Tylko u nas! 120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia i 150 zł za wyrobienie karty kredytowej!

Zakończona

Mam przyjemność ogłosić kolejną promocję powstałą przy udziale banku, która dostępna jest tylko dla czytelników bloga LiveSmarter :) Tym razem, w zamian za założenie Konta Godnego Polecenia, zgarnąć możecie do 120 zł premii. A za dodatkowe wyrobienie karty kredytowej – kolejne 150 zł. Razem 270 zł na bardzo łatwych warunkach – wystarczy, że dokonacie kilku transakcji kartą na niewielkie kwoty, a premia będzie wasza! :)

Premia 270 zł za założenie Konta Godnego Polecenia
Aby możliwe było zgarnięcie maksymalnej premii konieczne będzie spełnienie warunków trzech promocji: 150 zł za wyrobienie karty kredytowej, 50 zł w postaci bonu Sodexo za otwarcie Konta Godnego Polecenia i dodatkowe 70 zł w postaci bonów Allegro. Co istotne: nie ma obowiązku spełniania warunków wszystkich trzech promocji, co oznacza, że możecie łączyć promocje w dowolnej konfiguracji – np. zgarnąć tylko dwie premie za konto osobiste (50 + 70 zł). Będzie to o tyle proste, że warunki wszystkich promocji dość mocno się pokrywają. Aby jednak wszystko było jasne przejdźmy cały proces od początku :)

70 zł od LiveSmarter

Na początek pierwsza promocja, która dostępna jest tylko dla czytelników LiveSmarter. Aby zgarnąć 70 zł na start należy być nowym klientem banku, czyli takim, który w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadał konta w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK, ani nie jest w trakcie wnioskowania o tego typu produkt. Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o konto z tego konkretnego linku promocyjnego. To bardzo istotne – wnioski składane z innych miejsc nie będą zaliczane do promocji.

Po kliknięciu w link i wypełnieniu wniosku konieczne będzie przesłanie zgłoszenia udziału w konkursie za pomocą naszego formularza kontaktowego. Co musicie podać w treści wiadomości? Swoje imię, nazwisko, adres e-mail (na który zostanie wysłana nagroda), numer oraz godzinę złożenia wniosku (przyjdzie w mailu od banku) oraz unikalny kod waszego kliknięcia w link, który pojawi się tu (po kliknięciu, tylko na tym samym urządzeniu skąd pochodzi kliknięcie):

Jako temat wiadomość najlepiej podać „70 zł za założenie KGP”, ale bez tego też damy sobie radę. Co istotne: na złożenie wniosku macie czas do 28.02.2017, natomiast na przesłanie zgłoszenia – do 10.03.2017.

Same warunki otrzymania nagrody są całkiem proste. W ciągu 30 dni od wysłania wniosku musi zostać podpisana umowa o konto oraz muszą zostać dokonane płatności kartą debetową, BLIKiem lub w technologii HCE (mobilna karta debetowa) na łączną kwotę minimum 150 zł.

I to tyle! 70 zł premii w postaci bonów Allegro trafi do was najpóźniej do 10.06.2017. Jednak jeśli tylko bank zaraportuje spełnienie warunków wcześniej (bardzo prawdopodobne), to kody wysłane będą od razu (być może jeszcze w kwietniu).

50 zł za 5 transakcji

Zakładając konto w powyższej promocji automatycznie bierzemy udział w promocji banku z bonami Sodexo o wartości 50 zł. Tu warunki są bardzo podobne – nowy klient definiowany jest w ten sam sposób, przy czym wymagana są dodatkowe zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec działań marketingowych banku. Wymagane jest również podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji. Karta, którą należy wybrać podczas wnioskowania to Visa Sol. Sam wniosek jak i umowa powinny być podpisane do końca lutego. Jeśli konto zakładamy kurierem, to lepiej to zrobić kilka dni wcześniej. W przypadku przelewu mamy następujące opcje:

Zakładanie konta przelewem w BZWBK

Co oprócz tego? W ciągu miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku musimy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Idealnie więc, jak wykonamy te operacje na łączną kwotę 150 zł spełniając tym samym warunku promocji numer jeden :)

To tyle! Bon Sodexo o wartości 50 zł dotrze do nas pocztą najpóźniej do 30.04.2017.

150 zł za kartę kredytową

Na koniec jeszcze jedna promocja, która jest aktywowana automatycznie przy zakładaniu konta. Mowa o ofercie, dzięki której zyskać możemy 150 zł za wyrobienie karty kredytowej. Tu, do warunków wymaganych w ofercie numer dwa (czyli m.in. założenie konta osobistego w okresie promocji), dorzucić musimy jeszcze spełnienie jednego wymogu:

[Uczestnicy] w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej [w BZWBK]

Jeśli spełniamy ten warunek, to po złożeniu wniosku o konto osobiste (do końca lutego) najpóźniej do końca marca musimy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową, a wniosek ten musi zostać rozpatrzony pozytywnie. Oprócz tego konieczne jest spełnienie jeszcze jednego warunku:

[Uczestnicy promocji] w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

Mówiąc po naszemu: od wydania karty (np. w marcu) aż do końca trzeciego pełnego miesiąca (czerwca) musimy wykonać 5 transakcji kredytówką na dowolą kwotę. To o tyle istotne, że dzięki temu bank zwolni nas z opłaty rocznej za kartę – a w końcu o to nam chodzi, aby zyskać, a nie płacić :-)

Wypłata premii w wysokości 150 zł nastąpi do końca miesiąca następujące po ostatnim miesiącu, w którym mogliśmy spełnić warunki. Dla naszego przykładu będzie to lipiec. Oczywiście cały proces możemy zacząć wcześniej (umowę o kartę zawrzeć już w lutym) przez co wypłata nagrody nastąpi do końca czerwca.

Trzy promocje w pigułce

Podsumowując: aby zgarnąć pełną premię w wysokości 270 zł konieczne jest spełnienie następujących warunków:

 • Przejście na stronę promocji za pomocą tego linku
 • Złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia i kartę Visa Sol, zaakceptowanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz działań marketingowych i podanie numeru komórkowego (do 28.02)
 • Wysłanie wiadomości zgłoszeniowej do promocji (do 10.03)
 • Podpisanie umowy oraz wydanie min. 150 zł w min. 5 transakcjach bezgotówkowych kartą (w ciągu 30 dni od podpisania umowy)
 • Złożenie wniosku o dowolną kartę kredytową do końca marca
 • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą najpóźniej do końca trzeciego pełnego miesiąca

Tyle! Warunki, jak na 270 zł premii, są całkiem proste. Chyba jedynym minusem promocji jest fakt, że wielu czytelników posiada już Konto Godne Polecenia. Jeśli jednak są osoby, które takiego konta nie mają – lepszej okazji na zgarnięcie łatwej premii może szybko nie być :)

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów na temat opłat, których na szczęście nie trzeba ponosić. Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest bowiem bezpłatne. Zapłacić możemy za posiadanie karty debetowej Visa Sol (4 zł), jednak po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie prowadzenie karty jest darmowe. Jeśli chodzi o bankomaty, to urządzenia własne BZWBK są darmowe, natomiast za inne zapłacimy 3% min. 5 zł (wyjątek to Cashzone: 2 zł). Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z karty po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jeśli chodzi o kartę kredytową, to tu sprawa jest dosyć prosta: każda z kart będzie darmowa w pierwszym roku, o ile wykonamy nią 5 transakcji na dowolną kwotę w ciągu 3 miesięcy od pozytywnej decyzji kredytowej. Warunek ten niemal pokrywa się z warunkami promocji z premią, więc wystarczy wykonać 5 transakcji niedługo po wydaniu karty i nie dość, że nie zapłacimy za nią ani złotówki, to na dodatek zarobimy 150 zł.

Warto tu dodać, że lepiej wybrać jedną z tańszych kart (Visa lub MasterCard Silver) bo w kolejnych latach koszt posiadania karty jest tu najmniejszy (7,5 zł miesięcznie, ale bank zwalnia z opłat za wykonanie 5 transakcji w miesiącu). Bank też najchętniej rozdaje tego karty ze względu na niskie wymogi dochodowe. Oczywiście promocja nie wymusza na nas konieczności posiadania karty przez tak długi okres ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • a czy płatnosci Sprytnym B wliczają się do obrotu 150 zł

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Którą KK najlepiej wybrać?
  w systemie widzę kartę wspierającą też PAJACYKA…

  musiek Odpowiedz
 • Którą kredytówkę najlepiej wybrać?

  musiek Odpowiedz
 • a tak odnosnie karty kredytowej. Ja wziąłem silver i Pan na infolinii gdzie zakładałem powiedział mi że jak zrobię 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy to karta bedzie dożywotnio darmowa.

  pasikonik119 Odpowiedz
  • No i to jest dobra promocja, taką kartę warto zachować, szczególnie że bywały do niej promocje, np. za płatności wersją HCE.

   Masz do tego zwolnienia jakiś regulamin czy coś?

   Don Quijote de la Mancha
  • Mi też tak powiedział pan na infolinii, chociaż nie wspominał o wymogu 10 transakcji. Tyle że z tego co zrozumiałem, miało to dotyczyć kart zawnioskowanych do kont otwartych po 1 marca, już w nowej promocji. I karta miała być darmowa dożywotnio, ale jeśli chodzi o „życie” karty. Czyli tak długo jak będziemy ją mieli. Sam jestem ciekaw czy to prawda, bo o regulaminie niestety też mi nic nie wiadomo.

   Michał
  • „już w nowej promocji” — w tym rzecz, bo oni często mieli jakąś promocję typu „karta kredytowa na klik”, sam kiedyś z takiej skorzystałem, bo karta (nawet nieużywana) jest darmowa dożywotnio (chyba za wyjątkiem kilkuzłotowej opłaty za wymianę co parę lat), a wyrobienie rzeczywiście było na click (z www, bez udowadniania dochodów) — ale przeważnie chyba się nie łączyła z promocjami za wyrobienie. Ale @pasikonik119 pisze o 10 transakcjach, a w tych „na klik” takiego wymogu nie było, więc ciekawe co to jest.

   Don Quijote de la Mancha
 • Złożyłam wniosek 21.02, ale był problem z kartą- nie przyszła. Musiałam ją zastrzec (zrobiłam to dzisiaj) i teraz czekam na nową. 150zł muszę wydać w takim razie BLIKiem jak rozumiem do 23.03, żeby załapać się na promocję z Allegro? Z tą drugą promocją (Sodexo 50zł) mam czas do końca marca (?)- złożę reklamację i może mi przedłużą termin na wykonanie 5 transakcji kartą. Czy w razie czego mogę te 150zł wydać na np. kartę upominkową na paliwo- to chyba bez znaczenia na co się wydaje, prawda?

  Paula Odpowiedz
  • Bez znaczenia na co :)

   Jeśli nie uda się wykonać tych transakcji do 23.03 to spróbuj się zmieścić do końca marca – zareklamuję to i postaram się, żebyś otrzymała bon – to w końcu nie było zależne od ciebie. Powinno się udać ;)

   Michał
  • Super, dzięki! :)

   Paula
 • Warunki spełniłem. Kiedy mogę zamknąć to konto? Musze czekać na wypłatę premii 150zł czy mogę poprosić o tą premie na inny rachunek bankowy? Czy mogę przenieść konto do CreditAgricole ( i skorzystać z premii 200zł) : D?

  Piotrrrrr Odpowiedz
 • a ja nadal czekam na kartę… już ponad tydzień;/
  dziwne bo umowa podpisana przez kuriera…

  musiek Odpowiedz
 • do mnie kurier nie dotarł wniosek złożyłam 15lutego. Bank odpisał na reklamacje, że kurirer usiłuje dostarczyć umowę. A w inposcie okazuje sie , że umowa leży na inwentaryzacji od 20 lutego. Sptkał sie ktoś z takim absurdem?

  XXXX Odpowiedz
 • Po spełnieniu warunków kiedy można zrezygnować z kart? Trzeba czekać na premie?

  piotropatra Odpowiedz
  • podbijam pytanie, można zrezygnować z karty debetowej przed wypłatą premii?

   Ewa
 • Proszę o wyjaśnienie. Umowę podpisałam w lutym, do końca lutego wydałam kartą i blikiem 150 zł, czy spełniam warunki do otrzymania bonów na Allegro, i do bonów Sodexho? Czy musze kolejne 150 zł wydać do końca marca, zeby otrzymać bony Sodexho?

  Lidia Odpowiedz
 • czy ktoś tu jeszcze zagląda? czy można zrezygnować z karty debetowej przed wypłatą premii (bonów)?

  Ewa Odpowiedz
 • Zalozylem konto w polowie lutego. Do dzis nie otrzymalem zalowionej karty debetowej. czy reklamacja po tak dlugim okresie ma jeszcze sens ?

  Zbig Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o promocję z bonem 70 zł to tak, mam kilka takich przypadków i już wiem, że nie powinno być problemów

   Michał
 • Kiedy można się spodziewać wysyłki bonów allegro?

  marc1804 Odpowiedz
 • Witam a czy ktoś dostał już bon sodexo?

  Niko Odpowiedz
 • Jak na razie brak jakichkolwiek premii a warunki spełnione już w marcu…

  Magdalena Odpowiedz
 • Dostał ktoś bony sodexo i allegro ?

  Dzony Odpowiedz
 • Dostał ktoś bony sodexo ?

  papcio Odpowiedz
 • Dostał ktoś bony sodexo ?

  Michał Odpowiedz
 • Warunki spełnione bonu sodexo brak.

  Niko Odpowiedz
 • Cisza na linii…

  Edyta Odpowiedz
 • Dzisiaj w skrzynce była przesyłka z BZWBK :)

  Czesio Odpowiedz
 • A kiedy była wysyłana informacja, że spełniliście warunki. Ja nic nie dostałam,

  Lidia Odpowiedz
 • u mnie również bonu brak a warunki dawno spełnione. Mieli czas do 30 kwietnia a juz jest 29. Do tego majówka przed nami.

  pasikonik119 Odpowiedz
 • admin coś może wiesz co do wysyłki bonów sodexo ?

  Michał Odpowiedz
 • Pisz reklamacje, nie ma co czekać. Dlaczego klient banku musi przestrzegać regulaminu banku, a bank nie musi. Zarzućmy ich reklamacjami, będą mieli co robić, może dzięki temu banki zaczną szanować swoich klientów.

  Andrzej Odpowiedz
 • Witam dostaliście bon sodex ? wiadomo kiedy i w jaki sposób dostaniemy bony Allegro ?

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Otrzymałem właśnie bon Sodexo, wysłany 28 kwietnia 2017 r.

  Damianos Odpowiedz
  • Wysyłka na ostatnią chwilę i stąd te małe spóźnienie. Dobrze, że bon ma ważność do 30.06.2018 r.

   Tommm
 • I ja też juz dostałem wysyłka 24-04

  piotrgan Odpowiedz
 • Widzę, że nie jestem sama. Warunki spełnione (mam taką nadzieję), ale nie wiem… powinnam dostać jakąś informację od banku, że spełniłam warunki i wysyłają bon? W warunkach było złożyć wniosek do 28 lutego, z tego się wywiązałam, ale potwierdzenie otwarcia konta dostałam 1 marca (choć robiłam weryfikację przelewem). Czy to mogło mieć wpływ na brak bonu? Czy w związku z tym z kuponem na allegro też będzie problem? Powinnam składać reklamację?

  Anna Odpowiedz
  • Zadzwoniłam na infolinię z pytaniem kiedy otrzymam powiadomienie, ale konsultant nie wiedział i zaproponował zlożenie reklamacji.

   Lidia
 • Bon otrzymałem z wysyłką 28.04, pomimo tego, że praktycznie nie spełniłem warunków promocji (wniosek o konto złożony do 28.02, natomiast umowę podpisałem już w marcu przez kuriera). :)

  macelo79 Odpowiedz
 • Ja też mam już bon ?

  Ewa Odpowiedz
 • bon przyszedl dzisiaj wyslany 24.o4 wiec milo i zostalo tylko liczyc na admina; na zamkniecie tematu .pozdrawiam.

  Romek Odpowiedz
 • Bon dotarł, teraz tylko czekać na kupon Allegro i kolejna promocja do odhaczenia :)

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja również otrzymałem bon :)

  rolin Odpowiedz
 • Witam.Adminie czy kupony allegro już poszły bo u mnie pustka?
  Bon sodexo otrzymałem więc raczej warunki promocji również na kupon spełniłem. Pozdrawiam

  andzrej02 Odpowiedz
  • Jeszcze nie – pójdą prawdopodobnie jutro wieczór i od razu zaznaczam, że do około 50% osób (czyli głównie tych najszybszych).

   PS. Mogę tylko dodać, że do ciebie zostanie wysłany – jesteś na liście :)

   Michał
  • ktos juz dostal?

   marrek
  • Jeszcze chyba nie poszło

   andzrej02
 • Mam pytanie bon sodexo przyszedł wam listem poleconym? Pytam ponieważ bonu dalej nie dostałem mimo spełnienia warunków. Chyba będzie trzeba pisać reklamację.

  Niko Odpowiedz
  • Zwykłym

   Edyta
  • Ja też nie dostałem, wczoraj poszła reklamacja

   adamus
  • Ja również nie. Reklamacja poszła w piątek, 5 maja. Na razie odpowiedzi brak. Czy bon na allegro zależny jest od tego sodexo? Czy jest niezależny i spełnienie warunków jest weryfikowane zupełnie odrębnie?

   Anna
  • Odpowiedzieli mi, że nie uwzględniają mojej reklamacji gdyż bon został wysłany 26.04. Macie pomysł co teraz powinienem zrobić skoro nadal nie mam tego bonu?

   adamus
  • Ja pisałam odwołanie. Reklamacji również mi nie uwzględnili, argumentując tym, że nie spełniłam warunków, ponieważ 2 z wykonanych transakcji zostały zaksięgowane już w kwietniu i TEGO WARUNKU NIE SPEŁNIŁAM. JA nie spełniłam. Tak im nasmarowałam, że bon sodexo wysłali 3 dni później. Poleconym.
   Na Twoim miejscu również bym się odwoływała, powołując się na nieostrożność banku polegającą na wysyłce bonu listem zwykłym, który może zaginąć i szukaj wiatru w polu. Tak być nie powinno.

   Anna
 • Dostał ktoś bony Allegro???

  Ewa Odpowiedz
 • Admin, czy mogę prosić o odpowiedź?
  Nie dostałam bonu sodexo. Reklamacja poszła w piątek, 5 maja. Na razie odpowiedzi brak. Czy bon sodexo i allegro to „transakcja wiązana”? Czy jest on niezależny i spełnienie warunków jest weryfikowane zupełnie odrębnie?

  Anna Odpowiedz
 • Dołączam się do pytania powyżej wsprawie bonów Allegro

  Dzony Odpowiedz
 • Kiedy w końcu odbędzie się wysyłka pierwszej puli bonów Allegro? Chcę kupić kosiarkę… Admin, proszę o interwencję w tej sprawie.

  Damianos Odpowiedz
  • Niestety jest opóźnienie, ale mam informację, że uda się dziś. Przypominam, że to i tak miesiąc przed terminem więc nie przesadzajmy z tym interweniowaniem…

   Michał
 • Ooo jest bon allegro. Dzięki Michał

  adamus Odpowiedz
 • Admin kody dzis dotarly.Temat zamkniety.dziekuje czekam na cos podobnego.pozdrawiam.

  Romek Odpowiedz
 • Czy jak dostałem już bon sodexho i kody Allegro, ale dalej czekam na bonus za kartę kredytową to konto mogę zamknąć czy muszę trzymać do lipca?

  rolin Odpowiedz
 • Kody allegro dotarły :) Dziki Admin i pozdrawiam.

  Dzony Odpowiedz
 • Czy ktoś może mi pomóc z problemem z Fast50Club. 25 lutego skorzystałem z promocji „BZ WBK – Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia”. Do 60 dni miały być naliczone punkty z tej promocji, ale do tej pory są w trakcie realizacji. Po mailu do Fast50Club administrator prosi o przesłanie numeru wniosku/umowy w celu złożenia reklamacji w banku. Administrator nie wie o dokładnej lokalizacji tego numeru, nie ma go na umowie i w oddziale banku nie wiedzą gdzie go szukać. Może Admin lub ktoś z forum wie gdzie mam szukać tego numeru, bo szkoda tracić 75zł.

  Kociolak Odpowiedz
  • fast50club wbrew swojej nazwie działa bardzo powoli (gra na zwłokę???), informacje podaje bardzo szczątkowe, komu należy się premia, w bankach generalnie nie za bardzo wiedzą nawet co to w ogóle jest. Odpowiedzi na wiadomości są raczej wymijające. Moim zdaniem duży znak zapytania, a może ktoś ma inne, lepsze doświadczenia?

   abc
  • ja ponad 2 miesiące walczyłem z Fast50Club o mój bonus…
   ale w końcu go dostałem po czy podziękowałem za współpracę…

   ps. kody Allegro przyszły i (nawet) działają… :)

   zgred
 • ja również dziękuję za kody :P

  xx Odpowiedz
 • Czy aby wykorzystać kody muszę mieć założone konto na Allegro na ten adres e-mail, na który one przyszły?

  Paula Odpowiedz
  • Pytanie nieważne… adresy nie muszą się zgadzać. Wyrzucało mi błąd gdy wybierałam płatność przelewem poza PayU, przy płatności za pomocą BLIKa przeszło :)
   Dzięki Adminie za kody!

   Paula
 • A kiedy nastąpi wypłata 150zł za kartę kredytową?

  Katarz Odpowiedz
 • Witam, kiedy można spodziewać się drugiej tury bonów allegro, które miały być dostarczone do 10.06?

  Martyna Odpowiedz
 • dziś dostałem 150 zł za kartę kredytową… :)

  zgred Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy