Wraca hit od Citibanku: nawet 600 zł premii dla nowych klientów konta Citi Priority (i 400 zł za kartę kredytową!)

Zakończona

Ostatnia promocja Citibanku z premią za założenie konta zakończyła się sporo przed czasem ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków. Nie ma się czemu dziwić – już podczas jej prześwietlenia można było zaryzykować stwierdzenie, że będzie prawdziwym hitem – i tak też się stało. Dlatego z przyjemnością informuję, że Citi Handlowy ogłosił kolejną promocję konta Citi Priority. Tym razem do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 600 zł zwrotu za transakcje kartą, a same warunki promocji zostały uproszczone. Ale uwaga – trzeba się śpieszyć! Pula promocji znów została ograniczona.

600 zł zwrotu za płatności kartą dla nowych klientów konta Citi Priority Citibanku

600 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, ale na szczęście tylko w zakresie kont osobistych. Bank zaznacza bowiem, że z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadały, współposiadały ani nie były pełnomocnikiem do jakiegokolwiek konta osobistego lub oszczędnościowego Citibanku po dniu 31 października 2016. Wszyscy, którzy korzystali z takiego rachunku wcześniej (lub po prostu wcale) są traktowani jako nowi klienci :)

Co z posiadaczami kart kredytowych Citibanku, które są ostatnio szalenie popularne ze względu na liczne promocje z premią na start? Ich posiadanie nie ma na szczęście żadnego negatywnego wpływu na udział w promocji. Ba, korzystanie z karty kredytowej jest wręcz wskazane, bo dzięki temu łatwiej będzie spełnić warunek bezpłatności konta – ale o tym na końcu.

Premia po zapewnieniu wpływu

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjne konto Citi Priority. Bank zaznacza, że na złożenie wniosku oraz podpisanie umowy mamy czas do końca lutego – lub do wcześniejszego wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Patrząc na doświadczenia z poprzedniej akcji, gdzie pula wyczerpywała się relatywnie szybko, warto działać sprawnie :)

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć tytułowy moneyback? Po pierwsze, podczas zawierania umowy o konto konieczne będzie wyrażenie dwóch zgód na:

przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celu informowania ich o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy […] oraz
otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych przez Bank rachunków oraz informacji handlowych […] dotyczących produktów i usług oferowanych przez Bank oraz przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy […]

Oczywiście zgody możemy w dowolnym momencie cofnąć, co będzie najbardziej opłacalne po roku prowadzenia konta, kiedy promocja się skończy (wcześniej skutkowałoby to nieotrzymaniem premii).

Drugi warunek zgarnięcia zwrotu to zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Formalność.

Ostatni warunek, to osiągnięcie dziennego salda w wysokości min. 5000 zł w identycznym terminie. O co tu chodzi? Wystarczy, że na nasze konto wpłynie 5000 zł i „przeleży” tam przez noc. Następnie z pieniędzmi będziemy mogli zrobić to, co tylko chcemy. Bank dodaje jedynie, że:

Saldo dzienne środków, o którym mowa w pkt 5d), wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika Oferty w Banku. Środki brane pod uwagę przy wyliczaniu salda nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank.

Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że wpływ 5000 zł nie może pochodzić z konta indywidualnego w Citibanku. Najlepiej więc przelać środki samemu sobie ze swojego konta w innym banku :)

Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority

Same warunki uzyskania tytułowego zwrotu są natomiast niesamowicie proste. Jeśli spełnimy wszystkie powyższe punkty, to nie pozostanie nam nic innego, jak płacić kartą gdzie tylko możemy. Citibank zwróci nam bowiem 5% wartości płatności kartą w sklepach i internecie, które zostaną zaksięgowane w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca otwarcia konta). Jakichkolwiek wyłączeń brak :)

Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, który uzyskamy za wydatki na poziomie 1000 zł miesięcznie. Rocznie do zgarnięcia mamy więc 600 zł bardzo łatwego moneybacku. Premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Ile kosztuje konto Citi Priority?

Konto Citi Priority to typowe konto kierowane w stronę klienta zamożnego. Jego prowadzenie może więc kosztować sporo (bo aż 30 zł miesięcznie), jednak opłaty można się pozbyć na dwa sposoby. Pierwszy to utrzymanie średniomiesięcznego salda w Citibanku na poziomie min. 30 000 zł. Jeśli Citi miałby jakąś ciekawą ofertę lokat czy kont oszczędnościowych, to nie byłoby to problemem – ale w innym wypadku trzymanie takiej sumy mija się z celem (no chyba, że faktycznie posiadamy kilka milionów oszczędności i lokowanie takiej „drobnej” sumki nie robi nam różnicy).

Znacznie ciekawszą opcją zwolnienia z opłaty za konto Citi Priority jest drugi warunek, czyli posiadanie produktu kredytowego i comiesięczne wpływy 5000 zł. A ponieważ darmowa karta Citi Simplicity (proponowana w wielu promocjach z premią na start) jest przecież kartą kredytową, to idealnie pasuje do tej definicji. O przelewaniu 5000 zł nie wspominam – możemy spokojnie przekazywać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku, a następnie je zwracać (zostawiając np. 1000 zł na wydatki, w celu zdobycia moneybacku).

Co z kartą i wypłatą z bankomatów? Citi nie pobiera od nich żadnych opłat. Możemy więc spokojnie płacić za zakupy i cieszyć się zwrotem do 600 zł w ciągu roku :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Ci którzy planują limit w koncie jako produkt zwalniający z opłaty ( zamiast darmowej kk) to informuje że opłata za kolejny rok ( pierwszy darmowy ) limitu to 1% nie mniej niż 50 zł

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy mozna połączyć to z promocją „POLECAJ KONTO OSOBISTE CITI PRIORITY” (150 zł za polecenie?
  Jeśli tak, to czy dwie osoby, który posiadają KK w Citi mogą sobie wzajemnie polecić konto?

  PiotrXXX Odpowiedz
  • Z pewnością można polecić osobie, która nie miała żadnego produktu w citi (łącząc to z ofertą 600zł). Jeśli macie już karty kredytowe to jak dla mnie zapis regulaminu jest trochę niejasny… trzeba by chyba upewnić się na infolinii. Jak coś ustalisz daj znać.

   travosz
 • Odnośnie limitu w koncie, aby go uzyskać należy przedstawić pełny wyciąg lub zaśw. o zarobkach z 3 m-cy, ale dodatkowo konsultant poinformował ,mnie iż należy złożyć deklarację przelewu wynagrodzenia. Czy wg. Was na deklaracji może się zakończyć, czy naprawdę będzie musiało to wynagrodzenie wpływać ? Może wystarczy przelew z odpowiednim tytułem?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy rachunki w żabce są wykluczone? Jak traktuje je Citi jako bezgotówkowe?

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
 • Czy dostał już ktoś karte do rachunku? 8 dni temu konto założone, a karty dalej brak.

  Łukasz Odpowiedz
 • RAREK:
  Cytat z artykułu: Citibank zwróci nam bowiem 5% wartości płatności kartą w sklepach i internecie, które zostaną zaksięgowane w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca otwarcia konta). Jakichkolwiek wyłączeń brak :)

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy w tym miesiącu wypłacili już 50 zł ?

  Krak Odpowiedz
 • Nie, ale wcześniej wypłata była 8.

  mbo Odpowiedz
 • Jeszcze nie wpłynęło u mnie 50 zł. Dajcie proszę znać czy już macie.

  Krak Odpowiedz
  • U mnie również nie wpłynęło, ale jest wiadomość o przyznaniu premii w serwisie transakcyjnym.

   mbo
  • u mnie już jest 50zł.

   asi
  • A u mnie nie ma, tylko wiadomość…

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie nawet wiadomości nie ma. Powinienem zacząć drugi etap po próbie zamknięcia konta i rozmowie z konsultantem dlatego dopytuję.

   Krak
 • @mbo,dzięki

  Krak Odpowiedz
 • Mam podobnie jest wiadomość a kasy nie ma.
  W styczniu nie miałem wiadomości a 50 zł, było ostatnim księgowaniem 8 stycznia.
  Zobaczymy jutro.

  Wojak Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje czy da się założyć konto jeszcze w promocji czy cała pula została już wykorzystana ?

  wojteek101 Odpowiedz
  • Da się. Ostatnio dali komunikat o końcu puli

   Michał
  • Przepraszam ale nie rozumiem
   To da się czy już pula się skończyła ?

   wojteek101
  • Da się. Podczas poprzedniej edycji promocji był komunikat, że się pula wyczerpała, więc teraz też dadzą (a jeszcze nie dali).

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam już kk city z promo allegro, czy jeśli otworzę konto w lutym musze zapewnić w lutym wpływy na 5 tys żeby uniknąć opłaty? czy za pierwszy niepełny miesiąć jest pobierana opłata za konto?

  miły wrocławianin Odpowiedz
 • 1. W jaki sposób można się skontaktować z infolinią bez usługi CitiPhone?

  2. Mam problem z włączeniem 3D Secure na karcie i nie mogę nią niestety zapłacić na Allegro. Czy ktoś miał taki problem?

  Łukasz Odpowiedz
  • Tak. Wystarczy zadzwonić na numer podany zaraz po nieudanej transakcji, a Citi zezwoli na płatności 3d Secure.

   Bartek
 • Wpłynęło 50 zł.

  Krak Odpowiedz
 • Mam tyż. Podobne księgowanie jak w styczniu.

  Wojak Odpowiedz
  • U mnie też jest:

   „Data wykonania transakcji 07 lut 2018
   Data księgowania: 12 lut 2018”

   czyli inaczej, niż poprzednio, wtedy nie dość, że było to wcześniej, to od „daty wykonania” do „księgowania ”zmieścili się w 1 dniu roboczym:

   „Data wykonania transakcji 05 sty 2018
   Data księgowania: 08 sty 2018”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Chodzi o przeczekanie przez wekeend a nie dni robocze.

   Jezeli dzisiał by nie zaksięgowali no to… ale już wiadomo, ze w marcu będą zwlekać, pomijam już regulamin, który mowi do konca miesiąca.

   Wojak
  • Jeszcze dodam, że z pierwszą premią 100 zł w grudniu nie czekali do poniedziałku:

   „Data wykonania transakcji 08 gru 2017
   Data księgowania: 08 gru 2017”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Mozesz dodać ale nie mówimy o pierwszej premii 100zł, (za wpływ) bo są to inne punkty regulaminu, tylko o co miesięcznych zwrotach za płatności kd.

   Wojak
  • Tak, przecież wyraźnie napisałem, że chodzi mi o pierwszą premię 100 zł, o tej porze masz już jakieś problemy z percepcją?
   W każdym razie wszystkie te premie (łącznie z ostatnią) wg regulaminu mają być wypłacane „do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego”.

   Skądinąd piszemy pod nieodpowiednim wpisem…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tylko ja nie mieszam nagród z regulaminu, bo jest to inaczej naliczane.

   a wpis dotyczy wyłącznie zwrotów a nie innych premii.

   Wojak
 • Jak to jest z wpłatami gotówki w city mają wpłatomaty, czy za wpłaty w kasie jest opłata?

  miły wrocławianin Odpowiedz
  • Nie ma opłaty za wpłaty na Citi Priority w oddziale ani w bankomacie Citi (chyba już wszystkie ich bankomaty to recyclery).

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie podoba mi się ten bank. Przelew zlecony w niedzielę, dziś w ogóle na konto nie dotarł. 5 tys. krąży w czasoprzestrzeni banksterów. Wykorzystam promocję i na pewno tu nie wrócę.

  Jolanta Odpowiedz
 • Michał, czy mógłbyś potwierdzić, że oferta jest nieaktualna (zniknęła ze strony Citi)? Dostępne są już tylko oferty ze zwrotem 50 zł x 6 m-cy i 30 zł x 12 m-cy + lokata 3% 20000 zł na 3-m-ce.
  Wygląda na to, że limit 2500 wniosków się wyczerpał :(

  kolo Odpowiedz
  • Na to wyglądam, dopytam i dam znać

   PS. To tylko pokazuje, że akurat w tych ofertach Citibanku nie ma co zwlekać…

   Michał
  • Wygląda na to, że pula się wyczerpała. Pojawiły się jakieś gorsze promocje, ale mam nieoficjalne info, że coś dobrego powinno się znów pojawić :)

   Michał
 • Ja dzisiaj dostałem na kk 150 zł za polecenie konta :)

  Mariusz Odpowiedz
 • hmm. A ja chyba się pospieszyłem z założeniem tego konta.
  Wszystko jest ok. z wyjątkiem produktu kredytowego. Byłem przekonany, że nowym terminem karencji dla kk City będzie 01.2016. A ja kartę zamknąłem ok. 15 stycznia 2015… No i wychodzi na to, że po przysłaniu debetówki trzeba będzie wziąć te wszystkie świsty i zamknąć konto.
  Szkoda. Promocja fajna i z pewnością co najmniej rok trzymała by mnie przy Banku.
  No, ale skoro się nie da.

  Bufon Odpowiedz
  • Ja też cierpię właśnie z powodu 11.01.2015 :( Byłem przekonany, że na początku roku karencja będzie od 1.1.2016 :(

   Mariusz
  • Proponuje więc otworzyć limit w koncie jako produkt kredytowy albo przejść sie do oddziału gdzie za wyrobienie kk dają bony sodexo 100zl bez okresu karencji

   Dabda
 • Witam,
  którego dnia w tej promocji wypłacany jest moneyback? Pytam się bo w innej wypłacili mi wczoraj + premia za polecenie, a na tej założyłem konto żonie i jeszcze nic nie dostała.

  miodzio25 Odpowiedz
  • Ok. 8-12 dzień miesiąca. Wcześniej przychodzi wiadomość w skrzynce kontaktowej (niewidoczna w aplikacji).

   Joana
 • Wiadomość w skrzynce dostałem -> „W tym miesiącu otrzymujesz premię w ramach Oferty z kontem Citi Priority.
  Kwota zaksięgowanej premii będzie widoczna na najbliższym wyciągu.”
  na koncie kasy nadal brak.

  Maciek Odpowiedz
  • Ja już mam – co ciekawe wiadomość dostałam 8.03, a data księgowania premii to 7.03 (chociaż na bank najpierw była wiadomość, a dopiero potem premia) :-)

   Mari
  • Konto otwarte w lutym, wszystkie warunki spełnione tego samego miesiąca, lecz wiadomości jak i samej premii brak. Może nie jest reguła wypłata 8-12 dnia miesiąca ;-)

   savi
  • Dla konta żony założonego w grudniu wygląda to tak:
   styczeń – nie było żadnej wiadomości – premia 31 stycznia
   luty – 8 lutego wiadomość o premii – premia z datą 7 lutego
   marzec – na razie tylko wiadomość o premii 8 marca premii dotąd brak

   erde
 • No właśnie jak to jest z tym terminem? Jeżeli dostałem wiadomość, a kasy nadal brak, ile czasu czekać i kiedy należy z bankiem to wyjaśniać?

  Maciek Odpowiedz
 • Czy to prawda, że po złożeniu dyspozycji zamknięcia karty kredytowej i konta Citi Priority, otrzymuje się ofertę na kolejne 6 miesięcy money backu i jakąś gotówkę na kk za jakiś obrót?
  Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

  Konrad Odpowiedz
  • Początkiem wysłałam wiadomość przez bankowość internetową, że chcę zamknąć konto. Najpierw po 5 dniach dostałam wiadomość zwrotną, że konto zostanie zamknięte… ale po kolejnych 5-7 zadzwoniła pani z banku z pytaniem dlaczego zamykam itd. Jak powiedziałam, że wcześniej miałam zwrot za zakupy ale już się skończył, że w innych bankach dają… To dostałam ponownie ofertę 6 msc z 6% zwrotu (tak jak miałam wcześniej). Mogłam nawet wybrać od którego miesiąca chcę zacząć zwroty :D

   asi
  • Czyli podobnie, jak ja zrobiłem: przez wiadomość w bankowości www napisałem wiadomość o zamknięciu kk, później zadzwoniła pani z pytaniem dlaczego zamykam, na co ja, że jej nie potrzebuję, bo z innych banków mam lepsze, bo z moneybackami, na co pani… potwierdziła zamknięcie. 😐

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, może dlatego, że mój moneyback skończył się w poprzednim roku? Może mają jakiś limit na rok, tak jak bodajże Millennium? (w którym swoją drogą też od kwietnia dostanę 3% na 3 mies za niezamknięcie kredytówki;)

   asi
  • To chyba zależy od konsultanta ?! Mnie też zamknęli kiedyś rachunek nic nie proponując.Pytałem potem czemu tak to sami nie wiedzieli :)

   Zdzisiek80
  • @Don, ale zauważyłeś różnicę, że @asi złożyła dyspozycję zamknięcia KONTA, na którym notabene miała wcześniej moneyback, a Ty chciałeś zamknąć tylko KK (i jeszcze pewnie bez moneybacku). Może klient z kontem (i zapewne również KK) rokuje lepiej niż klient z samą KK?
   à propos KK – mi zaproponowali 10% za transakcje do 1000 zł w ciągu 3 m-cy za wycofanie rezygnacji (z KK Citi korzystam incydentalnie, konta nie mam), może nie byłeś zbyt przekonujący podczas rozmowy z konsultantką ;)

   kolo
  • PS. Po propozycji Pani zwolnienia mnie z opłat za kolejny rok (mam BP coś tam Payback) i niecierpliwym wyczekiwaniu z mojej strony zapadła krępująca cisza… więc ułatwiłem jej podjęcie decyzji pytaniem, czy nie ma może czegoś na zachętę, abym się bardziej postarał i nie zapominał o karcie w portfelu :P

   kolo
  • Ja miałem kartę i konto z cashbackiem.Zamknęli konto bez zachęty, tłumacząc że do tego konta nie przysługuje promocja utrzymaniowa :) Moim zdaniem to ich „widzimisię” ewentualnie jakieś statystyki itd

   Zdzisiek80
  • „Może klient z kontem (i zapewne również KK) rokuje lepiej niż klient z samą KK?”
   — możliwe, ale sporo klientów z samą kk jakiś moneyback utrzymaniowy dostali, nawet biorący udział w tej samej promocji, co ja (400 zł do Morele). Może za krótko byłem klientem, może zrobiłem za mały obrót — trudno powiedzieć.

   Don Quijote de la Mancha
  • Myślę, że nie ma w tym jakiejś głębszej filozofii, tylko czysta matematyka (taniej wychodzi utrzymanie dotychczasowego klienta, niż zdobycie nowego).
   Moja siostra dostała te same warunki co ja (10% / 1000 zł / 3 m-ce), z tym, że ona ma Simplicity i w przeciwieństwie do mnie używała ją częściej, ale bez przesady (to jej trzecia karta pod wzgl. obrotu / m-c). Ja swoją BP użyłem w ciągu 12 m-cy tylko 1 raz [sic!] – corocznie jestem zwolniony z opłat miesięcznych i dostaję moneyback. O karcie przypominam sobie dopiero jak zbliża się koniec terminu zwolnienia z opłat… więc ponawiam rezygnację :)

   kolo
  • „Może za krótko byłem klientem, może zrobiłem za mały obrót — trudno powiedzieć” –
   @Don, ja swojej nie używałem prawie wcale (tak jak wspomniałem 1 raz w ciągu ost. 12 m-cy i teraz drugi w promocji z voucherem do Biedronki za podniesienie limitu karty). Trzymałem ją, bo dała godziwie zarobić w programie poleceń (400 dla Polecającego 400 dla Poleconego), a ponieważ była dopiero 6-7 w kolejce do użycia, to… nie była używana.
   Nie zamykałem, bo mnie zawsze jakaś miła konsultantka zbałamuciła moneybackiem ;)
   Albo może to kismet i czekała na złoty strzał: https://livesmarter.pl/konto-citigold-2000-zl-premii-2-5-procent-na-lokacie-program-polecen-mgm/

   kolo
  • A może jestem za mało asertywny/nie lubię żebrać; bo podobnie mam w Millennium, zamykając kk dostaję tylko ofertę braku opłat przez rok, a niektórzy dostają też moneyback…

   Don Quijote de la Mancha
  • No trudno powiedzieć, a może chodzi o to, że nie mam etatu…

   Don Quijote de la Mancha
  • rzeczywiście, to dziwne…, bo ja w Mille na wszystkich 5-ciu oprócz zwolnienia mam 3% mb.

   kolo
  • „a może chodzi o to, że nie mam etatu…” – to może być clou.
   sądząc po twojej porannej aktywności na LS podejrzewałem, że masz jakąś lajtową pracę…

   kolo
  • sorry, miało być „Twojej” ;)

   kolo
 • Co Ci zaproponują to się dowiesz. Równie dobrze mogą niczego nie zaproponować jak tez Ty możesz próbować przedstawić swoje warunki wycofania się od decyzji zamknięcia karty. Warto trochę „poszarpać się” może coś wytargasz….

  jojo Odpowiedz
 • Wjechała premia. Citi jest the best.

  K+M+B Odpowiedz
 • Dzisiaj 50pln wpłyneło na konto

  Jerzy Odpowiedz
 • Rozumem, że opłacona kartą składka za OC również przejdzie w tej wersji promocji? (W regulaminie nie widzę żadnych wykluczeń) :)

  Maciej Odpowiedz
 • W marcu br. chciałem zamknąć kartę kredytową i konto Citi Priority.
  W odpowiedzi dostałem ofertę 100 zł na kk (za wydanie 1k) i moneyback 5% na ROR.
  Oczywiście przystałem na taką propozycję.
  Teraz kończy mi się moneyback i zastanawiam się czy Citi dalej daje podobne lub może lepsze propozycje w przypadku chęci zamknięcia kk i ROR?
  Jest szansa że dadzą jakąś ciekawą ofertę, może miał ktoś podobne doświadczenia?

  Konrad Odpowiedz
 • Pierwszy raz się zdarzyło, że nie wypłacili mi przed 10. dniem miesiąca premii za wydatki w miesiącu poprzedzającym.
  Ktoś jeszcze został pominięty przez Citi w tym miesiącu?

  Pietia Odpowiedz
  • Mam zwroty co prawda nie z tej promocji ale z oferty ktora dostalam, jak chcialam zamknac konto Priority i tez nie dostalam jeszcze za październik.

   Karo
  • Dzięki. Może świątecznie się trochę im poprzesuwało.

   Pietia
 • Ja również nie otrzymałem jeszcze premi za październik z tej promocji…

  Maciej Odpowiedz
 • Ok, więc wygląda na błąd systemowy, bo też 1 raz mi się zdarzyło nie otrzymać. Najlepszym się zdarza.

  K+M+B Odpowiedz
 • U mnie już premia za poprzedni miesiąc wpłynęła.

  Ciekawski Odpowiedz
 • U mnie dalej cisza. Chyba jutro będzie trzeba zadzwonić

  Pietia Odpowiedz
  • I poinformować że mają jeszcze 16 dni na zwrot tak? ;-)
   Że zawsze było do 10 czy tam któregoś, nie znaczy, że już ktoś zawalił ;-)

   savi
 • O. Żyłem w przekonaniu że do 10. dnia kolejnego miesiąca mieli wypłacać zgodnie z regulaminem.
  Inna sprawa, że pamięć już nie ta więc mogłem pokręcić. Tak więc dzięki – sprawdzę zanim zacznę się gardłować ;)

  Pietia Odpowiedz
 • Też nie mam za listopad.

  Joana Odpowiedz
 • Jak wygląda sytuacja? Dostał ktoś w tym tygodniu? Bo ja nie ;)

  Maciej Odpowiedz
 • Nadal nie ma, nie wygląda to dobrze…

  Stevenowski Odpowiedz
 • Dzisiaj ostatni dzień listopada – dostał ktoś należną premię ?

  Maciej Odpowiedz
 • Potwierdzam – przyszło ;-) można skoczyć do biedry po dżem ;)

  Stevenowski Odpowiedz
 • Jesteście w stanie spełnić warunek darmowosci rachunku a na chleb nie macie? XD

  savi Odpowiedz
  • Co w tym dziwnego skoro Citi kasy nie dawal a nie ma w MPS voucherow do piekarni? :) A tak serio – szacun dla Citi bo zmiescili sie w terminie, wywiazali sie bez reklamacji… jak dla mnie obok Mille to najfajnieszy bank i trzeba to docenic

   Bartglw
 • Jak w grudniu? Dostaliście już kasę za listopad?

  ArnoldSz Odpowiedz
 • ja nie dostałem…

  Maciej Odpowiedz
 • Za listopad brak. Nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

  Stevenowski Odpowiedz
 • Za listopad brak….

  Stevenowski Odpowiedz
 • Brak premii. Do tego odsetki na koncie oszczędnościowym 0,01% zamiast 2,5%…

  Joana Odpowiedz
 • Wpadła premia za listopad.

  P107 Odpowiedz
 • U mnie również. Dodam tutaj ciekawostkę – w moim przypadku grudzień jest ostatnim miesiącem, za który mogłem otrzymać premię (do końca stycznia). W związku z powyższym zadzwoniłem na infolinię, aby zamknąć zarówno konto osobiste (z debetówką) i kartę kredytową. Jakie było moje zdziwienie, gdy zaproponowano mi moneyback w wysokości 10% wydatków do kwoty 2000 zł (czyli max 200 zł) za okres styczeń-kwiecień 2019, płatne do połowy maja. Oczywiście przystałem i polecam zrobić to samo. W sumie nie pałam miłością do tego banku (mnóstwo już było problemów z reklamacjami, kartą do oleole czy z dodzwonieniem się), ale w tej kwestii potrafią zawalczyć i coś dać by klient został.

  Damian A Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy