Nawet 300 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku + smartfon lub voucher 300-400 zł dla polecanego

Zakończona

Wyrobiłeś kartę kredytową Citibanku w promocji i chciałbyś polecić ją znajomemu? Możesz na tym zarobić! Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Citibanku, w ramach którego nowy klient może skorzystać z ogólnodostępnej promocji na start (zgarniając smartfona, 400 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki), natomiast my możemy zgarnąć od 200 zł do 300 zł za przedstawienie mu tej oferty :)

Program poleceń Citibanku

Do 300 zł za skuteczne polecenie

Aby skorzystać z oferty jako polecający należy być obecnym klientem – czyli takim, który posiada główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę programu poleceń i wygenerujemy swój link polecający, który następnie przekażemy nowemu klientowi.

Teraz wystarczy, że nowy klient zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku poprzez wygenerowany przez nas link, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w celu przekazania tej informacji polecającemu. Wymagana jest też aktywacja karty przez nowego klienta w aplikacji mobilnej Citi Mobile i… premia nasza :)

Co ciekawe wysokość premii zależy od ilości przyciągniętych do banku znajomych. Za pierwsze dwie osoby zgarniamy po 200 zł, za kolejne dwie – już po 250 zł, a za każdą kolejną – po 300 zł.

Informacja o zgarnięciu nagrody pojawi się w wiadomościach w bankowości elektronicznej nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Różne nagrody dla nowego klienta

A co z nowym klientem? Ten do zdobycia ma na start tyle, ile w danej chwili oferuje Citi w swojej standardowej ofercie. Aktualnie do zdobycia mamy:

Wystarczy więc, że polecony zastosuje się do zasad danej oferty (o czym piszę w jej prześwietleniu) i premię zgarną obie osoby.

Jak więc najlepiej skorzystać z obu promocji? Jeśli nie jesteśmy klientem Citibanku to możemy sami zawnioskować o swoją kartę, a następnie polecić ją np. swojemu małżonkowi. Przykładowo dla oferty z kartą podarunkową Allegro oznacza to 400 zł na start + 200 zł za polecenie + 400 zł dla małżonka. Razem aż 1000 zł za dwie karty! A to oczywiście nie wszystko, bo ciągle możemy polecać ofertę dalej – znajomym czy rodzinie. I zgarniać jeszcze więcej.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

W przypadku ofert z nagrodą rzeczową lub bonem wyrabiamy kartę Citi Simplicity, która jest darmowa po wydaniu 1000 zł miesięcznie (inaczej płacimy 12 zł). Biorąc jednak udział w jednej z promocji na start otrzymujemy zwolnienie z opłaty miesięcznej przez rok, pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium dla obu kart – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. To twoja pierwsza karta kredytowa? Sprawdź jej zasady działania w moim poradniku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Citi swego czasu miało upaść/być zamknięte. A tu promocja za promocją. Coś się zmieniło?

  jojo Odpowiedz
 • Czyli, jak dobrze rozumiem, osoba polecona nie ma żadnego warunku karencji. Proszę mnie poprawić jeśli się myślę.

  machi Odpowiedz
  • Też mnie to ciekawi, ale polecony musi spełnić warunki 1 z 3 ofert. Każda z tych ofert ma jakąś karencję. Ktoś inny potwierdzi?

   Michał
  • Obawiam się, że jeśli myślicie nad poleceniem karty osobie, która nie spełnia warunku karencji (aby zgarnąć 200 zł za polecenie) to raczej to nie przejdzie. Np.

   Polecony zawrze z Bankiem umowę o główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”) korzystając z przekazanego linku, weźmie udział w jednej z ofert specjalnych dostępnych w linku i za pomocą serwisu Citi Mobile aktywuje Kartę,

   A bez odczekanej karencji raczej nie weźmie udziału w ofercie specjalnej :)

   Michał
 • Czy jest jakieś ograniczenie dotyczące karty ? Czy wszystkie biorą udział (Moto karta?)?

  pawel07 Odpowiedz
  • Karty kredytowe z oferty promocyjnej pokazanej we wpisie / na stronie promocji = tylko Simplicity

   Michał
  • Trochę nieprecyzyjnie sformułowałem pytanie… Czy posiadacz karty kredytowej Moto Karta może polecić w ramach tej promocji kartę kredytową a nowa osoba wówczas żeby spełnić warunki promocji otworzy sobie kartę Simplicity ?

   pawel07
 • Czy ktoś też dostał telefon z Citi, żeby podpisać aneks do umowy zwiększający oprocentowanie karty kredytowej? Dają za to bon na 50zł do Biedronki.

  asi Odpowiedz
 • witam.
  dzwonili do mnie ale nie z oprocentowaniem kk tylko z limitem na kk, niestety nie dałem możliwości przedstawienia tej oferty do końca rozmowy.

  miron Odpowiedz
  • Trzeba było brać, limit później można łatwo obniżyć….Kiedyś była taka promocja u nich, tyle że nie telefoniczna tylko jakieś banery były w e-bankowości

   Ja123
  • Zgadza się. Limit można potem łatwo obniżyć pisząc wiadomość w bankowości internetowej.

   asi
 • ERROR
  There is An Error With Registration Service Call

  I tyle można zrobić.

  Bogdan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy