Ponownie dostępny! Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Trwa do 20.11.2019

Po krótkiej przerwie Citibank ruszył ponownie z ofertą, w której do zgarnięcia mamy nagrodę o bardzo wysokiem wartości. Mowa o smartfonie OPPO AX7 4GB/64GB, który zdobyć będą mogli nowi klienci Citibanku. I choć warunki promocji są bardziej wyśrubowane niż pozostałych ofert tego typu, to każda pracująca osoba nie powinna mieć żadnych problemów z ich spełnieniem :)

Smartfon OPPO AX7 za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity od Citibanku

Zostań posiadaczem karty Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (albo kart dodatkowych) nie wyklucza z promocji.

Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę Citi Simplicity. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu dochodowego potwierdzającego nasze dochody (dlatego warto sobie odpalić w drugiej zakładce bankowość internetową „naszego” banku, aby móc pobrać dokumenty).

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze – powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Po drugie – wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Co istotne – bank daje nam na spełnienie obu warunków ponad 3 miesiące. Zgodnie z regulaminem mamy bowiem czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo podpisując umowę we wrześniu czas na spełnienie warunków mamy aż do końca grudnia. Oznacza to, że średniomiesięcznie będziemy musieli wydać nieco ponad tysiąc złotych – a to, dla osoby pracującej, nie powinno być aż takim problemem.

Tu przypominam, że nie musimy „specjalnie” wydawać tych pieniędzy. Chodzi o to, aby płacić kartą Citibanku za wszelkie zakupy w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Bank zastrzega jedynie, że nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani transakcji szczególnych – czyli płatności na poczcie, u podmiotów świadczących wymianę walut oraz u bukmacherów. Chodzi o to, aby nie wyrobić obrotu transakcjami pozornymi, tylko realnymi. Normalne zakupy będą jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, otrzyma informację o zgarnięciu smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o rynkowej wartości 799 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza to, że jeśli wcześniej wydamy 4000 zł (i zalogujemy się do bankowości elektronicznej) tym szybciej otrzymamy telefon. Choć na jego wysyłkę bank rezerwuje kolejne 60 dni, to z waszych doświadczeń związanych z poprzednią promocją wynika, że nagrody wysyłane były znacznie wcześniej.

Z kwestii technicznych: nagroda jest objęta pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI.

Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do OPPO Polska (OIP Tech sp. z o.o.) poprzez infolinię pod nr tel 00 800 112 4439, bądź stronę internetową oppo.com/pl, zakładka wsparcie.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

PS. Wolisz promocję z łatwiejszymi? Sprawdź inną ofertę Citibanku, w której do zdobycia jest 400 zł do wydania na Allegro!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ech niech no tę karencję z telefonami przesuną, bo ciągle mi 13 dni brakuje ;)

  Mateusz Odpowiedz
 • rok 2019 a brak NFC , stare gniazdo USB , duża bateria bez szybkiego ładowania

  isekala Odpowiedz
  • Możesz sobie kupić telefon, który będzie to wszystko miał. Nie musisz chcieć za darmo tego telefonu 😉

   Bercik
 • https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/odtwarzacze-blu-ray/2859-oppo-udp-205
  Wśród audiofili Oppo już to marka uznana, a odtwarzacze BluRay to klasa premium, a są kilkukrotnie droższe np. od najdroższych Samsungów.
  Małżonka dostała od Citi ten telefon przed miesiącem i musze przyznać, że jest na niezłym poziomie. W swojej cenie jest konkurencyjny, lepszy od Redmi 7, może nieco ustępuje Note 7, ale wykonany jest znacznie lepiej. Brak NFC jest często spotykane, gdyż w Chinach NFC się nie przyjęło.
  Na razie Oppo to marka premium w audio, wśród telefonów musi jeszcze troszkę popracować, ale jakość wykonania jest już na wysokim poziomie w swojej cenie.

  x666 Odpowiedz
 • Czy emeryt który dostaje emeryturę na konto też może wziąć udział w promocji? Czy tylko osoba pracująca?

  Ryszard Odpowiedz
  • Jak najbardziej – emerytura jest wymieniona wprost w załączniku do regulaminu promocji. Generalnie klient z emeryturą jest dla banku dość korzystny, bo ma zagwarantowane wpływy.

   Michał
  • A czy w przypadku emerytury obowiązuje również próg 1200 zł netto czy może jest jakiś inny? A czy w ogóle z niższymi dochodami jest szansa uzyskać kartę?

   Andrzej
 • Witam. Podczas składania wniosku po podaniu danych o zatrudnieniu (krok 3 z 5) formularz zakończył się komunikatem że wniosek został złożony. Nie miałem kroku 4 (zgody marketingowe) ani też kroku 5 (dołączanie dokumentów). Czy to normalne, czy ktoś miał podobnie? Jak przebiega dalsza procedura?

  Darek Odpowiedz
  • w podobnym przypadku do mnie zadzwonili i wszystko od początku przez tel. i wysłanie załączników przez stronę Citi dokumenty

   Jerry
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy