Nawet 300 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku + 600 zł dla polecanego

Zakończona

Wyrobiłeś kartę kredytową Citibanku w promocji i chciałbyś polecić ją znajomemu? Możesz na tym zarobić! Trwa program poleceń Citibanku, w ramach którego nowy klient może skorzystać z ogólnodostępnej promocji na start (zgarniając np. 600 zł na Allegro lub 400 zł do Biedronki), natomiast my możemy zgarnąć od 200 zł do 300 zł za przedstawienie mu tej oferty :)

Program poleceń Citibanku

Do 300 zł za skuteczne polecenie

Aby skorzystać z oferty jako polecający należy być obecnym klientem – czyli takim, który posiada główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę programu poleceń i wygenerujemy swój link polecający, który następnie przekażemy nowemu klientowi.

Teraz wystarczy, że nowy klient zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku poprzez wygenerowany przez nas link, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w celu przekazania tej informacji polecającemu. Wymagana jest też aktywacja karty przez nowego klienta w aplikacji mobilnej Citi Mobile i… premia nasza :)

Co ciekawe wysokość premii zależy od ilości przyciągniętych do banku znajomych. Za pierwsze dwie osoby zgarniamy po 200 zł, za kolejne dwie – już po 250 zł, a za każdą kolejną – po 300 zł.

Informacja o zgarnięciu nagrody pojawi się w wiadomościach w bankowości elektronicznej nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Różne nagrody dla nowego klienta

A co z nowym klientem? Ten do zdobycia ma w tej chwili:

Wystarczy więc, że polecony zastosuje się do zasad danej oferty i premię zgarną obie osoby.

Jak więc najlepiej skorzystać z obu promocji? Jeśli nie jesteśmy klientem Citibanku to możemy sami zawnioskować o swoją kartę (tu polecam ofertę spoza programu poleceń, czyli 600 zł w gotówce), a następnie polecić ją np. swojemu małżonkowi. Przykładowo dla oferty premią 600 zł oznacza to aż 600 zł na start + 200 zł za polecenie + 600 zł dla małżonka. Razem aż 1400 zł za dwie karty! A to oczywiście nie wszystko, bo ciągle możemy polecać ofertę dalej – znajomym czy rodzinie. I zgarniać jeszcze więcej.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

Standardowo karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa po wydaniu 1000 zł miesięcznie (inaczej płacimy 12 zł). Biorąc jednak udział w jednej z promocji na start otrzymujemy zwolnienie z opłaty miesięcznej przez rok, pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium dla obu kart – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. To twoja pierwsza karta kredytowa? Sprawdź jej zasady działania w moim poradniku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wystarczy otworzyć kartę czy trzeba nią zrobić jakieś transakcje?

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • Jaka karencja dla poleconego?

  Ludwik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy