Nawet 800 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie i 2% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Trwa do 31.08.2020

Ruszyła VIII edycja programu poleceń Getin Banku. Nowi klienci ponownie mogą zgarnąć 50 zł za założenie rachunku z czyjegoś polecenia, a oprócz tego 2% na koncie oszczędnościowym. Obecni klienci zyskują 80 zł za polecenie, a maksymalna wysokość premii w danej edycji to 800 zł – co odpowiada 10 skutecznym poleceniom.

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 30.11.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 31.08.2020, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem. Tu dodam, że cały proces podpisywania umowy via kurier jest najszybszy na rynku i zazwyczaj zajmuje dosłownie 2-3 dni robocze.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! O możliwości wyboru nagrody dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (80 zł) zostaniemy poinformowani przez bank poprzez wiadomość wewnętrzną w bankowości internetowej. Tam też będziemy mogli wybrać (najpóźniej do 31.01.2021) jeden z bonów:

Na koniec dodam, że oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

80 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak (na przykładzie starej, pierwszej edycji):

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 800 zł za dziesięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla VIII edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

2% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 2% w skali roku – dla kwoty do 200 000 zł. Co ciekawe oszczędności możemy wypłacać w dowolnym momencie bezpłatnie.

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy również 2% do 10 000 zł, ale przez okrągłe 12 miesięcy :)

Przypominam również, że w chwili obecnej dostępna jest również 3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 2% do 10 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ostatnio wszędzie dają vouchery, zamiast gotówki, a ile można ksiażek w empiku kupować?? :-P

  jaceny Odpowiedz
 • Teraz dopiero spojrzałam do poprzedniej edycji promocji. W apce widnieje: kod użyty 1 raz. Ale kasy nie dostała na konto…. czyżby osoba która użyła mojego kodu nie spełniła warunków ?

  Be@ Odpowiedz
  • Nie, to znaczy, że JESZCZE nie spełniła warunków. Zobacz, jakie teraz są wymagania. Trzeba odczekać 3 miesiące, żeby „zaliczyć”.

   Oskar_15
  • Dokładnie, trzeba cierpliwie czekać, jest spore opóźnienie względem użycia kodu (bo nowy klient ma sporo czasu na spełnienie warunków)

   Michał
  • Mam dokładnie to samo.
   Myślę, że to ściema i kombinują. Twierdzą, że osoba polecona nie spełniła warunków więc premii nie ma.

   Andrzej
  • Żadna ściema, poleciłem konto znajomej, więc wiem, jak to wygląda z drugiej strony. Założyła konto pod koniec kwietnia, więc od tego czasu ma 3 miesiące na spełnienie warunków. Spodziewam się więc nagrody w okolicach wakacji.

   Oskar_15
 • Założyłem konto w styczniu. Luty, marzec i kwiecień – warunki spełnione. Zgody marketingowe udzielone.
  31 maja powinienem mieć 50 złotych na koncie. Nie mam. Dlaczego?

  Keciu Odpowiedz
  • Brak zaznaczonych wszystkich zgód?

   „Uwaga na zgody marketingowe, dodali nową nie wymaganą we wcześniejszych edycjach programu poleceń (wiele osób na tym punkcie odpadnie): „3) zgodę Uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących (wykaz tych podmiotów dostępny jest na http://www.getinbank.pl oraz w oddziałach Banku), w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych (w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) za pomocąśrodków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej i urządzeńtelekomunikacyjnych, w tym telefonu”
   3 marca 2020, 00:45 • pytanie”

   Wcześniej tej zgody nie trzeba było mieć, więc ja nie miałem jej zaznaczonej.

   Oskar_15
  • Chyba nie, po założeniu konta zgodnie z sugestią napisałem wiadomość do Banku z pytaniem czy wszystkie wymagane zgody są udzielone – otrzymałem potwierdzenie.
   Napisałem już celem wyjaśnienia tej sprawy, na razie cisza…

   Keciu
 • Info dla spóźnialskich. Można otworzyć konto osobiste proste zasady w oddziale i podać kod polecającego i kwalifikują do promocji, nie trzeba kurierem. Sam to przerabiałem dziś. pozdr dla czytelników bloga i admina.

  jaro Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy