Program poleceń Credit Agricole: do 350 zł dla nowych klientów + 500 zł dla obecnych dzięki LiveSmarter!

Trwa do 31.05.2019

Credit Agricole ruszył z drugą edycją swojego obecnego programu poleceń. Zarówno nowi, jak i obecni klienci zgarnąć mogą po 50 zł za założenie lub polecenie konta. A że program poleceń świetnie się łączy z obecną promocją startową CA, to nowi klienci zyskają nawet 350 zł za otwarcie Konta dla Ciebie :)

350 zł za założenie konta w Credit Agricole

50 zł dla polecającego

Aby skorzystać z programu poleceń jako obecny klient (polecający) należy być posiadaczem konta osobistego Credit Agricole oraz mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że wygenerujemy swój kod polecający na specjalnej podstronie banku i przekażemy go nowemu klientowi. Jeśli ten spełni odpowiednie warunki, to bank zapłaci nam za jego polecenie 50 zł (przy czym maksymalna premia to 500 zł w ciągu danej edycji programu poleceń).

50 zł dla nowego klienta

A jakie warunki musi spełnić nowy klient? Polecony powinien być osobą, która w okresie 265 dni przed zawarcie umowy nie była posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole.

Nowy klient powinien również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Ostatni wymóg to konieczność spełnienia jednego z poniższych warunków w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto:

 • zapewnienie wpływów (w tym wpłat gotówki) na konto min. 1000 zł lub
 • zaksięgowanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Oczywiście łatwo zauważyć, że pierwszy warunek jest łatwiejszy do spełnienia.

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, ponownie będę się starał łączyć ze sobą nowych i obecnych klientów banku. Każdy obecny klient Credit Agricole może więc zostawić swój kod polecający w specjalnym formularzu. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnej strony. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin od zgłoszenia się nowego klienta.

Oprócz programu poleceń czeka również 300 zł na start!

Na koniec przypomnę, że zakładając obecnie konto w Credit Agricole automatycznie przystępujemy do promocji, w której do zdobycia jest 300 zł całkiem łatwej premii. Do wyboru mamy wariant promocji z premią za przeniesienie konta, z moneybackiem za rachunki oraz z bonusem za zaokrąglenia od płatności kartą.

Więcej o nowej promocji „Korzyści dla Ciebie” pisałem w swoim artykule sprzed kilku dni. Zapraszam do przeglądnięcia :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziękujemy Adminie za możliwość „dorobienia” :) Nowy kod przesłałem wczoraj.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Cześć, kod zaczynający się od 38, a dodany pod innym postem jest ważny, czy tutaj też trzeba dodać?

  Bezumienny123 Odpowiedz
  • To ten sam formularz. Jeśli dodałeś wczoraj nowy kod, to już nie musisz – wykorzystam.

   Michał
 • Wygenerowałem nowy kod, jednak po odzyskaniu kodu wciąż aktualnym kodem jest ten styczniowy… Na pewno trzeba generować nowe?

  Kamil88 Odpowiedz
  • Odzyskiwanie jest skopane. Najlepiej przejrzec poczte/SMSy albo bezpieczniej wygenerowac nowy kod w nowej edycji. Nowy kod zaczyna sie od 38

   keton
 • Wczoraj dodałam (chyba) stary kod zaczynający się od 28, a dzisiaj nowy z 38 na początku, czy admin może usunąć moje poprzednie zgłoszenie?

  Kate Odpowiedz
 • Ja również zaktualizowałem swój kod polecenia.

  rolin Odpowiedz
 • Ja również podałem nowy. Czy gdy ktoś zakłada konto z polecenia to dostajemy jakąś informację? Jestem ciekawy, czy mój kod z poprzedniej edycji był wykorzystany.

  maciekb94 Odpowiedz
 • Ja również podałem nowy. Czy gdy ktoś zakłada konto z polecenia to dostajemy jakąś informację? Jestem ciekawy, czy mój kod z poprzedniej edycji był wykorzystany.

  maciekb94 Odpowiedz
  • Nie ma żadnej informacji.

   Mahyn
  • Lipa, bo nie wiadomo, czy po otrzymaniu swojej premii trzymać konto, czy zamykać.

   maciekb94
  • przecież w trakcie wysyłania kodu do admina jest napisane wyraźnie:
   6 miesięcy nie zamykać konta.
   myślę że to jest wystarczająca odpowiedź.

   Michał1986
  • Nie jest napisane w ten sposób. Jest: „Czy jakaś promocja sprawia, że nie zamkniesz konta w ciągu najbliższych 6+ miesięcy? *”

   maciekb94
  • Wydaje mi się ( może niesłusznie) że w zamyśle admina jest by ktoś kto zakłada konto z polecenia miał pewność że polecający nie zamknie konta w trakcie spełniania warunków.

   Michał 1986
  • To deklaracja, jaka jest rzeczywistość nikt nie wie, zresztą za pół roku o tym się nie pamięta i tak

   Kate
  • Takie osoby nie powinny brac udzial w tym programie. Masz slaba pamiec albo chcesz zamknac konto zaraz po otrzymaniu premii bez czekania 6 miesiecy to nie bierz udzialu w tym programie bo spalisz premie drugiej osobie.

   Maciekb94: nie wiesz ktora premia bedziesz szybciej wyplacona. Moze byc tak ze dasz kod, ktos zalozy konto i zaraz po otrzymaniu premii zamknie konto bo jest takim cwaniakiem jak Ty. W takim przypadku Ty nic nie dostaniesz i nie bedziesz miec szansy spalenia premii drugiej osobie bo Twoja premia zostanie spalona szybciej :)

   aaaa
 • Zgubiłem się. W weekend dostałem kod ze starej edycji, wykorzystałem go we wniosku o zawarcie konta. Konto założę prawdopodobnie jutro – czy muszę otrzymać nowy kod czy będzie on działał i dla mnie i dla osoby polecającej (w związku z czym otrzymamy premię)?

  Mateusz Odpowiedz
 • nawet jak po 31.03, to też nie musisz.
  „Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu”

  Robert Odpowiedz
 • Wygenerowałem i przesłałem Adminowi nowe kody poleceń na 38…. Swój i szanownej Małżonki.
  Całe to zamieszanie z edycjami i przypisanymi do poszczególnych faz numerami całkiem niepotrzebne. A już po próbach odzyskiwania jakiś starych kodów system kompletnie durnieje. Lepiej wygenerować nowe. Jedna zasadzka i powód do kłótni z bankiem mniej.

  Bufon Odpowiedz
 • Na szczęście nowe kody zaczynają się od 38 i admin jest w stanie to łatwo ogarnąć.

  rolin Odpowiedz
 • Ktoś pisał że najprościej wybrać opcje z ca saverem i co miesiąc wykonać 5 transakcji na kwotę od 60,01 zł ale np w maju mam zaplanowane wydatki na dwie transakcje 250 zł i 500 zł, a pozostałe często będą max 15-25 zł, jestem nowy więc prosiłbym o poradę jak najkorzystniej tego robić?

  Mark1916 Odpowiedz
  • Jeśli chcesz otworzyć tą opcję i mieć co miesiąc zwrot w kwocie 25 zł to musisz:
   wpływ na konto 1000 zł
   suma transakcji kartą -300 zł
   a transakcje to najlepiej wybrać zaokrąglenie do 5 zł w usłudze CA Saver,i klepnąć 12 x 1 zł a resztę do kwoty 300 zł czyli 288 zł obojętnie w jakiej ilości

   dark
  • @dark, a dlaczego nie zaokrąglenie do 10 zł?

   Robert
  • Dark – jest lepsza opcja, wybrac opcje do 10zl i 5×60.01 daje nam 9.99*5 wplywy na konto, do czego CA doklada 50% czyli 24.97zl. Jak ktos chce miec pelne 25zl to trzeba jeszcze kupic jakas kajzerke :)

   keton
 • jeśli polecony założy swoje konto w kwietniu to kiedy otrzymam za niego premię?

  anka Odpowiedz
 • czy wam działa przycisk „wyślij” w tym formularzu?

  dialam Odpowiedz
 • Kliknąć na regulamin to podstawa chyba. Mi inaczej przejść nie chciało za choler….

  Katana78 Odpowiedz
 • Dziś rano dzwonili do mnie i wybrałem aktywacje w oddziale. Bardzo trzeba się pilnować zeby nie wcisneli jakiegoś wniosku bez polecenia?

  mmmajki Odpowiedz
  • Warto powiedzieć dosadnie w oddziale, że przychodzimy jedynie sfinalizować wniosek internetowy i wszystko powinni mieć w systemie. Niestety z poprzednich edycji wiem, że pracownicy potrafią „przeklepywać” wniosek od nowa.

   Michał
 • Przy przenoszeniu konta potrzebny jest podpis zgodny ze wzorem podpisu w dotychczasowym banku. Dodatkowo potrzebny jest skan dowodu osobistego. Ciekawe czy biorą pod uwagę to, że inny jest wzór podpisu na dowodzie, a inny na umowie z bankiem?

  edek44 Odpowiedz
 • Mi wklepali nowy wniosek twierdzą c że system go zagubił

  gandalff1975@gmail.com Odpowiedz
 • Czy Wy tez macie dołączony do umowy wniosek o zawarcie polisy Pomoc dla Ciebie?
  Widzę od października płatność 16 zł.
  Da się z tego zrezygnować?

  Michał Odpowiedz
 • Mam pytanie odnośnie zapewnienia wpływów na konto w wysokości 1000 lub 3000zł tytułem wynagrodzenia. W grę wchodzą też takie zwykłe wpłaty gotówki w kasie banku? Tak doczytałem w opisie, że bank powinien to uznać. Tzn na razie nie chcę przenosić wynagrodzenia z innego banku i chciałbym sprawdzić sposób z wpłatą gotówki.

  gret Odpowiedz
 • Dodam, że pod koniec rozmowy konsultant zaproponował mi finalizację umowy w oddziale. W mojej sytuacji to było lepsze rozwiązanie, niż kurier. No i konto od razu jest aktywowane i najwygodniej to zrobić wpłacając na konto w oddziale po podpisaniu umowy choćby minimalna kwotę.

  Paweł Nyczaj Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy