Oferta Noworoczna – karta kredytowa Citibank z tabletem Samsung Galaxy Tab

Znów możemy zgarnąć tablet w nowej promocji Citibanku! Wystartowała bowiem oferta Noworoczna, czyli nieco zmodyfikowana oferta świąteczna. Warunki promocji są jak zwykle całkiem proste, o ile tylko jest się nowym klientem Citibanku.

Kto jest nowym klientem?

Osoba, która może skorzystać z oferty Noworocznej od dnia 1 stycznia 2012 nie mogła posiadać żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Osoby, które posiadały kartę dodatkową (lub nie posiadały żadnej karty po 1 stycznia 2012) mogą więc skorzystać z promocji :)

Citibank: oferta noworoczna z tabletem za kartę kredytową

Ważne, aby w okresie od 7 stycznia do 31 marca wypełnić dedykowany formularz kontaktowy na stronie banku. W kolejnym kroku skontaktuje się z nami konsultant w celu złożenia faktycznego wniosku. Możliwe, że konieczne również będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających nasze zatrudnienie lub źródła dochodu. Citi wprost określa minimalne wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Zależnie od oceny banku (i swojej potrzeby) dostaniemy jedną z kart Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank
MasterCard Platinum.

Tablet za zakupy kartą

Po uzyskaniu karty kredytowej proces zgarnięcia tabletu jest dosyć prosty – wystarczy dokonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie 30 dni od daty popisania przez bank umowy. Transakcje muszą również zostać zaksięgowane w tym czasie. Konieczne jest również zalogowanie min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile w tym samym okresie.

Osoby, które w danym miesiącu spełniły powyższe warunki zostaną powiadomione przez bank w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca o przyznaniu nagrody – tabletu Samsung Galaxy Lite SM-T110. Ważne, aby w tym momencie ciągle mieć aktywną kartę kredytową.

Bank przewiduje 3000 nagród, o czym prawdopodobnie będzie informował na stronie promocji. Warto dodać, że poprzednim razem ledwie przekroczono próg 1000 złożonych wniosków w ciągu około miesiąca.

Tablet czy 200 złotych?

Swoją drogą warto tu przypomnieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze chcąc sprzedać tablet realnie dostaniemy za niego mniej niż 300 złotych (według banku nagroda jest warta 449 zł). Warto więc dodać, że ciągle aktualna jest promocja z premią 200 zł premii – w gotówce, bez „zabawy” w wystawianie przedmiotu i sprzedaż. Alternatywna oferta może być więc dobra dla osób, którym zależy na poświęceniu jak najmniejszej ilości czasu (i zgarnięciu relatywnie dużej premii).

Po drugie trzeba pamiętać o opłatach za kartę, których aktualnie nie da się uniknąć. Najmniej prestiżowe karty kosztować będą 8 zł miesięcznie, wersje Platinum – 60 zł miesięcznie. Trzeba również pamiętać o wyłączeniu usługi CitiPhone, która może nas kosztować 6 zł miesięcznie.

Zakładając więc, że kartę musimy posiadać przez minimum 2 miesiące – nasz „koszt” uczestnictwa w promocji wyniesie przynajmniej 16 zł. Oczywiście przy zysku rzędu 200 – 300 zł jest to ciągle niska kwota.

Aktualizacja: wielu z was twierdzi, że osoby, które złożą wniosek internetowy są zwolnione z opłat za kartę przez pierwszy rok. Jeśli tak faktycznie jest to tablet można zgarnąć realnie za 0 zł. A jeśli nie, to 16 zł ciągle nie jest wysokim kosztem :)

Więcej w tabeli opłat i prowizji oraz regulaminie promocji

Citi znany jest również z dożywotniego zwalniania z opłat za kartę w momencie próby rezygnacji z niej. Ostatnio docierają jednak do nas sygnały, że okres ten wynosi częściej tylko rok. W całej promocji najważniejszy jest jednak fakt, że z karty zrezygnować możemy w dowolnym momencie. Innymi słowy zgarniamy tablet lub premię, płacimy kilkanaście złotych za obsługę karty, rezygnujemy z niej i… cieszymy się sporym zyskiem :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Potwierdzam ja też dostałem maila

  killombo Odpowiedz
 • No i jak ktoś jeszcze nie dostał to teraz jest pora na panike :)

  devil Odpowiedz
 • devil a Ty dostałeś ?

  Monika Odpowiedz
 • Oczywiście :)

  devil Odpowiedz
 • Brakuje mi ok. 100zł do przekroczenia magicznej bariery 1kPLN. Jak to wygląda – dziś wieczorem zrobię zakup za ponad 100zł i muszę czekać miesiąc do kolejnej tury wysyłania maili? :)

  Krzysiek Odpowiedz
 • No to dobrze :)

  Monika Odpowiedz
 • ja nie dostałem :( siedzę i płaczę :(

  Stefan Odpowiedz
 • Stefan, sprawdziłeś spam?
  Krzysiek, niestety tak.

  Snoffy Odpowiedz
 • Dziękuję bardzo Snoffy :) dzięki Tobie otarłem łezki i siedzę uśmiechnięty :))) Jesteś wspaniałym przyjacielem

  Stefan Odpowiedz
 • A ja już dawno zrobiłem ponad 9 tys. zł obrotu i cisza :-/

  Żenon Odpowiedz
 • Snoffy, rozumiem, że w ciągu tego miesiąca, którego będę czekał na maila z informacją o wygranej, nie muszę już robić zakupów tą kartą? Liczy się tylko 30 dni od podpisania umowy?

  Żenon, zalogowałeś się na http://www.citionline.pl? Trzeba założyć konto i choć raz się zalogować. To jeden z warunków promocji.

  Traviz Odpowiedz
 • sprawdzajcie spam

  mirwo Odpowiedz
 • teraz chyba jeszcze mail od kuriera…. ciekawe ile to będzie trwało…

  Monika Odpowiedz
 • oo i mam też informacje od kuriera :)

  Monika Odpowiedz
 • Nie ma mnie w domu, ale dostałem telefon od domowników, że mam już paczkę na miejscu :)

  traviz Odpowiedz
 • o 9:40 dostał maila z potwierdzeniem nadania paczki, a przed chwilą odebrałem ją od kuriera (warszawa -> rzeszów). Chyba jechał bezpośrednio do mnie :D

  Czy teraz po prostu mam zadzwonić na infolinię i zerwać umowę?

  Jakub Odpowiedz
 • Dostałem. Telefon do Citi że chcę zamknąć kartę – zaproponowali rok za free + 10% cashback do końca kwietnia (max 50 zł) więc karta zostaje.

  Maciek Odpowiedz
 • Do kwietnia? :D

  WybrzezeKosciSloniowej Odpowiedz
 • Maciek, czyli wszystko w normie, super :-)

  Michał Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem tablet.

  Janusz Odpowiedz
 • Potwierdzam przy zamiarze likwidacji dostałem ofertę 10% cashback do końca kwietnia max 50 zł. Wolne od podatku.

  Może admin zgłębi temat i w kwietniu, będą kolejne promocje dla uciekających klientów? :)

  Klakier Odpowiedz
 • Czy ten cashback tj. 50zł/m-c za marzec i kwiecień czy w sumie z marca i kwietnia?

  traviz Odpowiedz
 • tablecik otrzymałem, a jak jest koledzy z gwarancja na niego ?

  Janusz Odpowiedz
 • @traviz w sumie z marca i kwietnia. Jeśli szybko wydasz 500zł podobno cashback otrzyma się wcześniej. W przeciwnym wypadku do połowy maja.

  @ Janusz 24 miesiące gwarancji (zob. regulamin promocji)

  Klakier Odpowiedz
 • Witam,
  Ja (nie wiadomo dlaczego) maila z informacją o wygranej nie otrzymałem. Faktycznie zrobiłem obrót na ponad 3000zł i logowałem się do cityonline, ale termin spłaty karty mi jeszcze nie minął i jej nie spłaciłem. Może konieczne jest jeszcze spłacenie karty, aby dostać tablet? Jak mieliście?

  Majki Odpowiedz
 • Majki nie jest wymagana spłata karty. Dziwna sprawa. Skontaktuj się z infolinią.

  Stefan Odpowiedz
 • Po jakim czasie otrzymaliście podpisaną kopię umowy zabraną wcześniej przez kuriera? Dostałem już kartę (wydana 27.02), a umowy w skrzynce nie widać.

  Czy będę mógł zrezygnować z karty z 30 dniowym okresem wypowiedzenia?
  W formularzu informacyjnym, który zostawił kurier z dokumentami jest informacja o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy lub otrzymania pierwszej karty.

  Krzysztof Odpowiedz
 • Podpisaną przez przedstawiciela banku kopię umowy dostałem po jakiś 3 tygodniach od wydania karty, maila o tablecie w zeszły piątek, tablet dotarł do mnie w poniedziałek :-)

  killombo Odpowiedz
 • Normalnie dostajecie te 10% cashbacku? Mi babeczka dała tylko zwolnienie z opłat, ale podałem jako powód opłatę za kartę – trochę lipa :S

  zonik Odpowiedz
 • Ja powiedziałem, że nie podobają mi się przeliczniki przy płatnościach w walutach obcych.

  Maciek Odpowiedz
 • bardo dziwna sprawa mnie spotkala.
  Majla z banku nie dostalam, tablet w domu.
  Sprawdze jeszcze spam.
  ALE! – dzwonil wczoraj do mnie PAN z Banku z pytaniem czy na pewno godze sie na to co podpisalam w umowie!??!?!?
  no az ja przeczytam raz jeszcze.
  Ja zablokowalam jedynie Citiphone. Potwierdzil, ze zablokowana usluga. 3x sie o to pytal.
  Az mnie to zaniepokoilo.
  Odpowiedzialam mu, ze jezeli cos mi nie bedzie pasowac to na pewno bank zawiadomie.
  zaproponowal kase na konto, odpowiedzialam, ze nie odczuwam takiej potrzeby i dobrze mi sie placi karta :)
  o co moze chodzic??
  normalnie jestem w szoku.
  No i boje sie zrezygnowac z karty :D

  efrd Odpowiedz
 • Mail przyszedł 9 marca, 10 marca przyszedł zaś tablet.

  13 marca zadzwoniłem z prośbą o rozwiązanie umowy. Pani spytała o powód. Powiedziałem, że dopiero co dowiedziałem się, że zwolnienie z opłaty jest od 2000 zł, a nie od 1000 zł jak myślałem – poza tym rozważam nabycie karty z Cashbackiem.

  Rozmowa była krótka: zwolnienie na rok z opłaty i Cashback do końca kwietnia (10%, max 50 zł). Wypłata Cashbacku do 15 maja.

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam ponownie,
  A więc do teraz nie otrzymałem informacji o wygranej pomimo spełnienia warunków. Co więcej napisałem reklamację przez city online (bo z cityphone po wyłączeniu nie można korzystać i konsultanci nie mogą udzielać żadnych informacji) i zapisałem wiadomość w skrzynce wysłanych. Dzisiaj sprawdzam i co – brak odpowiedzi z banku i skasowana wiadomość w wysłanych na city online… Ten bank jest niepoważny. Jadę jeszcze dzisiaj do oddziału, bo inaczej niczego się nie dowiem.

  Majki Odpowiedz
 • czy ta promocja jest nadal aktywna?
  chyba już nie bo linki do promocji już nie działają, więc może warto byłoby ją usunąć z aktywnych promocji ;)

  erde Odpowiedz
 • jest aktywna, musiałem coś zepsuć z linkiem – już poprawiony

  edit: wygląda na to, że link blokuje… adblock (w moim wypadku uBlock). Używasz może jednego z powyższych? Jeśli tak – spróbuj otworzyć link w innej przeglądarce/incognito. Powinno śmigać

  Michał Odpowiedz
 • czy ktoś może potwierdzić czy rachunki rachunki opłacane przez Sprytnego Billa zaliczają się?

  erde Odpowiedz
 • tak, używam obu ;)
  Faktycznie to ten problem, link działa w trybie incognito, dzięki

  Ktoś będzie tak miły i potwierdzi (z własnego doświadczenia) czy ten Sprytny się łapie do transakcji aby wyrobić limit czy może za dużo wymagam ? ;)

  erde Odpowiedz
 • Czy mozna zrezygnowac z karty wysylajac wiadomosc przez kontakt w menu rachunku karty czy tez konieczny jest telefon do cityphone?

  Robroy Odpowiedz
 • ktoś chce sprzedać tableta?

  alex Odpowiedz
 • @Robroy – można przez kontakt z poziomu bankowości elektronicznej

  JSW Odpowiedz
 • @alex ja chętnie sprzedam :)

  zonik Odpowiedz
 • @Łukasz – czyli rozumiem, że wykorzystasz moneyback (w kwocie 50 zł) poczekasz do wypłaty i znowu próbujesz wypowiedzieć? ;))

  Steven Odpowiedz
 • Ja dostałem bez najmniejszych problemów po spełnieniu warunków . Teraz zobaczymy jak pójdzie z rezygnacją .

  Rafał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy