacck Odpowiedz
  • Dokładnie, troche za wysokie te kwoty zeby zgarnac pelna wartosc bonusu. Ja niestety ciagle czekam na oferte podobna do tych, ktore byly z Millennium na Grouponie, ale na razie niestety cisza.

   johnny__
  • mam dokładnie takie samo wrażenie, realnie zyskujemy:
   – 100 zł premii
   – 200-250 zł zwrotów
   bonu nie liczę, bo to taka mocno naciągana korzyść – nieliczni skorzystają, część sprzeda za 50 zł, w większości przepadnie

   jacek ka
 • Niestety mam konto od dwóch tygodni, wiedzieli co robią… Czy ubezpieczenie karty i ten pakiet pomocny zawsze są załączone przy zawarciu umowy? Gdzie mozna to ,,odznaczyć”?

  Michal.o Odpowiedz
 • Jak sprawdzić do kiedy miałem konto w Millenium. W oddziale nie mogą mi pomóc, bo konto było założone przez Internet.

  broker Odpowiedz
 • Money Mania czyli wielki minus tej promocji. Jak im udowodnić później że założyłem konto z dedykowanego linku? Oszukali mnie przy promocji z WBK. Nawet nie ma jak złożyć reklamacji, bo jak coś udowodnię?

  Tomek__ Odpowiedz
  • podstawowa zasada dbałości o swoje finanse, nagrywaj wszystko, swoje rozmowy możesz, oni tez nagrywają. Współczesne fony wszystkie potrafią, ja począwszy od 2009 roku od czasu pierwszego htc HD2 mam pokaźną kolekcję rozmów. Rób screeny wszystkich operacji na pulpicie. A w bardzo ważnych operacjach nagrywaj całą procedurę, którą robisz na ekranie, widać dokładnie zaznaczone zgody, ja używam „Free Screen Video Recorder”. W dzisiejszych czasach sam musisz się bronić i dbać, by Cię nie przekręcono :) Niestety zdarza się to często, wielokrotnie musiałem wracać do nagrań, bo człowiek czasami w ferworze dnia codziennego myślami jest gdzie indziej i zwyczajnie może nie pamiętać. Masz zarejestrowaną datę, godzinę nr. tel, nazwisko i całą rozmowę.

   jacck
  • Takie nagrania nie stanowią żadnego dowodu procesowego.

   Skylla
  • @Skylla, głupoty pleciesz. To Sąd (a nie Ty) decyduje, które dowody są przekonujące, a które nie.

   W praktyce takie zapisy niemal gwarantują, że do sprawy sądowej nie dojdzie, bo podczas postępowania reklamacyjnego jeszcze w banku będą wystarczająco mocnym argumentem.

   Don Quijote de la Mancha
  • Skylla ;) a kto tu mówi o procesie? to jest wyłącznie Twoja wiedza i do Twojej dyspozycji, jest na pewno dowodem w „procesie” reklamacyjnym :) Nie raz już musiałem tych nagrań użyć w grupie szanownego LC. Oczywiście nie bezpośrednie ale podając dane z kim rozmawiałem, od której godzinie i w której sekundzie padły jakieś zapewnienia i stwierdzenia. Zapewniam Cię że wymiękali :) Poza tym to umowa tzw. „Na odległość” Mam prawo ją również zarejestrować i mieć na dysku. W sądzie nigdy z tego powodu nie byłem, ale jak najbardziej może to być dowód! Swoją własną rozmowę mam zawsze prawo nagrywać !
   http://www.rp.pl/W-sadzie-i-urzedzie/308299922-Sad-Najwyzszy-kiedy-tajne-nagrania-sa-dopuszczalne-w-procesie-cywilnym.html

   jacck
  • Dokładnie tak, sam nagrywam zawsze wszystkie bankowe rozmowy, a także te inne, gdzie zawierana jest jakaś umowa czy podejmowane są decyzje zakupowe. Do tego screeny z zakładania promocyjnych kont.

   pws
 • Z którą firmą kurierską współpracują?

  Roman Odpowiedz
 • Czy przez BLIK można zrobić zwykły przelew? Bo jeśli tak, to za sam koszt wynajmu pokoju dobiłbym do tych 30zł zwrotu. A reszta zakupy kartą, fakt 1500 raczej nie wydam ale 1000zł raczej tak.

  Black Odpowiedz
 • mam pytanie czy w koncie millenium za przelew z zagranicy w zl jest pobierana prowizja??
  w bzwbk np tak i wynosi 10 zł, nie wiem czy dobrze patrze ale TOiP nie widze takiej pozycji?

  don Odpowiedz
 • do kiedy konto musi być aktywne? czyli kiedy najszybciej mogę je zamknąć?

  moni Odpowiedz
 • wszyscy ci, którzy mają 100K w millenium raczej powinni już dziś zacząć opróżniać wszystko to, co jest ponad 100K, czyli praktycznie ROR. Na jutro i piątek rezerwujemy limit po 50K, choć w rzeczywistości poleci to w piątek w całości. Zostaje sobota, ale mille lubi kasę zablokować celem weryfikacji przelewu, więc czasami mogą się nie dodzwonić, albo wystąpi inna przyczyna, możemy obudzić się z ręką w nocniku :) Tak jak niektórzy przed ostatnim badaniem salda.

  jacck Odpowiedz
 • jak najszybciej i najskuteczniej zamknąć konto w Millenium?
  Zastrzeżenie w bankowości internetowej? Infolinia? a może list?

  Andrzej Odpowiedz
 • Od 11 kwietnia Blikiem można zapłacić na Poczcie, np. za czynsz, gaz. Brawo

  Oko Odpowiedz
 • Blik nie ma MCC.

  mbo Odpowiedz
 • Byłem zapłacić Blikiem na poczcie, oczywiście wielkie oczy i panie nie wiedzą o co chodzi… Udało się komuś zapłacić Blikiem na poczcie?

  kkk Odpowiedz
 • Kurczę, nie pamiętam czy zamykałam konto przed kwietniem 2015 czy po :P

  Daniela Odpowiedz
 • Płatność kartą czy blikiem za przelew na poczcie nie zwalnia nas z opłaty 3,40, także zawsze trzeba się upewnić czy poczta czegoś nie doda od siebie $

  M222 Odpowiedz
 • Zastanawiam się, czy będę postrzegana jako „nowy klient”… Mam w Millenium „rachunek techniczny” – jakaś zaszłość, używany wyłącznie jako rachunek do dokonywania przesunięć z i na fundusze inwestycyjne. Nie mam aplikacji, nie logowałam się do millenetu, wszystkie akcje typu „podgląd stanu funduszy” robiłam zawsze w placówce. Co o tym myślicie? Czy mogę jakoś upewnić się w banku lub u organizatora Money Manii?

  Anna Odpowiedz
  • Lepiej w banku – bo to bank da znać Money czy wypłacić premie (i tak samo będzie w przypadku ich wewnętrznej promocji 360 zł).

   Michał
  • W związku z tym, że posiada Pani Konto Techniczne w Banku, nie może Pani przystąpić do Akcji Promocyjnej.

   Otrzymałam odpowiedź:
   „Zgodnie z Regulaminem Promocji nowymi klientami nie są osoby, które mają zawartą umowę świadczonych przez Bank usług oraz które są lub były uprawnione do
   dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r. „

   Anna
 • A ja wszedłem na stronę promocji, zarejestrowałem konto i kliknąłem „Złóż wniosek”. Otworzyło się nowe okno w przeglądarce, zarejestrowałem się i złożyłem wniosek o konto. Po skończonym procesie, w zakładce „Historia wniosków” w koncie MoneyManii widnieje informacja, że nie było złożonego żadnego wniosku. Ktoś miał podobną sytuację? Trzeba czekać na jakieś potwierdzenie? Dodam, że konto już mam aktywne.

  Kamil82 Odpowiedz
  • Mam tak samo jak Ty. Wniosek przez stronę poszedł, dziś podpisałem umowę. W banku wiedzieli że korzystam z promocji Money Mani więc sądzę, że wszystko jest ok. Na stronie Money Mani mam możliwość uzupełnienia nr konta.

   miodzio
  • Ja też… Ciekawe czy uznają to i będzie premia.

   Michał
 • Ja tez mam podobnie. Dziś zarejestrowałem się na stronie moneymania, potwierdziłem adres mailowy, od razu wypełniłem wniosek o konto 360 dostępny poprzez stronę moneymanii, dostałem e-mail potwierdzający złożenie wniosku od Banku Millennium i wszedłem w zakładkę złożone wnioski na moneymania, a tam brak złożonych wniosków. Czy złożony wniosek pojawia się po jakimś czasie, czy jak to jest?
  Jak sprawdziłem, że nie ma w moneymanii złożonego wniosku to złożyłem go jeszcze raz i też nic nie widnieje we wnioskach. W sumie to już 3 razy złożyłem wniosek i nic, oprócz e-maili z banku z potwierdzeniem.
  Napisałem przed chwilą do money maila z pytaniem o widoczność tych wniosków. Zobaczę co odpiszą.

  Andrzej Odpowiedz
  • Mam ten sam problem – daj znać co Ci odpisali.

   Darek
  • Na razie nic mi nie odpisali, ale w końcu, po jednym dniu, w zakładce: wyślij wniosek pojawił się jako wysłany :)

   Andrzej
  • Mi odpisali żeby sprawdzić. Sprawdziłem i już mam wniosek:)

   Michał
  • Mi nadal nie odpisali. Jak mi się po jednym dniu pojawił wniosek, to poszedłem do banku i założyłem konto. A dziś jak się zalogowałem do Money Mania to wysłany wniosek znikł :(. Miał ktoś tak? Co tu robić teraz?
   #Michał, a na jaki e-mail do nich pisałeś?

   Andrzej
  • Mam to samo. Wstrzymam się z podpisaniem papierów do poniedziałku.
   @Andrzej Czy wniosek pojawil sie znowu w wysłanych wnioskach?

   Mateusz
  • Nie, nadal nie pojawił się :(

   Andrzej
 • Czy dobrze rozumiem. Nie ma tutaj kodów mcc wykluczających płatności z premii? Czyli mogę zapłacić sprytnym Billem i też zaliczy płatność do zwrotu? Pytam, bo wcześniej nie interesowałem się tą promocją. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Kagoo Odpowiedz
 • Czy przy koncie 360 jest coś w rodzaju koszyka przelewów (potwierdzanie 1 SMSem wielu przelewów na raz). Wie ktoś kto ma to konto?

  mrmr Odpowiedz
 • Czy rejestrując się na stronie moneymania muszę obowiązkowo zaznaczyć wszystkie zgody aby skorzystać z promocji?

  a Odpowiedz
 • Potrzebuje pomocy w zrozumieniu tematu. Zakładam konto, podpisuje umowę powiedzmy 10maja i otrzymuje promocyjne 92 dni na KO? Wpłacam na KO kasę i trzymam zgodnie z aktualna promocja do 24 czerwca, więc aby załapać sie na nową edycje z tymi środkami które wpłace 10 maja, powinienem się upewnić ze przed 24 czerwca wyzeruje konto , a potem po ogłoszeniu nowej edycji wpłacić pieniądze ponownie. I nowe 92 dni będzie się liczyć od momentu startu promocji? Czy to stare 92dni ma jakiś wpływ na moje oprocoentowanie? Może mi to ktoś wytłumaczyć na przykładzie nowego klienta którym chce zostac? Bardzo dziękuje pozdrawiam

  Mateusz Odpowiedz
  • Po pierwsze – 92 dni liczą się od momentu wpływu środków, a nie założenia konta.
   Po drugie – wyciągając środki (w celu wyczyszczenia konta na ew. nową edycję promocji) w momencie kiedy z nimi wrócisz, to dalej trwa twoje indywidualne/stare 92 dni. Ale automatycznie w momencie jego zakończenia powinno wystartować nowe (bo wyczyściłeś wcześniej konto). Reszta się zgadza :)

   Michał
  • I wszystko teraz jasne. W takim razie zakładam konto. Po raz kolejny dziękuje za pomoc w zarabianiu na bankach!

   Mateusz
 • Przy składaniu wniosku przez www, jak długo czeka się na kuriera z umową? Czy wraz z umową jest dostarczana karta? Czy w miesiącu w którym zakładam konto (maj) pobierane będą opłaty za prowadzenie konta i kartę, jak nie spełnię podstawowych warunków tj. wpływ na konto i płatność kartą?

  Paweł Odpowiedz
 • Kurier jest po kilku dniach, w przesyłce jest karta.
  W pierwszym niepełnym miesiącu nie pobierają opłat.

  mbo Odpowiedz
  • Dzięki, właśnie dostałem informacje że będzie jutro – tak więc wychodzi niecałe 2 dni.

   Paweł
 • Jak przeleję 1000 PLN na konto i po zaksięgowaniu na koncie odeślę pieniądze z powrotem na swoje konto, to warunek promocji będzie zaliczony? Pozdrawiam,

  Laszek Odpowiedz
 • Jak przeleję 1000 PLN na konto i po zaksięgowaniu na koncie odeślę pieniądze z powrotem na swoje konto, to warunek promocji będzie zaliczony? Pozdrawiam,

  Laszek Odpowiedz
 • Panowie

  Mam pytanie: Czy to jest normalne że na stronie moneymania.pl w sekcji Wnioski była informacja ze wniosek został wysłany (że statusem wysłany) i po dwóch tygodniach zniknął i nie ma go ani na tej stronie ani w historii (mimo że konto zostało w banku założone przez moneymanie) ?

  Dziękuje za informację

  nbb Odpowiedz
  • Niestety takie cuda się tam zdarzają… na szczęście przy wypłacie premii nie ma już problemów. Po prostu status wniosku im gdzieś ginie, ale samo rozliczenie jest OK – więc nie ma się co martwić

   Michał
  • Ja wniosek składałem wczoraj i do dziś mam informacje „Brak wysłanych wniosków” , rozumiem że trzeba się uzbroić w cierpliwość czy coś jest nie tak?

   Paweł
  • Jak poczytasz wyżej w komentarzach, to przeczytasz, że ja miałem to samo. Wniosek pojawił się po dobie od jego wysłania, a po następnej dobie, jak podpisałem umowę o konto, zniknął. Złożyłem reklamację do money i czekam na odpowiedź.

   Andrzej
 • Kurde. Po ostatnich zmianach w t-mobile zmieniłbym sobie moje główne konto na to w millenium, ale przy okazji skorzystałbym z jakiejś fajnej promocji, a ta mnie niestety wyklucza. Jakby przesunęli nowych klientów np. na styczeń 2016, to byłoby super.. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości będzie coś dla mnie. :P

  jaceny Odpowiedz
 • Hej!

  Zdecydowałem sie na założenie tego rachunku i przy zakładaniu musieli zeskanować mi dowód :/ I to mnie wkurza..,ale czułem, ze protestami nic raczej nie wskóram, a szkoda moich nerwów na słowne dyskusje. Grzecznie zapytałem po co im skan, a pani uprzejmie oznajmiła, ze do wniosku złożonego przez internet ów skan musi być i koniec :)

  Jak to w końcu z tym skanowaniem dokumentu tozsamosci jest ? Wolno skanować czy nie ? W Banku Millenium nawet nie widziałem papierowej kopii, by choć dopisać coś na niej, więc nie wiem czy oni to skanują od razu do systemu, elektronicznie, czy jak ?
  Orientuje się ktos jak to wygląda w tym banku?
  Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję ;)

  Pozdrawiam wszystkich !

  Gero Odpowiedz
 • „Oprócz powyższej lokaty Bank Millennium oferuje również świetne konto oszczędnościowe Profit, które dzięki promocji dla nowych środków pozwala na zysk 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. Aktualna oferta obowiązuje do 22.04.2017,” a jakie jest % po tej dacie?

  a Odpowiedz
 • Myślę, że warto dodać, że należy aktywować aplikację mobilną nie tylko do szansy na te dodatkowe 1500 zł jako bon w serwisie wakacyjnym, ale także, żeby otrzymywać zwrot za płatności kartą i mobilne!!!

  Fragment ze strony promocji Moneymania: „(…)Przez 6 miesięcy możliwy jest zwrot 2% płatności kartą do Konta 360° (do 30 zł/mies.) oraz 5% płatności BLIKIEM (do 30 zł/mies.) pod warunkiem zalogowania się do aplikacji mobilnej oraz zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w danym miesiącu(…) „

  kamil950 Odpowiedz
 • W artykule jest napisane że do końca lipca na stromie moneymani mamy podać numer konta do wypłaty bonusu. Ja jednak po zalogowaniu się nie widzę nigdzie miejsca gdzie mógłbym to uczynić. Dodatkowo status wniosku jest: Wysłany. Umowę podpisałem w okolicach połowy maja. Czy ten status jest ok? Gdzie jest to miejsce w którym mam podać numer konta?

  Konrad Odpowiedz
  • Wyłącz sobie Adblocka na stronie moneymanii, a w prawym górnym rogu pojawi się menu.

   Dario
 • U mnie bez wpisania numeru konta widnieje wpis:

  Konto Bank Millennium
  100 zł
  Wysłany „

  mbo Odpowiedz
 • cyt. z regulaminu ” O tym, ze premia została Ci przyznana dowiesz się z komunikatu dostępnego po zalogowaniu. We wskazanym w regulaminie terminie w zakładce „Wysłane wnioski” status Twojego wniosku zmieni się na „Przyznana premia”. ”
  http://moneymania.pl/edycja10/faq

  Benito Odpowiedz
 • Witam, a czy komuś przyszedł już zwrot za czerwiec?

  kapolinio Odpowiedz
 • 10 lipca będzie

  Benito Odpowiedz
 • Jest już zwrot za czerwiec

  Benito Odpowiedz
 • Tak, 2×30 już na koncie.

  Kurt Odpowiedz
 • Czy przy braku wpływu 1000 zł powinni pobrać opłatę za kartę, mimo wykonania 1 transakcji?

  Łukasz Odpowiedz
  • „zwrot należy się tylko wtedy, kiedy spełnimy ten sam warunek, który gwarantuje nam nagrody na start, czyli comiesięczny wpływ 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa. Z resztą ten warunek towarzyszył nam będzie przez dłuższy czas, bo dzięki niemu prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.”

   Dario
 • Płacę BLIK-iem w małym sklepie osiedlowym i okazuje się, że płatność BLIK-em jest księgowana na koncie w tym samym dniu co płatność w sklepie, bez blokady na rachunku, kiedyś dopiero na drugi dzień księgowali. Ciekawe czy w innych sklepach jest tak samo?

  Benito Odpowiedz
  • A dlaczego mialoby byc jakiekolwiek opoznienie. Przeciez to system on-line. Obciazenia ida w czasie rzeczywistym. Karty sa pod tym wzgledem mocno zacofane. Co nie zmienia faktu, ze blik jest raczej malo wygodny.

   keton
 • Dzisiaj pierwszy raz zapłaciłem BLIK-iem za czynsz na poczcie. Oczywiście panie pierwszy raz usłyszały dzisiaj o BLIK-u, chociaż od kwietnia jest dostępny we wszystkich oddziałach. Ale jakoś udało się zapłacić. Trochę ponad 10zł będzie na czysto zwrotu, bo jeszcze trzeba odjąć prowizję poczty za przelew, 3,50zł.

  Benito Odpowiedz
  • Ale to masz jakiś formularz do płatności czynszu, czy po prostu mówisz, że chcesz zapłacić za czynsz. Pytam, bo nigdy nie płaciłem na poczcie niczego, poza wysyłaniem listów i paczek.

   Dario
 • Zwykły przelew na konto spóldzielni.

  Benito Odpowiedz
  • Tylko chodzi o to, czy taki przelew jest widoczny w systemie jako płatność za usługę czy zwykły przelew na konto?

   Dario
  • W systemie widnieje jako płatność blik. Sprawdzę 10 sierpnia, czy mi dali zwrot za ten czynsz na poczcie : )

   Benito
 • Zapłacili już Wam za czerwiec?

  efenix Odpowiedz
  • Mógłbyś rozwinąć? W tej promocji premia 100zl będzie płatna w sierpniu. Do końca lipca trzeba podać nr konta.

   Benito
  • Chodziło mi o to czy zapłacili już cash back 2% za karte i 5% za blika za czerwiec?

   efenix
  • Do 10 dnia miesiąca płacą…

   Benito
  • Wiesz to z doświadczenia czy z regulaminu…

   Dario
  • W regulaminie jest punkt:
   „Premia za dany miesiąc kalendarzowy po zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku będzie wypłacana przez Bank na Konto Uczestnika nie później niż do końca kolejnego miesiąca.”
   Czyli mają jeszcze 5 dni :D

   Dario
  • Wiem z 2-miesięcznego doświadczenia, 10 i 9 dnia miesiąca był zwrot.

   Benito
  • Admin z leksza dał Du.., ponieważ nie podał fundamentalnych informacji.

   Chodzi o to, że warunkiem wypłaty jest wyrażenie zgody na przedstawianie ofert drogą telefoniczną, o czym mówi paragraf 2 pkt. 4. Jeśli w banku wyrazi się te zgody w sierpniu to naliczą zwrot za sierpień i wypłacą we wrześniu. Taką odpowiedź otrzymałem z banku.

   Dario
 • Szybkie pytanie, które mi się narodziło. Czy jak będę płacił kartą HCE to będzie to się liczyło do 2% zwrotu?

  Mateusz Odpowiedz
 • Wpiszcie swój nr konta na stronie moneymanii, termin do końca lipca, bo $$$ nie będzie : )

  Benito Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy