Tylko u nas! 120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia i 150 zł za wyrobienie karty kredytowej!

Zakończona

Mam przyjemność ogłosić kolejną promocję powstałą przy udziale banku, która dostępna jest tylko dla czytelników bloga LiveSmarter :) Tym razem, w zamian za założenie Konta Godnego Polecenia, zgarnąć możecie do 120 zł premii. A za dodatkowe wyrobienie karty kredytowej – kolejne 150 zł. Razem 270 zł na bardzo łatwych warunkach – wystarczy, że dokonacie kilku transakcji kartą na niewielkie kwoty, a premia będzie wasza! :)

Premia 270 zł za założenie Konta Godnego Polecenia
Aby możliwe było zgarnięcie maksymalnej premii konieczne będzie spełnienie warunków trzech promocji: 150 zł za wyrobienie karty kredytowej, 50 zł w postaci bonu Sodexo za otwarcie Konta Godnego Polecenia i dodatkowe 70 zł w postaci bonów Allegro. Co istotne: nie ma obowiązku spełniania warunków wszystkich trzech promocji, co oznacza, że możecie łączyć promocje w dowolnej konfiguracji – np. zgarnąć tylko dwie premie za konto osobiste (50 + 70 zł). Będzie to o tyle proste, że warunki wszystkich promocji dość mocno się pokrywają. Aby jednak wszystko było jasne przejdźmy cały proces od początku :)

70 zł od LiveSmarter

Na początek pierwsza promocja, która dostępna jest tylko dla czytelników LiveSmarter. Aby zgarnąć 70 zł na start należy być nowym klientem banku, czyli takim, który w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadał konta w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK, ani nie jest w trakcie wnioskowania o tego typu produkt. Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie wniosku o konto z tego konkretnego linku promocyjnego. To bardzo istotne – wnioski składane z innych miejsc nie będą zaliczane do promocji.

Po kliknięciu w link i wypełnieniu wniosku konieczne będzie przesłanie zgłoszenia udziału w konkursie za pomocą naszego formularza kontaktowego. Co musicie podać w treści wiadomości? Swoje imię, nazwisko, adres e-mail (na który zostanie wysłana nagroda), numer oraz godzinę złożenia wniosku (przyjdzie w mailu od banku) oraz unikalny kod waszego kliknięcia w link, który pojawi się tu (po kliknięciu, tylko na tym samym urządzeniu skąd pochodzi kliknięcie):

Jako temat wiadomość najlepiej podać „70 zł za założenie KGP”, ale bez tego też damy sobie radę. Co istotne: na złożenie wniosku macie czas do 28.02.2017, natomiast na przesłanie zgłoszenia – do 10.03.2017.

Same warunki otrzymania nagrody są całkiem proste. W ciągu 30 dni od wysłania wniosku musi zostać podpisana umowa o konto oraz muszą zostać dokonane płatności kartą debetową, BLIKiem lub w technologii HCE (mobilna karta debetowa) na łączną kwotę minimum 150 zł.

I to tyle! 70 zł premii w postaci bonów Allegro trafi do was najpóźniej do 10.06.2017. Jednak jeśli tylko bank zaraportuje spełnienie warunków wcześniej (bardzo prawdopodobne), to kody wysłane będą od razu (być może jeszcze w kwietniu).

50 zł za 5 transakcji

Zakładając konto w powyższej promocji automatycznie bierzemy udział w promocji banku z bonami Sodexo o wartości 50 zł. Tu warunki są bardzo podobne – nowy klient definiowany jest w ten sam sposób, przy czym wymagana są dodatkowe zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec działań marketingowych banku. Wymagane jest również podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji. Karta, którą należy wybrać podczas wnioskowania to Visa Sol. Sam wniosek jak i umowa powinny być podpisane do końca lutego. Jeśli konto zakładamy kurierem, to lepiej to zrobić kilka dni wcześniej. W przypadku przelewu mamy następujące opcje:

Zakładanie konta przelewem w BZWBK

Co oprócz tego? W ciągu miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku musimy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Idealnie więc, jak wykonamy te operacje na łączną kwotę 150 zł spełniając tym samym warunku promocji numer jeden :)

To tyle! Bon Sodexo o wartości 50 zł dotrze do nas pocztą najpóźniej do 30.04.2017.

150 zł za kartę kredytową

Na koniec jeszcze jedna promocja, która jest aktywowana automatycznie przy zakładaniu konta. Mowa o ofercie, dzięki której zyskać możemy 150 zł za wyrobienie karty kredytowej. Tu, do warunków wymaganych w ofercie numer dwa (czyli m.in. założenie konta osobistego w okresie promocji), dorzucić musimy jeszcze spełnienie jednego wymogu:

[Uczestnicy] w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej [w BZWBK]

Jeśli spełniamy ten warunek, to po złożeniu wniosku o konto osobiste (do końca lutego) najpóźniej do końca marca musimy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową, a wniosek ten musi zostać rozpatrzony pozytywnie. Oprócz tego konieczne jest spełnienie jeszcze jednego warunku:

[Uczestnicy promocji] w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

Mówiąc po naszemu: od wydania karty (np. w marcu) aż do końca trzeciego pełnego miesiąca (czerwca) musimy wykonać 5 transakcji kredytówką na dowolą kwotę. To o tyle istotne, że dzięki temu bank zwolni nas z opłaty rocznej za kartę – a w końcu o to nam chodzi, aby zyskać, a nie płacić :-)

Wypłata premii w wysokości 150 zł nastąpi do końca miesiąca następujące po ostatnim miesiącu, w którym mogliśmy spełnić warunki. Dla naszego przykładu będzie to lipiec. Oczywiście cały proces możemy zacząć wcześniej (umowę o kartę zawrzeć już w lutym) przez co wypłata nagrody nastąpi do końca czerwca.

Trzy promocje w pigułce

Podsumowując: aby zgarnąć pełną premię w wysokości 270 zł konieczne jest spełnienie następujących warunków:

 • Przejście na stronę promocji za pomocą tego linku
 • Złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia i kartę Visa Sol, zaakceptowanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz działań marketingowych i podanie numeru komórkowego (do 28.02)
 • Wysłanie wiadomości zgłoszeniowej do promocji (do 10.03)
 • Podpisanie umowy oraz wydanie min. 150 zł w min. 5 transakcjach bezgotówkowych kartą (w ciągu 30 dni od podpisania umowy)
 • Złożenie wniosku o dowolną kartę kredytową do końca marca
 • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą najpóźniej do końca trzeciego pełnego miesiąca

Tyle! Warunki, jak na 270 zł premii, są całkiem proste. Chyba jedynym minusem promocji jest fakt, że wielu czytelników posiada już Konto Godne Polecenia. Jeśli jednak są osoby, które takiego konta nie mają – lepszej okazji na zgarnięcie łatwej premii może szybko nie być :)

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec kilka słów na temat opłat, których na szczęście nie trzeba ponosić. Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest bowiem bezpłatne. Zapłacić możemy za posiadanie karty debetowej Visa Sol (4 zł), jednak po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie prowadzenie karty jest darmowe. Jeśli chodzi o bankomaty, to urządzenia własne BZWBK są darmowe, natomiast za inne zapłacimy 3% min. 5 zł (wyjątek to Cashzone: 2 zł). Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z karty po spełnieniu warunków promocji. Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jeśli chodzi o kartę kredytową, to tu sprawa jest dosyć prosta: każda z kart będzie darmowa w pierwszym roku, o ile wykonamy nią 5 transakcji na dowolną kwotę w ciągu 3 miesięcy od pozytywnej decyzji kredytowej. Warunek ten niemal pokrywa się z warunkami promocji z premią, więc wystarczy wykonać 5 transakcji niedługo po wydaniu karty i nie dość, że nie zapłacimy za nią ani złotówki, to na dodatek zarobimy 150 zł.

Warto tu dodać, że lepiej wybrać jedną z tańszych kart (Visa lub MasterCard Silver) bo w kolejnych latach koszt posiadania karty jest tu najmniejszy (7,5 zł miesięcznie, ale bank zwalnia z opłat za wykonanie 5 transakcji w miesiącu). Bank też najchętniej rozdaje tego karty ze względu na niskie wymogi dochodowe. Oczywiście promocja nie wymusza na nas konieczności posiadania karty przez tak długi okres ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam
  Otrzymałem nagrodę-zasilenie konta kwotą 50PLN od BZWBK z opisem „150 zł za przeniesienie wynagrodzenia”.
  Wiecie z czego to wynika/na jaką promocję się załapałem ? (konto GodnePolecenia założyłem 2017-03-02).

  Grzes Odpowiedz
 • Grzes…
  załapałeś się na promocję 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia…
  też ją mam… i zapewne jeszcze w lipcu i sierpniu dostaniemy po 50 zł… :)

  zgred Odpowiedz
  • Ja też biorę udział w tej promocji – pierwszą turę już dostałam (w czerwcu za maj), natomiast pracownik banku, który do mnie dzwonił poinformował, że za przelew w czerwcu wypłata będzie w lipcu w kwocie 100 zł ;)

   Anna
  • Dzięki za info. Ma ktoś link do regulaminu tej promocji abym czegoś nie przeoczył ?

   Grzes
  • Ja nie posiadam – mnie poinformowali telefonicznie o tej promocji. Jednak dopytywałam dość szczegółowo i wygląda, że promocja bez haczyków. Ot, trzeba zapewnić sobie po prostu przelew na min. 650 zł, ale musi być od pracodawcy lub z jakiejś instytucji państwowej (zasiłki chorobowe też się wliczają). Stypendium, zasiłek, renta, wynagrodzenie, czyli innymi słowy: wszystko to, co „czyni” bank tzw. głównym bankiem (pojęcie znane już od dawna więc myślę, że chyba powszechnie wiadomo, co to oznacza).

   Anna
  • Szkoda ale dzięki za info – moje wpływy pochodzą tylko z moich kont innych banków. Obrót był rzędu 10-15 tyś bo zakładałem lokaty mobilne.
   Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

   Grzes
  • Musiałeś mieć coś z urzędu, bo w jaki sposób dostałeś pierwszą część nagrody? Na pewno miałeś tylko i wyłącznie wpłaty własne? Bo jeśli tak to wychodziło by na to, że własne jednak też się wliczają… Ja bym się nie odzywała, bo jeszcze zabiorą :D ale możesz poprzelewać coś jeszcze w czerwcu i sprawdzić, czy dostaniesz w lipcu stówkę – co Ci zależy…

   Anna
 • dostał już ktoś 150zł za kredytówkę

  musiek Odpowiedz
 • dostał już ktoś 150zł za kredytówkę ?

  musiek Odpowiedz
 • Witam warunki spełnione natomiast premi 150 zł za kredytowkę narazie brak nic czekamy do jutra.

  Niko Odpowiedz
 • Witam premie 150 zł miałem dostać do końca czerwca premia nie została wypłacona wlasnie wyslalem reklamacje.
  Ps. o bon sodexo też musiałem pisać reklamacje…

  Niko Odpowiedz
  • Prosimy o kontakt z nami. Wszystko zostanie wyjaśnione.
   Dziękujemy.

   Zespół_BZWBK
  • Witam dzisiaj dostałem odpowiedź negatywna na reklamacje w odpowiedzi było napisane że nie spełniam warunku 12 mc karencji w posiadaniu konta co jest dość dziwne bo wcześniejsze premie dostałem:) ps Pani w banku ma inną datę zamknięcia konta niż ja na potwierdzeniu zamkniecia konta poszło już odwołanie od tej reklamacji.

   Niko
 • Ja też nie otrzymałem bonusu za kartę kredytową. To powozi zaczyna się normą, że trzeba pisać reklamacje do WBK

  Tommm Odpowiedz
 • Ja dostałam 150 zł, ale było napisane: Premia na dzień dobry więc nie wiem czy to za kartę kredytową… Ważne, że dostałam.

  Lidia Odpowiedz
 • 20 czerwca

  Lidia Odpowiedz
 • 25 lipiec tytuł na dzień dobry.

  piotrgan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy