Tylko u nas! 120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia i 150 zł za wyrobienie karty kredytowej!

Zakończona

Mam przyjemność ogłosić kolejną promocję powstałą przy udziale banku, która dostępna jest tylko dla czytelników bloga LiveSmarter :) Tym razem, w zamian za założenie Konta Godnego Polecenia, zgarnąć możecie do 120 zł premii. A za dodatkowe wyrobienie karty kredytowej – kolejne 150 zł. Razem 270 zł na bardzo łatwych warunkach – wystarczy, że dokonacie kilku transakcji kartą na niewielkie kwoty, a premia będzie wasza! :)

Premia 270 zł za założenie Konta Godnego Polecenia
Aby możliwe było zgarnięcie maksymalnej premii konieczne będzie spełnienie warunków trzech promocji: 150 zł za wyrobienie karty kredytowej, 50 zł w postaci bonu Sodexo za otwarcie Konta Godnego Polecenia i dodatkowe 70 zł w postaci bonów Allegro. Co istotne: nie ma obowiązku spełniania warunków wszystkich trzech promocji, co oznacza, że możecie łączyć promocje w dowolnej konfiguracji – np. zgarnąć tylko dwie premie za konto osobiste (50 + 70 zł). Będzie to o tyle proste, że warunki wszystkich promocji dość mocno się pokrywają. Aby jednak wszystko było jasne przejdźmy cały proces od początku :)

70 zł od LiveSmarter

Na początek pierwsza promocja, która dostępna jest tylko dla czytelników LiveSmarter. Aby zgarnąć 70 zł na start należy być nowym klientem banku, czyli takim, który w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadał konta w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK, ani nie jest w trakcie wnioskowania o tego typu produkt. Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o konto z tego konkretnego linku promocyjnego. To bardzo istotne – wnioski składane z innych miejsc nie będą zaliczane do promocji.

Po kliknięciu w link i wypełnieniu wniosku konieczne będzie przesłanie zgłoszenia udziału w konkursie za pomocą naszego formularza kontaktowego. Co musicie podać w treści wiadomości? Swoje imię, nazwisko, adres e-mail (na który zostanie wysłana nagroda), numer oraz godzinę złożenia wniosku (przyjdzie w mailu od banku) oraz unikalny kod waszego kliknięcia w link, który pojawi się tu (po kliknięciu, tylko na tym samym urządzeniu skąd pochodzi kliknięcie):

Jako temat wiadomość najlepiej podać „70 zł za założenie KGP”, ale bez tego też damy sobie radę. Co istotne: na złożenie wniosku macie czas do 28.02.2017, natomiast na przesłanie zgłoszenia – do 10.03.2017.

Same warunki otrzymania nagrody są całkiem proste. W ciągu 30 dni od wysłania wniosku musi zostać podpisana umowa o konto oraz muszą zostać dokonane płatności kartą debetową, BLIKiem lub w technologii HCE (mobilna karta debetowa) na łączną kwotę minimum 150 zł.

I to tyle! 70 zł premii w postaci bonów Allegro trafi do was najpóźniej do 10.06.2017. Jednak jeśli tylko bank zaraportuje spełnienie warunków wcześniej (bardzo prawdopodobne), to kody wysłane będą od razu (być może jeszcze w kwietniu).

50 zł za 5 transakcji

Zakładając konto w powyższej promocji automatycznie bierzemy udział w promocji banku z bonami Sodexo o wartości 50 zł. Tu warunki są bardzo podobne – nowy klient definiowany jest w ten sam sposób, przy czym wymagana są dodatkowe zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec działań marketingowych banku. Wymagane jest również podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji. Karta, którą należy wybrać podczas wnioskowania to Visa Sol. Sam wniosek jak i umowa powinny być podpisane do końca lutego. Jeśli konto zakładamy kurierem, to lepiej to zrobić kilka dni wcześniej. W przypadku przelewu mamy następujące opcje:

Zakładanie konta przelewem w BZWBK

Co oprócz tego? W ciągu miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku musimy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Idealnie więc, jak wykonamy te operacje na łączną kwotę 150 zł spełniając tym samym warunku promocji numer jeden :)

To tyle! Bon Sodexo o wartości 50 zł dotrze do nas pocztą najpóźniej do 30.04.2017.

150 zł za kartę kredytową

Na koniec jeszcze jedna promocja, która jest aktywowana automatycznie przy zakładaniu konta. Mowa o ofercie, dzięki której zyskać możemy 150 zł za wyrobienie karty kredytowej. Tu, do warunków wymaganych w ofercie numer dwa (czyli m.in. założenie konta osobistego w okresie promocji), dorzucić musimy jeszcze spełnienie jednego wymogu:

[Uczestnicy] w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej [w BZWBK]

Jeśli spełniamy ten warunek, to po złożeniu wniosku o konto osobiste (do końca lutego) najpóźniej do końca marca musimy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową, a wniosek ten musi zostać rozpatrzony pozytywnie. Oprócz tego konieczne jest spełnienie jeszcze jednego warunku:

[Uczestnicy promocji] w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

Mówiąc po naszemu: od wydania karty (np. w marcu) aż do końca trzeciego pełnego miesiąca (czerwca) musimy wykonać 5 transakcji kredytówką na dowolą kwotę. To o tyle istotne, że dzięki temu bank zwolni nas z opłaty rocznej za kartę – a w końcu o to nam chodzi, aby zyskać, a nie płacić :-)

Wypłata premii w wysokości 150 zł nastąpi do końca miesiąca następujące po ostatnim miesiącu, w którym mogliśmy spełnić warunki. Dla naszego przykładu będzie to lipiec. Oczywiście cały proces możemy zacząć wcześniej (umowę o kartę zawrzeć już w lutym) przez co wypłata nagrody nastąpi do końca czerwca.

Trzy promocje w pigułce

Podsumowując: aby zgarnąć pełną premię w wysokości 270 zł konieczne jest spełnienie następujących warunków:

 • Przejście na stronę promocji za pomocą tego linku
 • Złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia i kartę Visa Sol, zaakceptowanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz działań marketingowych i podanie numeru komórkowego (do 28.02)
 • Wysłanie wiadomości zgłoszeniowej do promocji (do 10.03)
 • Podpisanie umowy oraz wydanie min. 150 zł w min. 5 transakcjach bezgotówkowych kartą (w ciągu 30 dni od podpisania umowy)
 • Złożenie wniosku o dowolną kartę kredytową do końca marca
 • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą najpóźniej do końca trzeciego pełnego miesiąca

Tyle! Warunki, jak na 270 zł premii, są całkiem proste. Chyba jedynym minusem promocji jest fakt, że wielu czytelników posiada już Konto Godne Polecenia. Jeśli jednak są osoby, które takiego konta nie mają – lepszej okazji na zgarnięcie łatwej premii może szybko nie być :)

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów na temat opłat, których na szczęście nie trzeba ponosić. Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest bowiem bezpłatne. Zapłacić możemy za posiadanie karty debetowej Visa Sol (4 zł), jednak po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie prowadzenie karty jest darmowe. Jeśli chodzi o bankomaty, to urządzenia własne BZWBK są darmowe, natomiast za inne zapłacimy 3% min. 5 zł (wyjątek to Cashzone: 2 zł). Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z karty po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jeśli chodzi o kartę kredytową, to tu sprawa jest dosyć prosta: każda z kart będzie darmowa w pierwszym roku, o ile wykonamy nią 5 transakcji na dowolną kwotę w ciągu 3 miesięcy od pozytywnej decyzji kredytowej. Warunek ten niemal pokrywa się z warunkami promocji z premią, więc wystarczy wykonać 5 transakcji niedługo po wydaniu karty i nie dość, że nie zapłacimy za nią ani złotówki, to na dodatek zarobimy 150 zł.

Warto tu dodać, że lepiej wybrać jedną z tańszych kart (Visa lub MasterCard Silver) bo w kolejnych latach koszt posiadania karty jest tu najmniejszy (7,5 zł miesięcznie, ale bank zwalnia z opłat za wykonanie 5 transakcji w miesiącu). Bank też najchętniej rozdaje tego karty ze względu na niskie wymogi dochodowe. Oczywiście promocja nie wymusza na nas konieczności posiadania karty przez tak długi okres ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja świetna niestety nie dla mnie ani dla rodziny. Wszyscy mają już konta w BZWBK.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Zgadza się, wiele osób tak ma, ale wiem też, że są osoby, które nie mogły wziąć udziału w poprzednich promocjach bo bank je wykluczał w regulaminie (okresem karencji). Teraz powinny się załapać bez problemów :)

   Michał
 • No i fajnie.

  Edek Odpowiedz
 • Może promocja ok ale ja odradzam zakładanie konta bo…

  1) chcąc zmienić dowód (mam nowy) trzeba udać się do banku…
  2) chcąc nie płacić za kartę trzeba ją zlikwidować (nie ma opcji żeby spełnić jakieś warunki) i znowu trzeba się udać do banku
  3) chcąc zamknąć konto… oczywiście trzeba udać się do banku…

  DLA MNIE KOMUNA! W dzisiejszej dobie żeby nie można było tego zrobić przez internet? W tygodniu trzeba specjalnie brać urlop.. bo w soboty nie pracują!

  Tragednia!!! Choć premia ok i 4% też ale no masakra!!

  Admin zadziałaj coś u nich, żeby nie trzeba było latać do banku bo nie każdy ma czas… MASAKRA!

  raul_r2 Odpowiedz
  • 1. Boje się, że tak jest w większości banków – zwłaszcza bardziej stacjonarnych niż internetowych
   2. Od jakiegoś czasu bank proponuje Visa Sol zamiast MC Omni więc tu jest lepiej – 5 transakcji i karta za darmo.
   3. Ale na plus trzeba zaliczyć to, że konto zamykają zazwyczaj bez okresu wypowiedzenia :)

   Michał
  • Za to w przeciwieństwie do innych naliczają proporcjonalną opłatę za kartę przy zamknięciu rachunku. Dobrze ze poszedłem 6go,to tylko 86gr musiałem dać ?

   M
  • A to ciekawa informacja. Przyda się w planowaniu, tym bardziej, że 1 lipca wypada w sobotę.

   Be@
 • A jak wygląda procedura załapania się na 150 zł za samą kartę kredytową kiedy to jest się już posiadaczem konta godnego polecenia?

  Tomekkkkkkkkkkk Odpowiedz
 • Czy z promocji na kartę kredytową może skorzystać każdy kto jej nie miał, niezależnie od tego czy ma już konto w BZWBK?

  ser91e Odpowiedz
 • Szkoda, że na samą kartę kredytową dla klientów WBK (a tych jest sporo bo konto 4% to był świetny deal) w fajnej promo nadal nie ma co liczyć :D

  adiQAZSDF1234000 Odpowiedz
 • Ojoj, cóż począć Adminie!?
  Dziś rano złożyłem „normalny” wniosek o otwarcie konta w promocji. A tu mógłbym wesprzeć zacną stronę i jeszcze zarobić. Czy coś polecacie?

  Jimmy Odpowiedz
  • Będę starał się dogadywać z bankami tego typu akcji więcej (również z wstecznym naliczaniem udziału) dlatego warto klikać w linki na blogu, aby zaklepać sobie udział w potencjalnej promocji :)

   Michał
  • W linki na blogu klikam codziennie. Nawet kilka razy dziennie :)
   Rozumiem, że tym razem szansa na kupony allegro przepadła bezpowrotnie?

   Jimmy
  • podeślij dane przez formularz tak jak wymaga promocja – zobaczę co da się zrobić :)

   Michał
  • To ja też się podłączę.

   Justyna
 • Konto zamknąłem pod koniec września 2015 roku, więc mogę wziąć udział w promocji?

  Damianos Odpowiedz
 • Czy obecnie bank oferuje 4% na KGP? I jeśli tak, to czy można by to było połączyć z ta promocją od livesmarter oraz sodexami?

  Adaś Odpowiedz
  • niestety nie ma 4%. I słyszałem, że raczej nieprędko coś takiego wróci :(

   Michał
 • jak założyć kartę kredytową? Za pomocą specjalnego formularza ( brak przekierowania z Państwa strony) czy za pośrednictwem bankowosci elektronicznej po otrzymaniu loginów i haseł, czy w siedzibie stacjonarnej?
  Prosze o wskazówkę i dziękuję :)

  rafał Odpowiedz
  • kartę kredytową już można założyć w dowolny sposób – jak wygodniej. Dokładnie:

   w miesiącu zawarcia Umowy o Konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Konto osobiste, w dowolnym oddziale Banku lub Placówce Partnerskiej BZWBK lub telefonicznie za pośrednictwem Infolinii lub za pośrednictwem usług elektronicznych BZWBK24 Internet, złożą wniosek o Kartę kredytową i otrzymają pozytywną decyzję kredytową oraz zawrą z Bankiem Umowę o Kartę kredytową,

   Michał
 • Jakie dokumenty trzeba przedstawić podczas weryfikacji do KK?

  szuja Odpowiedz
  • WBK jest dość liberalny, sporo osób dostaje karty w ofercie „na klik” na podstawie obrotów. Nie zdziwię się, jak przelejesz jakąś większą sumkę w pierwszym miesiącu i dadzą bez zająknięcia przy niskim limicie (byle spełnić warunki promocji). Z resztą oni nawet mają karty dla studentów z limitem bodajże 500-1500 zł ;)

   Michał
 • Czytam już trzeci raz warunki tej promocji i dochodzę do wniosku, że fajna, ale … dla doświadczonych wisienkowiczów. Chciałam polecić ją mojej znajomej, która nadal płaci za konto i nie używa karty płatniczej nigdzie indziej niż w bankomacie. 5 transakcji kartą w miesiącu – nie realne, zapomni. I naliczą opłaty. Bankomaty nie wszystkie darmowe…
  Chyba jedynym rozwiązaniem w tak ciężkim przypadku jest Nest Bank.
  Szykuje się jakaś dodatkowa promocja za założenie konta osobistego w Nest Banku ? Może @dmin wie ? Jutro jak będę w oddziale to się dopytam, ale pracownik „okienkowy” może nie mieć takich danych.

  Be@ Odpowiedz
  • pracownik okienkowy nic nie będzie wiedział o tego typu akcjach internetowych. Powiem tyle – jak ktoś nie musi założyć Nesta „na już”, to pewnie prędzej czy później coś wróci. Ale raczej bym zapomniał o premii typu 80-100 zł. Rozeszły się tak szybko, że najzwyczajniej w świecie im się nie opłaca. Realnie może być koło 50-60 zł.

   Michał
 • No i znowu nie dla mnie! Ciekawe, co BZ WBK zrobi w czerwcu/lipcu, by powstrzymać lawinę zamykanych kont! :)

  S.M.O. Odpowiedz
 • Czy okres 12 miesięcy liczony jest w dniach czy w miesiącach? Zamknąłem konto 08.02.2016 r. Czy w rozumieniu regulaminu jestem już nowym klientem, czy nowym klientem zostanę dopiero od marca 2017?

  Donald Odpowiedz
  • No to idealnie :-) Wnioskując dziś roczny okres przypadnie na 14.02.2016. Więc konto zamknięte 8.02 jest przed tym okresem :)

   Michał
 • chciałem założyć to konto tylko nie rozumiem tego: unikalny kod waszego kliknięcia w link, który pojawi się tu (po kliknięciu, tylko na tym samym urządzeniu skąd pochodzi kliknięcie). Prosze o dokłeadniejszy opis, gdzie pojwai sie ten unkialny kod??

  Jon Odpowiedz
  • po kliknięciu w link pojawi się 16 cyfrowy kod dokładnie w następnej linii, po dwukropku :)

   Michał
  • Gdzie ten kod ma być pokazany? To ten KNPxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?

   Damianos
  • Nie, wyświetli się w artykule (choć po KNP też powinno się udać) w miejscu „tu pojawi się kod”

   Michał
 • Mam u nich tylko kredytówkę bez konta czyli mogę skorzystać w z punktu 1 i 2 (70 allegro + 50 sodexo)?

  tomdwdswswsws Odpowiedz
  • tak, regulamin wyklucza tylko posiadaczy kont osobistych. Z resztą z promocji numer 3 gdybyś chciał to też możesz skorzystać, bo łapiesz się na jej zasady! :)

   [Uczestnicy] w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej [w BZWBK]

   Michał
 • złożyłem wniosek przez poniższy link, ale nie skopiowałem kodu. czy coś się da z tym jeszcze zrobić?

  marcin1804 Odpowiedz
  • tak, kod wyświetla się w powyższym artykule, nie we wniosku :)

   Michał
  • czyli nie jest on powiązany z wnioskiem? mogę wygenerować go ponownie, tak?

   marc1804
  • tak, najlepiej podeślij to co się teraz wyświetla (plus pozostałe dane) i powinno być OK :)

   Michał
 • A kiedy można zamknąć konto? Po jakim czasie?

  Ted Odpowiedz
 • w w jakiej formie są kupony allegro tzn 3x20zł + 10 zł , 1x50zł + 20zł

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Wiecie czy da się jakoś dowiedzieć kiedy został zamknięty rachunek?
  Staram się mieć porządek w papierach bankowych ale akurat tutaj nie mogę znaleźć potwierdzenia zamknięcia, a było to właśnie ok. rok temu :-/

  adamus Odpowiedz
 • Mam pytanie: co w sytuacji gdy złożyłem wniosek, a wciągu 15 min nie wykonałem przelewu weryfikacyjnego bo lista dostępnych banków do przelewu jest zbyt skromna? Czy składając kolejny wniosek tym razem podpisując umowę przez kuriera przestaję być nowym klientem banku i tracę prawo do promocji z bonem Allegro?

  Radzio Odpowiedz
  • najskuteczniej będzie pewnie zadzwonić na infolinię i poprosić ich albo o zmianę typu wniosku na kuriera (nie wiem czy się da) albo o anulowanie wniosku i złożenie jeszcze raz. Choć wtedy najlepiej by było złożyć wniosek z innego komputera/adresu IP żeby nie było problemów z identyfikacją/nakładaniem się wniosków w bazie w celu rozliczenia promocji. Wtedy będzie OK i bon się będzie należał.

   Michał
  • Dziękuję.

   Radzio
 • Miałem dokładnie taką samą sytuację, że w spisie banków do przelewu weryfikacyjnego niebyło banku w którym mam aktywne konto. Na infolini dowiedziałem się że należy złożyć kolejny wniosek o konto i wybrać opcję „kurier” ale żeby asekuracyjnie odczekać te 15 minut od złożenia pierwszego wniosku. Stary wniosek automatycznie zyska status nieaktualnego (nieaktywnego), a nowy wniosek dalej bierze udział w promocji bankowej.

  Arek Odpowiedz
  • Potwierdzam, że nie powinno być problemu z takimi wnioskami – będą się łapać na premię, o ile zostaną złożone zgodnie z zasadami

   Michał
 • Czy płatności kartą w internecie też są uznawane czy tylko w punktach stacjonarnych? Czy trzeba czekać na zamknięcie konta bankowego do 10 czerwca, aż przyjdą te kupony allegro czy można zamknąć już pod koniec kwietnia, jak przyjdzie bon sodexo?

  PS: Adminie czy możesz sprawdzić czy ta promocja z Getin UP Free dla studentów 3% stypendium, obowiązuje w tym roku i czy jak ktoś brał w niej udział rok temu, to teraz też może?

  Adek Odpowiedz
  • Adek, można też w internecie. Bony powinny zostać wysłane sporo wcześniej – w regulaminie jest data mocno asekuracyjna. Liczę, że Allegro będzie rozesłane też w kwietniu :)

   Michał
  • Promocja stypendialna cały czas obowiązuje, jest o niej info na stronie banku i sam w niej biorę udzial. Ale regulamin mówi że można uczestniczyć przez 12 miesięcy od pierwszej premii i raczej zamknięcie i otworzenie konta nic tu nie zmieni, bo to będzie cały czas tą samą promocja

   Aleksy
  • Dzięki Aleksy za odpowiedź :) Szukałem regulaminu na stronie banku i na innych portalach, ale wszędzie jest ten z 2015 roku. Jeżeli wprowadzili nowy w 2016 i brzmi on cały czas jak ten stary, to można spróbować się załapać, jeżeli nie będzie wykluczenia z promocji, jak ktoś już brał udział ;) Banki często odświeżają regulaminy, dlatego spytałem Admina czy coś wie na ten temat i czy może ma jakiś świeży regulamin promocji.

   Adek
 • Adminie wiesz może czy WBK planuje coś żeby utrzymać klientów ery 4%?
  Bo to już tylko miesiące :/

  Pimpuś Odpowiedz
  • szczerze mówiąc wątpię – nigdy nie mieli tego typu akcji

   Michał
  • To pewnie czas zamknąć kartę, skorzystać z mobilnej (która stała się obecnie dość korzystna) i gdy przyjdzie czas pożegnać pana kumpli pana Morawieckiego.

   Pimpuś
 • lista banków do przelewu to jest kpina.. ale abstrahując od tego mam juz u nich kredytówkę, złozyłem wniosek o konto tak jak powyzej napisano i od razu mail ze wniosek odrzucony…

  tomdwdswswsws Odpowiedz
 • @jana: Pojawi się lista banków do wyboru, w momencie wypełniania wniosku z opcją przelewu weryfikacyjnego. Jest na pewno na tej liscie T-Mobile Usługi Bankowe.

  Damianos Odpowiedz
 • Czy inni też mają problem ze złożeniem wniosku? Dokładnie chodzi o załączenie kopii dowodu… No jak bym tego nie robiła – zawsze jakiś błąd. A to przekroczono czas, a to brak odpowiedzi serwera, a teraz doszedł jeszcze komunikat że „dodano już maksymalną ilość plików” (po angielsku). O co chodzi? Możecie to naprawić? Bo tak jest od kilku dni, próbuje kilka razy dziennie i już mnie z lekka trafia…

  Anna Odpowiedz
  • Spróbuj w innej przeglądarce (i niech to nie będzie Internet Explorer ?).

   Don Quijote de la Mancha
 • A ja chciałem skorzystać, ale mój wniosek jest ciągle odrzucany z powodu: „Podanie we wniosku danych uzytych do otwarcia konta przelewem innym banku” <- to chyba nie jest po polsku :D

  Na infolinii nic nie wiedzą. Problem być może leży w tym, że kiedyś miałem tam konto założone na inne dane i pewnie im baza wariuje kiedy próbują mnie matchować po PESEL-u.

  Paweł Odpowiedz
 • Czy można skorzystać z promocji Allegro klikając wniosek o założenie konta z oficjalnej strony banku? Wszędzie informują o bezpieczeństwie danych w sieci i wręcz zakazują w klikanie jakiś linków z uwagi na niebezpieczeństwo utraty danych.

  Krzysztof Odpowiedz
  • Nie, musi być link z artykułu ktory przekierowuje dokładnie na stronę banku. LiveSmarter działa od prawie 5 lat i jakieś zaufanie chyba jednak ma wśród czytelników… :)

   Michał
 • adminie gdzie znajdę ten 16 cyfrowy kod, po kliknięciu w link nie pokazuje się żaden kod. Z tego co wyczytałem wyżej nie jest to ten rozpoczynający się od KNP. Mogę poprosić o dokładniejsze wyjaśnienie gdzie go mogę znaleźć

  pasikonik119 Odpowiedz
  • dokładnie w tamtej części artykułu, gdzie o nim piszę – po dwukropku, w nowej linii. Pewnie blokuje jakiś adblock, ghoster itd.
   Jeśli jednak nic się nie wyświetla to podeślij datę złożenia wniosku i swoje IP (https://www.whatismyip.com/) – powinienem go zlokalizować. Oczywiście IP z tej samej sieci/urządzenia skąd składany był wniosek

   Michał
  • wyślij mi proszę na maila dane o które prosiłem :) Te linki mi raczej w niczym nie pomogą (choć możesz podesłać po wypełnieniu wniosku). Potrzebuję godzinę złożenia wnioski i kod promocji (lub adres IP, jeśli kod się nie pojawia).

   Michał
 • Czy premia 150 zł za spełnienie warunków z karty kredytowej zostaje przesłana na dowolne konto czy na kartę kredytową?

  Jon Odpowiedz
 • Wysłanie wiadomości zgłoszeniowej do promocji (do 10.03)
  to nie wystarczy złozyć wniosku z podanego linku, trzeba jeszcze wiadomość???

  Gapcia Odpowiedz
 • A czy mogę skorzystać z promocji jesli złozyłem już jeden wniosek i mi go odrzucili. Jutro w oddziale dowiem się czemu bo na infolinii nie maja takiej informacji. Myslę że mogłem wpisać zły adres.

  pasikonik119 Odpowiedz
  • W oddziale też nic nie powiedzą. Tak, można, tylko teraz dla pewności wybierz kuriera :)

   Michał
 • Witam, czy gdyby zdarzyło się. że nie minął mi jeszcze okres 12 mcy od zamknięcia konta (nie pamiętam, kiedy zamykałem, na infolinii banku nie mają takiej informacji, do oddziału nie chce mi się chodzić), to czy bank poinformuje mnie, że nie mogę skorzystać z promocji?

  Łukasz Odpowiedz
 • Hej Livesmarter,
  pare słów ode mnie na temat promocji. Chciałem złożyć wniosek i dokonać aktywacji konta za pomocą przelewów, niestety lista banków z których można dokonać przelew jest tak jak pisał ktoś wcześniej mocno uboga (peako sa, raiffasen, netbank i pare których juz nie pamiętam). Pani na infolini doradziła mi, że jeśli chcę się załapać na promocję najlepiej byłoby gdybym podszedł do oddziału banku, bo nie jest w stanei mi zagwarantować, że kurier dotrze wcześniej niz 28.02 i do tego czasu podpiszę umowę.
  Tu pojawia się pytanie, jeśli złoże wniosek w oddziale czy będę mógł skorzystać z Waszej pormocji na bon allegro?

  Mateusz Odpowiedz
  • Nie, wniosek musi być złożony z bloga, internetowo, aby zyskać 70 zł. Czyli tylko kurier w twoim wypadku :(

   Jeśli chodzi o bony 70 zł – tu nie ma ograniczenia co do terminu założenia konta, tzn. wystarczy wniosek złożyć w lutym, a umowę podpisać nawet w marcu. Niestety jeśli chodzi o promocję 50 zł w bonie Sodexo – jest jak mówisz, teoretycznie zgodnie z regulaminem umowa powinna być podpisana do końca lutego. Zobaczymy jak będzie w praktyce, bo często banki idą na rękę w tego typu kwestiach (i/lub po reklamacji, bo w końcu nie twoja wina, że kurier nie dojechał).

   Michał
 • Udało i się w końcu złożyć wniosek (przez Edga). Niestety, po przejściu na płatność w celu weryfikacji, okazało się, że… mam wyczyszczone konto :( (T-mobile). Anulowałam płatność, myślałam, że zmienię na kuriera, ale do wniosku już nie wróciłam. Da się to teraz jakoś odkręcić? Co mogę zrobić, żeby dokończyć weryfikację?

  W kwestii kuriera – zakładałam ostatnio dwa konta, zawsze mówią, że kurier ma 10 dni roboczych na dotarcie, i niestety zawsze wykorzystuje prawie pełne 10 dni, czyli zjawia się na ostatnią chwilę. W przypadku, kiedy od tego uzależniona jest jakaś promocja, to trochę kiszka… Jeśli nie uda mi się dokończyć weryfikacji poprzez przelew 1 zł i będę musiała wziąć kuriera, to na bank na bon Sodexo już się nie załapię…

  Anna Odpowiedz
  • Kto cos podpowie, jak można wykonać ten przelew weryfikacyjny? Dostaję normalnie wiadomości z banku, że mam go wykonać, tylko nie piszą jak…

   Anna
 • „Szanowny Kliencie,
  Uprzejmie informujemy, że wnioskowany produkt nie został uruchomiony z powodu: .
  W przypadku pytań, prosimy o kontakt z doradcą pod jednym z poniżej wymienionych numerów telefonów lub z dowolnym oddziałem Banku Zachodniego WBK S.A. ” – w oddziale i na infolinii nie potrafili podać powodu odmowy a na dodatek zwrotu 1PLN za przelew weryfikacyjny też nie otrzymałem :(

  Grzes Odpowiedz
  • niestety powody mogą być różne. Najpewniej inny adres/dane niż we wniosku (np. różnica drugiego imienia). W zasadzie jedyna opcja to kurier albo przelew z innego banku.

   Michał
 • Zdąże załapać się jeszcze na tą promocję?

  Mariusz Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o bon na 70 zł to w 100% tak – wystarczy złożyć wniosek (konto może być założone już w marcu)
   Jeśli natomiast chodzi o bon 50 zł – to tam konto musi również zostać założone w lutym. Jeśli założysz przelewem – to będzie OK. Kurierem – nie ma już raczej szans

   Michał
  • Moja żona też teraz zawnioskowała. Jeśli dobrze rozumiem uda się załapać na 70+150 zł.

   johnson
 • „w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do Promocji”
  do promocji z Allegro i bonem Sodexo licza się miesiace kalendarzowe, czy 365 dni?

  Olek Odpowiedz
 • 1.karta debetowa dotrze poczta czy jest mozliwosc zakladajac konto przelewem opcja wyrobienia osobiscie w placowce?
  2.Czy po wykonaniu 5 transakcji na laczna kwote 150zl moge od razu jeszcze w marcu zamknac karte czy musze czekac do otrzymania bonow?
  3.KK bede chcial wyrobic stacjonarnie, w przypadku pozytywnej decyzji otrzymam ja od reki?
  4. rozumiem ze 150zl otrzymam na karte kredytowa,brak mozliwosc na konto?

  dan123 Odpowiedz
 • przeczytalem regulaminy, juz wszystko wiem:).pytania nieaktualne

  dan123 Odpowiedz
 • Czy nie odhaczenie pierwszej opcjonalnej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w ramach Grupy […] wyklucza mnie z promocji z bonami Sodexo?

  Martin Odpowiedz
 • Zabawnego maila otrzymałam z banku po złożeniu wniosku o konto w dniu wczorajszym:

  Dotyczy wniosku o numerze 14-XXXXXX o Konto Godne Polecenia złożonego w dniu 2017-02-28 23:30 .

  Szanowny Kliencie,

  Uprzejmie informujemy, że wnioskowany produkt nie został uruchomiony z powodu: .

  W przypadku pytań, prosimy o kontakt z doradcą pod jednym z poniżej wymienionych numerów telefonów lub z dowolnym oddziałem Banku Zachodniego WBK S.A.

  Z poważaniem

  Bank Zachodni WBK S.A.

  Agnieszka K Odpowiedz
  • To prawda, nie podają powodu (i mają skopane przekazywanie dlaczego). W sumie żaden bank chyba nie podaje powodów ze względu na tajemnicę bankową – kiedyś któryś z pracowników mi to tłumaczył, choć w nieco innym kontekście. Niestety dane w przelewie musiały być nieco inne niż dane we wniosku albo przelew pochodził z konta niezweryfikowanego :(

   Michał
  • Ich strata :-) Przez ten element już nie planuje skorzystać z oferty…

   Agnieszka K
 • Złożyłam wniosek 22-02 wyborem był przelew z innego konta, po stwierdzeniu braku mojego banku zaczerpnęłam wiedzy tu i przeczytałam żeby po 15 minutach złożyć kolejny wniosek tym razem przez kuriera. Po 30 min. zlożyłam poprawny wniosek jednak na drugi dzień otrzymałam sms z bzwbk o konieczności przelewu weryfikacyjnego do poprzedniego wniosku. Czyli wniosek się nie anulował. Czy można sprawdzić czy moje zgłoszenie będzie skuteczne?

  Magdalena Odpowiedz
  • Ale jeśli nie dokonałaś przelewu to konto się nie założyło. Założyłaś drugie przez kuriera, a tamten wniosek powinien zostać anulowany (?).

   Michał
  • Dokładnie tak jak piszesz. Mam nadzieję że to dwukrotne wnioskowanie nie pozbawi mnie Waszej premii ;)

   Magdalena
  • Nie powinno :)

   Michał
 • A czy przeniesienie KK do WBK z innego banku „łapie” tę promocję?

  Edyta Odpowiedz
 • Po spełnieniu warunków można od razu zlikwidować kartę Visa Sol i Kredytówkę?

  rolin Odpowiedz
 • Czy żeby załapać się na bon sodexo to trzeba było podpisać umowę do 28.02 czy wystarczyło złożyć wniosek do tego dnia? Niestety przelew weryfikacyjny u mnie nie był dostępny, dlatego przy udziale kuriera nie zdążyłem w terminie.

  macelo79 Odpowiedz
  • Do 70 zł tylko wniosek – więc wszystko OK
   Do 50 zł – umowę (choć szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeśli bank będzie przychylny i też zaliczy takie wnioski)

   Michał
 • ok dzięki za odpowiedź :)

  macelo79 Odpowiedz
 • Adminie czy po wykonaniu 5 transakcji kartą Visa Sol można ją zastrzec przed otrzymaniem nagrody w celu uniknięcia opłaty 4 zł? W regulaminie nie ma o tym wzmianki, więc wolę się upewnić.

  rolin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy