50 zł za założenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao S.A. (+150 zł dla dorosłych)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao S.A. w ramach której rodzice mogą polecać Konto Przekorzystne swoim dzieciom. W zamian za spełnienie bardzo prostych warunków do zgarnięcia mamy 50 zł premii (per dziecko). A jeśli, jako rodzic, konto w Pekao dopiero chcemy założyć, to czeka na nas dodatkowe 150 zł premii.

50 zł za polecenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao SA

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XI edycja

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego konta osobistego w Pekao, który posiada niepełnoletnie dziecko. Oprócz tego nasze dziecko powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego na dzień 31.03.2020. Bank zaznacza również, że dziecko nie mogło korzystać z poprzednich edycji promocji „Rodzice Polecją Konto Przekorzystne dzieciom”.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu naszego dziecka, a wraz z nim rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (o ile dziecko nie posiadało takiego rachunku założonego wcześniej).

Bank wymaga od nas jeszcze jednej rzeczy. Rodzic powinien:

złożyć w oddziale Banku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w Promocji oraz odebrania nagrody. Oświadczenie jest załącznikiem do Regulaminu Promocji. Uczestnik

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania naszego rachunku kwotą 50 zł nastąpi w terminie do 24.07.2020. Co istotne: nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Ale my, jako rodzic – więcej razy – o ile mamy kilkoro dzieci :)

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami – oprócz 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb – co to?

W promocji wymagane jest również założenie (lub posiadanie) rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. To konto, które możemy uruchomić naszemu dziecku już od dnia narodzin, aż do 18. roku życia.

Oprocentowanie standardowego tego rachunku wynosi zaledwie 0,5%. Umowa o rachunek Mój Skarb wygasa 30 dni po ukończeniu przez dziecko 18 lat.

Na koniec przypomnę, że aktualnie trwa promocja, w ramach której osoby dorosłe również mogą zgarnąć premie za założenie konta w Pekao – w wysokości 150 zł :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Wszystko super za wyjątkiem tego: „złożyć w oddziale Banku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji”. Gdyby tylko takie coś można wysłać mailowo…

  TomekW Odpowiedz
 • Bank promujący się w ostatnich miesiącach jako smart wymaga wizyty w oddziale by założyć rachunek dziecku. Ponadto rachunki te jak wiadomo ograniczone są w wysokości miesięcznych wypłat. Mając na uwadze to ograniczenie oraz promowanie się banku w dobie wirusa jako wirtualny tak nieracjonalny warunek wizytowania oddziałów jest wręcz absurdalny. Nic mnie już chyba nie zdziwi u fachowców z tego banku.

  H. Odpowiedz
 • „Oświadczenie jest załącznikiem do Regulaminu Promocji.” Mogę prosić link do tego załącznika?
  Skąd wiesz o tej promocji? Żadnej informacji na stronie banku nie ma na ten temat.

  Łukasz Odpowiedz
 • Ktoś zakładał to konto dziecku w oddziale? Jakieś problemy? Co jeszcze jest potrzebne? Czy konieczna wizyta z dzieckiem w oddziale?

  TomekW Odpowiedz
  • Dziecko jest potrzebne jeśli ma 13 lat lub więcej.
   Jedyny problem to czas – tam wszystko trwa …

   mbo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy