Wraca HIT! Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Zakończona

Po krótkiej przerwie Citibank ruszył ponownie z ofertą, która poprzednim razem okazała się ogromnym hitem! W zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej oraz wykonywanie nią normalnych płatności za zakupy możemy zgarnąć smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł! Być może nie jest to flagowiec, ale dla zdecydowanej większości osób będzie w zupełności wystarczający do codziennego użytku :)

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Zostań posiadaczem karty Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (albo kart dodatkowych) nie wyklucza z promocji.

Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę Citi Simplicity. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu dochodowego potwierdzającego nasze dochody (dlatego warto sobie odpalić w drugiej zakładce bankowość internetową „naszego” banku, aby móc pobrać dokumenty).

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze – powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Po drugie – wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Co istotne – bank daje nam na spełnienie obu warunków ponad 3 miesiące. Zgodnie z regulaminem mamy bowiem czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo podpisując umowę we wrześniu czas na spełnienie warunków mamy aż do końca grudnia. Oznacza to, że średniomiesięcznie będziemy musieli wydać nieco ponad tysiąc złotych – a to, dla osoby pracującej, nie powinno być aż takim problemem.

Tu przypominam, że nie musimy „specjalnie” wydawać tych pieniędzy. Chodzi o to, aby płacić kartą Citibanku za wszelkie zakupy w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Bank zastrzega jedynie, że nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani transakcji szczególnych – czyli płatności na poczcie, u podmiotów świadczących wymianę walut oraz u bukmacherów. Chodzi o to, aby nie wyrobić obrotu transakcjami pozornymi, tylko realnymi. Normalne zakupy będą jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, otrzyma informację o zgarnięciu smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o rynkowej wartości 799 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza to, że jeśli wcześniej wydamy 4000 zł (i zalogujemy się do bankowości elektronicznej) tym szybciej otrzymamy telefon. Choć na jego wysyłkę bank rezerwuje kolejne 60 dni, to z waszych doświadczeń związanych z poprzednią promocją wynika, że nagrody wysyłane były znacznie wcześniej.

Co powinniśmy wiedzieć o samym urządzeniu? Po pierwsze – posiada całkiem nieźłe parametry, bo aż 4 GB ramu oraz 64 pamięci wewnętrznej. Spore wrażenie robi też duży ekran o przekątnej 6,2″, pokryty szkłem Coring Gorilla Glass, które chroni przed zarysowaniami. Pamiętajmy też o baterii – 4230 mAh pozwoli na dłuuugie działanie bez kabli. Za tę cenę (a raczej po spełnieniu tak prostych warunków) ciężko narzekać :)

Z kwestii technicznych: nagroda jest objęta pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI.

Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do OPPO Polska (OIP Tech sp. z o.o.) poprzez infolinię pod nr tel 00 800 112 4439, bądź stronę internetową oppo.com/pl, zakładka wsparcie.

Dlaczego bank miałby mi dać coś za darmo?

Każda firma, działająca na rynku, chce przyciągnąć do siebie klienta – tak, aby statystycznie na nim zarobić. Małe sklepy czy firmy usługowe dają nam różne rabaty, produkty w gratisie, Wykupują reklamy czy rozdają ulotki. Z bankami jest podobnie – z tym, że w długim terminie mogą na nas zyskać znacznie więcej, dlatego też znacznie więcej mogą na reklamę wydać. W końcu zadowolony klient chętnie poleci usługi danego banku swojemu znajomemu, albo najzwyczajniej w świecie weźmie pożyczkę kiedy będzie jej potrzebować (w końcu najlepiej w „swoim” banku) lub wręcz kredyt hipoteczny – a tu zyski banków są już spore.

Oczywiście nie znaczy to, że na nas konkretnie bank zarobi. Nikt nie karze nam korzystać z karty Simplicity po odebraniu nagrody. Ponieważ jest darmowa, to możemy ją włożyć głęboko do portfela i zapomnieć – lub używać wtedy, kiedy faktycznie potrzebujemy.

Ale jeśli dalej nie wierzysz, że bank daje coś za darmo za wyrobienie i używanie darmowej karty kredytowej, to spójrz do komentarzy pod poprzednimi promocjami Citibanku. Tam czytelnicy bloga chwalili się otrzymaniem przesyłki z promocji przeprowadzonej w czerwcu. Albo na Facebooku – na przykład tu i tu :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

PS. Wolisz promocję z łatwiejszymi? Sprawdź inną ofertę Citibanku, w której do zdobycia jest 400 zł do wydania na Allegro!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ech niech no tę karencję z telefonami przesuną, bo ciągle mi 13 dni brakuje ;)

  Mateusz Odpowiedz
 • rok 2019 a brak NFC , stare gniazdo USB , duża bateria bez szybkiego ładowania

  isekala Odpowiedz
  • Możesz sobie kupić telefon, który będzie to wszystko miał. Nie musisz chcieć za darmo tego telefonu 😉

   Bercik
 • https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/odtwarzacze-blu-ray/2859-oppo-udp-205
  Wśród audiofili Oppo już to marka uznana, a odtwarzacze BluRay to klasa premium, a są kilkukrotnie droższe np. od najdroższych Samsungów.
  Małżonka dostała od Citi ten telefon przed miesiącem i musze przyznać, że jest na niezłym poziomie. W swojej cenie jest konkurencyjny, lepszy od Redmi 7, może nieco ustępuje Note 7, ale wykonany jest znacznie lepiej. Brak NFC jest często spotykane, gdyż w Chinach NFC się nie przyjęło.
  Na razie Oppo to marka premium w audio, wśród telefonów musi jeszcze troszkę popracować, ale jakość wykonania jest już na wysokim poziomie w swojej cenie.

  x666 Odpowiedz
 • Czy emeryt który dostaje emeryturę na konto też może wziąć udział w promocji? Czy tylko osoba pracująca?

  Ryszard Odpowiedz
  • Jak najbardziej – emerytura jest wymieniona wprost w załączniku do regulaminu promocji. Generalnie klient z emeryturą jest dla banku dość korzystny, bo ma zagwarantowane wpływy.

   Michał
  • A czy w przypadku emerytury obowiązuje również próg 1200 zł netto czy może jest jakiś inny? A czy w ogóle z niższymi dochodami jest szansa uzyskać kartę?

   Andrzej
 • Witam. Podczas składania wniosku po podaniu danych o zatrudnieniu (krok 3 z 5) formularz zakończył się komunikatem że wniosek został złożony. Nie miałem kroku 4 (zgody marketingowe) ani też kroku 5 (dołączanie dokumentów). Czy to normalne, czy ktoś miał podobnie? Jak przebiega dalsza procedura?

  Darek Odpowiedz
  • w podobnym przypadku do mnie zadzwonili i wszystko od początku przez tel. i wysłanie załączników przez stronę Citi dokumenty

   Jerry
 • W jaki sposób zamknąć kontro, która służyło do obsługi kart? Kartę zamknąłem po otrzymaniu nagrody, ale konto dalej jest i można się na niego logować,

  Bast Odpowiedz
 • czy wpływ 500+ też spełnia warunek stałych dochodów ………..

  Rad Odpowiedz
  • Nie ponieważ jest zwolniony spod egzekucji potem prowadzonej przez komornika. Bank nic nie odzyska.

   Kacper
 • Może ktoś mi podpowie co należy zrobić, aby podczas gdy rozmawiam korzystając ze smartfonu OPPO i ktoś do mnie dzwoni wtedy rozłancza rozmowę?

  Andrzej Odpowiedz
 • Miesiąc temu (8 października) złożyłem wniosek, załączyłem brakujące dokumenty, Pani zadzwoniła z potwierdzeniem i cisza. Czy to normalne? Co oni tak długo rozważają?

  Zbigniew Odpowiedz
  • Dzisiaj stuknęło mi 2 miesiące od zatwierdzenia wniosku o kartę kredytową, i dalej cisza. A kontaktu do nich żadnego nie ma, na maila nie da się odpisać. W takim tempie to nawet do wakacji 2020 nie zobaczę smartfona…

   Zbigniew
  • Zadzwoń na infolinię citi. Mam wrażenie, że mają klientów w tyle. Podaj nr aplikacji, który podali na początku. Ja też sam musiałem dzwonić, bo pewnie by nie zadzwonili, ale kartę dostałem.

   qqq
 • A ja się niecierpliwię, że czekam od 25 😀. Mają tempo.

  qqq Odpowiedz
 • U mnie także dziwnie, wniosek złożony 28.10, dawno zweryfikowane, przesłałam wszystkie dokumenty, wyciągi, potwierdzono na infolinii i nic… kuriera brak. Zaczął się długi weekend więc nie sądzę aby się odezwali przed co najmniej 12.11…

  Asia1991a Odpowiedz
 • Odezwali się do kogoś, czy dalej jaja sobie robią?

  qqq Odpowiedz
 • Wpadła dziś wiadomość w serwisie transakcyjnym – info o spełnieniu warunków (ogarnięte w 1 miesiąc), teraz tylko czekać na kuriera (teoretycznie do 60 dni).

  ls5 Odpowiedz
 • W bankowości internetowej jest wiadomość od wczoraj ale w treści jest wpisane 3GB/64GB a powinno być 4GB/64GB powinno być. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka z ich strony w treści meila.

  Wiadomość:Drogi Kliencie

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody smartfonu
  OPPO AX7 3GB/64GB. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania
  tej wiadomości. Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Tobie wiele radości.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy

  Darek Odpowiedz
  • Rzeczywiście, ja również mam taką informację, z 14 listopada. Zobaczymy co wyślą, jak coś to reklamacja.

   plakon
 • 1. Gdy mam kartę kredytową i chcę otworzyć u nich konto to mogę zrobić to telefonicznie, bez kuriera i wizyty w oddziale banku?
  2. A jak zamyka się konto czy można przez bankowość elektroniczną?

  Andrzej Odpowiedz
 • Dzwonili dziś do mnie z citi. Zaproponowali wymianę na Oppo A5 2020 , 3gb ramu. Na szybko przeleciałem net podczas rozmowy i się zdecydowałem na zmianę. obym nie żałował.

  wojtekb Odpowiedz
 • Dalej brak informacji ze strony banku. Ktoś dostał jakaś informacje?

  Patryk13 Odpowiedz
 • Niestety nic, a szkoda bo chyba wszyscy mieli cichą nadzieję, że telefony będą przed świętami.

  SAID Odpowiedz
 • Dzisiaj przyszedł telefon.

  Patryk13 Odpowiedz
 • Kurierem czy pocztą polską?

  SAID Odpowiedz
 • Wczoraj dotarł, odzwio w sobotę kurier pocztowy przyniósł.

  wojtekb Odpowiedz
 • Spełniłem warunki 27.11br. (4 tys. zł w tym 3 płatności Sprytnym B. na 1.500zł)
  Otrzymałem info na citibankonline 11/12/2019r.:
  „Drogi Kliencie
  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody smartfonu OPPO AX7 4GB/64GB.
  Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.
  pzdr. Citi”

  Jerry Odpowiedz
  • U mnie kwota została przekroczona 1.12 a do dziś zadnej informacji z banku niestety nie otrzymałem.
   W zasadzie to zostało dziś i jutro ażeby takie info otrzymać. W regulaminowym terminie.

   Gienek
  • Wczoraj dotarł pocztą OPPO AX7 4GB/64GB.

   Jerry
  • W takim razie mam nadzieję, że i do mnie dotrze na dniach, bo informację o nagrodzie dostałem tego samego dnia co ty Jerry:)

   Przemysław
 • Warunki spełnione już 25 listopada. Do dziś żadnej wiadomości od banku o spełnieniu warunku. Wysłane dwie wiadomości do banku przez formularz po zalogowaniu się na koto 10 stycznia i 20 stycznia. Brak odpiwedzi. Przez telefon nie da się załatwić. Najgorszy bank z jakim mam do czynienia.

  Tomsz Odpowiedz
  • 1. Jeśli spełniłeś 25.11, to bank powinien cię powiadomić przez skrzynkę w bankowości elektronicznej o zgarnięciu nagrody do 31.12. Natomiast na wysyłkę mają czas aż do końca lutego.
   2. Sugeruję pisać oficjalne reklamacje – jeśli bank nie odpowie w ustawowym czasie, to jest z automatu uznana – więc wtedy raczej robią co mogą, żeby jednak odpisać.

   Michał
 • dzisiaj dostałem wiadomość: Drogi Kliencie!

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy. Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Ci wiele radości.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody smartfonu OPPO AX7 4GB/64GB. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że dostępny jest nowszy model telefonu OPPO: A5 3GB/64GB. Nowy telefon jest pod wieloma względami lepszy od AX7 4GB/64GB:

  Większy wyświetlacz z lepszą rozdzielczością
  Nowszy, szybszy procesor
  Dużo lepszy aparat
  Łączność bezprzewodowa NFC
  Mocniejsza bateria oraz nowszy system operacyjny
  Oferta ważna tylko dla pierwszych 1 500 osób, które spełniły warunki oferty. Nie zwlekaj zaloguj się TERAZ!
  i nie wiem czy brać ten nowszy?

  Przemysław Odpowiedz
 • Dzisiaj napisałem reklamację, bo w sumie nie ma w regulaminie żadnych zapisów na temat przedłużenia wysyłki telefonu. A moim zdaniem bank zachowuje się w tej sytuacji niepoważnie, gdyż sam nie przestrzega zapisów swojego regulaminu, więc jak można mieć zaufanie do tej instytucji. W sumie jak tak wyjdzie, to będę czekał na telefon pół roku, czyli w sumie okaże się, że będzie mi niepotrzebny, bo przez ten czas muszę się albo męczyć, ze starym, niesprawnym, albo kupić nowy.

  Przemysław Odpowiedz
 • Przyszedł dzisiaj telefon!

  Przemysław Odpowiedz
 • Od jakiej daty biegnie czas gwarancji? Na podstawie czego mam „prawo” do gwarancji? Bo nigdzie nie ma żadnego potwierdzenia zakupu/wydania telefonu

  Grzegorz1 Odpowiedz
  • Zachęcam do przeczytania artykułu. Jest w nim fragment o gwarancji (w regulaminie również) :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy