50 zł za założenie Konta Przekorzystnego dziecku + 150 zł dla dorosłych i 2% na kontach oszczędnościowych

Zakończona

Trwa promocja, w ramach której osoby dorosłe mogą zgarnąć do 150 zł za założenie konta osobistego w Pekao S.A., a do tego świetne (jak na obecne czasy) 2% na koncie oszczędnościowym. Zyski możemy jednak dodatkowo podkręcić, o ile tylko mamy dzieci w wieku 6-12 lat. Za założenie im pakietu PeoPay Kids bank zapłaci 50 zł oraz dorzuci kolejne 2% na koncie oszczędnościowym dziecka.

50 zł od Pekao dla dzieci za PeoPay Kids

Pierwsze kieszonkowe z PeoPay Kids

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego konta osobistego w Pekao, który posiada dziecko w wieku 6-12 lat (według regulaminu). Oprócz tego nasze dziecko powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego w tym banku między 1.01.2019 a 26.05.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o Pakiet PaoPay Kids, czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay Kids. Wymagane będzie również zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania rachunku naszego dziecka „kieszonkowym” w wysokości 50 zł nastąpi w terminie do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków Co istotne: nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Ale my, jako rodzic – więcej razy – o ile mamy kilkoro dzieci :)

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami – oprócz 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

2% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb

W promocji wymagane jest również założenie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. To konto, które możemy uruchomić naszemu dziecku już od dnia narodzin, aż do 18. roku życia.

Jego oprocentowanie wyniesie 2% dla kwoty do 3000 zł przez okres pierwszych 120 dni od dnia zawarcia umowy. Później spadnie do oprocentowania standardowego (obecnie 0,2%).

Na koniec przypomnę, że rodzic może skorzystać z podobnego pakietu promocji i zgarnąć 150 zł na start + 2% do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym :)

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy