Łatwe 200 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium! (+2,7% na koncie oszczędnościowym i 300 zł za konto firmowe)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja super łatwej promocji Banku Millennium. W zamian za trzykrotne spełnienie warunków bezpłatności konta bank zapłaci nam 200 zł premii. Osoby prowadzące działalność gospodarczą będą mogły zyskać dodatkowe 300 zł premii, a oszczędzający – powtarzalne 2,7% na koncie oszczędnościowym :)

Rusz po 200 zł premii od Banku Millennium

Rusz po 200 zł w Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 25.09.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.09.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 9 000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat na stronie promocji – tak, aby nikt nie otwierał konta bez możliwości zgarnięcia premii.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Po pierwsze, do 30.09.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku „darmowości” konta w październiku, listopadzie oraz grudniu 2019. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 31.01.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

300 zł dla firm

Na koniec warto dodać, że tylko do końca sierpnia trwa promocja dla jednoosobowych działalności gospodarczych, którą można połączyć z powyższą promocją konta osobistego – i zgarnąć dodatkowe 300 zł. Wystarczy, że po otwarciu konta złożymy wniosek o Konto Mój Biznes i kartę debetową Visa za pomocą bankowości elektronicznej Millenet, a następnie zapewnimy wpływy (min. 1000 zł) oraz płatności na ZUS (min. 200 zł) we wrześniu, październiku i listopadzie.

O szczegółach tej promocji pisałem w jej szczegółowym prześwietleniu. Zachęcam do przeczytania!

Nie przegap!

Komentarze

 • Kpina ze strony tego banku, ciąg dalszy… :D

  „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).” Można się rozejść

  luka89waw Odpowiedz
  • Potwierdzam. Już ponad 2 lata nie mam u nich konta. I nie zamierzam buahaha

   Jannn
  • A ja wręcz przeciwnie, raz skorzystałem i mam tam główne konto. Skoro nie organizują promocji to nic mi nie da zamknięcie, a można korzystać z oprocentowania i spoko promocji na kartach kredytowych :) sam rachunek jak i aplikacja mobilna to też polska czołówka :)

   Matryc
  • Prawdę mówiąc bardzo dziwne, że tak nie jest we wszystkich bankach :-). Pierwsza premia dla danego klienta może wiązać się z nadzieją na przyszłe zyski, ale kolejna, gdy ten zamknął konto po zgarnięciu nagrody? Toż to wyrzucanie pieniędzy w błoto…

   Skylla
  • Jakie przyszłe zyski? Z interchange kartowego? No nie wiem…
   Nawet, jak ktoś nie jest osobnikiem wyjadającym tylko wisienki, a po prostu kimś, kto skusił się na założenie konta dla premii będzie pewnie w swojej chciwości pilnować, by spełniać warunki bezpłatności…

   Największe zyski banki mają z osobników żyjących ponad stan, kupujących rzeczy, na które ich nie stać — ale czy wiele takich osób znajdzie się wśród klientów zakładających konto z premią? Hmm, no może…
   Może właśnie wśród takich klientów przychodzących dla premii oprócz tych, którzy po jej zgarnięciu konto zamykają, jest też sporo takich, którzy się wcześniej czy później zadłużają i przynoszą bankowi zyski…

   Don Quijote de la Mancha
  • Bardzo możliwe, że bank zarobi w przyszłości też na tych promkach. Ma ofertę dobrze generującą statystycznych dłużników.
   Mój przykład dobrze to przedstawia (mimo że panuję nad tym xD): Zgarnięcie premii=> bank okazuje się wysokiej jakości i zachęca ofertą=> wykorzystywanie ofert na klik pod sam korek u siebie (i kilku innych osób).

   Dan
  • Bank ma zyski z kredytów, depozytów, osadu, itd. Wszystko to wymaga klienta na dłuższy czas lub na stałe. Pozyskanie klienta na kilka miesięcy jest ekonomicznie bez sensu. Nawet gdyby mu się nie dało premii to jego obsługa jest droższa od zysku jaki przenosi. Trzeba przecież przetworzyć te wszystkie dane osobowe, wyprodukować i wysłać kartę, itd.

   Skylla
 • Jeśli ktoś ma konto w Eurobanku a nie ma w Millenium to chyba jest to ostatnia promocja w której takie osoby mogą otrzymać premię za założenie konta – od 1 października banki są jednym podmiotem prawnym a od 11 listopada eurobank przestanie istnieć

  zenek64 Odpowiedz
  • to ja zapytam z innej strony, czy można jeszcze coś ciekawego wycisnąć z Eurobanku dla nowego klienta przed planowaną fuzją? :)

   abc
  • @abc Pewnie, jest program Codziennie Zyskuję i „przyjaciele” DiP i UpCard :)

   Paweł K.
  • Tak, program Codziennie Zyskuję będzie kontynuowany ale tylko dla aktualnych uczestników, więc nie będzie można się do niego zapisać po fuzji…więc lepiej to zrobić teraz

   Kate
  • Paweł K. możesz mi rozjaśnić temat przyjacieli? Podaje namiar na siebie tomasz.p123(małpa) interia(kropka)pl

   saroyan
  • Program dotyczy wybranych miejsc, dlatego trochę go unikałem wcześniej, korzystając z ogólnych moneybacków…w przypadku przyjaciół Di i Up mcc bedzie ok? A jak w przpadku R?

   abc
 • A jak ktoś zakładał konto w promocji ale nie aktywowałem aplikacji po czym zamknął konto – to teraz w promocji mogę zgarnąć jeszcze nagrode?

  Prideaceh Odpowiedz
 • Hmm, żona nie ma konta w millennium. Ja mam konto w millennium. Mamy też konto wspólne w eurobanku. Jak teraz żona założy konto w millennium, to ktoś potrafi przewidzieć u kogo w millennium będzie widniał wspólny rachunek eurobanku i kont oszczędnościowych ?

  Maciej Odpowiedz
 • Hej, czy jesli w poprzedniej promocji zostal zlozony wniosek, ale finalnie konto nie zostalo zalozone to moge zlozyc wniosek jeszcze raz i zyskac bonusowe 200 zl?

  Dominikaaaaa Odpowiedz
 • Dali by sobie spokój z tym warunkiem: „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360”. Konto miałem u nich dawno temu a przez te lata korzystania z promocji człowiek przynajmniej mógł przetestować różne banki i teraz chciałbym przenieść do nich konto główne ale do czasu aż nie pojawi się promocja, która mnie obejmuje, nie przeniosę ;)

  bbM Odpowiedz
 • Założyłem konto w promocji. Wpłaciłem pieniądze na konto oszczędnościowe. I okazuje się, że to nie są nowe środki. Jak to możliwe?

  ArekC Odpowiedz
  • To niemożliwe. Zapewne popełniasz jakiś błąd, np. w interpretacji tego, czy to są nowe środki. Np. nie czekając na „przeleżenie” wpłaconych pieniędzy przez pierwszą noc sprawdziłeś ich status w apce/Millenecie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Masz rację. Dzisiaj środki są już oprocentowane promocyjnie.

   ArekC
 • Da się jakoś połączyć tę promocję z „lubię to polecam”?

  Ania_7 Odpowiedz
  • W Millennium niestety albo polecenia, albo promocja z premią. Ta druga jest jednak znacznie bardziej opłacalna.

   Michał
 • Uważajcie na zaznaczone zgody! Przy wypełnianiu wniosku przez internet wyświetliło mi się, że powinienem zaznaczyć wszystkie, żeby wziąć udział w promocji. Tak więc uczyniłem. Następnie wybrałem finalizację wniosku w oddziale. Kiedy tam poszedłem, pani w okienku poinformowała mnie, że nie zaznaczyłem wszystkich zgód wymaganych do objęcia promocją! Poprosiłem, aby to zrobiła. Pytanie, co w przypadku osób, które zamówią kuriera. Wygląda to na błąd po stronie formularza internetowego.

  Oskar_15 Odpowiedz
 • Wybrałem finalizację umowy przez kuriera – jak sprawdzić czy się wszystkie zgody podpieły przez internet?

  Jacek 19997773333 Odpowiedz
 • I czy w razie braku jakiejś zgody można ja zatwierdzić przez telefon na infolinię czy trzeba się udać do oddziału?

  Jacek 19997773333 Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki. Czy Millennium bank oferuje coś po wypowiedzeniu umowy? tzn czy dzwonią jeszcze przed jej zamknięciem i proponują aby jednak klient został przy koncie? A jeśli tak to co oferują?

  jaro Odpowiedz
  • Tak – proponują zwrot za transakcje kartę i BLIK po 30 zł przez 6 miesięcy.

   mbo
  • mi zaproponowali jedynie tylko bezpłatne konto przez pół roku ?
   stopniują ofertę ?
   lepiej nie zgodzić się na pierwszą wersję to dopiero w drugim etapie jest to drugie ?

   Joanna
 • Jeśli wycofałam z konta oszczędnościowego pieniądze 5, 09 , a teraz wpłacę to będą one oprocentowane promocyjnie?

  Grażyna Odpowiedz
 • Pytanie zasadnicze – czy ktoś próbował teraz a bardziej wcześniej otwierać konto w promocji mimo tego zapisu o wykluczeniu „byłego klienta promocyjnego”, a jeśli tak to z jakim skutkiem?

  pws Odpowiedz
 • Trzeba aktywować kartę?

  Filip Odpowiedz
 • Dziewczyna przeoczyła datę 30 września na aktywację aplikacji.. jest sens jeszcze ja zakładać czy od razu iść do banku i rozwiązywać umowę?

  Andrus Odpowiedz
 • Otrzymał już ktoś te 200zl za spełnienie warunków?

  Marczelo Odpowiedz
 • Dostała ktoś przelew?

  giksow Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie.

  Pat Odpowiedz
 • Właśnie dostałam przelew.

  Pat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy