Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Trwa do 26.11.2018

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, zainstalowanie aplikacji mobilnej i dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat zgarnąć możemy 200 zł premii.

Złap 200 zł premii za Konto 360 od Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 26.11.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.11.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące.

200 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Wystarczy, że do 5.12.2018 aktywujemy aplikację mobilną banku oraz dwukrotnie (w grudniu i styczniu) spełnimy warunek „darmowości” konta. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to wypłaci premię :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób – mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne drobne zakupy (np. w piekarni).

I to tyle! Premia w wysokości 200 zł wpłynie na nasze konto nie później, niż 15.02.2019.

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później (od lutego), wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • WRESZCIE się lapie .xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A czym się różni od poprzednich, że się tym razem łapiesz?

  Andy Odpowiedz
  • To ja dodam, że warunki identyczne jak poprzednio – rozpisałem je tylko w punktach, aby było łatwiej czytać.

   Michał
 • „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości” – czy ten warunek kiedykolwiek zniknie??? Chętnie założyłbym teraz konto, skorzystał z IKE 3%, no ale kiedyś połasiłem się na 55 PLN w promocji…

  st_dadi Odpowiedz
 • czy jest mozliwe skorzystanie z dwoch promocji jednoczesnie? tzn. polecenie konta i zbliz sie do 200?

  benka Odpowiedz
 • A dostał już ktoś kase z tej promocji 2 edycje wstecz? Niby mają termin do 15.10 ale może ktoś już dostał?

  1234pięć Odpowiedz
  • Gorąca prośba, aby zadawać pytania pod odpowiednim artykułem, bo ostatnio jest taki natłok komentarzy na blogu, że ciężko później czytać. Zresztą jeśli ktoś by już dostał premię, to raczej pochwaliłby się pod tamtym wpisem, a nie tutaj. Trzymajmy się tych zasad – dzięki temu będzie prościej przeglądać dyskusje na blogu :)

   Michał
  • Tak ja dostałem 200zl w piątek 12.10

   Seweryn
 • Nie wiem jak to rozumieć
  „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości”.
  Ja brałem jak zapewne wiele osób tutaj piszących ale w promocji organizowanej kiedyś przez podmiot zewnętrzny – Bankier. pl. za 150pln. I nie wiem czy się łapię

  Endriu68 Odpowiedz
  • Raczej nie :( : ” ….organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył
   Konto 360° ”
   Promocja tylko dla absolutnych świeżaków w mojej opinii.

   Madeira
  • Ten cytat to z regulaminu?

   Endriu68
  • Dzieki – już po temacie

   Endriu68
  • Dorzuciłem do wpisu, że chodzi o promocje banku, jak i podmiotów zewnętrznych

   Michał
  • To teraz może, Wielce Szanowny Adminie, podpowiesz, jak to zweryfikować?

   stary, ale jary
  • Najlepiej to zapisywać (łącznie z datą zamykania rachunków) – przydaje się po kilku latach. Można też sprawdzić swojego maila i dopasować moment składania wniosku do promocji opisanej na blogu. Jeśli to nie pomoże to próbowałbym dowiedzieć się na infolinii, kiedy konto było założone/zamknięte i czy brało udział w promocji. Co do ostatniego – nie zdziwię się, jeśli nie będą w stanie tego sprawdzić (ale to akurat byłby dobry znak – osobiście podejrzewam, że ten zapis w regulaminie może być tylko straszakiem w przypadku promocji organizowanych przez firmę zewnętrzną, ale to tylko moja teza – bez potwierdzenia póki co).

   Michał
  • Ja przy poprzedniej edycji dzwoniłem na infolinię i bardzo szybko dostałem odpowiedź że zakładałem konto z bonusem.

   Marioo
 • Ile wynosi limit wniosków w promocji? W regulaminie promocji nie znalazłem niczego na ten temat.

  stemplariusz Odpowiedz
 • Podpisanie umowy przelewem wchodzi w gre? Pozdrawiam:)

  Joanna Odpowiedz
 • Hej,
  Czyli podpisanie umowy przelewem wchodzi w gre? Pozdrawiam:)

  Joanna Odpowiedz
 • A testował ktoś to wykluczenie? Może to tylko odstraszacz a i tak wypłacą jeśli killa lat temu się skorzystało?

  Fixer Odpowiedz
 • Czy przelew na 1000 pomiędzy rachunkami w Millennium z rachunku męża na rachunek żony spełni wymogi promocji ?

  Krzych Odpowiedz
  • Tak. Regulamin nie mówi o żadnym wykluczeniu, generalnie „suma wpływów” ma wynieść 1000 zł. Możesz sobie przelać, wpłacić itd. – nie ma znaczenia.

   Michał
  • Czy długo od momentu wpłaty muszę trzymać te 1000 zł na koncie ? Po jakim czasie mogę je przelać z powrotem na pierwotne konto ? Pytam żeby spełnić warunek promocji.

   Juras
  • Skoro nie jest napisane (w regulaminie promocji), że trzeba je trzymać, to mozesz je przelac z powrotem od razu.
   UWAGA: przelew z Millenium do Millenium spełni warunki promocji, ale nie zwolni z opłaty za konto i kartę, bo do tego musi być m.in. wpływ 1000 zewnetrzny, tylko i wyłącznie z innego banku.

   @Admin,
   trochę źle jest ten artykuł napisany, nagroda 200 zł nie jest za spełnienie warunku darmowości konta, choć w cudzysłowie można tak powiedzieć oczywiście, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

   hazzan
  • …choć teraz czytam:
   „2) Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).”

   czyli wpływ zewnętrzny, to również wpływ z Millenium ale od innej osoby? ciekawostka;)

   hazzan
  • „[…] do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium […]”
   — z tego jednoznacznie wynika, że może to być wpływ z Millennium, ale od innej osoby (a np. w Envelo nie może być z Envelo, nawet od innej osoby).

   Don Quijote de la Mancha
  • może być też np. wpłata we wpłatomacie albo osobista w placówce, wtedy sam sobie wpłacasz i to się liczy jako spełnienie warunku wpływu 1.000 zł (sprawdzone w praktyce, jak sobie przypomnisz ostatniego dnia o 23 i masz wpłatomat w pobliżu to jeszcze się możesz uratować)

   Manveru21
  • Jeśli konto otwarte jest w połowie października to w październiku i listopadzie też należy przelać 1000 zł i wykonać płatność kartą żeby uniknąć opłat za konto w tych miesiącach?

   fistal
 • Ale miałem nosa kilka dni temu zamknęli mi konto :) Wniosek poszedł czekam na kuriera

  jojo Odpowiedz
 • Czy mogę prosić osoby, które założyły już to konto w obecnej promocji, żeby ktoś mi napisał, czy w kolejnych krokach wypełniania wniosku (kurierem) trzeba dołączać skan dowodu. Nie posiadłam jeszcze tej sztuki. Będę wdzięczna za odpowiedź

  Lidia Odpowiedz
 • Dobrze rozumiem …. musimy przez dwa miesiące przelać sobie po min 1000 zł żeby warunku promocji były spełnione ? oczywiście + aplikacja + płatność kartą lub BLINKIEM ?

  Juras Odpowiedz
 • jezeli w przeszłości załozyłem rachunek koniec 2017r w promocji ale zapomniałem aktywować aplikację w terminie i nic nie dostałem, gdy to sobie uswiadomiłem zlikwidowałem konto w ciagu 2 m-c wobec tego skoro nic nie zyskałem łapie się na tą promocję

  a Odpowiedz
 • Od poniedziałku będzie promocja na konto oszczędnościowe (kolejna edycja) dla wpłaty 200 000zł (wiadomość uzyskana w banku). Pozdrawiam

  pp Odpowiedz
  • Nie od poniedziałku, a od niedzieli :)

   Wszystko wskazuje na to że nowa promocja będzie od 14.10.2018 do 12.01.2019, więc ci co się zastanawiali niech czyszczą konta – powinno się to opłacić. Kwota tym razem 200 000 zł – super :)

   Michał
  • Ale to już chyba za późno, bo pewnie okresem sprawdzania „nowości” środków będzie jakis 7.10.

   kubi
  • No właśnie jaki dzień będzie poddany badaniu salda.
   mam aktualnie 10 promocję do 26 listopada

   j4c0b
 • Czy ta promocja łączy się z promocją „Lubię To Polecam” – czy jedno wyklucza drugie ?

  Zenon Odpowiedz
  • Laczy sie – ja juz nawet korzystam z nagrody za polecenie zony :)

   Bartglw
  • Na pewno? Z tego co przeczytałem w regulaminie to promocje się nie łączą, natomiast przy zakładaniu konta w promocji „złap 200zł” nie ma miejsca na podanie kodu polecającego

   Łukasz
  • Nie łączą się. Osoby, które skorzystały z „obu” promocji tak naprawdę dostały tylko nagrodę za polecenie, a 200 zł nie ma. I zgodnie z regulaminem nie będzie. Pisałem o tym kilka komentarzy wyżej.

   Michał
  • W promocji, która trwała do końca lipca zgarnąłem i 200 zł za założenie konta i kilka nagród za różne polecenia. Także jeśli się nic nie zmieniło, to się łączy.

   Michał
  • Rozumiem, że rozróżniasz pojęcia osoby polecanej i polecającej… czy dla Ciebie to jedno i to samo?

   abc
  • rozróżniam… Ja założyłem za 200 zł i poleciłem kogoś łapiąc się na promocje. Ta osoba dostała nagrodę za założenie konta z polecenia, jak i również 200 zł. W sumie w 5 osób z pracy zrobiliśmy sobie wężyk poleceń i każdy z nas skorzystał z obu promocji. Prawda, trzeba było złożyć reklamację, ale nie było z nią problemów – rozpatrzona pozytywnie w przeciągu trzech dni.

   Michał
  • Podkreślę jeszcze raz, że jest to niezgodne z regulaminem i bank ma pełne prawo tego nie uznać. To, że byli mili dla ciebie nie znaczy, że taka będzie długoterminowa reguła.

   Michał
  • pominąłeś kluczowy fakt, czyli reklamację, równie dobrze mogłaby zostać odrzucona i nie miałbyś żadnych argumentów, aby ją uznali… a ryzyko jest spore, bo nikt nie chciałby dostać nagrody z Lubię to polecam, zamiast 200 w gotówce.

   abc
 • ponawiam pytanie : czy promocja „Lubię to Polecam” łączy się z promocją z tego wątku ?
  A jeśli tak, to gdzie wpisać kod polecenia ?

  Zenon Odpowiedz
 • Ryś. Swieżak tu jestem więc wybaczcie naiwność pytania: kasa jest na rachunku, czy aby ją przelać na konto w innym banku, mogę bezpośrednio czy muszę najpierw na konto 360. A jak z powrotem: mogę na rachunek, czy najpierw na konto. Pytam bo darmowy jest tylko jeden a najgorsza opcja to 4 i 3*7,5 pójdzie się kochać.

  ryszard Odpowiedz
 • Z KO nie przelejesz bezpośrednio do innego banku, musisz przez konto 360

  zaqu Odpowiedz
 • Czy tą promocję można połączyć z opcją polecania w Millenium? Ja już konto mam, ale chętnie żona założy z mojego polecenia, jeśli jeszcze dodatkowo dostaniemy bilety lub bony do empiku

  Tomasz1980 Odpowiedz
  • i jeszcze ewentualnie gdzie wpisać kod polecający. Na stronie promocji takiego miejsca nie ma. Czy przy podpisaniu umowy w banku będzie taka możliwość?

   Tomasz1980
  • W banku jest taka możliwość, mi Pani pracująca w banku powiedziała że promocje się łączą i z lubię to polecam dostałam nagrodę, natomiast 200zł które miało być wypłacone do dziś niestety jeszcze nie dotarło, nie wiem co z tym zrobić.

   Anna176547
  • Być może się mylę, ale sama sobie odpowiedziałaś dlaczego nie ma premii. Promocje się niestety nie łącza.

   Michał
  • właśnie miałem identyczna sytuację. W takim razie wizyta w oddziale i złożenie reklamacji własnie u tej samej pani. Byłem mile zaskoczony że pani zaproponowała ze mogę polecić drugą osobę i promocje się łączą. Przecież nie będę się kłócił z bankierem, a jednak powinienem :(

   Kacper
 • Czy w Millenium jest możliwość darmowej wpłaty gotówki w urządzeniu Euronetu lub PlanetCash ? Do oddziału Millenium mam 50km :/

  S Odpowiedz
 • Zapytam przyszłościowo. Jak kończy się promocją to wycofuje wszystkie sorkdi z banku (nie tylko z Profitu)? Zgadza się? Po prostu czyszczenie całe konto? Zamykam też profit czy zostawiam pusty i za te parę dni (jak jest nowa edycja) po prostu wpłacam środki na „stare” konto Profit? Co w przypadku posiadania powiedzmy lokaty mobilnej? Jak to wtedy wygląda?

  Rafał Odpowiedz
 • Czy podczas zakładania konta w oddziale skanują dowód osobisty ?

  Crusader Odpowiedz
 • Ile raz dzwonią od momentu złożenia wniosku? bo dzwonili do mnie 2 razy dzień po dniu ale nie mogłem akurat odebrać i dziś już nie zadzwonili…

  fistal Odpowiedz
 • Potwierdzam, ze promocja łączy się z promocją lubię, to polecam. Dziś w banku żona podpisała umowę i obie są aktywne

  Tomasz1980 Odpowiedz
  • Jesteś pewny, że żona w oddziale jedynie sfinalizowała wniosek złożony przez internet? Niestety w poprzednich promocjach były przypadki, że ktoś premii nie dostał bo… złożył wniosek w oddziale – prawdopodobnie pracownik zamiast sfinalizować wniosek internetowy składał nowy (z kodem polecenia). W każdym razie to już III edycja tej promocji i do tej pory nie słyszałem aby ktokolwiek pochwalił się, że dostał obie premie. Koniecznie daj znać jak otrzymasz obie premie.

   Michał
  • mnie właśnie nie przyznali, bo konsultant jeszcze wcisnął nam polecenie. wpadło 8 biletow ale 200zl nie ma. leci reklamacja za wprowadzenie w błąd.

   Kacper
  • A dwa, że regulaminy obu promocji mają taki zapis:

   Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, o ile regulamin właściwy dla danej promocji nie stanowi inaczej.

   Także nie chcę się wymądrzać, ale (niemal jak zawsze) bardziej się opłacało słuchać LiveSmarter, niż konsultantów…

   Michał
  • @Michał, racja :-) Na samym początku przygody z blogiem (wiosna zeszłego roku) korzystałam z promki Millennium ze zwrotem 360 zł za płatności kartą i blikiem. Jednym z warunków było korzystanie raz w miesiącu z aplikacji, ale ponieważ wtedy byłam nieufna wobec tego typu rzeczy, przy podpisaniu umowy w oddziale zapytałam pracownika czy warunek zostanie spełniony poprzez logowanie w przeglądarce – odpowiedział, że tak. Oczywiście pierwszej premii nie dostałam, ale moja reklamacja dotycząca wprowadzenia w błąd przez pracownika została – ku mojemu wielkiemu zdziwieniu – rozpatrzona pozytywnie. Od tego momentu bardzo polubiłam ten bank i aplikację. 😁 No i nauczka – ufać bardziej społeczności LiveSmarter niż konsultantom 😁

   Mari
 • A jak potem wyglada kwestia likwidacji konta? Po otrzymaniu premii 200zl, mogę po prostu je przelać na ror w innym banku i zamknąć konto w Millennium, czy wiąże się to z jakimis ograniczeniami czasowymi lub opłatami?

  Rafał Odpowiedz
 • Witam
  Krótkie dwa pytania:
  1. Czy wpłata 1000zł z innego konta w banku millennium spełni warunek bezpłatności konta i otrzymania premii 200zł
  2. Czy aplikacja banku musi być uruchomiona na telefonie z kartą SIM zarejestrowaną na dane konto? Jest jakiś warunek korzytania z aplikacji np raz w miesiącu aby nie stracić tych 200zł, a może wystarczy tylko jednorazowa aktywacja aplikacji?

  brutus22 Odpowiedz
  • 1. tak
   2. w teorii karty SIM nawet nie musi być w telefonie. Istotne tylko, aby aktywować aplikacje / zalogować się jako klient, który bierze udział w promocji. Później nic więcej nie trzeba robić :)

   Michał
  • Czyli aplikację mobilną można też aktywować na tablecie?

   Marcinek
 • „nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium”
  Czy posiadanie jedynie dodatkowej karty kredytowej (w ramach limitu innej osoby, brak produktów własnych) upoważnia do skorzystania z promocji?

  Michał Odpowiedz
  • założyłam konto nie przez stronę promocji. Czy po odstąpieniu od umowy i założeniu konta przez stronę promocji dostanę nagrodę?

   Dota_k
  • Powinnaś dostać – na dzień rozpoczęcia promocji nie miałaś konta i nie założyłaś go w promocji.

   Michał
 • Lubię to polecam – wydatek 360 zł na kartę w ciągu 30 dni od podpisania umowy, chciałbym wiedzieć czy transakcji w Sprytny Bill dotyczy płatność kartą?

  Mark1916 Odpowiedz
 • „…Oznacza to, że zapewniając wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi. ”
  I tu jest pies pogrzebany. Magiczne „ORAZ”. Nawet jak uda się wykonać 1 transakcję kartą a zapomni o przelewie 1001 zł, to naliczą 7 zł za konto i 8 zł za kartę. Nie od razu; za kartę nawet miesiąc później, ale skasują. Niestety empirycznie sprawdzone; reklamacja odrzucona…

  qq Odpowiedz
 • a ja z zapytaniem czy millenium ma darmowe przelewy expres elixir ,wdzieczny bede za odp.

  stary bolo Odpowiedz
 • Czy millenium ma bezplatne przzlewy expres elixir moze ktos podpowie.

  Sylwek Odpowiedz
 • Czy w umowie powinien być zapis o tym, że rachunek jest zakładany w promocji Złap 200 zł?
  Chodzi o to, żeby przed podpisaniem umowy móc zweryfikować, czy pracownik nie wygenerował naszego wniosku na nowo.

  Kama22SZ Odpowiedz
  • Niestety w umówię nic nie będzie o promocji.

   Michał
  • W ogóle rzadko zdarza się w bankach, aby w umowach lub załącznikach były zapisy o promocji, to raczej standard, mimo, że wielu osób tutaj się tego domaga i pyta. Wzór umowy z załącznikami zazwyczaj jest określony na sztywno. Osoby biorące udział w promocjach ewidencjonowane są za pomocą formularzy elektronicznych.

   abc
 • Czy odinstalowanie i wyłączenie aplikacji mobilnej wpływa na wypłacenie premii ?

  p1k13 Odpowiedz
 • Mam konto w Mille, ale od jakiegoś czasu w ogóle z niego nie korzystam.
  2,7% jest slabe do tego co oferuje konkurencja.
  Czy uważacie, że warto zamknąć rachunek i po jakimś czasie wrócić jako „nowy klient”?

  paba86 Odpowiedz
  • Jeśli zakładałeś konto w promocji, to prawdopodobnie nie załapiesz się jako nowy.
   Jeśli zakładałeś konto bez promocji, to warto.

   PS. 2,7% nie jest słabe – nie przesadzamy. Jest lekko poniżej możliwości konkurencji :) Słabe to jest 1% ;)

   Michał
 • Może dla niektórych to pytanie może wydać się głupie ale zapytam..
  Czy moja mama i tata mogą skorzystać z tej promocji (każdy z osobna) mimo zameldowania pod tym samym adresem i wspólnoty majątkowej ?
  Czy są jakieś przeciwwskazania aby każde z nich dostało premię 200zł ?

  Wojciech Odpowiedz
  • Jest nawet wskazane, aby skorzystali z promocji, póki banki jeszcze płacą za założenie konta ;)
   Pamiętaj tylko, aby rodzice nie byli współwłaścicielami swoich kont (przynajmniej do czasu wypłaty premii), bo uczestnikiem promocji nie może być współposiadacz konta. Powodzenia ;)

   kolo
  • Dziękuje

   Wojciech
 • Mi promocja przeszła koło nosa, bo zamiast wziąć opcję z kurierem wybrałam się do oddziału, a tam usłyszałam, że mój wniosek nie istnieje w systemie i trzeba założyć konto od nowa…

  Ania446 Odpowiedz
  • napisz wiadomość, że oddział popełnił błąd i chcesz, aby dopisali Cię do promocji…nie powinno być problemu, w końcu to ich błąd, a nie Twój.

   abc
 • Czy da się jakoś ustawić, aby system za każdym razem nie wymagał podawania loginu, hasła i PESEL-u? Przecież to jakiś absurd.

  broker Odpowiedz
 • Jest też równoległa promocja „Zyskaj podwójnie”
  Z aplikacją goodie możesz zdobyć 6 biletów do kina i premię 200 zł.
  https://www.bankmillennium.pl/zyskaj-podwojnie
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/874/latest

  neme Odpowiedz
 • Heeey,
  czy po otrzymaniu premii 200zl, mogę zrezygnowć z karty i spełniać wtedy warunek przelewu na konto 1k i prowadzenie będzie darmowe?

  Wuuuuu Odpowiedz
  • Niestety nie – aby konto było darmowe konieczne jest wykonanie 1 transakcji kartą oraz przelew. Ja rozwiązuję to tak, że po prostu płacę za drobne zakupy tą kartą (np. za chleb).

   Michał
  • Ok, czyli z karty w ogóle nie można zrezygnować? Sama płatność to nie problem, mogę sobie doładować skycashem blika np więc luz ale gdyby była opcja to po prostu w lutym bym wywalił kartę u nich :)

   Wuuuuu
 • @Admin :) pytanie, czy mogę sobie doładować blikiem np za 1zł SkyCasha i warunek płatności zostanie spełniony? Nie ma problemy ze SC to w sumie taka jakby portmonetka?

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy