Zestawy LEGO za założenie darmowego Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Tylko do końca marca trwa promocja BGŻ BNP Paribas, w której nagroda jest bardzo nietypowa. W zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego możemy zgarnąć… 3 zestawy klocków LEGO o łącznej wartości 130,97 zł ;)

3 zestawy LEGO za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Buduj z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.03.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 14.04.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Trzy zestawy LEGO za korzystanie z konta

Pierwszą z nagród, czyli zestaw LEGO nr 70841, otrzymamy za:

 • podpisanie umowy o konto,
 • aktywowanie aplikacji mobilnej banku GOmobile,
 • wykonanie min. 1 (dowolnego, tradycyjnego) przelewu przez aplikację mobilną,
 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości 300 zł.

Wszystkie powyższe czynności powinniśmy wykonać do 30.04.2019. Dodam, że bank nie będzie brał pod uwagę transakcji kartą dokonanych w miejscach oznaczonych jako „ułatwiacze” płatności, czyli np. doładowania wirtualnych portmonetek. Załącznik do regulaminu mówi o miejscach z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiecie jaki kod ma dany sklep – możecie to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Zaznaczam jednak, że wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach, supermarketach, stacjach benzynowych czy internecie są OK.

Kolejny zestaw klocków, o numerze 60206, otrzymamy za wykonanie niemal tych samych czynności (min. 1 przelew i min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 300 zł) do końca maja 2019.

Ostatni zestaw, o numerze 60240, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w czerwcu 2019.

Informacja o zgarnięciu nagród zostanie wysłana do nas mailowo, kolejno do 19 maja, 19 czerwca oraz 19 lipca. Istotne, aby po otrzymaniu pierwszego maila wejść na stronę promocji (link znajdziemy w mailu) i podać adres do wysyłki zestawów. Wysyłka nastąpi do końca każdego miesiąca.

Last minute! Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – promocja kończy się z końcem marca!

Tu również dodam, że zamiast klocków LEGO możemy wybrać inną nagrodę za założenie Konta Optymalnego i zgarnąć 200 zł w innej, trwającej obecnie promocji.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za samo posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kurde, akurat te numery klocków już mam :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jeszcze trochę a nagrodą będzie roczny zapas wody mineralnej :)

  jojo Odpowiedz
  • Akurat na roczny zapas wody mineralnej to chetnie skusilbym sie :D

   McKwacz
  • Prawdziwi wyjadacze (czy może cebularze) piją kranówkę… ?

   Don Quijote de la Mancha
  • W sumie racja, ale zawsze mogą zdobyć nagrodę (woda), a później ją zamienić/ sprzedać :)

   Ciekawski
 • Adminie, zaśmiecasz bloga.

  Marcel Odpowiedz
  • Pamiętaj, że punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Widziałem niejedną promocję, która wielu wydawała się słaba, a jednak ktoś z niej korzystał. Przypomniałem sobie np. starą loterię Generali, która nie obchodziła praktycznie nikogo, a po kilku miesiącach dostałem maila z podziękowaniami bo jeden z czytelników wygrał główną nagrodą – bodajże 5 albo 10 tysięcy złotych. Także… :)

   Michał
 • Co z kredytówą jak mam w rajfaisen polbank

  Maniek1985 Odpowiedz
 • Rolą Michała jest pisać Twoim prawem nie korzystać. Nie wszyscy chcą tylko wisienek może komuś taka karta akurat potrzebna a przy okazji……

  jojo Odpowiedz
 • Co z promocją Credit Agricole?

  Dominik Odpowiedz
 • Czy brał ktoś udział w promocji? Do 19.05 miała być wysłana wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody i nic nie przyszło. Dostał ktoś?

  klakier Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy